Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16001) TESCO-Zsömle válasza xenom0rph (#15999) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Wot alapszabály No.4.: Ahova senki sem megy, oda te se menj.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#16002) Bingisz válasza xenom0rph (#15999) üzenetére


Bingisz
addikt

Biztos ami biztos, te elmentél leöletni magadat egyedül.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#16003) xenom0rph válasza Bingisz (#16002) üzenetére


xenom0rph
őstag

Hősies halált haltam :B

halahala

(#16004) Bingisz válasza xenom0rph (#16003) üzenetére


Bingisz
addikt

Akkor jó.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#16005) diegho


diegho
nagyúr

Kb másfél hét kihagyás után ma felnéztem, hogy toljak egy kört...
Victory!

Map: Mines
Vehicle: T57 Heavy Tank
Exp: 4 026 (x2 for the first victory each day) Credits: 104 566
Battle achievements: 2 Marks of Excellence, Top Gun, High Caliber, Tank Sniper, Mastery Badge: "Ace Tanker"

replay

(#16006) sith7 válasza diegho (#16005) üzenetére


sith7
nagyúr

Hol a "pokolban" voltál eddig ? ;)

Amúgy gg ! :C

(#16007) Patrick76496


Patrick76496
őstag

A múlt hét jobbféle körei és kirakásra érdemes képei:
- SU-122-44 4400+ sebzés ÉS vereség
- SU-152 tank ász, már a második körre. Asszem szeretni fogom ezt a gépet. :)
- Super Pershing 4000+1100 dmg tank ász, amúgy semmi különös.
- WZ-111 5600+ sebzés, persze vereség

Az ilyen köröknél igazán elgondolkodhatnának a medálok kritériumainak alkotói, hogy kinek adják a High Caliber-t. Értem én, hogy az ellenséges fürdőkád többet sebzett, de neki mi szüksége rá? Megnyerte a meccset, megkapja a győzelemért járó XP-t. Én viszont vesztek, az autista csapattársaimnál jelentősen többet sebzek és mégsem kapok semmit.

Jóakarók az ellenséges oldalon. Ennek ellenére még így is ők nyertek, mert amíg mi Szecskával rámentünk volna egy T29-re, addig a csapattársai ránk jöttek (persze volt köztük troll ágyús Tiger P is...), a mieink meg basztak segíteni.
Egyre gyakrabban érzem, hogy szart sem ér az xvm statisztika része. Hiába vannak a csapatunkban sárga és/vagy zöld játékosok, mégis néha szart sem csinálnak (tisztelet a kivételnek). Az ellenséges vörösök/narancsok pedig megrépáznak minket, meg komolyan olyan dolgokat csinálnak, amit a mi sárgáinktól még álmaimban sem merek elvárni.

Három kérdés:
1. Flankelés, sidescraper, ezek honnan ismerik ezeket?
2. A mi csapattársaink ezeket miért nem tudják?
3. Jól látom, hogy a képen a T29-ünkön 76 milis cső van? :F

Más:
Researched:
Centurioff Mk. 7/1 researched.
Undistributed experience spent: 165000.
Free Experience spent: 0.

Jó volt ez az Mk. I-es, szerencsére sikerült ezzel is 1930 felé vinni az átlagsebzést. Bár mostanában csak néztem, mik be nem lövik a tornyát, régen ez erősebb volt (és még eztán lesz HD modell => páncél nerf). Amit bírtam, hogy a Mark of Excellene-hez ennyi kellett volna. :D

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#16008) sith7 válasza Patrick76496 (#16007) üzenetére


sith7
nagyúr

SP - vel csak gold - ot lőttél ?

(#16009) scyllarus válasza Patrick76496 (#16007) üzenetére


scyllarus
veterán

Az utóbbi időben nekem is feltűnt, hogy rendszeresen nyerünk 40-%-os és vesztünk 60+%-os csatákat. Persze eddig is elő-előfordult, nem volt szentírás a jóslat, de az utóbbi időben jóval gyakoribb.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#16010) mefistofeles

Olvatsam már sokatoknál, hogy micsoda parasztokkal játszotok néha de én szerencsére nem (vagy nem figyeltem) szoktam ilyenekbe futni.
Most viszont nem állhatom meg, hogy névszerint ne említsem meg egy hazánk fiát aki valami döbbenetes tahóságról és szellemi leépültségről tett tanubizonyságot.
Szóval ez a yura6666 nevezetü egyén a visszaszámoláskor már "A JÓ KURVA ANYÁTOK" felszólítással köszöntötte az ellenfeleket (sajnos csapattárs volt ez a véglény) aztán (még mindig nem kezdődött el a csata) olyan gusztustalan ocsmányságokat írt amit inkább nem idéznék. Sajnos screenshotot nem csináltam annyira ledöbbentett. Komolyan én égtem miatta! Persze elvesztettük a csatát (79 Hp sebbzéssel vérzett el) de igazából az most nem is érdekelt......

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#16011) mefistofeles

.....elnézést, pontosítanom kell, az előző hsz.-ben az idézetben a JÓ nem szerepelt.

replayból kimentettem.....

Igazából azóta sem tértem magamhoz. Miért játszik? Élvezi? Mit? :F :W

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#16013) dfsz34 válasza mefistofeles (#16011) üzenetére


dfsz34
őstag

Kitörölted a nevét, de alul a chat-ben meg ott van :)

Ha rendszeresen ezt nyomja az illető, akkor durva, de néha ki kell engedni a fáradt gőzt.

Ma én is eleresztettem egy ilyen kedves szöveget, annyira ki voltam akadva a kivételesen idióta csapatra. Nem szép, de legalább nem mindenki érti a magyart, bár utána angolul is megköszöntem nekik a "szép" játékot.

(#16014) scyllarus válasza dfsz34 (#16013) üzenetére


scyllarus
veterán

A saját nevét törölte ki, ha jól látom.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#16015) mefistofeles válasza dfsz34 (#16013) üzenetére

A saját nickemet töröltem ki nem az övét :)

Oké, de te legalább az idióta csapatra akadtál ki. Ez a véglény még semmit sem tudott a csapatról (még azt se, hogy gyakorlatilag ő a legszarabb)
Amúgy ha az idióta csaták után szitkozódnék, akkor nonstop ban lenne szerintem.
Ma is pl. eddig öt csata, öt vereség, úgy, hogy háromban voltam low tieres, minden csatában volt killem és minden csatában többet sebeztem mint a HP-m. Szóval nem nagy szám, de szerintem nem rajtam mentek el a meccsek.....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#16016) zozyk


zozyk
addikt

Egy kis bénázás az E-100-al,de tank ász lett,és még mindig nem használok gold ammo-t. :)
Semmi extra nincs benne szerintem...a végén csodálkoztam is az "TankÁsz" plecsni miatt.

Replay

(#16017) Enzolord válasza Patrick76496 (#16007) üzenetére


Enzolord
addikt

Igazuk van, árulók ezt érdemlik... :C :C :C
Zill-től mit kaptatok volna..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#16018) Tomi0703 válasza Enzolord (#16017) üzenetére


Tomi0703
őstag

:DDD

(#16027) Flayer válasza mefistofeles (#16015) üzenetére


Flayer
senior tag

Szia!
Nem kötekedni akarok csak a tudományos kíváncsiság miatt!
Miért takarod ki a nickneved?
Én is ezt csináltam egy darabig de rájöttem nincs értelme!
Elég aktív tagja vagy a fórumnak nem értem a kitakarás okát!?

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#16028) sith7 válasza Flayer (#16027) üzenetére


sith7
nagyúr

azért, hogy senki ne csámcsogjon a statján

(#16029) Flayer válasza sith7 (#16028) üzenetére


Flayer
senior tag

Ja ha ez jót tesz a lelki nyugalmának akkor áldásom rá!:)

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#16030) Cucuska2 válasza Flayer (#16027) üzenetére


Cucuska2
őstag

Megjegyzem a klánnak a nevéből, és amit eddig elmondott, hogy milyen tankkal játszik, simán ki lehet találni. Most, hogy a WR-t is megmutatta, különösen könnyű.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#16031) Bingisz válasza Flayer (#16027) üzenetére


Bingisz
addikt

Mert kb. a 28. accountja.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#16032) sith7 válasza Flayer (#16029) üzenetére


sith7
nagyúr

nem mondta, nem ismerem nálad jobban , csak gondolom, hogy ez áll a dolog hátterében

szerk.
na ezt se tudtam /28/

[ Szerkesztve ]

(#16034) Bingisz válasza sith7 (#16032) üzenetére


Bingisz
addikt

A 28 vicc volt. A lényeg, hogy nem az első, de nem is a második....

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#16035) sith7 válasza Bingisz (#16034) üzenetére


sith7
nagyúr

értem, ok

mondjuk nekem nagyon komoly érv - re lenne szükségem, hogy 0 - ról elinduljak megint, és kigrindeljem a most meglévő tankokat

[ Szerkesztve ]

(#16036) diegho válasza Flayer (#16027) üzenetére


diegho
nagyúr

Keress tőle képet, amin tier8+ tankkal volt. Nem találsz, hiába játszott már 10-20-30 akárhány ezer csatát, nem mer felmenni magasabb szintre, mert tudja, hogy ott nem lenne sikerélménye, hiszen kevesebb a 0k csatás kezdő. Ezt le is írta... ezzel nincs is baj, de a névtakargatásból az jön le, hogy szégyenli ezt a dolgot, pedig csak egy játékról beszélünk.

(#16037) Tomi0703 válasza Bingisz (#16034) üzenetére


Tomi0703
őstag

Ahhoz képest akkor elég gyenge a stat.

Persze, tudom... a balfasz csapattársak mindig...

[ Szerkesztve ]

(#16038) Flayer válasza diegho (#16036) üzenetére


Flayer
senior tag

Na kimontad a végén a varázsszót!"ez csak egy játék"
Mégis vannak emberek akik ezt a stat dolgot komolyan veszik!
Nem akartam statját tanulmányozni sem összehasonlítani bárkiével!
Csak ha már írosgat és képeket rak be elvárná az ember,hogy vállalja önmagát!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#16039) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

(#16040) Cucuska2 akkor semmi :DDD
Van úgy, hogy átsiklom hozzászólások felett

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#16040) Cucuska2 válasza Stigma.HC (#16039) üzenetére


Cucuska2
őstag

Mintha nem ezt írtam volna a tízzel ezelőtt. :P

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#16041) mefistofeles

Nos köszönöm a tagság megtisztelő érdeklődését irányomban de azért néhány dologban szeretném felhomályosítani az "okosokat".

Kedves Flayer! Köszömön, hogy nem akarsz kötekedni és csak a "tudományos kíváncsiság" vezet de, hogy miért takarom ki a nickem azt nem mondom el.... mint Cucuska2 is megjegyezte ha valakinek annyira csikarja az oldalát kinyomozhatja! Egyébként te tényleg úgy gondolod, hogy a wotos nickem az egyenlő "önmagammal"? Nos, korántsem. Bingisz! Megtisztelsz, irányomban tanusított (bár roppant pontatlan) érdeklődésedet de el kell mondjam az eddigi (több már biztos nem lesz) accok száma is kb. a negyede az általad említettnek! Diegho! Tisztelem játéktudásodat, kár, hogy egyéb emberi tulajdonságaid ennek nyomába sem érnek! Nem szégyenlem a nickem és ahogy megjegyezted ez egy játék! Baromira nem lényeges számomra, hogy hanyas tierben játszok! Ami nem megy nem erőltetem. Van amivel jó vagyok (közepes a te értékrendedben) van amivel siralmas. Az utóbbiakat szívfájdalom nélkül ott hagyom, és új ágat kezdek. Többek között ezért is tartok még mindig (húúú de szégyenletes!) csak 6. tiernél!
Tomi0703! Örülj, hogy neked jobb a statod. (kinek is fontos itt a stat???) Az utána odabiggyesztett böffenetedet viszont kikérem magamnak! "Persze, tudom... a balfasz csapattársak mindig" Gyanírtom, hogy az itt említett userek mindegyike többször szidta a csapattársait mint én. Egy időben tényleg sokat panaszkodtam de ezek túlnyomó többsége a játék szerkezetével, rendszerével volt kapcsolatban!

...Bingisz: ...bocsánat, lányos zavaromban rosszúl számoltam, inkább az ötöde mint a negyede......

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#16042) Bingisz


Bingisz
addikt

28/4=7. Akkor ezt is megtudtuk.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#16043) Flayer válasza mefistofeles (#16041) üzenetére


Flayer
senior tag

Szia!

Egy pár szót még mondanék és részemről ejtem a témát!
Tényleg csak kíváncsi voltam miért takarod ki a neved!
A másik dolog nick név nyilván nem az életbeli önmagadra értettem hanem csak a játékon belül!De úgy látom te ezt a dolgot kicsit felfújtad!
Ennyit akartam részemről a téma lezárva!

[ Szerkesztve ]

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#16044) scyllarus


scyllarus
veterán

Valaki nem tudja, a replayek lejátszásához telepített teljes wot kell, vagy elég csak a wot.exe?

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#16045) Cucuska2 válasza scyllarus (#16044) üzenetére


Cucuska2
őstag

A teljes, telepített wot kell.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#16046) scyllarus válasza Cucuska2 (#16045) üzenetére


scyllarus
veterán

Köszönöm! :R

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#16047) diegho válasza mefistofeles (#16041) üzenetére


diegho
nagyúr

A WOT-ban hatványozottan érvényes, hogy mindig az a rossz (bunkó, köcsög stb, ahogy jobban tetszik), aki kimondja az igazságot :)

(#16048) Drenadar válasza diegho (#16047) üzenetére


Drenadar
veterán

én ezt úgy ismertem hogy WoTban mindig te vagy a rossz :D

bocsi nem hagyhattam ki....

(#16049) Cucuska2 válasza Drenadar (#16048) üzenetére


Cucuska2
őstag

Én úgy tudtam, hogy a WoTban mindig a g*ci készítők, az RNG, az ellenség, és a csapattárs a rossz.
Ezek szerint rosszul tudtam. :(

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#16050) TESCO-Zsömle válasza diegho (#16047) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

"Kétféle ember létezik. Az egyik mindig megmondja az igazságot, a másiknak vannak barátai."

Másrészt nem az a baj, hogy megmondod, hanem ahogyan megmondod.

Sub-Dungeoneer lvl -57

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.