Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13101) Patrick76496 válasza Mister_X (#13053) üzenetére


Patrick76496
őstag

Ja troll gun-nal (meg OP tankkal ;) ) lehetséges. Mondjuk én úgy értettem az erzes átlagsebzést, hogy az összes csata eredményét átlagolva.
Amúgy úgy tudod megnézni egy adott tankkal az átlagsebzésedet, hogy rámész a képernyő tetején lévő Service Record/Statiszika gombra, azon belül rákattintasz a 4. fülre, kikeresed az adott tankot, és jobb oldalt írni fogja az átlagsebzést Average damage/kiosztott sebzés felirattal, vagy valami ilyesmi.

(#13080) emre: A T8-as td-k (SU-101-et kivéve) és az IS-3 (meg talán az 50 100) kivételével semelyik 8-asnak nincs ott a helye.

(#13091) bullseye: Ha azt szeretnéd megoldani, hogy nemzetiségtől függetlenül minden tank rádiósa az új 8.11-es brit angol hangon szólaljon meg, akkor tudok segíteni.
1. Állítsd le a játékot
2. Menj a játék gyökérkönyvtárán belül a \res\audio mappába
3. Azon belül keresd meg az ingame_voice_def.fsb nevű fájlt, és töröld ki (ha gondolod csinálhatsz biztonsági mentést, bár bármikor vissza lehet hozni az ingame_voice_en.fsb-ből, vagy bármelyik nyelvű rádiós-hangból, ha másikat szeretnél berakni)
4. Készíts egy másolatot a ingame_voice_uk.fsb-ról, és nevezd át a másolatot ingame_voice_def.fsb-re
5. Indíts el a játékot, a beállításoknál nyomd át a legénységhangot standard-ra
6. Élvezd a brit legénységhangot :)

Most én is ezt használom a standard hangnak, nekem is tetszik. Igazán kicserélhetnék, a gyári amerikai hang szvsz elég gagyi.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#13102) bullseye válasza Patrick76496 (#13101) üzenetére


bullseye
addikt

Köszi a tippet, már megy is :R (ill. nem megy, mert akkora lagom volt, hogy lejöttem, de működik...)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#13103) Mister_X válasza Patrick76496 (#13101) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Reggel meg is lesem :R

Az IS2-nek hol van a motorja, hol vannak a gyenge pontjai? Esküszöm, tiszta idegbeteg lettem, amikor az egy Tiger P oldaláról lattantam, majd ő az első lövéssel lelánctalpalt, a másodikkal pedig kigyújtott... holott nem láthatta szemből semmimet sem, meg mernék esküdnin hogy lánctalpon lőtt, mert ház mögött voltam és a torony nem is látta...

Ezt a hangtrükköt meg lehet csinálni japánnal is? Zavar, hogy a kínai legénységet nem értem :DDD

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13104) scyllarus válasza Patrick76496 (#13101) üzenetére


scyllarus
veterán

Már nem lehet beállítani ingame? Valamikor úgy volt, hogy a beállításokban külön kellett "international"-ra állítani, hogy minden nemzet a saját nyelvén beszéljen, különben angolul beszélt mindenki.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#13105) [HUN]Dani válasza Mister_X (#13103) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

[link]

magyarsrac

(#13106) csoki válasza scyllarus (#13104) üzenetére


csoki
senior tag

igen de itt az volt a lényeg h minden nemzet angol-angolul beszéljen :)

(#13107) Djuree


Djuree
félisten

tegnap kv-1s 488-at veret belém! :Y hagyjuk már, t6 488-al (troll gun az más ne vegyük ide). menjenek a f*szomba már...idióta banda, miért nem kap az ms-1 valami értelmes ágyút ami legalább 200-at lő, há mit szarakodnak máááááár?! :W

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13108) csoki válasza Djuree (#13107) üzenetére


csoki
senior tag

lol az a max roll 390*1.25=487,5 , ezek szerint felfelé kerekít ahogy kell :DDD

(#13109) kicsitrash válasza Djuree (#13107) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

HE-vel esetleg? Az simán benne van...

(#13110) Djuree válasza csoki (#13108) üzenetére


Djuree
félisten

bezony! :O :W

kicsitrash: ó dehogy, ez a sima AP-je annak az op fosnak...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13111) Mister_X válasza [HUN]Dani (#13105) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hát ez elég elkeserítő :F Ahogy elnézem, a legjobban akkor járok, hogyha nekitolatok a fedezéknek, kicsit kiteszem az elejét és "hátrafele" tüzelek.

@Djuree: hát ennyit IS-2 sem lő :((( De legalább el tudok játszogatni velük.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13112) Magany


Magany
tag

A csata vege, arty vs arty :DDD A tobbit meg csak ugy.....

(#13113) [HUN]Dani válasza Mister_X (#13111) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Az IS-2 is lő 488-at. Az összes D25-T féle ágyú képes 488-at lőni sima AP lőszerrel is. Ez a maximális sebzése, nekem nagyon ritkán adja be.
WTE-100-al is csak 2x lőttem 700-at ~70-80 csata alatt.

magyarsrac

(#13114) Enzolord válasza [HUN]Dani (#13113) üzenetére


Enzolord
addikt

Az a szemét OP f*s csak ne is lődözzön itt nekem 700akat... ;] ;] ;] ;] ;]
Majd, csak ha meglesz Nekem is... ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#13115) [HUN]Dani válasza Enzolord (#13114) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Alig várom. Jó lesz majd platoonban. :))

magyarsrac

(#13116) Enzolord válasza [HUN]Dani (#13115) üzenetére


Enzolord
addikt

Sajnos még hátra van a kilences...
Már az RHMet már kezdem megszokni, pár ezer xp, és kész...
Csak attól az Alien fejű papírmasétól parázok rettenet...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#13117) bullseye


bullseye
addikt

Jingles videójának a másodikja zseniális.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#13118) Patrick76496 válasza Mister_X (#13103) üzenetére


Patrick76496
őstag

IS-2-nek hátul van a motorja, de nem amiatt, hanem az üzemanyagtank megsérülésétől szokott kigyulladni. Ettől függetlenül az enyém nagy motorral sokkal többször égett, mint az 520 lovassal, lehet, hogy egyben új befecskendező-rendszert is kap? :F Amúgy az IS-2-nek gyenge pontja (könnyen belőhető) a hasa, a kupolája, meg a tornya szemből a lövegpajzs mellett, csak utóbbinál pontosan el kell találni a lapos részt a kisebb átütésű lövegekkel.

Egyébként igen, megoldható a japánnal is. Ha default hangnak szeretnéd, akkor az ingame_voice_ja.fsb másolatát átnevezed ingame_voice_def.fsb-re, ha pedig csak a kínait szeretnéd lecserélni, akkor "ingame_voice_cn1.fsb"-nek nevezd el a kópiát. Mert a japánt biztos jobban érted. :D Bírom mindkettőben olyan hülyén hangsúlyoznak, főleg a kínaiban a lepattanónál. Arra már rájöttem, hogy a 好吃开槽啊 (hao chi kai chaoa) a csata kezdetét jelenti (vagy valami olyasmit), ha pedig azt mondja, hogy "süsü", akkor vagy a vezető, vagy a motor sérült meg. :DDD

(#13104) scyllarus: De, még mindig be lehet, csak én szeretek a játék fájljaiba is belenyúlkálni. Pl utálom az amerikai-angol legénységi hangot, ezért teljesen kiűztem a játékból: Amerikai tankoknál orosz legénységi hang van, a defaultnál (most) pedig brit angol.

(#13117) bullseye: Pontosan ezért venném ki a cap-et a játékból, mindig csak a baj van vele, akármelyik csapat is foglal. A saját csapatban szinte mindig lesz valami barom, aki beáll a cap-re, hiába van még vagy 5 tank az ellenségnél (tisztelet a kivételnek, aki kérésre legalább kiáll a capből), ilyenkor az ellenségnek írom be, hogy "reset".

Ha pedig az ellenség foglal, akkor néha még gyorsabb tankkal sincs mindig idő visszaérni. F*szom tele van a sok capperrel. :(((

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#13119) Mister_X válasza Patrick76496 (#13118) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Olyan terveket szövögetek, hogy Japánban fogok ösztöndíjjal egyetemre menni, de alap a hazai egyetemek japán szakára bekerülni minden bizonnyal. Tehát jobban értem, mint a kínait ;)

IS-2-vel meg akkor majd bűvészkedek egy keveset.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13120) Mister_X válasza Mister_X (#13119) üzenetére


Mister_X
nagyúr

... ha nem lenne áramszünet :O

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13121) PAtr0n válasza bullseye (#13117) üzenetére


PAtr0n
addikt

Jót nevettem a végén :) A rút kiskacsa mikre képes.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#13122) emre


emre
veterán

Ez nem volt túl acélos kör, és a replay-t csak a taktika miatt teszem fel. Azt nem mondom, hogy tuti hely erről az oldalról, mert ha a PTA meg egy KT szintén lemegy a gödörbe túloldalt engem zavarni akkor valószínűleg már nem így alakult volna. De mindegy, ez azért volt jó mert az ellenfél TD-i nem tudtak érvényesülni. A PTA meg spotolni akart csakhogy őt meg még másik pár gép amint kidugta az orrát folyamatosan tűz alatt lehetett tartani.

Nem volt túl acélos csapatunk, de ha egy kicsit is odafigyel mindenki, már ha mást nem csak leköti az ellenfelet akkor összejöhet a győzelem. Meg lehet nézni hogy akik elhullottak mennyi potenciális sebzést nyeltek el pedig szerintem a többségük nem tudta mit csinál. Egyébként betöltéskor erősen gondolkodtam mennyire legyek bevállalós, és hajlottam rá hogy az M48 látótávjával sniperkedek, de tartottam tőle hogy akkor apránként szétszedik a csapatot.

Sajnos a végén elfelejtettem átváltani normál lőszerre, így éppen nullára jöttem ki, de mindegy. Húzni kell ezt a vackot, mert elég ramaty a statom vele.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13123) emre


emre
veterán

Erre a csatára nem fogadtam volna a győzelmi esély ellenére sem. :D

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13124) Angel1981 válasza Djuree (#13107) üzenetére


Angel1981
veterán

Állítólag SerB akarta nerfelni, de leszavazták. :)

(#13125) marked one94 válasza emre (#13123) üzenetére


marked one94
őstag

A skill lehozta :D

You'll Never Walk Alone

(#13126) Bingisz


Bingisz
addikt

A kisördög:

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#13127) sebijani1982 válasza Bingisz (#13126) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Gratula!

Replay nincs? ;] ;]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#13128) Bingisz válasza sebijani1982 (#13127) üzenetére


Bingisz
addikt

Tessék:

[link]

Meg közben toltam még egy szovjet vs. német kört:

Nagyon tetszik ez a mód.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#13129) sebijani1982 válasza Bingisz (#13128) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Köszönöm!

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#13130) Djuree válasza Angel1981 (#13124) üzenetére


Djuree
félisten

pedig az egy értelmes ötlet lett volna, ez így túl op. még egy paradicsom is tud alkotni vele, hát még egy jó játékos. 2 lövés neki egy másik t6...legalább a pent vennék lejjebb.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13131) emre válasza marked one94 (#13125) üzenetére


emre
veterán

Te inkább játsszál mert tiltólistára teszlek, mondjuk aki két hetente egyszer lép be azt fölösleges. :P

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13132) marked one94 válasza emre (#13131) üzenetére


marked one94
őstag

Laggol még a játék? Ha nem akkor ma már felnézek :)

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#13133) Dr_Syrex válasza Bingisz (#13128) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Grat. :)

Nekem is bejön az új mód, bár a legtöbb csatában elég szélsőséges végeredmény szokott születni. Persze vannak azért izgalmas, szoros meccsek is. Mondjuk ha nagyon sok TD van, akkor forgatom kicsit a szemem :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#13134) emre válasza marked one94 (#13132) üzenetére


emre
veterán

Nálam eddig sem volt komoly gond. :N

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13135) Enzolord válasza Dr_Syrex (#13133) üzenetére


Enzolord
addikt

Én az első után kikapcsoltam ezt a modot, németek oldalán voltam RHM-mel, ellennél 50-100 sereg,
Úgy széthegyeztek mindenkit, hogy öröm volt nézni...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#13136) Dr_Syrex válasza Enzolord (#13135) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Én eddig összesen egyszer mentem a franciák ellen, balszerencsémre a full alap T32-vel, amit épp előtte vettem meg. Persze bukta lett a vége. Egyébként csak a többi nemzet tankjaival sikerült összecsapnom.

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#13137) Enzolord válasza Dr_Syrex (#13136) üzenetére


Enzolord
addikt

Olyan szinten daráltak le mindenkit, mint a huzat, és volt köztük paradicsom is, mégis, mint kés a vajon..
És az RHM nem az a pattogós tank sajnos..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#13138) virkir válasza emre (#13131) üzenetére


virkir
veterán

Mééé... ha naponta lenne akkó nem lenne felesleg? :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#13139) Midway


Midway
senior tag

Mikor csinálnak már valamit ezzel, hogy VIC tankkal szinte sebezhetetlen a T18? :W
T2 mediumot szitává lövi ugyan akkor.

És ez nem elég , idióta program össze is rakja így:

Gratulálok! Mindig rá kell jönnöm, hogy ez a játék nem lesz jobb, hiába frissítik. :(((

Látszik, hogy minden fissítés csak a bevételük növelésére van.

[ Szerkesztve ]

(#13140) Tomi0703 válasza Midway (#13139) üzenetére


Tomi0703
őstag

Nem kő' szembe állni vele, oldalról hátulról viszi. Amúgy meg a VIC rohadt fasza kis tank. Élvezet, hogy egy tárból kivégez mindenkit. :D

Ha nem tettszik a sorsolás akkor kérem kapcsúja ki az összecsapás játékmódot amit a beállításokban lehet megtenni. Ha szar a játék akkor pedig nem kell vele játszani, ilyen egyszerű. ;)

[ Szerkesztve ]

(#13141) Pete55555 válasza virkir (#11943) üzenetére


Pete55555
addikt

Ó te Jézus, Atya, Úristen... :W

...Szeretem leracsniztatni...

(#13142) Patrick76496 válasza Mister_X (#13119) üzenetére


Patrick76496
őstag

Oh, az más, enélkül kicsit furán hangzott. :) Sok sikert akkor!

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#13143) Mister_X válasza Patrick76496 (#13142) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Kösz! :) Egyelőre még mindig érthetetlen a legénység, de nem is gond, tegnap csak két kört mentem velük, hogy elmenjen a kedvem - nagyon drága az IS-2-be a lőszer és még pontatlan is. Célzó módban, teljesen beszűkült karika mellett lövök, csak az alsó 10%-a a domb, erre nem belevágja a földbe? (Sand River) és háromszor egymás után :W Inkább briteztem egy keveset.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13144) #43783936 válasza Mister_X (#13143) üzenetére


#43783936
törölt tag

Szerintem pontosabb mint az orosz.
A földbelövés is egy fura véletlen.
Tegnap kb 50 méter távolságról Cromwellel ötször hibáztam el egy KV-3 femekét.
Mind a földbe ment. 3 skilles legényekkel hajtom és teljesen be volt szűkülve a célzókör.
Azon már meg sem lepődtem hogy az utána következő 5-6 csatában is 30% körül volt a találati arányom a legkülönfélébb (T29, Panther, Tortoise,JP2, Comet) vasakkal. :W

[ Szerkesztve ]

(#13145) Magany válasza emre (#13131) üzenetére


Magany
tag

Megneztem a visszajatszast, komoly. Mindig megnezem ha van neked felrakva. Megfigyeltem hogy 100 ra is felmegyen az fps, milyen gepen fut neked a jatek ha kerdezhetem?

(#13146) Djuree


Djuree
félisten

vki nem tudja hogy tudnám 3 sorosra átírni a 2 soros garázsmodomat?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13147) bullseye válasza Djuree (#13146) üzenetére


bullseye
addikt

gui/flash/TankCarousel.cfg-ban simán átírható
<!-- amount of rows to show-->
<rowCount>2</rowCount>

3-ra át kell írni, ozt kész. Esetleg alatta a kép és logó méreteket csökkenteni egy kicsit, hogy ne vegyen el túl sok helyet.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#13148) emre válasza Magany (#13145) üzenetére


emre
veterán

ott van az adatlapomon ;)

"Midgard2 ház, Asrock Z68 Extreme3 G3, Intel 2500k@4,2Ghz, 4x2Gb Hynix 1333@1600, Sapphire 7870/2Gb Ghz ed., 2db Hitachi 500Gb, CoolerMaster Hyper 612 cooler, Seasonic S12-II 500W, Logitech Mx518, Tesoro Durandal G1N, Samsung 226BW"

itt meg a beállítások:

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13149) Djuree válasza bullseye (#13147) üzenetére


Djuree
félisten

:R

emre: lol, ezzel a konfiggal miért nem minden maxon tolod? nekem maxon van majdnem minden. megy átlag 40 fps-el, nálad meg simán menne 60-al is ha minden maxon lenne...ja és nálam full hd.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13150) Magany válasza emre (#13148) üzenetére


Magany
tag

Koszi, es mennyi penz egy ilyen gep?

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.