Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13551) Mister_X válasza Magany (#13550) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ezzel sokkal közelebb lettem.. máskor jó lenne azért ha legalább linkesítenéd a képet..

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13552) Magany válasza Mister_X (#13551) üzenetére


Magany
tag

Itt egy link ha minden igaz :)[link]

(#13553) jimmy74 válasza Magany (#13550) üzenetére


jimmy74
őstag

foch 155.milyen skill-perket ajánl a személyzetnek .

WoT:jimmbo

(#13554) Gaz 78 válasza Mister_X (#13544) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

pihentagyuak :C

#13553) jimmy74
a téma: [link]

[ Szerkesztve ]

(#13555) mcwolf79


mcwolf79
veterán

ÚÚÚÚR ISTEN!!
Ez a Panther II köszönő viszonyban sincs az előd hatákonyságával.
Mire ezt kivégzem,asszem lesz egy pár ősz hajszálam :W
Top tier-ben még el lehet vele lenni úgy ahogy, de low tier-ben max. gold ammo-val, az meg nem túl gazdaságos.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#13556) Dobi 562 válasza mcwolf79 (#13555) üzenetére


Dobi 562
addikt

203mm az átlag átütése a top ágyújának. Van olyan 9-es med amelyiknek ennél kisebb...

(#13557) Djuree válasza mcwolf79 (#13555) üzenetére


Djuree
félisten

tegnap veled találkoztam, én T-54-el te T34-el voltál. kaptam is egy lövést tőled. de visszaadtam. :D
pancser2 nálam is játékra vár, már fullos de most 0xp-vel. majd ha kivégeztem az isu-t meg a T-54-et akkor őkelme jön. :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13558) mcwolf79 válasza Djuree (#13557) üzenetére


mcwolf79
veterán

Murovanka volt? Valami rémlik.
Eredményes kör volt, ledupláztam kb. 500 xp-t :B

Kezdem megszokni a P2-t. csak ezzel még óvatosabbnak kell lenni,mint a P1-gyel. Meg zokszó nélkül be kell tölteni a gold ammo-t, ha valami T9-10-es böszme jön szembe.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#13559) Djuree válasza mcwolf79 (#13558) üzenetére


Djuree
félisten

az volt. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13560) mcwolf79


mcwolf79
veterán




[replay]

Eldurrogtattam majdnem az összes gold ammo-t, de fincsi volt. Különösen az a több mint 4k benyelt ,de nem sebzett találat :-)

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#13561) Dr_Syrex válasza mcwolf79 (#13560) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Szép eredmény :)

Nekem még 40k xp kell az E-50-hez, de egyáltalán szenvedős a Panther II-vel a játék. Egyedül randomban azért eléggé rá vagyunk utalva a csapattársakra, és az elmúlt egy hétben bőven volt alkalmam megtapasztalni a "csapategységet". Pl. T10-es csatában 1000 kiosztott sebzéssel is megelőztem 4 tizes és 2 kilences tankot; az egyéb harctéri mutatványokről nem is beszélve :(
De ilyenkor persze duplázásra is a leghitványabb kört adja be. Annyira elment a kedvem az egésztől, hogy szakaszba sem volt hangulatom menni. Szerencsére tegnap már 50% fölött zártam és ma is tudom ezt tartani, akkor lassan helyreáll majd a lelki nyugalmam :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#13562) Bingisz


Bingisz
addikt

Emre külön kérésére, csak az offtopicba:

A HUNS klán felvételt hirdet.

Amit ajánlunk:

Csudijó csapatok (dat alliteráció)
CW minden nap
Zsoldosztás aktivitástól függően
Hírnév (a HUNS top 30-as klán volt mindkét CW kampányban).

Felvételi követelmények:

Minimum 1600 WN7 rating
A Tier 10 közül minimum 5 a garázsban, 2K+ átlagsebzéssel.
Autoloaderes tankok előnyben.

Ha a tüzéreket favorizálod:

Minimum 1600 wn7 rating
Obj 261 a garázsban, 2K+ sebzéssel
Legalább egy arty más nemzetektől a garázsban
A tier 10 tankok közül legalább 2 a garázsban, 2K+ átlagsebzéssel.

Ami nekünk kell:

Aktivitás
TS3 használat (legalább CW idején) mikrofonnal
Parancsok követése
A klánhoz méltó viselkedés

Ha megfelelsz az ÖSSZES feltételnek, akkor jelentkezz az alábbiak közül legszimpatikusabb (vagy épp elérhető) játékosnál:
Szuper
Kampokez
Szpecnyaz
Kacsa1
Epicskill

Ha nem vagy biztos a dologban, akkor tőlem is lehet kérdezni nyugodtan.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#13563) emre válasza Bingisz (#13562) üzenetére


emre
veterán

Kedves tőled, de én csak felhívtam rá a figyelmet, mert nagyon sokan megfeledkeztek róla hogy miért is van ez a topik. :) Egyébként úgy döntöttem nem fogok óvónénit játszani, ha a postolóknak nincs annyi önkritikájuk hogy eldöntsék mi hova való, akkor engem sem érdekel, moderátori állásra meg nem pályázok. :N

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13564) Dobi 562


Dobi 562
addikt

És van aki ezért regisztrál egy acc.-ot. :DD

Baconoskifli (16:47:02) hejjj megvagy te büdös kecske
Baconoskifli (16:47:08) hogy merészeltél kilőni?
Baconoskifli (16:47:18) nem láttad, hogy magyar vagyok? bazároskulcs
Baconoskifli (16:47:44) dobilaci
Baconoskifli (16:48:00) dobi- harry potterbe a kis háziszolga manó XDDdddd loooool
Baconoskifli (16:48:19) de kajakra mé kell magyarnak magyart kilőni?
dobilaci (16:51:34) te ugye a bocs_Normen srác vagy?
dobilaci (16:51:40) rég nem írtál
dobilaci (16:51:50) használd ki mert 3 hét múlva lelépek
Baconoskifli (16:52:26) ?
dobilaci (16:52:28) A Harry Potteres poén nagyon ütött sosem hallottam még!
Baconoskifli (16:52:38) másik accomba kilőttél
dobilaci (16:52:38) van még valami a tarsolyodban?
Baconoskifli (16:52:54) de mé lövöl kio ha magyar vagyok?
dobilaci (16:52:55) azt hittem a kedvemért csináltál egy accot... :(
dobilaci (16:53:15) nem nézem a nemzetiséget, ne haragudj
dobilaci (16:53:36) legközelebb csörögj már rám ha látod hogy egy csatában vagyunk
Baconoskifli (16:53:38) jó nem haragszok csak szaru esett
dobilaci (16:53:43) majd nem lövök rád ;)
Baconoskifli (16:53:50) kac kac

(#13565) emre


emre
veterán

Egy bot IS7-es volt a top tankunk, az utolsó 5 perc csak erős idegzetűeknek.replay

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13566) AMD Power


AMD Power
titán

Ez meg mi? :Y :Y

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13567) Dobi 562


Dobi 562
addikt

:D

[ Szerkesztve ]

(#13568) mefistofeles válasza Dobi 562 (#13567) üzenetére

:C

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#13569) Dobi 562 válasza emre (#13565) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ez biztos bot volt? Én is sokszor gyanítottam már, hogy ember nem lehet ennyire hülye...

(#13570) #43783936 válasza AMD Power (#13566) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nem teljesítmény, csak annyi kell hozzá, hogy egyedül ő legyen bent a csatában.

(#13571) Midway


Midway
senior tag

Mondja meg valaki : minek erölködik ez a sok noob játékos aki tier 10-ben is játszott már sokat egy alecto-val vagy egy LTP-vel ?

(#13572) Dobi 562 válasza Midway (#13571) üzenetére


Dobi 562
addikt

Én például azért, mert szeretem a Tetrarchot, T1E6-ot és Micromaust. És csak azért mert van 10-es tankom, nem fogom megvonni magamtól az élvezetet, hogy a kedvenceimmel játsszak.

Van akinek meg csak itt akad sikerélménye és azért jár "pedótanker" -kedni vagy statot javítani. Ez utóbbit általában T18-al szokták elkövetni.

(#13573) unravel


unravel
őstag


ideges_az_arty.jpg

¯\_(ツ)_/¯

(#13574) Midway válasza Dobi 562 (#13572) üzenetére


Midway
senior tag

Értem. Akkor toltál bele te is pénzt rendesen.

(#13575) #43783936 válasza Midway (#13571) üzenetére


#43783936
törölt tag

Az alecto simán érthető, ha nemrég kezdte el a valaki a brit TD ágat.
Amikor bejött a japán ág, az első csatámban a 2-es szintű tankban, a játékosok átlag csataszáma valahol 15000 csata fölött volt.

Én is toltam pénzt a játékba.
Mivel megdolgoztam a pénzemért, ezért én döntöm el hogy mire költöm. :D

[ Szerkesztve ]

(#13576) Dobi 562 válasza Midway (#13574) üzenetére


Dobi 562
addikt

:C

(#13577) Dobi 562 válasza #43783936 (#13575) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szerintem hagyd. Ez a mondata fölöslegessé tesz vele mindenféle kommunikációt: "Akkor toltál bele te is pénzt rendesen."

(#13578) #43783936 válasza Dobi 562 (#13577) üzenetére


#43783936
törölt tag

Az asszonyba is toltam pénzt rendesen (virágok, csoki, ajándékok), akkor ő most Qrva??? :F

(#13579) Midway válasza Dobi 562 (#13577) üzenetére


Midway
senior tag

Én nem rossz indulatból írtam, de értse mindenki úgy ahogy akarja.

(#13580) káen válasza Midway (#13579) üzenetére


káen
tag

Sok kisvasat ingyen adták, másokat meg fillérekért lehetett megvenni (nem hiszem, hogy 5-800 Ft földhöz vágna egy dolgozó embert).

(#13581) emre válasza Midway (#13579) üzenetére


emre
veterán

Azt értem, hogy csak megjegyezted, de azt nem hogy minek, meg hogy kinek mi köze hozzá mennyit költök cigire piára qrvákra.

Ja Uraim egyébként nőnap van. :))

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13582) virkir válasza Midway (#13574) üzenetére


virkir
veterán

Briliáns elme vagyol, hogy egy kb. 1500 forintos prémium tank meglétéből leszűröd eme következtetést.
OMG

Mogyesz75
Képet aztán beárazzuk :D

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#13583) Dobi 562 válasza virkir (#13582) üzenetére


Dobi 562
addikt

Igazából a 3 felsorolt tankból 2 ajándék volt a WG-től. A Micromaus meg a WoT dobozos verziójához járt ami ajándék volt. :DDD

(#13584) Midway


Midway
senior tag

Az a baj ezzel a topikkal , hogy ha valaki nem vér profi vagy nem WOT fun, esetleg más véleménye is van a játékról, akkor azt mindenki lehurrogja, lenézi itt.

(#13585) emre válasza Midway (#13584) üzenetére


emre
veterán

Ha nem bírod a kritikát ne nyilvános fórumba írj hanem csinálj egy blogot. :U

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13586) virkir válasza Dobi 562 (#13583) üzenetére


virkir
veterán

Azért írtam mert a micro valami gombokért volt megvehető is a többi meg ajándék volt.

Midway
Ahhoz nem kell semmilyen téren vérprofinak lenni, hogy ne írogass rosszindulatú marhaságokat.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#13587) Midway


Midway
senior tag

De bírom a kritikát. (úgy tűnik más nem bírja)

virkir Mi volt abban a rossz indulatú??

[ Szerkesztve ]

(#13588) virkir válasza Midway (#13587) üzenetére


virkir
veterán

Az, hogy jó magyar szokás szerint megint más zsebében turkálsz.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#13589) Midway válasza virkir (#13588) üzenetére


Midway
senior tag

Akkor te is félre értetted.
Azt még én is átlátom, hogy alap barakkal és alap garázzsal ezt nem lehet komolyan csinálni. :D

mindegy, haladjunk!

(#13590) bullseye válasza Midway (#13584) üzenetére


bullseye
addikt

Szóval te nem is szereted a WoT-ot, csak addig jársz ide, amíg éppen nem vered az asszonyt, vagy kínzol kisállatokat?

Na nem rosszindulatból írom, értse mindenki, ahogy akarja...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#13591) Pete55555 válasza bullseye (#13590) üzenetére


Pete55555
addikt

:)) ;]

...Szeretem leracsniztatni...

(#13592) virkir válasza Midway (#13589) üzenetére


virkir
veterán

Rendszeresen van garázs és barakk leárazás ha ésszel vásárol valaki fillérekért lehet bővíteni.
Konkrétan én egyszer vettem jó régen garázshelyet klán aranyból utána meg kihasználtam a mélygarázs akciót és az ágbővítéseket. Így jelenleg 39 helyem van,ebből üresen áll négy.
Barakkra még egy darab aranyat nem használtam mivel ha fogy a hely visszaveszek 1-2-es tankokat aztán elvannak ott a legények.
Goldvásárlás.
Talán ha háromszor utaltam közvetlenül 5-6k-t a többi lejmolt pcguru meg legutóbb egy jutányos nvidia kód volt illetve vannak egyéb más kódos lehetőségek rendszeresen amiket aki akar ki tud használni.
Szerinted ez három év alatt olyan rengeteg pénz amit nem tud bárki megengedni magának ha van jövedelme?
Ésszel simán elvan az ember ebben a játékban gyakorlatilag egy fillér elköltése nélkül.
Ja mielőtt de nincs tízes tankod, de van, jelenleg kettő is, hármat meg már eladtam hármat meg még nem vettem meg és az átlagtier a garázsban valahol 7+ lehet.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#13593) Stigma.HC válasza virkir (#13592) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

+ ott vannak a különböző versenyek, gondolok itt az esl-re. Ide meg csak 8-as tankok kellenek javarészt szóval nem tudom hol itt a probléma az aranyszerzésnél.
Én is összelapátoltam pár nvidia kupont, plusz a garázsos akció anno. Most esl-el csordogál a gold.
Csak egy kicsit kell figyelnie az embernek és vígan el van a játékban.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#13594) Dr_Syrex válasza Midway (#13584) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Az inkább az ON topicban jellemző néha :)

A másik meg, hogy szerintem nem mondtál semmi különöset azzal a pénzt bele tolós mondattal, sőt azt is elmondtad hogy nem a rosszindulat vezérelt.
Nem elég erre annyi válasz, hogy igen költöttem rá bőven, hisz nincs abban semmi kivetnivaló; vagy éppen néha 1-2 ingame tartalmat megvettem, vagy bármilyen egyéb válasz.

Azt sem értem, miért kell ugrani minden ilyen mondatra és főleg ezen a kioktató módon. Nekem aztán biztosan nincs bajom senkivel itt, de szerintem most kicsit elszaladt veletek a ló. :U
nyugalom, békesség, szeretet... ;)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#13595) emre


emre
veterán

Nem gondoltam volna hogy ezzel a szarral is meg lesz az ászom replay

Győzelem!
Murovanka 2014.03.08. 13:37:32
Churchill VII
Bevétel: 5 695 (x3) 226 667
Mérleg: 226 667
Nagy kaliber, Top Gun, Kiváló Lövész, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"
Küldetés teljesítve! Jutalom:
Felszerelés hozzáadva: Távcső (x1)

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13596) Tomi0703 válasza Midway (#13589) üzenetére


Tomi0703
őstag

+ ott az alienware. En mar 2-3 alkalommal szereztem onnan kodot, ami ugye goldot ad. Innen van kb 5-6 garazshelyem +ba, meg ugye par ajandek tankot eladtam. Prem csak akkor volt ha a wg adott. Egy fillerembe nem kerult a jatek. Ha meg nem fernek el a legenyek a barakkban veszek valami low tier olcso tankot es belerakom abba. Siman el lehet lenni, csak egy kis esz, meg figyelmesseg kell hozza...

(#13597) mcwolf79 válasza Dr_Syrex (#13594) üzenetére


mcwolf79
veterán

Gyanítom azért ugrottak, mert jópár napja konkrétan lehülyézte azokat, akik pénzt költöttek a játékra.
Lehet, hogy nem "úgy" gondolta, csak akkor gondolkodjon mielőtt írkál, mert ha félreérthetően fogalmaz akkor egyeseknek bökheti a csőrét a megnyilvánulása.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#13598) Djuree válasza Tomi0703 (#13596) üzenetére


Djuree
félisten

én meg anno angliából rendeltem dobozos wot-okat (10-esével), amihez arany, kredit, kis prem tank, garázshely meg ki tudja mi minden kutyapöcse járt, itthon meg 2x áron eladtam, amit nem tudtam már eladni meg felhasználtam. :DDD :C
meg mikor nagy nvidia kódokat (7500 gold + 1 hó prem) vettem 3000-4000ft-okért. na azok voltak a szép idők. :DD
okosba is lehet ezt csinálni. kb. 100k ft-om van a játékban, bár én ezt kb. 40k-ból kihoztam...egy fillért nem sajnálok erre, lassan már 1000 órám van benne...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13599) Dr_Syrex válasza mcwolf79 (#13597) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Ha lehülyéznek, arra én is válaszolok a magam mérsékelt módján. De ebben az esetben én nem véltem felfedezni semmi bántó utalást.
Én is költöttem a wot-ra, nem is olyan keveset, mégsem ülök fel minden gyanús mondatnak. Persze ha kerek perec valaki a játékra költött pénzem miatt akar b@szogatni, akkor hajrá, próbálkozzon csak :)

Sajnos valóban léteznek hülyék, akik nulla játékintelligenciával bírnak, ellenben kitartóak és tömik pénzzel a WG-t :N

(#13598) Djuree
Akkor te nagyon jól jártál az nvidia kódokkal. Később dúrván felment az ára 9-10K-ra. Két nagyot meg talán 1 kicsit én is beszereztem viszonylag kedvezőbb áron.

[ Szerkesztve ]

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#13600) Tomi0703 válasza Djuree (#13598) üzenetére


Tomi0703
őstag

A dobozos wotokat az egyik forumtars csinalta, nemde? En is akartam olyat venni, de mire elhataroztam elfogytak. :D
Nvidiasra meg nem ruhaztam be, sajnos. Te eleg jo aron jutottal hozza... :D Gondolom akik eladtak neked, azt se tudtak mi fan terem a wot. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.