Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14551) emre


emre
veterán

Találtam egy tuti helyet Himmelsdorfon T62-vel.
Egy csomó goldot ellőttem, de muszáj volt átütnöm egy JT felépítményét, meg egy foch155 szerintem még mindig emleget. :D replay nincs mert geci vagyok :P

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#14552) Bingisz válasza emre (#14551) üzenetére


Bingisz
addikt

A replay nem kell, azt viszont elárulhatod, hogy hol javítják ingyen a tankokat. Ja meg az ingyen lőszerutánpótlás módja is jöhet. :DD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#14553) Enzolord válasza Bingisz (#14552) üzenetére


Enzolord
addikt

Gondolom bevásárolt a Spárban, amikor akciós volt a csirkefarhát, meg a gold skuló, és van embere saját, aki javítja a tankokat...Apjó pici hobbitkák..:) ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#14554) emre válasza Bingisz (#14552) üzenetére


emre
veterán

nincs bekapcsolva az automata feltöltés :U

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#14555) Mister_X válasza emre (#14554) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nincs replay, nem történt meg, photoshopolni én is tudok :P ;] De azért szép teljesítmény. Bár nem értem miből tart bepipálni a replayek automatikus mentését, aztán a jobbak meg mehetnek WoTReplays-re, kézcsók.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#14556) emre válasza Mister_X (#14555) üzenetére


emre
veterán

be van pipálva a replay, de most nem megy, mert nem akarok konkurenciát csinálni magamnak :N

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#14557) KisApám


KisApám
addikt

Ma eddig NYOMORONCOKkal van tele a játék.

Eddig SAJÁT csapattársak által 4 meccsből (75%, 2188 WN8):
- 3 alkalommal direkt belémlőttek,
- 1 alkalommal direkt kilőttek hátulról,
- 2 alkalommal lökdöstek...

Az 5 max napi feljelentést 25 perc alatt kiszórtam...
Csudijó... :(((

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#14558) Tomi0703 válasza KisApám (#14557) üzenetére


Tomi0703
őstag

Az 5 max napi feljelentést 25 perc alatt kiszórtam...

Óóó, én a napi 5-öt már az első meccsemen elszórom. :DDD

(#14559) Bingisz válasza Tomi0703 (#14558) üzenetére


Bingisz
addikt

9.0-tól már 10 lesz a naponta ellőhető mennyiség.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#14560) Tomi0703 válasza Bingisz (#14559) üzenetére


Tomi0703
őstag

Na, ez jól hangzik. De igazából szart sem ér. Kár, hogy megszűnt ez a küldöm a replayt a wégének ők meg kielemzik.

(#14561) #43783936 válasza Tomi0703 (#14560) üzenetére


#43783936
törölt tag

Én nem csodálom hogy megszűnt.
Szerinted hány reklamációs replayt kaptak hasonló szöveggel:

"Az a gonosz isu-152 kiszedte az én szuper 110HP-s kv-1s-emet 50 méterről hátúró.
Biztos csalt az az álnok disznó. Tessék megnézni oszt jól megbüntetni!"

Szerintem napi több száz hasonlót kellene végignézegetniük. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14562) Djuree válasza Tomi0703 (#14560) üzenetére


Djuree
félisten

sztem azért ér az vmit, nem véletlen van ott. ha kap vki napi 30-40 db-ot biztos h megnézik mi a pálya nála. aki hülye ennyit meg simán összeszed.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#14563) kicsitrash


kicsitrash
aktív tag

Nálatok is elkezdett letölteni egy 1 gigás frissítést? Miez? :)

(#14564) J.J. András


J.J. András
őstag

nincs tööb arany kód ? ( bonus code) mostanában ??? :U

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#14565) emre válasza kicsitrash (#14563) üzenetére


emre
veterán

nekem nem

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#14566) Gaz 78 válasza kicsitrash (#14563) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Nálam sem. ..az élesre gondolsz vagy a tesztre?

(#14567) scyllarus válasza Gaz 78 (#14566) üzenetére


scyllarus
veterán

Az éles nekem nem töltött semmit, a teszt kb. 262 megát. Biztos a TK-zó orosz csapattársakat tölti be, eddig ezen a teszten valahogy kevesebb volt, mint a korábbiakon...

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#14568) kicsitrash válasza Gaz 78 (#14566) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Élesben először leszedett 40 megát (ez lehetett a 2 héttel ezelőtti, mert ezen a gépen rég toltam), aztán sokáig állt, csinált egy konzisztencia-ellenőrzést, majd lekapott 1 gigát, amit később viszont nem installált. Lehet, valami sérülhetett, s újra leszedte.

(#14569) Patrick76496 válasza Enzolord (#14539) üzenetére


Patrick76496
őstag

De basszus én még olyan tankkal sem megyek 10000 kört, amit azért imádok, mert OP vagyok vele. Pl Type 59-et ~1500 kör után már meguntam, bár lehet csak azért, mert már nem illik a játékstílusomhoz. T-34-85 a garázsban van, de már csak historical battle-re tartogatom (mert randomra már elég szar), akármennyire is T-34. :Y

(#14551) emre: Én azért megtippelem: A fenti oldalról indultál, berohantál a G2 jobb szélén lévő törmelékdomb mögé és onnan hulldownoztál? :)
- - - - - - - - - - - - -
World of Tanks | Trolling Funtage (ep. 24)

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#14570) dfsz34 válasza Patrick76496 (#14569) üzenetére


dfsz34
őstag

Már passz, hogy hol pontosan, de láttam egy gyereket, aki 15-16k csatát ment a type-al. 233 millió kreditje volt és hét skilles legénysége.

Igazából azt hiszem a hét skillel dicsekedett és feltett egy képet a legénységről illetve írta, hogy a type-al csinálta ezt, aztán utána volt egy egész érdekes fórum beszélgetés a témáról.

Na ez már durva. Én egy legénységet fogok hat skillesre fejleszteni, mert már nem sok kell hozzá, de ennyi, tovább nem megyek, mert már unom azt a vonalat, szovjet TD két ág + su12244-ról van szó.

Most tartok 5e csatánál, de ebben minden benne van, két ág full fejlesztése, tízes tankokkal mentem sokat meg a prém tankkal is.

A hét skillhez ezek szerint legalább háromszor ennyit kéne mennem, hát az nagyon durva, nekem soha nem lesz meg.

A rekorded állítólag egy orosz játékos, akik 45e csatát ment az is7-el. Nem biztos hogy pontosan emlékszem, de 40-50 között volt, arra emlékszem. Na neki nagyon durva legénysége lehet, 8-9 skill.

(#14571) emre válasza Patrick76496 (#14569) üzenetére


emre
veterán

Az igazából G0 és nem tudom melyik a fenti oldal, de ha jól tippelek akkor lentről indultam.
Egyébként G9, közvetlen az épület mellett, és senki nem fogja a várat megkerülni, de ez szerintem csak hasonló felépítésű gépekkel működik. Ha kicsit nagyobb a vas akkor már tudják lőni.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#14572) Magany


Magany
tag

(#14573) Gaz 78 válasza kicsitrash (#14568) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Nem tudom,nincs rálátásom ebben a mélységben ..de az biztos ha frissített az nem véletlen volt ..talán rendet rakott a kliens a telepített összetevőkben

(#14574) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

Tapasztaltam már furcsak dolgokat de ez viszi a pálmát!
Betöltött löveggel keresgélek,és egyszer csak meghal tőlem az ELC AMX
...lehet,hogy már gondolattal ölök? ..júj

(#14575) scyllarus válasza Gaz 78 (#14574) üzenetére


scyllarus
veterán

Ma volt? Mert ma érdekes dolgok történtek. Normál ping mellett (ahogy nálad is látszik) olyan lag volt, hogy ihaj. A Hellcatem volt hogy 2x lőtt egymás után (2 dörrenés a gombnyomásra, a másodikra indult csak a skuló, 2 másodperccel a gomb után), csomó lövés később indult, volt hogy nem történt semmi látszólag, se a rádiós nem nyugtázott találatot, sem a hitlog nem jelezte, bosszankodtam, aztán a csata végi összesítésben megvoltak sebzésként.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#14576) Gaz 78 válasza scyllarus (#14575) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

most volt 10 perce,és ez időben nem is lőttem,főleg nem az elc-re nem is láttam azt a tankot,valahol kinn kavart a legelőn,nem a városban

[ Szerkesztve ]

(#14577) scyllarus válasza Gaz 78 (#14576) üzenetére


scyllarus
veterán

Én dél körül mentem két kört, de játszhatatlan volt, klántársamnak szintén. Kollégám mondta, hogy az US szerveren ugyanez volt (ő ott játszik csak)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#14578) Gaz 78 válasza scyllarus (#14577) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

nálam nincs lag ..még ..majd egy óra mulva mikor teli lesz a szerver,és olyankor szoktam abbahagyni
Innentől fogva gondolhatok mindenféle furcsaságra és az elc jogosan wtf-olt nekem,hiszen valahol biztos el volt búja aztán meghalt "tőlem" ..már várom mikor ír rám,hogy hacker vagyok :/

[ Szerkesztve ]

(#14579) scyllarus válasza Gaz 78 (#14578) üzenetére


scyllarus
veterán

Nálam nem szokott lenni, ez a mai nap is meglepő volt. Főleg, mert nem ugrált föl a ping egy pillanatra sem, így még furcsább volt.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#14580) bullseye válasza Gaz 78 (#14574) üzenetére


bullseye
addikt

Nem lehet, hogy beléd rohant?

Replay segítene ebben is...

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#14581) kicsitrash válasza Gaz 78 (#14573) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Az volt a fura, hogy csak letöltötte, de nem telepítette...

(#14582) emre válasza Gaz 78 (#14574) üzenetére


emre
veterán

splash-től kigyulladt és eddig égett

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#14583) Gaz 78 válasza bullseye (#14580) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

nézd meg: [link]

(#14582) emre : nem löttem rá,sőt mikor meghalt elötte egy percel löttem utoljára és akkor is egy Orosz TD-t

[ Szerkesztve ]

(#14584) kicsitrash válasza emre (#14582) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

nem ég addig, míg egy arty betölt...

(#14585) Gaz 78 válasza kicsitrash (#14584) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

ezaz :) ..nézzétek meg a replayt

(#14586) scyllarus válasza Gaz 78 (#14585) üzenetére


scyllarus
veterán

56-ot sebeztél bele, az 1 másodperc alatt leégne róla.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#14587) Gaz 78 válasza bullseye (#14580) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

belémrohant megnézem :) ..rejtély megoldódott

(#14588) bullseye válasza Gaz 78 (#14583) üzenetére


bullseye
addikt

4:40 körül a térképen látszik, ahogy feléd száguld. Aztán meghal. De visszaváltva normál nézetbe nem láttam semmit, még a roncsot sem, egészen a végéig, amikor a másik oldaladon volt. Fura, az biztos. De nekem belebaszkurálnak a modok a visszajátszásba, úgyhogy lehet, hogy amúgy látható rendesen.

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#14589) Gaz 78 válasza bullseye (#14588) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

csata közben nem láttam,hogy valaki lerohanna,bár lehet figyelmetlen voltam

(#14590) csoki


csoki
senior tag

ON topicból

"dvids
(újonc)
Esetleg új infó lehet: 300 gold jár jelszóváltoztatásért. Egyszer régebben volt már ilyen, én pár hónapja változtattam utoljára, de most újra adott, szerintem ez valami új akció (gondolom az okok hasonlóak lehetnek). Érdemes kipróbálni!"

(#14591) bullseye válasza csoki (#14590) üzenetére


bullseye
addikt

Lehet, hogy a heartbleed miatt.
Minden jelszót érdemes megváltoztatni. Mármint ha már javították a cégek.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#14592) csoki válasza bullseye (#14591) üzenetére


csoki
senior tag

lehet, erről hallottam/tudok :)

(#14593) Magany


Magany
tag

(#14594) Mister_X válasza Magany (#14593) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Épp csak hárommal feletted írták :U

gg write only

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#14595) Máté94 válasza Magany (#14593) üzenetére


Máté94
addikt

Nagyon szívesen... már ha küldene SMS-t a rendszerük. :O

(#14596) Djuree válasza Mister_X (#14594) üzenetére


Djuree
félisten

azt nem írta hogy feltörték, ez azért nem mindegy...mert ha nem változtatod meg nem csak a 300 goldost bukod hanem esetleg az accod is... :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#14597) Mister_X válasza Djuree (#14596) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Aláírom... ettől függetlenül zavar a reklám.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#14598) bullseye válasza Djuree (#14596) üzenetére


bullseye
addikt

Erős a gyanúm, hogy ez a szokott netes túlértelmezés eredménye, és csak a Heartbleed miatt csinálták. Persze jobban hangzik, hogy a WG a szemét, ahogy a neten is többen eljutottak erre a következtetésre. De gyakorlatilag minden jelszót mindenhol meg kéne változtatni... PH! miért nem ad aranyat?!

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#14599) Djuree válasza bullseye (#14598) üzenetére


Djuree
félisten

itt a cégemnél is meg kell 3 havonta, de aranyat basznak se adni. kötsög banda ez. :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#14600) emre


emre
veterán

volt még 1000dmg sebzés, 1400 körüli benyelt sebzés, meg 4 kill, egyébként harmadszorra sikerült dupláznom vele, de röhej hogy ilyen szaros tankokkal is golddal lőnek

Győzelem!
Siegfried Line 2014.04.10. 18:25:03
T-34
Bevétel: 2 310 (x2)
Mérleg: 33 606

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.