Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10001) Stigma.HC válasza Gaz 78 (#9999) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Igen, csapatjáték és 15 ember. :) Utolsó köröm tigrissel, vicces de pont 4 tigrist lőttem ki.

(#9998) psycroptic Múlt héten murovankan láttam a víz mellett egy t54-et beszorulni egy bucka közé. Szakasz társa épp csatározott előtte ezért nekem kellett kitolnom onnan. Valami 3000 sebzést osztott ki miután kihámoztam szegényt.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#10002) dfsz34 válasza Gaz 78 (#9999) üzenetére


dfsz34
őstag

Igen, pontosan tudom miről beszélsz, nekem is van mumus tank, pl a T34. Egy tipikus T34 kör, 2800 dmg, 3 kill, T8-10 csatában, kilöttem egy is7-t, batchat-et meg su101-t és a harmadik legtöbb sebzésem volt (több, mint pl a jpze100-nak) és mégis vereség, mert a T9-10-ek elhullanak 500-1200 sebzés mellett, ami ezen a szinten édeskevés. Még egy T8-tól is többet várna az ember.

Na mindegy, legalább a kreditet adja. Megcsinálom a duplát, aztán hagyom, pedig szeretem a T34-t, de ez a borzalmas WR vele...

Vereség!
Map: Murovanka
Date: 2013.09.21. 19:34:12
Jármű T34
Szerzett tapasztalat 1 163 + kredit: 65 197

(#10003) Gaz 78 válasza dfsz34 (#10002) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

hát igen :/

(#10004) scyllarus


scyllarus
veterán

Nem tudom, mi van ma, de most előkerült megint az összes félkezű buzi, akik eddig hálistennek feladták a 8.7-ben, miután rájöttek, hogy wasd nélkül nem lehet játszani. :W

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#10005) isti101


isti101
tag

Destroy a total of 60 enemies as follows:

Destroy 20 enemies with a T-34
Destroy 20 enemies with a T1 heavy
Destroy 20 enemies with a AT-2
Akkor érvényes a prémiumos akció ha leszedek 20 at a fenti tankokkal ?

(#10006) [HUN]Dani válasza isti101 (#10005) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Pontosan.

magyarsrac

(#10007) TechRobot


TechRobot
aktív tag

hi

szerintetek nvidia vagy radeon lenne jobb a játékhoz?
Esetleg írnak erről vhol vmit?

Dikk egy százas...

(#10008) Taragas válasza TechRobot (#10007) üzenetére


Taragas
aktív tag

Mivel erősen nvdia támogatott a játék, így egyértelmű melyik kártya jó hozzá igazán.
Más kérdés, hogy én a zöldektől nem akarok most semmit, és így nekem radeonnal nyomtam, jelenleg meg trinity apuval nyomom.

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#10009) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Csak nekem laggol folyamatosan, majd minden csatában a játék, vagy mást is szopat keményen? 50/20as invitel optikán tolom, és 8.8 óta folyamatosan laggolok. Bemegyek, egyből úgy kezd, hogy bebuggol a visszaszámlálás. Ott folytatja, hoyg nem csinál semmit hiába nyomom hogy mozogjon stb, majd egyszer csak észbe kap és méterekkel odébb teleportál.. Hirtelen magához tér a játék, és tudok játszani, majd megint belaggol.. Fél percre, percre megáll a tudomány. Az eklején még csak az 1esen csinálta, de most már mindkettőn. A fura, hogy reggel este, tökmindegy mikor. Pingtesttel ellenőriztettem a netemet már vagy 100szor, és aszerint okés.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#10010) TechRobot válasza Taragas (#10008) üzenetére


TechRobot
aktív tag

Ezt írják is valahol, hogy nvidia párti a játék?

Dikk egy százas...

(#10011) #43783936 válasza isti101 (#10005) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nem elég ha leszeded mindhárommal a maga 20 tankját, bent is kell hogy álljon mindhárom a garázsban.
Nekem tegnap csak úgy adta meg.

(#10012) Taragas válasza TechRobot (#10010) üzenetére


Taragas
aktív tag

Mivel az nvdia játékprogramjának szerves része, bár nem mondják ki nyíltan hogy arra van optimalizálva. De pl amikor rákérdeztem a dual grapihcs, vagy crossfire kérdése, annyi volt a válasz supportól, hogy csak nvdia...
Vagy amikről sok pálya fps problémával küszködött az mind csak a Radeon tulajdonosokat sújtotta. Meg elviekben az nvdia speciális élsimítási eljárása is bele van építve(asszem), ami szintén csak a zöldek kártyáján működik csak...
Meg kell nézni, mert pl volt olyan akció, hogy aranyat kaptál meg prem járművet egy kód formájában, bizonyos nv kártya megvétele után. Lehet ez még mindig él.... :)

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#10013) isti101


isti101
tag

van némi aranyam ,persze Löwe re még nincs , megéri egyáltalán a löwe, olyan 3000 aranyam van, melyik hozzná a legjobban a lovét, van most pont akció valamelyikre.?

(#10014) #43783936 válasza isti101 (#10013) üzenetére


#43783936
törölt tag

Néztem én is az akciós gépeket, de nem ájultam el tőlük.
A D.Max helyett inkább a az AT-8, az is ontja a lóvét, csak éppen van rajta egy elég durva páncélzat is.
A Panther M10 gyakorlatilag megegyezik a VK 30.02M-mel, és az magában is egy rendkívül használható járgány. :D

(#10015) Stigma.HC válasza isti101 (#10013) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

50% kedvezmény az alábbi német prémium járművek árából:
Dicker Max (Tier VI) - 1600 arany
Pz.Kpfw. IV Schmalturm(Tier VI) - 1875 arany
Panther/M10 (Tier VII) - 2875 arany

M10-et használom farmolási célokra, persze prémium mellett és ha sebzek eleget akkor azért szépen tud hozni a konyhára pénzt. Ettől függetlenül még mindig a type a kedvencem :D

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#10016) Taragas válasza isti101 (#10013) üzenetére


Taragas
aktív tag

hát.... én a köviket javaslom: e-25, su122-44, t34

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#10017) mno


mno
tag

Pz.Kpfw. IV Schmalturm(Tier VI) - 1875 arany

Van valakinek? Tierjében milyen többi 6os német medhez képest? Látom adatait, torony páncél elég jó elölről, többi adatban meg hasonló, éppen kicsit jobb vagy rosszabb. 48Km/h sebessége elég kevés, ezt legalább elég dinamikusan éri el? Ha esetleg van vkinek megmondhatná azt is elit alakulattal és töltésgyorsítóval mennyi pontos töltési ideje.

Dicker Max az nagyon jó, ennyiért nagyon megéri az is.

Panther/M10-en ugyanaz 75ös ágyú van mint pz4s-en, legalább tier limites?

üdv

Joe

(#10018) scyllarus


scyllarus
veterán

Ez az "új" Tigris nagyon jó. És végre megtudtam, hogy akár messziről is huzatosra lehet vele lőni az E-75-ök tornyát :)

És egész wotos pályafutásom alatt a második csatám volt, ahol PH!-s fórumtárssal találkoztam, a top sebző IS-8-asban ült. Mindkétszer nyertünk, jó ómen innen kapni csapattársat :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#10019) #43783936 válasza mno (#10017) üzenetére


#43783936
törölt tag

Sajna nem trier limites.
A wot wikin össze tudod hasonlítani őket.
Én is gondolkoztam vásárláson, de az adatokat átnézve nem láttam értelmét.
Esetleg legénység képzésre jók lehetnek, de amúgy nem jobbak a 30.02M-nél.

(#10020) Stigma.HC válasza #43783936 (#10019) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Mindkettő maximum 8-as tankok közé kerülhet. Szóval az M10 limites.
Amúgy melyik prém tank jobb a tierjében mint a többi? Vagy mondjuk inkább hogy kiemelkedő, type és su122 mellett?

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#10021) mno válasza Stigma.HC (#10020) üzenetére


mno
tag

Én is rákerestem közben és M10 tényleg tierlimites, de más pozitívumot nem találtam benne. Pz4s azért hozza azt amit többi 6os német med, így adatok alapján nem gyengébb nem is erősebb. Dmax viszont a Jagdpz4nél valamivel jobb.

Joe

(#10022) Gyuri27 válasza mno (#10017) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mint a régi, klasszik t6 német med. A módosítások miatt ilyen már nincs, nem lesz. Ezek a döntött istenverések meg teljesen másként müködnek.

Amd - Radeon - Ryzen

(#10023) Stigma.HC válasza mno (#10021) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

pz4s és m10 van a garázsomban. Elsőnek vettem a hatost anno. Egy valamit nem szeretek benne, csigalassúsággal gyorsul amit nem tudok nagyon elviselni med létére. Mondjuk mikor eléri az utazó sebességét akkor már nincs gond :D . Ellenben mikor próbáltam előtte a tesztszerveren, akkor meg bejött a gép.
Ha ellehetne adni aranyért, megtenném mert fölöslegessé vált az m10 mellett számomra.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#10024) Gyuri27 válasza Stigma.HC (#10023) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hát hova gyorsulsz vele? Van rajt egy sniper ágyú használd hátulról. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#10025) dfsz34 válasza mno (#10021) üzenetére


dfsz34
őstag

Mivelhogy nagyjából ugyanaz az ágyújuk, ezért kapott tier limitet az M10. Igazából már egy keményebb tier7, pl a T29 is kihívás neki, de ezzel együtt egy nagyszerű tank. Nagyon jól termeli a kreditet és érdekes csatákat megyek vele. A WR az én esetemben sajnos gyalázatos, pedig 1000 felett van az avg dmg, de mint móka és farmoló tank, nagyon jó az M10, csak a csata végeredményébe nagyon ritkán tud hathatósan beleszólni.

(#10026) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Nem bírtam magammal és a vége előtt 4 perccel megindultam. Kár volt, befaroltam egy T110E4 mellé de az artynk kilőtt :DDD pedig mögötte volt az amx50b, ha őt lövi lazán megtisztítva lett volna a bal oldal és bekerülhetjük őket. Vagy ha maradok a picsámon és spotolok tovább :)

12.700 spot sebzés azért összejött és csak ültem egy bokorban.

Ja és eddig 4 vereség a mai mérleg ;]

Fordítás kicsit elcsúszva, 12773 kilőtt ellenség :DDD

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#10027) Gaz 78 válasza mno (#10017) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Szia!
Nekem már régóta megvan a Pz4 S. ..sokat megyek vele! Ventilátort,célzórendszert,és töltésgyorsítót használok rajta! 5 másodpercenként lőhetek vele,nagyon pontos a lövege messziről is,majd meglátod. Szerintem klassz a gyorsulása, hamar eléri a végsebességét egyenes talajon - a dombot nem szereti nagyon lelassul felfelé haladva. Gyorsan fordul az alváz,de a torony az lassú rajta. Rendkívül hatékony tier6-ban ..ha épp nem sorol 8-as mezőnybe akkor elég sokat lehet vele sebezni. Tier 6-os tankok között dominál de kicsi a páncél ezért ne támadj le vele egy KV-1S-t - bár könnyen elbánsz majd vele picit távolabbról mert 3-at lősz amíg ő 1-et :)
..bár én 5x-es legénységgel használom - így már azért kellően finommá vált a vas :)
Esetek 70%-ban Tier 6-os mezőnybe dobja be az MM,és prémszámlával netto 35-45e krediteket szoktam vele összehozni ..néha néha becsúszik netto 90-95e kredit is de ahhoz már 6 tankot ki kell lőni + 2500,3000 sebzést bevinni :)
A javítása nagyon olcsó és a lőszer is csak 100 kredit hozzá,szóval lehet bőszen lődögelni vele :)

[ Szerkesztve ]

(#10028) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Amúgy meg ennyiért igazán megéri mindegyik tank az árát. Ritkán van féláron prémium tank.

Előbb ugrattam egy olyan szépet a hegyről 1390-el hogy 680 pont oda lett :DD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#10029) dfsz34


dfsz34
őstag

Ezzel a szép csatával búcsúzok a JPanther-től, ami egy egészen kiváló TD, csak ajánlani tudom. Az akció miatt lett ilyen sok xp, amúgy kb a 2/3-a. 5,1k damage 5 kill. Az ellenség megtette azt a szívességet nekem, hogy megtámadta a hegyet nagy erővel, az eredmény alul.

Győzelem!
Map: Sand River
Date: 2013.09.22. 12:47:11
Jármű Jagdpanther
Szerzett tapasztalat 3 938 + kredit: 67 411
Csatában elért Achievement: Kiváló soför jelvény: "Tank ász"

(#10030) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

Akikre büszkék lehetünk! ..a kultúra megint kiverte a biztosítékot!
- biztos nem szereti senki,a farka is kicsi,a lányok is kerülik ezért a köszönésemre így reagál!

(#10031) robogo81 válasza Gaz 78 (#10030) üzenetére


robogo81
aktív tag

Kábé minden 3.-4. csatában van ilyen,mindegy melyik oldalon,de megköszöni szép magyarsággal hogy kilőtték. :DDD

Ez eddig a napi minimumom,remélem ezt alámúlni az MM még tudja,mert még nem baxta fel eléggé az agyam. :DD

Kicsit belehúzhatna,mert még nem adtam fel,hogy 1 tankon kívül legalább egyet még leduplázzak,de jó úton jár. :P

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#10032) Taragas válasza robogo81 (#10031) üzenetére


Taragas
aktív tag

Tele van a hócipőm a t30al. Néha 500 méterről max sebzés, de kritikus helyzetben vagy mellé lő, vagy láncot, vagy lepattanót. vagy ha be is talál minimum sebzés. Annyira szar ennek a tanknak randomja.... Kezd elegem lenni belőle.... :W

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#10033) emre


emre
veterán

Hehehe, az előbb noob-ozott le egy csóka mert IS4-el szétszedtem a T34-ét.
Kidugta az orrát, én meg folyamatosan lőttem az első lánckereket.....

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#10034) Stigma.HC válasza Taragas (#10032) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

De örültem mikor eladtam, pocsékul játszottam vele, nem tudom miért. Pedig a protoval és az E4-el igencsak jól megy. Ahogy a T29-el is. :U

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#10035) Taragas válasza Stigma.HC (#10034) üzenetére


Taragas
aktív tag

Igazából nem lenne rossz tank, de pontatlan. A protonál ez annyira nem volt baj, hisz 8.5 sc töltési idővel igazi golyó fosó volt. De ennek az újratöltése 17.33.... Egy mellé lövést jobban megérzek vele.... :(((
A t110e4 azért már pontosabb, meg annak legalább van armorja....

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#10036) robogo81


robogo81
aktív tag

Az mennyire megszokott mostanság,hogy a csatában nincs nehéz tank,csak 10 TD,1-2 arty a többi közepes meg könnyű?

DE legalább berakta ezt a felállást El Haufra. ;]

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#10037) Taragas


Taragas
aktív tag

Most is. egy baszott is4 az oldalát mutogatta egylövéses volt, és cseszett eltalálni 5 lövésből. De után olyanokat élt még túl az is4.... Szal ha valaki azt meri nekem mondani, hogy nincs szopóág, meg fasság ez random sírás, azt kiröhögöm.... :W :C
Elnézést a kifejezésért, de már ez túlmutat a jó izlés határán, valaki nem lehet ennyire szerencsés akár mennyire is jó játékos.......

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#10038) emre


emre
veterán

Na gondoltam kipróbálom a tigrist milyen lett. Csak 82%-os legénység van hozzá, de azt hiszem nem lesz nehéz elérni hogy fejlődjenek..... :))

Győzelem!
Map: Ensk
Date: 2013.09.22. 20:04:56
Jármű: Pz.Kpfw. VI Tiger
Szerzett tapasztalat: 6 260 (x2 minden nap az első csatáért) Szerzett kredit: 68 824

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#10039) Stigma.HC válasza emre (#10038) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Bizony, remek kis tank lett, bár nem tudom előtte milyen volt. Egész gyors, az ágyúja odaver rendesen, forgatni viszont még nem jöttem rá hogy lenne az ideális.
Friss kör, még nincs 100-as legénység (pont most lett ezzel a csatával mindenki 100)

Győzelem!
Csata: Siegfried Line 2013.09.22. 20:35:01
Jármű: Pz.Kpfw. VI Tiger
Szerzett tapasztalat: 4 742
Szerzett kredit: 77 557
Csatában elért Achievement: Top Gun

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#10040) Taragas


Taragas
aktív tag

Ez az, egy újabb ace amire büszke vagyok. Relatív nem sebeztem sokat(5500), de sok spot damage, még rátett egy lapáttal.... :)

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#10041) emre


emre
veterán

na ez durva volt, szárnysegéd mellé még négy kill :)

Győzelem!
Map: Siegfried Line
Date: 2013.09.22. 21:08:08
Jármű: Jagdtiger
Szerzett tapasztalat: 5 420 (x2 minden nap az első csatáért) Szerzett kredit: 72 052
Csatában elért Achievement: Szárnysegéd

abba is hagyom mára ennél jobb úgy sem lesz :DDD

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#10042) emre válasza emre (#10041) üzenetére


emre
veterán

Most néztem, ez volt a 10.000-ik győzelmem, a 23500-ik kilőtt tank és 6 csatával léptem túl a 18000-et. :D

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#10043) Flayer


Flayer
senior tag

Sziasztok!

Reggeli álmos csata!Csapatom ismét hozta a formát!:(

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#10044) bullseye


bullseye
addikt

Viccesek az új missionok. Vesztett csatában 2830 xp :)
Top gunért győztes xp járt: 1049, prémiummal 1573
Top of class +30%, Damage dealer +50%: 1257

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#10045) emre


emre
veterán

4 kill plusz szárnysegéd :))

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#10046) Taragas válasza emre (#10045) üzenetére


Taragas
aktív tag

Emre mennyivel gányabb az e50 így nerfelve? Köszi a választ! :R

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#10047) emre válasza Taragas (#10046) üzenetére


emre
veterán

Nem tudom, igazából nem érzek akkora különbséget.
Talán kicsit kevésbé rugalmas, meg a nem teljesen sík terepen nem olyan gyors vagy agilis.
De én eddig sem fogócskáztam és talán ha egyszer sikerült rammolnom vele.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#10048) dfsz34


dfsz34
őstag

Az idióta felhozatal elérte a kritikus szintet. Az arl v39-t nem tudom egyszerűen leduplázni, már a hatodik csatán vagyok túl. A másik, hogy csak tegnap fejlesztettem ki a nagy ágyúját és az rng valami iszonyat ma, hellcat, type 58, vagy bármilyen med, mind pattog, wtf? Csak úgy tudok sebezni, ha nagyon közel megyek, de úgy meg nem leszek hosszú életű, remélem csak az rng, mert ilyen iszonyat sz.r ágyúval én még nem találkoztam. Három lövésből kettő legalább pattan ma.

(#10049) dfsz34 válasza dfsz34 (#10048) üzenetére


dfsz34
őstag

Egy előnye van a retardált áradatnak, ha éppen kijön a lépés, akkor szép köröket lehet futni. Egyedül kellett elbánnom egy arl44-el meg egy tiger2-vel. Beforgattam az aladárt szépen és a tiger a jó ég tudja hányat lőtt rám és nagy része pattant. Ami dühített, hogy nem vettem észre, hogy a töltő sebesült meg, azért tölt lassan és elhasználtam a kicsi és a nagy javítót is és csak akkor kapcsoltam, hogy gyógyítani kéne, mert így hamarabb kilőttem volna a tiger-t. A bolond arl meg közben ment körbe, hogy a hátamba kerüljön, ami a szokásos noob technika, mert szemből ezek akkor sem támadnak, ha az lenne az ésszerű.

Győzelem!
Map: El Halluf
Date: 2013.09.23. 18:44:32
Jármű VK 45.02 (P) Ausf. A
Szerzett tapasztalat 5 874 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért) + kredit: 90 187
Csatában elért Achievement: Acélfal, Kiváló soför jelvény: "Tank ász"

(#10050) Patrick76496 válasza sith7 (#9952) üzenetére


Patrick76496
őstag

Pontosabb, gyorsabban céloz, jobb DPM, átütés. Be lehet vele állni úgy, hogy nehezen lőjenek be, ellentétben az IS-7-tel, ami ha be van forgatva, ha nem, akkor is átlövik. Plusz mostanában én azt tapasztaltam, hogy ugyan olyan lomha, mint az IS-4, szóval az utolsó előnye a nagyobb átlagsebzés és keményebb torony. Múltkor az IS-4 lövegpajzsát 2x lőtték át gond nélkül (Maus, IS-7), de az sem volt szép, amikor sidescraper-ben ütötték be az IS-7 150 mm-es oldalát.

(#9955) Bingisz: Na szép. Amikor én voltam az IS-4 ellen és az IS-7 mellett, bezzeg akkor mindig az előbbi mellett állt ki. :U

(#9974) sith7: A legjobb! Amúgy ha már Knight Rider, most veszem észre az a narancssárga smile nagyon hasonlít erre. :))

(#10026) Stigma.HC: Szép! Kösz a tegnapi platoont amúgy! :)

- - - - - - - - - -
- T12
- Hosszú idő után végre megint sikerült menni egy komolyabb kört a T-34-85-tel, raádásul T8-ban

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.