Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50001) Djuree válasza rlazol (#50000) üzenetére


Djuree
félisten

ezért se cserélek be prémtankot. nem vagyok én hülye. ez senkinek nem üzlet csak a wg-nek. egy prémtank farmolni van, az összes 8as premnek ua. a kreditszorzója. nyilván egy td vagy egy heavy nekem is jó lenne a medek helyett vagy a szar kv5 meg jg88 helyett, de annyit nem ér hogy 6k-t ráfizessek, akkor inkább megyek kicsit gyengébb köröket, 50k helyett csak 40k jön mondjuk. na akkor mi van? semmi...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#50002) ooloo


ooloo
őstag

Üdv,

Ha a depóban van 96 db nagyméretű szerszámos láda , azt a rendszer automatikusan feltölti a depóból , ha elhasználtam ? Természetes a tanknál kiválasztva a fogyócikk ......

Csak azért kérdezem , mert van az automatikus feltöltés , de ott választani kell a kreditért fizetés , vagy aranyban fizetés között . Depós választási lehetőség nincs .

Eddig nem nagyon használtam , tele van vele a garázs ... kiszórom . Azaz nem , mert nagyon kevés lánclövést kapok . Vagy ha mégis , akkor ott és akkor a szerszámos láda sem segít . Max , ha a ládában lévő kalapáccsal fejbe nem dobom az ellenséges tank búvónyílásán kikandikáló parancsnokot. ;]

Kellemes estét mindenkinek !

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#50003) h1mpi válasza ooloo (#50002) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A depót nem tölti, azt Neked kell. Ha elfogy akkor vagy kreditért vagy goldért lehet tölteni a szerviz részen.
Viszont jó hogy írtad, megint eladtam 1.5 millióért felesleges nagyméretű cuccokat :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#50004) rlazol válasza ooloo (#50002) üzenetére


rlazol
addikt

igen, az elhasznált fogyóeszközt a depóból tölti első körben, és választás szerint aranyért/krediért, ha onnan elfogyott.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#50005) ooloo


ooloo
őstag

rlazol és h1mpi

Mindkettőtöknek köszönöm a válaszát !

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#50006) h1mpi válasza ooloo (#50005) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én kicsit félre értettem a kérdésed, de rlazol megválaszolta jól. Ha nem vagy superunicum statra gyúró, akkor a nagy cuccokat add el, talán még a nagy tűzoltó lehet okos dolog a gyulladós tankoknál. (Svéd TD és a HE esete pl.) :))

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#50007) galervin93 válasza h1mpi (#50006) üzenetére


galervin93
őstag

A lánc + motor kettősre érzékeny gépeknél (francia lightok, BC, németek) azért nem rossz a nagy javító.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#50008) h1mpi válasza galervin93 (#50007) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez igaz, de a reload miatt újra tudod javítani max vársz egy percet :)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#50009) galervin93 válasza h1mpi (#50008) üzenetére


galervin93
őstag

Ha marad addig hp-d. :))

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#50010) e-newsee válasza galervin93 (#50009) üzenetére


e-newsee
addikt

Ja, manapság nem nagyon van idő újratöltődni ezeknek a cuccoknak.
De amúgy nem másfél perc? Vagy a nagyméretű csomagoknál csak egy perc?

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#50011) ooloo válasza h1mpi (#50006) üzenetére


ooloo
őstag

Szia ,

Nem tudom az okát , de a pár ezer csatám során kb. 4-5 alkalommal gyújtottak ki . Láncolni sem sűrűn szoktak ... viszont én sokszor lövök láncot , még akkor is , ha a kupolát célzom . Főleg az St. Emil hajlamos erre.

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#50012) h1mpi válasza ooloo (#50011) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Minél nagyobb a kaliber és a pen annál többet lősz láncot. Ez a WG agyament logikája, hogy ezzel bünteti azokat az ágyúkat, amiknek a lánccal együtt meg kellene semmisíteni a meglőtt tankot... Legjobb példa a JgPzE100-as 299 penje, amivel minden második lövés lánc a light tankba, vagy az Strv 103-0 286 penes ágyúja egy láncot se lőtt, a 308 penesnél szintén sok a lánc. Ez a WG féle balansz, ami egy undorító és szemét dolog. :U de sorolhatnám a T49-em vagy a RU251-em láncába elakadó E3 és E4 lövedékeket, még se se esik csak sárga lesz :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#50013) rlazol válasza h1mpi (#50006) üzenetére


rlazol
addikt

A nagy tűzoltó kifejezetten hasznos cucc. Mire eloltod a tüzet kézzel, +1-2 egység lemegy, ami akár a tank végét is jelentheti.
A nagy eü és a nagy javító tankfüggő, pl a brit közepeseknél, ahol az első lövés viszi a motort és/vagy a lőszerrekeszt jó ha az van. Én a német nehéz vonalon és nagy szerszámmal megyek, annyira modulérzékenynek tapasztalom őket.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#50014) h1mpi válasza rlazol (#50013) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Igen ezért is írtam, hogy az hasznos, én se adom el. Csak a nagy javítót és a nagy med csomagot. Annyi gyűlik mindig össze, hogy simán összejön pár havonta 1-1.5 millió kredit csak ebből.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#50015) Czmorek


Czmorek
aktív tag

Személyes küldetések átalakítása óta már több mint 2x annyi obj 260 van az eu szerveren.

Am. már innentől könnyű kihúzni, lesz még több is.
Én 8parancsot használtam fel a 11ből a T 55A-ért.
A két kihagyottat valamikor megcsinálom, aztán jöhet a 260.

Ki-hogy áll ezekkel?

Van aki már kifullozott mindent:

3 ilyennel már találkoztam.

(#50016) jano_77 válasza Czmorek (#50015) üzenetére


jano_77
nagyúr

Egyet én is láttam két nappal ezelőtt.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#50017) ooloo válasza h1mpi (#50012) üzenetére


ooloo
őstag

Az Rhm.-B. WT - nél és a Skorpion G - nél ezt nem tapasztaltam . Azok inkább luftot lőnek , még pár méternyi távolságból is , ha a WG úgy akarja . Persze vannak jobb napok is ... akkor a légy fa@áról is lelövöm a pattanást . Picit finomabb balansz azért jól jönne .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#50018) lacibacsi válasza Czmorek (#50015) üzenetére


lacibacsi
addikt

"Ki-hogy áll ezekkel?"

Ha a WG nem cseszi el a frissítést és megkaptam volna a parancsaimat, akkor már bent állna a garázsban a 260... :W

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#50019) Czmorek válasza lacibacsi (#50018) üzenetére


Czmorek
aktív tag

Hát az eléggé dühítő hallod. Nem lennék a helyedben.

Hány csatád van?

(#50020) lacibacsi válasza Czmorek (#50019) üzenetére


lacibacsi
addikt

Majdnem 27k. De én noob vagyok, így kicsit tovább tartott elérnem... Készen van 3x5 küldetés +az SPG a 260-ból. Mind kitüntetéssel, amire 16 parancs járna. Azzal meg ugye kiválthatnám a maradék 4 15-öst... És igen, elég dühítő. Írtam ticketet, de kb. azt a választ kaptam, amit Zodo idézet az on topikban: legyek türelemmel...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#50021) ooloo


ooloo
őstag

Üdv,

Van arra mód és lehetőség , hogy a régebbi Replay felvételeket le lehessen játszani verzióváltás után is ?

Kellemes estét mindenkinek !

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#50022) robogo81 válasza ooloo (#50021) üzenetére


robogo81
aktív tag

Igen.
először megnézed milyen verziójú a ripléjed,utána erről az oldalról letöltöd(külső linkekről),azt a klienset amire szükséged van,utána a csomagot valahová máshová,mint a jelenlegi kliens,kicsomagolod,és a ripléj fájlt ráhúzod a wot exéjére(nem a launcherre).

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#50023) ooloo válasza robogo81 (#50022) üzenetére


ooloo
őstag

Nagyon szépen köszönöm ! :R

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#50024) emre


emre
veterán

megjelent, tököm a wotba :D

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#50025) SoulReaver válasza emre (#50024) üzenetére


SoulReaver
veterán

Én is agyalok rajta, hogy leszedem, de az előző részben is csalódtam.

(#50026) Czmorek


Czmorek
aktív tag

Hmmm... ha benne van a szürke bulldog a játékban akkor miért nem elérhető akárhogyan is...

A texturákat átpakolgattam a feketére, de szerinem az amerikaira is felmenne, és még német álcafestést is meg lehetne oldani rá. :D

(#50027) SoulReaver válasza emre (#50024) üzenetére


SoulReaver
veterán

Story mode kivégezve.... :D

(#50028) szbalogh válasza emre (#50024) üzenetére


szbalogh
őstag

Nálam Clive Barker's Jericho megy most esténként ;]

Nick: HE_Storm

(#50029) Djuree válasza Czmorek (#50015) üzenetére


Djuree
félisten

engem nem érdekelnek ezek a hülye küldik, ami meglesz csata közben meglesz, ami nem az meg nem, hogy ezekért játsszak? na azt már nem, az csak frusztrálna...a sima t54 úgyis jobb a t55-nél...
a 260 megint nem érdekel, vannak jobb t10 tankjaim már. :K
legalább vmi überjó tankokat adnának, akkor talán próbálkoznék, de így semmi értelme.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#50030) Gyuri27 válasza Djuree (#50029) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azért csak egy prem kilences (bár nem tudom mennyit hoz). Meg akinek nincs orosz medje (mert volt olyan marha, hogy nem az oroszu ágat grindelte ki elsőre) annak azért szerintem nem rossz.

Amd - Radeon - Ryzen

(#50031) zozyk válasza Gyuri27 (#50030) üzenetére


zozyk
addikt

Én ugy tudom, hogy csak legénység képzésre jók ezek a nyereménytankok. De remélem megcáfoltok. :)

(#50032) lacibacsi válasza zozyk (#50031) üzenetére


lacibacsi
addikt

Sajnos nem fog megcáfolni senki... :((

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#50033) Gyuri27 válasza zozyk (#50031) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ebben a formában ez nem igaz.
A stug, t28 htc egyetlen baja az, hogy nem tier limites. Ennyi a nagy mágia amire a wg nem jött rá.
A stug kicsi, jó cammo, elég gyors és az ágyúja is vállalható.
A t28 egy bunker, vállalható cammo, jó lövegkitérítés és jó alfa.
A t25 pilóta is szódával elmegy kategória.
Szóval nincs azokkal különösebb baj. Csak hát a folyamat +2t nem tesz nekik jót.
A t55a-ról, objektről nem tudok nyilatkozni.

Amd - Radeon - Ryzen

(#50034) e-newsee válasza Gyuri27 (#50033) üzenetére


e-newsee
addikt

Az a baj, hogy szerintem nincs akkora különbség a maga kategóriájában egy HTC és egy Pilot között, mint amekkora különbség van a küldetéseikben. Holott mindkettő nyeremény tank. Csak amíg nekem pl még a Stug sincs meg, a Pilot eventet anno én is végigtoltam. Narancs noob létemre kb 3 tokent kellett bevásárolnom érte, ha jól emlékszem. Ha már ennyit kell szívni egy küldetéssel, hogy valakiknek évek telnek el, mire egy tankot elnyer, akkor legalább legyen valami durva kredit és xp szorzója. Mittomén, 2-3x-os, vagy valami, hogy legyen értelme küzdeni értük, és játszani velük akkor is, ha amúgy nem a legjobb tankok.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#50035) kchryss válasza Gyuri27 (#50033) üzenetére


kchryss
addikt

A stug iv tier limites és jól van balanszolva. Kár hogy 5-ös tank és arra a szintre már nem járok le szívesen játszani.
A t28htc-nek tényleg tier limitesnek kéne lennie, akkor lenne jól egyensúlyozva.

(#50036) Gyuri27 válasza e-newsee (#50034) üzenetére


Gyuri27
félisten

Most mit mondjak erre? Hiába jó a kredit szorzó ha kuka a tank és semmire nem mész vele (mert a 0-t szorozhatod bármennyivel az nulla). Egyszerűen a wg nem akar normális ingyen vagy olcsó tankot adni. Nekik ez nem bolt. Üzletpolitika nem engedi.

A pilóta meg a lagok miatt kínszenvedés volt.

kchryss: igen. Mint mondtam a pilóta is mehetne tierlimitbe, a dmax is meg még sorolhatnánk. Ha már nem kapnak buffot.

Amd - Radeon - Ryzen

(#50037) Yofej75 válasza zozyk (#50031) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Meg bizony! Habár kétség kívül egyre sz.rabbak a régi prémek/nyereménytankok de alkalmanként lehet velük élvezetes harcokban részt venni. Szvsz...

Évente egyszer?... :Y Na jó, persze ez már valóban csak Fortuna kegyeltjeinek sikerülhet.

[ Szerkesztve ]

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#50038) szbalogh


szbalogh
őstag

Stug és T28 HTC jók. T55 is fasza, pontosabb a T-54-nél és jobban néz ki. A bibi a 260-al van. Jleneleg a leggyengébb 10-es tank a játékban. 2100-as HP... az alján bárki bárhol átlövi... mostanában meg már a tornya se állja a prémskulókat... bár mást nem is lőnek rá. Csőlehajlás nincs, ilyen új Conquerorok meg kínai szupercsodák (annak hogy a tökömbe hajlik annyira a csöve? fizikai képtelenség) ellen esélytelen.

Nick: HE_Storm

(#50039) h1mpi válasza szbalogh (#50038) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Vérbe nerfelték. Az elején olyan op volt, hogy be se lőtték szinte...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#50040) Gyuri27 válasza szbalogh (#50038) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ebben a játékban a hp semmit nem ér kb. Mert ált cserébe nagy vagy így vagy úgy lomha és nem pattintasz semmit. Szóval pár száz + hp vs troll páncél.

Amd - Radeon - Ryzen

(#50041) jano_77 válasza szbalogh (#50038) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez mondjuk engem is érdekelne, hogy a kínai monstrumok, hogy a fészkes fenébe tudnak úgy lőni lefelé, hogy pl El Hallufon átrohantam a túl oldalra a hegy alá, a Type5 kigurult és simán rám lőtt! HOGYAN?!?!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#50042) szbalogh válasza jano_77 (#50041) üzenetére


szbalogh
őstag

A Type 5 japán :DDD

Nick: HE_Storm

(#50043) jano_77 válasza szbalogh (#50042) üzenetére


jano_77
nagyúr

bazd tényleg....LOL :DDD :B
de ettől még kérdés a kérdés, hogy a retekbe tud majdnem "merőlegesen" lefelé lőni?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#50044) zodo válasza e-newsee (#49901) üzenetére


zodo
nagyúr

Megérkezett a SteelSeries Siberia 200 headset.
4 napja használom 1-2 órát napi szinten szóval még nincs teljes képem róla.

Könnyű ahogy vártam, szép kidolgozás és jó anyagminőség.
Kábele kissé merev a gumis hatású borítás végett
Kényelmes még szemüveg használata mellett is.
Nem tudom hogy direkt vagy sem de a fül párna alja nem teljesen ül rá az államra mert nem hajlik kellőképp a szár rögzítési pontja végett.
Jól szól amolyan steril érzés mint egy semleges stúdió füles de elsőre mély szegénynek tűnt ami később kiderül hogy nincs így csak inkább a magas és közép amire leginkább gyúrtak, gondolom a lövöldözős fps játékok hanghatásai végett.
Viszont ez a típus az elődjéhez képest mély és mikrofon ráncfelvarrást kapott ezért tényleg megállja a helyét még a dnb zenék hallgatása közben is.
Aki a super bass kategóriát keresi az keressen tovább, ez nem az viszont cserébe nagyon széles sztereó színpadot kapunk.
Mikrofont csak ts teszt beállításán keresztül próbáltam, meggyőző.

Szerencsére sikerült elcsípnem 23 angol fontért + némi posta díjért ami kb. fél ár bármelyik kínálathoz képest így tuti jó vétel volt. :)

(#50045) Djuree válasza zodo (#50044) üzenetére


Djuree
félisten

hol vetted?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#50046) zodo válasza Djuree (#50045) üzenetére


zodo
nagyúr

Currys oldalán mely Angol de szerencsére van régebbről egy Magyar srác aki csak online ismerősöm de épp Londonban dolgozik és az ő segítségével került hozzám.
Amúgy csak google kereső találatait nézegettem, neves gyűjtő oldalakon de még a gyártó oldalán is drágábban találtam, szóval szerencsém volt hogy épp akcióztak vagy vég kiárusítottak.

Sajnos már nincs az oldalon de 45 helyett volt 23 font.

(#50049) e-newsee válasza Djuree (#50045) üzenetére


e-newsee
addikt

Érdemes várni jövő péntekig. A SS-nél is szoktak lenni jó kis black friday ajánlatok.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#50050) tsiga18


tsiga18
tag

1 éves kihagyás után újra játszok a játékkal. Volt mostanában promo kód, amit fel lehet még használni?

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.