Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13051) bullseye válasza Mister_X (#13048) üzenetére


bullseye
addikt

Alfa az átlagsebzése az ágyúnak. A hull-down meg az, amikor csak a tornyod látszik ki, ami kisebb cél, és általában keményebb, mint a test. pl. T29-32-34 sorozat erről híres.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#13052) jahrn válasza sebijani1982 (#13050) üzenetére


jahrn
senior tag

Engem nem igazan erdekel ha a hvy-k azt akarjak h spotoljak nekik. Max akkor megyek elore TD-vel spotolni ha alkalmas ra (pl E25) es ugy latom h a helyzet megkivanja, vagy ha a hvy-k nagyon szarul allnak HP ugyileg.

Ezt a JP 2-t is probalom agresszivan hasznalni, csak hianyzik meg a 12,8cm, szal olyan finoman agresszivan :D

Mondjuk ezt - hvy-k bujkalnak a TD-k mogott - en is sokszor latom. Olyankor finoman es noiesen megkerem oket h adjak el a tankjaikat es jatsszanak My Little Pony-t. Vagy novesszenek gerincet...

[ Szerkesztve ]

(#13053) Mister_X válasza Patrick76496 (#13049) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hát amikor a Hetzer trollágyúja odamar 360-at, akkor nem nehéz összehozni okosan - oneshotoltam már DW2-t is, volt ám anyázás. Repeszrombolóval is oda tud csípni 150-200 értékben a nagyobb tankokon. Persze, az 1000 feletti sebzés akkor szokott meglenni, ha tieremben vagyok, vagy T3-T5. Voltak olyan csaták, ahol elpöfögtem jópár kilométert és csak két találatom volt, vagy kilőttek elég hamar, de elég gyakran van a kicsike 1000 környékén / felett.

Amúgy tetszik a Matilda BP, annak a statjait is megnézném.

@Bullseye: értem :R Akkor pont volt ilyen hull down szituációm IS-2-vel Sand Riveren, ahol tizennégy lepattanót kaptam heavyktől és ki is nyírtam közülük hármat - csak utána egyedül maradtam és bekerítettek.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13054) Djuree


Djuree
félisten

szép és jó ez a csökkentett dmg a 10-es td-knek, de mikor belémver 1800+ az fv 183 akkor elgondolkozok pár dolgon...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13055) kicsitrash válasza jahrn (#13052) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Nekem ez a legnagyobb bajom, ha td-zek. Nem birok megülni a seggemen, és megyek a heavykkel. És ha 1-2 perce vacakolnak egy sarkon, akkor berusholok 50-el, legtöbbször ha csak 2 ellenfél van, bejön... JP2-vel simán oldalba lehet kapni egy is3-at, vagy rammolásra használni (irányitott ütközéssel 3-400 is leugrik nála).
Volt már olyan is, hogy elindultak utánam, de ritka. Viszont gyorsabban töltök, nagyobbat sebzek, s ha rámászok, nem is tudja az alját lőni... Rambó mód rulz
Bár lehet, ezért nincs 2e sebzésem átlagban...

(#13056) dfsz34 válasza sebijani1982 (#13050) üzenetére


dfsz34
őstag

Azért a TD-ket sem kell ám félteni. Állunk lesben a varázserdő déli részén, én KV4-el, de még stock minden rajta, ez később lesz fontos. Berongyol a scoutunk, felvillan 8 ellenség, egyet tudtam lőni és direkt néztem a hosszú töltés alatt, hogy még 2 sebzés volt semmi más, minden pattant vagy mellé. Bemegy egy med, hasonló, csak most én is pattanok a stock ágyúval, mire betölt eltűnt az ellen, lövök egy vakot. Bemegy még egy med, ugyanaz, most találok én. Vesztettünk 3 tankot, az ellenfél meg maximum 2e hp-t, de tankot nem, úgyhogy kezd baj lenni. Végül is nem lenne rossz az arány, de valakinek csinálni kéne valamit. Gyors tank csak TD maradt ott, JP például. Elkezd két TD lökdösni, hogy menjek nekik spotolni, írom nekik, hogy az nem fog működni, mert a második bokorig nem jutok stock cuccokkal, olyan lassú, menjünk együtt. Semmi válasz, csak lökdösnek tovább. Meguntam és elmentem balra a zászló irányába, elkezdődött a fásítás (f..ck) a chatben, meg a noobozás. Egy tiger2 megunta és elindult, de az történt, amit megjósoltam, felvillantot 2 ellenséget és elpusztult kb a második bokornál az össztűzben. Gyors tank kellett volna oda vagy egyszerre menni, de a TD-k nem moccannak.

A csata másik öröme az volt, amikor a kék is3 legoldnoobozott, amiért aranyat használtam ellene. Nem sokat érdekelt, de írtam neki, hogy ő bl9-el van, aminek az átütése nagyobb, mint az én arany lőszeremnek. Mit vinnyog? Ja tanuljam meg a gyenge pontokat, amiket egyébként ismerek, csak az is3 rángatózott össze-vissza és csak az elejét mutatta, ahol szintén van gyenge pontja, de nagyon pattogós, ha nem találom el pontosan, márpedig rángatózás közben azzal a sz.r stock ágyúval nem sok esélye van. Mindegy is kilőttem a csába, nem sokat érdekel a vinnyogása. Én egyébként fel sem teszem a gold detektort, mert csak még egy idegesség forrás, de gyakorlati hasznát én nem láttam.

(#13057) Djuree válasza dfsz34 (#13056) üzenetére


Djuree
félisten

tegnap rám egy kis luchs köpködte a goldot, végülis sebezni így sem tudott, de legalább jól lerammoltam. megkérdeztem mi a lőcsért használ goldot mikor azzal a tankkal golddal se tud sebezni, de nem is az a feladata? semmi válasz...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13058) kicsitrash válasza Djuree (#13057) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Azért 110/130 pen sok mindenre jó, még tier7-8ban is...

[ Szerkesztve ]

(#13059) dfsz34 válasza Djuree (#13057) üzenetére


dfsz34
őstag

Igen, rájöttem, hogy felhúzom magam a gold detektoron. Nem tudok ezen változtatni, de felidegesített, ha valaki arannyal lőtt. Úgyhogy inkább letöröltem. Ha meglőnek, akkor meglőnek, nem érdekel mivel volt. A He-t azt látom a sebzésből, ha nem he akkor meg, hogy arany vagy nem arany olyan édes mindegy. Ha sebez, akkor óvatosabb vagyok vele, forgatom, visszamegyek stb függetlenül attól, hogy mivel lőtt.

A másik, hogy konkrét gyakorlati haszna nagyon csekély. Egyetlen helyzetet sem tudok említeni, amikor bármit is másként csináltam azért, mert aranyat lőnek rám, sőt csak felidegesített, ami inkább hátráltat.

(#13060) Djuree válasza dfsz34 (#13059) üzenetére


Djuree
félisten

engem nem zavar, legalábbis egyenlőre, később lehet fog és én is törlöm.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13061) Angel1981


Angel1981
veterán

Hétvégén játszottam ugyebár, és így volt alkalmam megtekinteni a Ruinberg on Fire mapet.
Ezt "eladják" mint új térképet?

Remélem, van aki ismeri ezt a mémet - ez most saját kreálmány, illetve öcsémé. :D

(#13062) kicsitrash válasza Angel1981 (#13061) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Nekem tetszik. Szép lett. Illetve mivel kijönnek téli verzióval is, igy használhatják az álcafestést mások is :)))

(#13063) Djuree válasza Angel1981 (#13061) üzenetére


Djuree
félisten

hehe :D
a winter himmelsdorf viszont jól néz ki.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13064) AMD Power válasza Djuree (#13063) üzenetére


AMD Power
titán

Szerintem is. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13065) emre válasza Angel1981 (#13061) üzenetére


emre
veterán

Erről meg ez jutott az eszembe:

""A Wargameing csapata a továbbiakon is azon dolgozik, hogy játékuk minél élvezhetőbb legyen."
Jelentette ki Storm, aki részleteket is elárult a játék fejlesztés főbb csapásirányiról:
- Az idei évben kevés új tankágat fogunk a játékba importálni, mivel főleg a technikai fejlesztésekre koncentrálunk, de a játékosok igényeinek eleget téve nem tudjuk kikerülni hogy a madagaszkári nehéz harckocsik, valamint a fülöp-szigeteki artyk már az idei évben elérhetőek legyenek.
Továbbá fejlesztjük a térképeinket is. Úgy gondoljuk, hogy a nem látható pályarészek is fontos hogy HD minőségben legyenek elérhetőek a közeljövőben.
Természetesen audio csapatunk sem tétlenkedik. Idén sok madárfaj egyedi hangjaival bővül a játékmenet. Így például bekerül a játékba az amerikai törpegém, a bajszos poszáta, a havasi pinty, valamint a házi veréb hangja is. Sőt a későbbiekben azt sem tartjuk kizártnak, hogy ezeket a madárfajokat le is modellezzük.
Továbbá a tank személyzet hangokat is bővítjük, így hamarosan elérhető lesz az angol hangpack dél-waelsi nyelvjárásban is.

A fejlesztők szerint a csúcsidőben észrevehető laggok, és packetlossok egyéni és szórványos problémák, de mindent megtesznek hogy ezeket javítsák. Így mint mint már korábban is este 7 és 9 óra között "Előre tervezett karbantartásokat" fognak tartani."

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13066) kicsitrash válasza emre (#13065) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Egy baj van ezzel... Te viccnek szántad, a wg-nél pedig ez az ukász :)

(#13067) Angel1981 válasza kicsitrash (#13062) üzenetére


Angel1981
veterán

Oké, persze, csak mint "új térkép"?
Ez szerintem kb. annyi változtatás, hogy megjelenhetne ugyanúgy Ruinbergként a töltőképernyő, a játék meg eldönti, hogy a hagyományos verziót adja be, vagy ezt - az még meglepi is lenne! :)

Djuree: igen, a Winter Himmelsdorf az valóban ott van, nagyon hangulatos! :K
A többi téli pályán is szállingózhatna a hó!

emre: :)
Nekem tűréshatáron belül volt a lag - bár valóban magasabb volt, mint az előző verziókban.

[ Szerkesztve ]

(#13068) Magany


Magany
tag

Nemzetek csataja, Nemet husdaralo :)

(#13069) Bingisz válasza Magany (#13068) üzenetére


Bingisz
addikt

Pedog a Ruszki Wégé telerakja a játékot OP szovjet tankokkal, a német tankokat meg szándékosan lebutították!!!44!!négy!

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#13070) kicsitrash válasza Magany (#13068) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Azért ha jól látom, az oroszoknál volt 6 db tier6 tank... a németek meg mind tier7 :)

(#13071) Mister_X válasza Angel1981 (#13061) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Először én is azt vártam, hogy hogy a nem járható városrészeken parázs, tűz, ne adj isten egy lezuhant felderítőgép is lesz. Ehelyett? Három ponton füst száll fel, valamint kicserélték az égboltot.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13072) kicsitrash válasza Mister_X (#13071) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

De szépek a szinek :)

(#13073) LZs?! válasza kicsitrash (#13055) üzenetére


LZs?!
aktív tag

kicsitrash

Nekem ez a legnagyobb bajom, ha td-zek. Nem birok megülni a seggemen, és megyek a heavykkel. És ha 1-2 perce vacakolnak egy sarkon, akkor berusholok 50-el, legtöbbször ha csak 2 ellenfél van, bejön... JP2-vel simán oldalba lehet kapni egy is3-at, vagy rammolásra használni (irányitott ütközéssel 3-400 is leugrik nála).
Volt már olyan is, hogy elindultak utánam, de ritka. Viszont gyorsabban töltök, nagyobbat sebzek, s ha rámászok, nem is tudja az alját lőni... Rambó mód rulz
Bár lehet, ezért nincs 2e sebzésem átlagban...

Vitatkoznék... :)

Miután a "rambó" stílust feladtam, vagyis igyekeztem a háttérbe visszahúzódva játszani, az avg-dmg elkezdett esni ~2.4k-ról és 1930 körül fékezett; a win rate pedig 63-66%-ról 60%-ra esett - egyébként az első 50 játékban ~3k/~67% volt... :P

Jelenleg: ~1950 avg-dmg és 60% WR, ~660 csata.

Most ismét a "gunship" stílusban megyek vele, hátha sikerül legalább részben visszatornázni mindkét értéket.

Nevermind...

(#13074) LZs?! válasza Magany (#13068) üzenetére


LZs?!
aktív tag

Magany

Igen, ez kissé félelmetes.

A Tigris legénységét húztam az event miatt, és többször is Confrontation-be dobott, főleg USSR gépek ellen (t.i. ~80%); gondolom a német és orosz ág a legnépszerűbb, ezért hozta ki így a "sorsolás"...

Na most 10-ből hétszer az IS hordákon úgy vágta át magát a Tigris-falka, hogy már én éreztem kínosan magam... :P

A vesztes csaták jellemzően zárt pályákon voltak, illetve ha az orosz gépek teketóriázás nélkül lerohantak minket.

T7-ben a németekre - szerintem - egyedül az USA és a francia tankok igazán veszélyesek.

...és miért félelmetes: nem akarom, hogy a WG a következő nerf-hammer-rel a Tigrist kalapálja formára.

[ Szerkesztve ]

Nevermind...

(#13075) sith7 válasza LZs?! (#13074) üzenetére


sith7
nagyúr

...és miért félelmetes: nem akarom, hogy a WG a következő nerf-hammer-rel a Tigrist kalapálja formára.

most buffolták ... kicsit csúnya lenne :U

(#13076) Magany


Magany
tag

Pillanatok alatt szet kaptak minket,Tigris ket lovesbol le szedte a haromnegyed HPmat (en voltam a T150 nel). kezdtem hatralni. Szembe fordultam egy JPantherel es amig en pattantam o egy lovesbol kiszedett. Ugyhogy kb. ennyi az orosz vas a nemet ellen :)

(#13077) sith7 válasza Magany (#13076) üzenetére


sith7
nagyúr

Ugyhogy kb. ennyi az orosz vas a nemet ellen

ugye ez csak vicc ...

(#13078) Djuree válasza Magany (#13076) üzenetére


Djuree
félisten

T-150 t6, tigris és jgpancser t7. egy IS vagy egy SU-152 azért már egyenlőbb oda, sőt!

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13079) Magany válasza Djuree (#13078) üzenetére


Magany
tag

Volt 4 IS es SU 152 is, vagy netan a csapatunk vot bena vagy az MM?

(#13080) emre


emre
veterán

Na ezért nem szeretem a T-44-et, mert azért ennek nem T10-ben lenne a helye.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13081) Djuree válasza Magany (#13079) üzenetére


Djuree
félisten

az MM, nálatok volt jópár 6-os is. ami nem mindegy. bár a 7-esek se sokmindent csináltak...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13082) sith7 válasza emre (#13080) üzenetére


sith7
nagyúr

hát nem ... :(

T-54 azt hittem sokkal jobb lesz, fullos már, de szemből sok esély nincs pár tank ellen, oldalba meg nem mindig lehet kerülni ... azért annyi átültést adhattak volna neki, hogy pl. az E75 - öt hasát szemből be tudjam lőni ... 1x sikerült, de nem jellemző :(

vagy ez user error ? :F

szerk.:
viszont néha meglepően jól pattint :K

[ Szerkesztve ]

(#13083) Djuree válasza sith7 (#13082) üzenetére


Djuree
félisten

nem user error. sok mindent nem tudsz vele szemből kezdeni, főleg ha a kisebb átütésű nagyágyút választottad. én azt választottam, lehet elbaxtam...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13084) Atlantis válasza Djuree (#13083) üzenetére


Atlantis
veterán

Jó az az ágyú és azon keresztül vezet az út az O140-ig, amit jobbnak tartanak, mint a T62A-t. Sajnos akkor még nem volt T10-alternatíva orosz ágon, mikor én kihúztam, bár igazából a T62-t is szeretem.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#13085) dfsz34 válasza Djuree (#13081) üzenetére


dfsz34
őstag

Ja, ja, ez a gond nemzetek csatájával, hogy néha az egyik oldalt teleszórja egy tier-el kisebb tankokkal, mert éppen nem talál mást. Csomó olyan csatám volt, hogy vagy nálunk vagy az ellenfélnél 4-5 legalsó tier tankkal több volt. Ha nincs csapat, hagyni kéne a csába ezt a játékmódot, de az MM csak erőlteti.

(#13086) kicsitrash válasza sith7 (#13082) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Khm...
Én épp az E50 előtt állok egy hajszálnyival. Ahogy összehasonlitottam a 2 top ágyút, a következő jutott eszembe:

********

A T54 AP átütése picit kisebb (10%). Viszont golddal... 261vs330. Az E100am penel ennyit :(

(#13087) sith7 válasza Djuree (#13083) üzenetére


sith7
nagyúr

kisebb átütésűt választottam, a másikat teszten próbáltam, az szörnyű lassú; szóval szerintem jó ágyút választottunk

kicsitrash
Gold - ot nem szívesen lövök, prém fiókom nincs már sokáig, ha nincs meg a 2700 - 3000 dmg, akkor így is mínuszos a kör

(#13088) kicsitrash válasza sith7 (#13087) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Én sem szivesen, feleslegesen meg főleg. De ha szembe jön egy komolyabb tier10 ht/td, s mint mondtad nem mindig lehet az oldalába kerülni... Neked még mindig meg van adva az esély, hogy alkoss valamit. Ilyenkor nem sajnálom a pénzt a goldra, a javitás is többe van... :)

(#13089) sith7 válasza kicsitrash (#13088) üzenetére


sith7
nagyúr

úgy ok, persze, nekem is van 5 db betárazva, és lövöm ha kell, csak pl. a leo - nak tier 9 - ben 268 a penje, azzal lehet szemből is lőni, igaz az nem pattint annyira, mint a T54 ... valamit, valamiért, mi ? :))

meg nekem ez az első 9 -es med tankom, eddig td -k, meg heavy tankjaim voltak csak, lehet ezért furcsa nekem ez a megkerülöm, mellémegyek oldalbakapom stílus

(#13090) kicsitrash válasza sith7 (#13089) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

Nekem még nincs tier9 medem. Tier8-ig húztam eddig minden ágat, amit szerettem volna. A Leo-t nem is értem, miért nem light... annyira nincs rajta páncél. Bár egy normális csatában megnézve az eredményeket, elég kevés pattanó lövés van még a vastagbőrűekről is, szóval ez lehet nem akkora hátrány (rólam pl. nem szeretnek vaktában pattanni).

(#13091) bullseye válasza emre (#13065) üzenetére


bullseye
addikt

Jut eszembe van valahol külön nyelvi pack? Én szeretném ha angol-angolul szólna minden tankom, elég mókásnak hangzik elsőre, viszont a többi nyelvvel semmit nem tudok kezdeni.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#13092) emre


emre
veterán

Ezt úgy gondoltam megosztom. :) REPLAY

(#13091) bullseye
Sajnos nem tudom az ilyen jellegű dolgok nem érdekelnek, így meg sem jegyezném ha látnék hasonlót.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13093) sith7 válasza emre (#13092) üzenetére


sith7
nagyúr

Ezt úgy gondolom, este meg fogom nézni :K

így látatlanban is grat :C

(#13094) belaazallat válasza emre (#13092) üzenetére


belaazallat
addikt

Szép! Én nem arra kerestem volna az utolsó GW panther-t. Honnan tudtad, hogy arra ment?

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#13095) emre válasza belaazallat (#13094) üzenetére


emre
veterán

Köszi! :R

Amikor kilőttem a KT-t figyeltem a kezdőkört és nem láttam hogy dőlnének a házak az "A" sor irányában felfelé. Ezért a foglalóban mentem egy kört, mert arra gondoltam középre indult, de ott sem spotoltam, ezután fordultam vissza.

De így volt jó mert ha másfelé megy nem érem utol. :D

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13096) belaazallat válasza emre (#13095) üzenetére


belaazallat
addikt

Így meg kimondottan szép! Nekem gyakran csőlátásom van a játékban, csak azt nézem, hol az ellenfél, amit kiakarok lőni. Ilyen részleteket nem szoktam megfigyelni (sajnos). Még a visszajátszás nézése közben is csak TigerII-re koncentráltam.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#13097) PAtr0n válasza emre (#13092) üzenetére


PAtr0n
addikt

Szép menet volt gratula! Azért sok enemy tálcán kínálta magát, csak hogy beleköthessek valamibe. :D Ha a reptér felöli tumultus-t egyedül nyeled be, nem biztos hogy élve maradsz, szerencsére nem rád figyeltek javarészt.
A végén az az arty legalább örülhetett magának, még szerencse hogy nem gyújtott fel. :)
De mégegyszer: szép kör! :R

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#13098) emre válasza PAtr0n (#13097) üzenetére


emre
veterán

Azért ha muszáj nem lövetem szarrá magam. :) Ja, köszi! :R

Volt ma egy csatám t-44-el. Ott muszáj volt előre mennem, és ha nehezen is de lehoztuk. Szerencsére lehet megértette mit is akarok, de a végére alig maradt hp-m. ez volt az

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13099) emre


emre
veterán

Az ilyen töketlen ellenfélen mindig annyit tudok röhögni. :DDD ;]
Mondjuk az én csapatom nem volt túl acélos, és hogy elbukták egyedül maguknak köszönhetik.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13100) Flayer válasza emre (#13099) üzenetére


Flayer
senior tag

Akkor mit mondjak az én csapatomról! FULL IDIÓTA
Mondjuk ez abból is látszik enemy t71 tankja,hogy tudott ennyit sebezni??!!!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.