Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34001) rlazol válasza #84221696 (#33995) üzenetére


rlazol
addikt

meunier - semmi gond nem volt a hangnemeddel. no para :)

Flash Gordon - te tényleg nem veszed észre, hogy már mindkét topicgazda kérte, h szállj le erről az sg-PH összehasonlításról? :F

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#34002) Enzolord válasza nyunyu (#33967) üzenetére


Enzolord
addikt

Researched:
O-Ni researched. Undistributed experience spent: 56320. Free Experience spent: 0.
Hosszú idő óta az első tankom, amire nem lőttem freet.. :)
119 csata 145 kill ... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#34003) Flash Gordon válasza rlazol (#34001) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Te lennél a második? :D
Bingisz érdekes módon értelmes párbeszédet kezdeményezett, egyébként az uccsó téma nálam Rita blogja volt a többi alternatívával szemben, közérdekű infó, egyébként sem szándékoztam sokáig maradni, csak a tisztánlátás végett végeztem némi felvilágosítást, nem kell megköszönni. Már itt sem vagyok :DDD

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#34004) kchryss válasza csapee (#33999) üzenetére


kchryss
addikt

(#34005) Kakumix válasza bigobert (#33977) üzenetére


Kakumix
senior tag

Pár hete volt egy kérdés/válasz cikk, amiben azt írták, hogy a 113-at nem fogják buffolni, mert akkor megint a Maus lesz a legrosszabb T10-es tank :)
Pár nappal később Storm ezt elintézte valami olyasmivel, hogy a balanszolásért felelős fejlesztőknek egyedi humoruk van :)

Szóval vagy lesz valami vagy nem :U

Legyen szép napod!

(#34006) Bingisz


Bingisz
addikt

:DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#34007) Simi37 válasza Bingisz (#34006) üzenetére


Simi37
őstag

Az ördög jobb és bal keze Ja mégsem ;]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#34008) Enzolord válasza Bingisz (#34006) üzenetére


Enzolord
addikt

Az ördög jobb és bal here.. :DD :DD :DD

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#34009) zodo válasza Enzolord (#33974) üzenetére


zodo
nagyúr

Hát ha tudnám nem kérdeztem volna :) de véleményed alapján jobb lesz az IS vonalon maradnom.
Továbbá helyesbítem magam, mert az utóbbi IS csatáim már nem voltak annyira nyomi körök akár még meglepetést is tudtam okozni egy egy ellenfélnek.
Jelenleg csak a 100 mm D10T löveg ami a stocktól elválasztja.

Mondjuk még odébb van hogy az új profiban is elérjem de érdemes majd a tornyot ill. valamelyik 122 mm löveget is felrakni rá ?

(#33980) emre

Veled akkor már 2 az IS vonalra.

(#33981) Emu

Akkor most csak azért is végig rollerezed magad az IS-4 -ért?

(#33997) jozefgucci1

Gratula!

(#34006) Bingisz

Jaj :))

(#34010) bigobert válasza Kakumix (#34005) üzenetére


bigobert
tag

Igen, azt olvastam frissiben. Értem, hogy mindig van egy legszarabb, és akkor már legyen a legkevesebbet játszott gép. Amit esetleg azért játszanak keveset, mert a legszarabb? :) Szvsz jobban igényelte volna a 113 a buffot, mint az E5.
Talán humoránál lesz a balansz osztály, amikor elkészül HD-ben. :)

Ezeket a q&a-kat mindig elolvasom, csak tudnám minek... Az egész csak egy pletykakeltés. Egy olcsó folyóirat, ami fenntartja az érdeklődést. Aztán jönnek a félrefordítások, amiről itt is szó volt. Oroszról angolra, majd angolról magyarra... azt is több önkéntes fordító. Én idáig is csak angolul olvastam, de most áttértem az oroszra. Kell a gyakorlás, ez a téma meg legalább érdekel. Első kézből értesülhetek a kamuról és a félrebeszélésről :D

[ Szerkesztve ]

(#34011) jano_77 válasza nyunyu (#33956) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ne haragudj meg, nem komoly, de Te BETEG vagy! :D ;)

"- jelenleg másfél hónaponként egy patch az arány a WoT-ban. Elképzelhető, hogy ez az ütem lassulni fog, de erről még nem született döntés" - Remélem nem csak az én véleményem, de bőven sok is a 1,5 havi patch! Simán elegendő lenne egy évben 4 patch - 3 havonta 1 - csak az tényleg múkodjon és legyen összerakva normálisan, legyen benne érdemi változás is!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#34012) Departed válasza Kakumix (#34005) üzenetére


Departed
őstag

Statok alapján most is a Maus a legrosszabb T10es tank (ha az artykat nem számítjuk), szóval buffolhatják nyugodtan a 113-at. :K

(#34013) Flash Gordon válasza bigobert (#34010) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Még egy apróság, de tényleg az utolsó :D azon az orosz site-on amit linkeltem, van egy olyan topic ahol most is nagyjából egy tucat wg fejlesztő válaszai találhatóak folyamatosan frissülve a fórumozók egymondatos kérdéseire, megjegyzéseire, ha megy az orosz szövegértés akkor megtalálod, ha nem akkor meg segítek , szóval nem egy tizedrangú hírcsatorna... :D

[ Szerkesztve ]

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#34014) Enzolord válasza Departed (#34012) üzenetére


Enzolord
addikt

Miért nem buffolják a MAUSt??
Kicsivel több páncél, mondjuk a duplája, meg az ágyú tölthetne 6 alatt, netán a célzási idő is annyi, mint a Watának.. :DD :DD :DD

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#34015) rlazol válasza Flash Gordon (#34013) üzenetére


rlazol
addikt

szerintem talán Te vagy az egyetlen, aki tud itt oroszul... ha a lényeget pár mondatban időnként összefoglalod, biztos mindenki hálás lesz. Én feltétlenül. :K

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#34016) jano_77 válasza rlazol (#34015) üzenetére


jano_77
nagyúr

Laci basszus az orosz kimaradt? ;] :P

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#34017) Telda


Telda
addikt

Ezen most jót nevettem, pont tegnap történt velem ilyen.

(#34018) SoulReaver válasza Telda (#34017) üzenetére


SoulReaver
veterán

Ettől már csak az a jobb, ha akkor kapsz nagy laggot, mikor épp víz mellett mész és belefordulsz "véletlen" aztán nyomják a reportot a gyökerek.. :)

(#34019) zsolthee válasza jozefgucci1 (#33997) üzenetére


zsolthee
senior tag

Gartula! :R
Egy hete lett meg nekem is az Ász, de kb 1k-val kevesebb sebzésre.
Szép volt!

(#34020) Enzolord válasza SoulReaver (#34018) üzenetére


Enzolord
addikt

Így szoktál járni az artyval meccs végén többnyire.. :DD :DD :DD :DD

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#34021) SoulReaver válasza Enzolord (#34020) üzenetére


SoulReaver
veterán

:DDD :U

(#34022) jozefgucci1 válasza zsolthee (#34019) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Köszi pont jól összejött minden és az összes arany lőszerem betalált :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#34023) rlazol válasza jano_77 (#34016) üzenetére


rlazol
addikt

az sajnos ki. 1 évet tanították negyedikben, de nem sokra emlékszem :D
te tudsz oroszul? :R

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#34024) jano_77 válasza rlazol (#34023) üzenetére


jano_77
nagyúr

Da :DDD

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#34025) mtade válasza rlazol (#34023) üzenetére


mtade
aktív tag

Jelenteni még tudok oroszul, de csak ha 17 az osztálylétszám, és senki sem hiányzik... :)

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#34026) Emu válasza zodo (#34009) üzenetére


Emu
őstag

Még nem egészen, tegnap vettem meg az STI-t. Amikor valaki feltette ugyanezt a kérdést, akkor már KV3-nál jártam, úgy hogy csak 35e XP hiányzott KV4-be. Akkor már nem álltam neki a másik ágnak, főleg úgy, hogy akkor került IS4 top of the tree-be, és potom pénzért jutottam hozzá KV4-hez. Egyébként amiért nem a másik ágon haladtam először, ezért kapásból 44k free-t kellett beleraknom STI-be, hogy legyen rajta ágyú...

(#34027) jano_77 válasza jozefgucci1 (#34022) üzenetére


jano_77
nagyúr

Láttad, hogy buffolták a Type59 páncélzatát is? Mentél vele azóta, érezhető a változás? Lehet előveszem újra a garázs mélyéről. :B

Viszont azt is látom, hogy az ARL44 messze földön híres vastag páncélját még tovább nerfelték!? Miért van egyáltalán kasznija ennek a heavynek?!? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#34028) jozefgucci1 válasza jano_77 (#34027) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Igen tegnap én is néztem a képeket. Megyek vele rendszeresen és nem vettem észre semmit . Ugye az alap , hogy a talajellenállás botrányosan rossz . Úgy gyorsul mint egy csiga . Tegnap volt pár csatám vele és nem ment rosszul . Nekem eddig is bejött a hibái ellenére .A pénzt jól hozza .Amit régóta hanyagolok az a T34 . Jah és a jt88 amit utolsó utáni pillanatban vettem az arany miatt .Mentem vele három kört eddig :DDD Pedig legénység az van hozzá , mert a WTPZ4 legényei csücsülnek benne .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#34029) jano_77 válasza jozefgucci1 (#34028) üzenetére


jano_77
nagyúr

az én Type-on már borzalmasan pókhálós, lehet meg sem találom a garázsban. :D
de jól emlékszem, hogy milyen jó tank volt és milyen szart csináltak belőle - pl a "fürgesége". :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#34030) jozefgucci1 válasza jano_77 (#34029) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Kapott szegény nerfet rendesen és anno mikor 2012 előtt megvettük még nem volt ekkora a konkurencia a medeknél . Buffolták is egyszer ez biztos a pent vitték 175-ről 181-re ! Mivel már csak nyeremény tankként elérhető így sokan szeretnék megkapni ,de már 3 éve nincs rá lehetőség és hacsak az AW megjelenésére be nem dobják akkor nem is lesz már rá mód . Az lenne a kegyelem döfés ha küldetés tankot csinálnának belőle .

Tényleg tegnap érdeklődtem két embernél is , hogy egy Typ59-T34-es acc 20K csatával 2000+WN8-al sok ággal végigtolva mit érhet ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#34031) Bingisz válasza jozefgucci1 (#34030) üzenetére


Bingisz
addikt

Nem mondom meg hogy mennyit, de amúgy ez még kevés, mert fontos, hogy milyen tier 10-ek vannak, meg hogy hol tart a küldiknél.

Typeot most pont lehet szerezni, a brit arty felújítási programjában dobtak egyet aukcióra. Tegnap este néztem akkor 660 Fontnál tartott, szóval gl! :))

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#34032) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Vicc... nem ment senki a domb tetőre... Kiszedem a legjobb játékosukat egy lövéssel, végig anyáznak meg reportolnak, mer kiszedtem egy lövéssel, végül a lemming TD hordát lekaszálják ketten-hárman az út végén, rám jön a ru, kiszedem, is-7 domb tetőről érkezve full hp val megjelent, nincs más aki megvédjen, még 30 sec töltés.... és elhalálozás :D

Talán, ha túlélem, még tudtam volna fedezni a pár medünket, de meg is érdemlik, hogy buktuk.

A küldetésem így is sikerült :D ;]

(#34033) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Mai első csatám .: WZ120 5200 Dmg Top Gun

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#34034) MinionFlasH válasza jozefgucci1 (#34033) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Szép kör!!! :R Küldj át egy kis sebzést, én meg cserébe dobom a killeket! :D

(#34035) jozefgucci1 válasza Bingisz (#34031) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Lassan egy éve ( december ) óta inaktív az acc ! Szóval a küldikkel sehol nem tart ! Maus,E100,T57,50B Bc, T92,IS7,IS4,Ob263, WTE100 ezek a tizes tankok vannak kihúzva !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#34036) fradi81


fradi81
veterán

Grat az Ászoknak +1 Sta:)

replay

moto g72, Ninebot d28e

(#34037) jozefgucci1 válasza fradi81 (#34036) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Mi van ma nem semmi :) Gratula !

Minon .: Köszi ,de mint mindíg hagyták maguklat szétlőni :)

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#34038) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Komolyan az agyam eldobom a sok hülyétől most már :D

Utolsó csatám elhalluf, pingelem a bázist, hogy jöjjenek a medek védeni, mert özönlenek be. Egyedül pötyögöm az ellenséget, már majdnem 2k-t sebeztem, mire lerohantak, aztán a kedves kis isu, beírja, hogy "stupid t71"...

Most még is... mit vár az ilyen? :D hozzam le neki a csatát? Mellesleg 500 körül sebzett az agyhalottja.

Biztos hibás vagyok, mert nem felderítő tanknak használom a t71, de hogy ilyen férgek léteznek, hogy a kis papír tankot oltják, hogy csináljon valamit... vicc :D

Mellesleg nem tudom, hogy van ennyi palánta már tier10 ben is... Mind1 amúgy, mert lesebzem a magamét, aztán látszik csata végén, hogy ki próbálkozott :U

(#34039) woryz


woryz
senior tag

Gyerekek, ha valaki full béna a játékhoz (én), akkor az abbahagyáson kívül milyen tank ágat ajánlanátok neki (nekem)? :)) Német heavy, TD nem jó... :)

(#34040) SoulReaver válasza woryz (#34039) üzenetére


SoulReaver
veterán

Orosz hevy vonal... A némethez kell egy kis érzék :)

(#34041) Blue Eagle válasza woryz (#34039) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Márpedig kezdoknek es kezdetnek TD-ben a Hetzer, Stug 3 G vonalat, illetve HT -kent a KV-1 et szoktak ajánlani. Ezutan az IS fele is veheted az iranyt, vagy ha nagyon bejon a KV-1 (bar frankon lassu gep), akkor a T-150- KV-3 - KV-4 vonal is jo lehet.
A mai napig meg van a stugom. Igaz, újra kellett húznom benne egy garnitura legenyseget es jelenleg is csak a masodik sor skill/perk van rajtuk, de plusz alcahaloval, alcafestessel, csigaszemmel, rammerrel, kimaxolva egy kis vadallat. Most ereztem ra nem reg ujra.

[ Szerkesztve ]

(#34042) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Szerintem az amerikai heavyk jók nagyon tanulóágnak. Mély taktikai megfontolás nem kell, oda mész, ahol domb van.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#34043) h1mpi


h1mpi
nagyúr

QB-nek nem volt KanosJagdpanzere erre kb. 1 perc alatt vett neki valaki... így könnyű :P

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#34044) jano_77


jano_77
nagyúr

két egymást követő csata E5-el:


természetesen mindkettőt buktuk....3. csatát nyertük, de ott hiányzott kb 700 dmg :W :O :o

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#34045) rlazol válasza Bingisz (#34031) üzenetére


rlazol
addikt

hol van ez az aukció? :U

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#34046) jano_77 válasza jano_77 (#34044) üzenetére


jano_77
nagyúr

no azért csak összejött! (T28 HTC HT küldik pipa) :)) :DD


bejött a számításom és az enemy med hordája a hegyen rohamozott és lőttek bőszen - feleslegesen - viszont én annál sikeresebben viszonoztam a tüzet. :P

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#34047) rlazol válasza jano_77 (#34046) üzenetére


rlazol
addikt

GRATULA!!!! :C

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#34048) jano_77 válasza rlazol (#34047) üzenetére


jano_77
nagyúr

köszi...megszenvedtem érte :B :K

T28 HTC-t csak akkor kapom meg, ha a lányzót megigényeltem!? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#34049) kchryss válasza woryz (#34039) üzenetére


kchryss
addikt

Ha [ez] a te accod, akkor már nem vagy kezdő. Kezdetektől te viszed az accot, nem úgy vetted vagy kaptad valakitől ugye?
Szerintem próbálj ki pár light és meg ágat a változatosság kedvéért. Egyrészt a játék jelenlegi állapotában a medek dominálnak, többnyire ők döntik el a csaták sorsát. Lightokkal pedig gyors izgalmas és sokszor szórakoztató a játék, legalábbis számomra :)
- angol, orosz med ág
- amerikai, francia, orosz light ág

[ Szerkesztve ]

(#34050) kchryss válasza rlazol (#34045) üzenetére


kchryss
addikt

[Itt] megnézheted, de eléggé elszállt már a licit :DD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.