Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14201) bullseye válasza Bingisz (#14183) üzenetére


bullseye
addikt

De milyen látványos, ahogy lerepül a torony, az szerintem mindenért kárpótol! .)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#14202) Djuree válasza bullseye (#14201) üzenetére


Djuree
félisten

tesztszerveren már megy ez a fícsör?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#14203) csoki válasza Djuree (#14202) üzenetére


csoki
senior tag

(#14204) bullseye válasza Djuree (#14202) üzenetére


bullseye
addikt

A kép WarThunderes, ha arra értetted.
De ahogy nézem kicsit változott a kilövési modell a WoTban is. Valamelyik QB videón azt hiszem a SU-152 teteje totál kinyílt :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#14205) mefistofeles

Mondtam, hogy csak jókedvből játszok és szarok az eredményre de azért az már sok ami megint megy három napja! űHa valaki benyögi, hogy ez természetes akkor annak a kezébe nyomok egy általánosiskolás matekkönyvet! Ilyen véletlen rossz sorozat egyszerűen nincs!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#14206) Bingisz válasza mefistofeles (#14205) üzenetére


Bingisz
addikt

How terrible.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#14207) Mister_X válasza mefistofeles (#14205) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mennyi a globális winrate-ed?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#14208) bullseye válasza mefistofeles (#14205) üzenetére


bullseye
addikt

Ez természetes!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#14209) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Ez sem elég az ászhoz? :O

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#14210) emre válasza Mister_X (#14209) üzenetére


emre
veterán

kb 100 xp hiánya van, ami lehet csak egy frag, vagy még egy sebző lövés.
A hét elején erre tuti megkapod, de ilyenkor már nem szokás.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#14211) Mister_X válasza emre (#14210) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Már nem is tudom hány első osztályt kapott eddig... igazán lehetne már egy M betű mellette.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#14212) emre válasza Mister_X (#14211) üzenetére


emre
veterán

1346 csatám van O704-el nincs nincs ászom, szerinted mennyire zavar?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#14213) Mister_X válasza emre (#14212) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Majd beledöglesz ;] Nem tudom, engem csak az zavar, hogy lehozunk a csapattal ilyen nagyszerű köröket, a lista elején vagyok (mint általában, bár ez sokszor nem reveláns), erre "csak" első osztály.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#14214) emre válasza Mister_X (#14213) üzenetére


emre
veterán

Csak egy dolog zavar igazán, ha bénázok, és nem tudom a saját hp-mat sem lesebezni.

Mondtam, a hét elején könnyebben lehet ászt szerezni.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#14215) Szepi1979


Szepi1979
senior tag

Hö-Hö


KV1S-el nem tudtam ennyit. Jó ez a gép.

“ nem kell mindig nyerni “

(#14216) Szepi1979


Szepi1979
senior tag

Hellcat tank ász most 1564 xp:
[hellcat]

“ nem kell mindig nyerni “

(#14217) mefistofeles válasza Mister_X (#14207) üzenetére

56%

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#14218) Flayer


Flayer
senior tag

Sziasztok!

Erre az új német TD ágra milyen felszerelést és legénységi tulajdonságot ajánlotok?!
Most a free xp-ből elmentem PzStl.Ivc-ig de már ezzel küzdeni kell!
Válaszokat előre is köszönöm!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#14219) emre válasza Flayer (#14218) üzenetére


emre
veterán

A PzStl.Ivc-hez semmi, utána a nashorn-hoz elég a vörösbor, (jó löveg, páncél nélkül) a következő Pz.Sfl. V-hez már pálinka és seduxen is kell lehetőleg egyszerre.

Felszerelés: célzásgyorsító, töltésgyorsító, álca
Legénységnek (szubjektív vélemény): parancsnok látótáv, a többinek álca

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#14220) KisApám válasza Szepi1979 (#14215) üzenetére


KisApám
addikt

Nekem még kell a nagy löveg a géphez.
A kicsi csak szúrogat, nem üt nagyot, nem üt át nagyot... és sajna nincs szabad XP-m rá.
A T29 a cél.
A másik amerikai vonalon most a T49 van alapon. A cél ott a Hellcat.

(#14219) emre

A Pz. Sfl. V a kedvencem most. Imádom kihasználni löveg negatív kitéríthetőségét ;) (-15 fok!)
Sajna a gép lassú, de erre pl. a francia FCM36 Pak40 TD-vel már "ráedzettem".

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#14221) Flayer


Flayer
senior tag

KisApám és emre!

Köszönöm a válaszokat!Akkor betárazok nyugtatóból és valami jó féle pálinkából! :R

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#14222) anatman09 válasza Flayer (#14221) üzenetére


anatman09
csendes tag

Szia!

Én az 5ös szintű jószágot a közepes ágyúval használtam, igaz, hogy csak 132 asszem az átütése, de az bőven elég. Ha 7esbe rak sem kell végig nyomni arannyal. Viszont azt meg kell szoknod, hogy lassan száll a tölténye. A kitéríthetősége miatt a top ágyú szerintem használhatatlan. A DMPje eszméletlen a tanknak, észre se veszed és bedarálod a fél ellenséges csapatot. Fontos viszont, hogy próbálj rejtve maradni és használd ki a tank sebességét. Ha baj van könnyedén átmehetsz a pálya másik felébe. Nashorn nekem jobban tetszik, főleg miután meglett hozzá a legjobb ágyút, ravasz kis gép.
Én parancsnoknak ajánlom a 6. érzéket illetve többieknek az álcázást mivel elég papír tank az egész ág.
Felszerelés: Töltésgyorsító, periszkóp és álca. A célzási sebességgel egyik tanknál sincs gond szerintem.

(#14223) Szepi1979 válasza KisApám (#14220) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Utáltam amíg nem nem fullos. Utánna már adja. T49 meg Hellcat örök darab nálam.

“ nem kell mindig nyerni “

(#14224) KisApám válasza Szepi1979 (#14223) üzenetére


KisApám
addikt

T49-en "örök" festések vannak már.
Ez vár a Hellcatra is. :D

A T29-re felesleges, akkora darab ;] vagy talán mégis...

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#14225) #43783936 válasza KisApám (#14224) üzenetére


#43783936
törölt tag

A T-29-re felesleges az álca.
Azon a siralmas camo értéken nem sokat javítana. :D
Meghagytam én is a behemótot, a másik hetes kedvenc, az is-2 mellett.

(#14226) Djuree


Djuree
félisten

mi visz rá vkit hogy type 59-ben goldot lőjön? :Y nem az lenne a lényege hogy hasznot termeljen? mert így kb. kinullázza magát vagy alig termel.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#14227) Mister_X válasza Djuree (#14226) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Stat?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#14228) Djuree válasza Mister_X (#14227) üzenetére


Djuree
félisten

lehetséges, de arra meg van jobb tank is.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#14229) Joe.36 válasza Djuree (#14228) üzenetére


Joe.36
addikt

Nekem van Type 59 em és nagyon jó a gold arra hogy a német nagy tankokat felgyújtsam vele szemből, Tiger 2, Jagdtiger... Párduc 2...
Ami elég szép hasznot hoz....

[ Szerkesztve ]

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#14230) Bingisz válasza Joe.36 (#14229) üzenetére


Bingisz
addikt

Mi köze van a gold ammonak a kigyújtáshoz?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#14231) psycroptic válasza Djuree (#14226) üzenetére


psycroptic
őstag

Pl. olyan helyzetben, ahol csak "nagy" pennel lehet érvényesülni és nincs mód keringőzni, akkor én is goldot használok inkább, minthogy pattanjon. Próbáld ki, hogy a type59-el AP-val megcirógatod az ST1-et, mikor védve van a valaga.

PSNID: Tomy83PS

(#14232) Djuree válasza psycroptic (#14231) üzenetére


Djuree
félisten

najó, de én T-54-el voltam, az meg minden csak nem agyonpáncélozott.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#14233) psycroptic válasza Djuree (#14232) üzenetére


psycroptic
őstag

Azt ne mondd, hogy papírkutya a T-54, mikor szerintem az egyik legjobban páncélozott med a játékban. Egy mozgásban lévő T-54-et szemből ~185(ekörül van a type-nak) pennel bármikor átlövöd? :)

PSNID: Tomy83PS

(#14234) Djuree válasza psycroptic (#14233) üzenetére


Djuree
félisten

a tornya kemény, a teste nem annyira. tegnap beálltam hulldown-ba himmelsdorfon, én voltam egyedül már csak meg ellenem vagy 3 t10 meg pár t9, mind szemben állt és lőtt. kiszedtem 2 t10 medet mire kilőtt egy is-8 valahogy. :C
mozgásban nem hinném hogy át tudna lőni, de álló helyzetben voltam akkor éppen.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#14235) Midway


Midway
senior tag

Miért van ez a (utálom) himmelsdorf pálya eröltetve?
10 csatából 2-3 szor ez van. :W

(#14236) Atlantis válasza Midway (#14235) üzenetére


Atlantis
veterán

T1-2 szinten nincs túl nagy választék...Amúgy jó pálya az, kivéve artistáknak.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#14237) Djuree válasza Atlantis (#14236) üzenetére


Djuree
félisten

én is szeretem, egyik kedvenc. lehet érvényesülni meddel meg maussal is, kevés az ilyen jól kiegyensúlyozott map.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#14238) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Párszáz csatás 50 WN8-as nyomorék azzal szórakozott, hogy folyton "kigáncsolta" (hátulról rámkanyarodik, így irányt váltok) a Matildámat. Figyelmeztetésképpen ellőttem a lánctalpát, haladok tovább, erre belém lő hátulról. Megfordulok, belé lövök egyet, addigra már a másodikat lövi belém, oda az életem kétharmada, nem sajnáltam már tőle a lőszert. Nem kékült be 390HP lelövése után és persze én lettem bannolva :W

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#14239) Djuree válasza Mister_X (#14238) üzenetére


Djuree
félisten

nem érdemes felbaszni az agyad az ilyeneken. vagy ügyesen nyírd ki, állj lővonalba hogy vele egy irányba legyen enemy és úgy lődd meg, akkor elvileg véletlen találatnak veszi. vagy ne engedd vissza fedezékbe.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#14240) mtade válasza Mister_X (#14238) üzenetére


mtade
aktív tag

Nem lövöldözök az ilyenekre. Mellette maradok és adandó alkalommal kitolom a tűzvonalba. Ha kilőtték, chatbe megy, hogy "sorry :D"

[ Szerkesztve ]

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#14241) Máté94 válasza Mister_X (#14238) üzenetére


Máté94
addikt

Téged mindig megtalálnak ezek a nagyokosok... :))

(#14242) Mister_X válasza Djuree (#14239) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ez az alapbázis közelében történt, vagy egy perc telt el és ugye gyökketővel halad a Matilda BP, hát mégha folyton ki is gáncsolják. Nemhogy fedezékből kitolni/nem visszaengedni...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#14243) Tomi0703 válasza Mister_X (#14238) üzenetére


Tomi0703
őstag

Szvsz ha valaki rad lott, nem szabad visszaloni, mivel te jarsz a legszarabbul. Alapesetben a gyoker, balfasz beled lo egyet, nem losz vissza, abbahagyja. Ha viszonzod a tuzet akkor o mar a masodikat lovi beled. Szoval mindenkeppen szarul jarsz, de az elso esetben a legkisebb a hp veszteseg.

(#14244) Mister_X válasza Tomi0703 (#14243) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mire ő lő egyet, én négyet belé. Bár csiszolhatnának ezen a rendszeren azért, mert akkor se kóser.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#14245) bullseye válasza Mister_X (#14242) üzenetére


bullseye
addikt

Ilyenkor menj vissza a bázisra, ott hamarabb kékül, aki rádlő.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#14246) csoki


csoki
senior tag

új bónusz kód 50 aranyért:
DT58G3SMRP

(első 100000 felhasználásig szokásosan)

(#14247) Mister_X válasza csoki (#14246) üzenetére


Mister_X
nagyúr

:R

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#14248) J.J. András válasza csoki (#14246) üzenetére


J.J. András
őstag

már nem elérhető :) ELKELT .... :U

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#14249) Patrick76496 válasza Bingisz (#14183) üzenetére


Patrick76496
őstag

Őőő meg tudnád magyarázni, hogy mi történik a képen? :F

(#14226) Djuree: Nem lehet, hogy valakinek nem (csak) farmolásra kell a Type, hanem legénységképzésre vagy szórakozásra (is)? Így is rengeteg pénz jön az eventekből, én már egyáltalán nem is használom, mert nincs szükségem rá (nincs prémiumom).
Amúgy meg most mit számít, hogy egy körben ellősz 3-4 gold ammo-t (13 200-17 600), még így is jön legalább 10-20 ezer... Most inkább múljon ezen a kör, hogy nem tudsz beütni egy tankot, ami miatt elvesztitek a meccset -> kevesebb kredit.
- - - - - - - - - - - -
- Azért bőven van még mit javítani a teszten, a T-54-nek a képen elég furán áll a lánca, meg az M103-nak is ugrál mozgás közben
- Valamit rendesen elbasztak a pot. sebzés mérőnél, az E-100 12 bekapott lövésnél 1700 pot. sebzést kap, amikor végig T10-es tankok lőtték (E-100, IS-7, M48)
- Meg jók a 113 modelljei is, a normálból és a kilőttből az esik le az embernek, hogy van spaced armor-ja, a collision-ből meg látszik, hogy mégsincs
- Ettől függetlenül brutál jó gép, lehet rá kéne feküdni a WZ-re :)

Más: Amúgy csak én vagyok vak, vagy más sem látja a T-34-ek HD modelljét a teszten? :U

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#14250) Bingisz válasza Patrick76496 (#14249) üzenetére


Bingisz
addikt

Warthunderben a repcsi lepottyant a srácok mellé egy apró csomagot. :DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.