Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14401) Dr_Syrex válasza belaazallat (#14399) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Kár volt visszalőnöd rá, hiába nem a te hibád volt. Egy lövés lehet véletlen, 2 már nem nagyon. Ezért nem kezdek el ész nélkül visszalőni, mint a KV-4 tette. :N

Regisztrálsz addig másik accot, vagy inkább hanyagolod a wotot?

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#14402) Djuree válasza belaazallat (#14399) üzenetére


Djuree
félisten

hát ne haragudj de engem sem bannolnak, pedig én is meglövök néha vkit, van h direkt. pár lövésért nem jár ban, szval maybe user error? ;)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#14403) belaazallat válasza Djuree (#14402) üzenetére


belaazallat
addikt

Nézd meg! Nem lőttem ki senkit, csak 2-szer lőttem meg a KV-4-et.
Mellesleg bannoltak már 1 hónapra? :P

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#14404) Djuree válasza belaazallat (#14403) üzenetére


Djuree
félisten

hát akkor nemtom, akkor meg szar a rendszer.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#14405) belaazallat válasza Djuree (#14404) üzenetére


belaazallat
addikt

Minél jobban visszaeső vagy annál jobban büntet a rendszer. Mikor visszajöttem az 1 hónapról, 8 játékórámba tellett mire el múlt a kékség a garázsban.
Ezért is szóltam, hogy vigyázzanak a visszaesők!

Szerk:

(#14401) Dr_Syrex:

Klántárs fia abbahagyta a játékot, az ő fiókjával játszok. Alig van tankja :D

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#14406) unravel


unravel
őstag

Dream Team

¯\_(ツ)_/¯

(#14407) Antonius1978


Antonius1978
addikt

Skacok, van valakinek veletlenul repulos meghivos kodja ? Ki akarom probalni a repulos valtozatot is, nem csak a tankosat.Most keszitenek fiokot, de addig nem, mert hatha valaki tudna adni 1 kodot.
Koszonom.

(#14408) Bingisz válasza Antonius1978 (#14407) üzenetére


Bingisz
addikt

Miért nem a tankos fiókodat használod?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#14409) J.J. András válasza mefistofeles (#14301) üzenetére


J.J. András
őstag

itt vagy INVITE (meghívó) KÓD : kell valakinek ????

ez 1000 aranyat ad és 7 nap prémiumot a most kezdőknek.... üdv :R

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#14410) Antonius1978 válasza Bingisz (#14408) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nem tudom hogy hogyan is mukodik a ketto egyutt, es hogyan kell a meghivo kodot bevinni a WOWP fiokra, meg ha azonos is a WOT-os fiokkal.Nos, ezert.

(#14411) Bingisz válasza Antonius1978 (#14410) üzenetére


Bingisz
addikt

Semmit nem kell csinálni, csak a WoT-os e-mailoddal és jelszavaddal belépni a WoWp kliensben. Így nem tudsz rá meghívókódot igényleni, de közös lesz a free xp-d és az aranyad a WoT-os fiókoddal.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#14412) J.J. András


J.J. András
őstag

na, írok ma a WOT SUPPORTnak....

mai játék:
KV-1S noob valaki, mert úgy ment előre csak mint egy hülye gyerek.... végül is ez lényegtelen....

lő egyet a VK.30.01.D-re, ami 720 100% HP-s, és meghalok.... na mondom, lőszerrekeszt lőtt a majom véletlenül.
Nézem a meccs végén a táblázatot:
"Bekapott 1 találat, elszenvedett kár: 390 HP (ami ugye egy normál nagy ágyúja a KV-1S-nek)"

AZ HOGYAN LEHET 720 HP-s KÁR ?????

Senki más nem lőtt belém, 1 találat a 390 DAMAGE-vel és 720HPt levett !!!

ez cheat, nemde ??????

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#14413) bullseye válasza J.J. András (#14412) üzenetére


bullseye
addikt

replay?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#14414) Tomi0703 válasza bullseye (#14413) üzenetére


Tomi0703
őstag

Hogy varhatod el? ;]

(#14415) Mister_X válasza J.J. András (#14412) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Véletlenül semszerver oldalon van számolva minden, á dehogyis, hova gondolunk...

Vagy replay vagy meg sem történt.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#14416) bullseye válasza Mister_X (#14415) üzenetére


bullseye
addikt

Emlékszem, amikor a Battlefield Heroes-ben (vagy mi volt a rajzfilmes változata) terjedt a hack, amitől nem tölt a karaker, csak lő folyamatosan. Hihetetlen népszerű cheat volt. Aki elkezdte használni, ritkán jött rá, hogy csak a töltés animáció marad ki, de az ilyenkor kilőtt golyók nem sebeznek...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#14417) Veatta


Veatta
aktív tag

Én mára befejeztem a tankozást: 12620 WN 8 érték egy kör
egy kör az Is-3 al

még mielőtt én is betöröm a monitort..

Megfigyeltem, ha itt panaszkodnak az emberek nekem jó köreim vannak, viszont amikor nekem nem megy akkor felnézek a fórumra széb*sz az ideg, mert akkor mindenki linkelgeti a jobbnál jobb köröket.

(#14418) joergie válasza J.J. András (#14412) üzenetére


joergie
őstag

fogjátok már fel hogy nincs cheat a játékban. semmilyen formában. modokkal lehet megkerülni és kinyerni olyan információt, ami tiltott infohoz juttat. nincsen cheat. ha nem hiszed el, akkor játszál olyan játékkal, ahol van cheat, és akkor nem kell bizonygatni az ellenkezőjét. ha ezt nem tudod elfogadni, hagyd abba. de emiatt semmiképp ne sírjál itt, mert NINCS ÉRTELME.
vannak olyan modulsérülések ami instant hp vesztéssel jár. de fölösleges leírni, mert úgyse hiszed el.

más: valakik találtak olyasmi adatot wot honlapon(asszem), ami megmutatja hogy a játékosok hány%-ánál vagy "jobb". ezt hol lehet megnézni?(nem tőled kérdezem J.J. András...)

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#14419) mrszitya válasza joergie (#14418) üzenetére


mrszitya
senior tag

Itt tudod megnézni, miután bejelentkeztél: http://worldoftanks.eu/leaderboard/

(#14420) bullseye


bullseye
addikt

Tudja valaki, hogy Jinglesnek hogyan lehet videót küldeni? Lenne egy jó jelöltem a Wanker of the Week-re. 2 TOG az elején beállt védekezni, majd nem mozdultak 12 percig (picit sebeztek azt hiszem), majd kb. 3 percnél elindultak lerohanni az ellenfelet, de nem arra, amerre voltak, és az egyik beállt foglalni olyan 1 percnél. Döntetlen lett persze.

Én voltam még alig életben (Su-100M1), meg egy Hellcat, szintén 50 HP körül. Öltünk 8-9-et közösen, de a végét lekéstük :(, és szerintem pont egy honfitársunk élte túl az ellennél.

Én sem játszottam túl jól, talán a hellcat sem a 2000 wn7-hez képest, ami van neki kb., de ez a két idióta.

Replay

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#14421) Bingisz


Bingisz
addikt

Emre meg mindenki aki még closed bétás volt:
Összekevertek valamit az amcsi és az eus accokkal, ezért a closed bétások nem tudnak belépni teszt szerverre.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#14422) emre válasza Bingisz (#14421) üzenetére


emre
veterán

Kösz! :R

egyébként meg bekaphatják.... :O

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#14423) mefistofeles

Vagy én értettem félre valamit vagy eléggé nem dobták ki a 6.-ig beígért gold kódokat...

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#14424) Szepi1979 válasza mefistofeles (#14423) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Amióta kiszivárogtak a várható kódok azóta egyet sem adtak ki.

“ nem kell mindig nyerni “

(#14425) unravel


unravel
őstag

WGNY2014

¯\_(ツ)_/¯

(#14426) mefistofeles válasza Szepi1979 (#14424) üzenetére

Kiszivárogtak? :Y
Erről nem is hallottam.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#14427) csoki


csoki
senior tag

aki nem olvasná a fő topikot:

BONUSZ KÓD: BF89NDFEMH
100 gold

(#14428) mtade válasza csoki (#14427) üzenetére


mtade
aktív tag

Köszi! :R

Thinking is the hardest work there is, which is probably the reason why so few engage in it. // Henry Ford

(#14429) mefistofeles válasza csoki (#14427) üzenetére

Meg is van.... Köszi! :R

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#14430) Antonius1978 válasza csoki (#14427) üzenetére


Antonius1978
addikt

You have reached the code usage limit.

Ez mi a francert van, tudja valaki ?

(#14431) csoki válasza Antonius1978 (#14430) üzenetére


csoki
senior tag

felhasználták már annyian amennyit engedélyeztek annak a kódnak, sietni kell sajnos nagyon

de itt egy újabb 200 aranyért:

J1NXSUPPORTSTHEGRANDFINALS

[ Szerkesztve ]

(#14432) Antonius1978 válasza csoki (#14431) üzenetére


Antonius1978
addikt

Kiraly vagy ecsem, ezt most elfogadta, lesz premium gepem a repulogepes jatekban is, ezer koszonet :C :R

(#14433) csoki válasza Antonius1978 (#14432) üzenetére


csoki
senior tag

szívesen, nekem már 700 összejött a hetekben ingyen :D

(#14434) jimmy74


jimmy74
őstag

A noobmeteren hogy lehet megnézni azt hogy mennyi az adott tankokkal a wn7,wn8 stb. mert csak összeségében mutatja,tankonként ezt nem.

WoT:jimmbo

(#14435) mrszitya válasza jimmy74 (#14434) üzenetére


mrszitya
senior tag

A profilfájlod feltöltésével a vbaddict stat oldal tud például minden tankodra mondani egy körülbelüli wn7/8 átlagértéket, noobmeter erre nem képes.

(#14436) Antonius1978 válasza csoki (#14433) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nos, par napja feltettem a repcsis jatekot is, egy meghivo koddal csinaltam uj fiokot.Kaptam 1000 aranyat, es 75 aranyat kaptam a kikepzes teljesiteseert, es meg kellett volna 75 arany, hogy vegyek 4es szintu nemet prem repulot.Es hala neked, sikerult is.Viszont ezt a kodot a masik - azaz tankos fiokon nem fogadta el - 2 kulon fiokom van, es megsem, lehet a IP-t is nezik ?! :F

UI : en is szereztem asszem vagy 3 kodot, 50 aranyast.Vettem is 1 garazshelyet.A mostani 200-al meg tudtam volna venni felaron 2-t mert meg van nekem is 100 aranyam, nade a repcsisbe is kell valami tapolo cucc...

[ Szerkesztve ]

(#14437) bullseye válasza csoki (#14431) üzenetére


bullseye
addikt

váltogatja a timed out és incorrect állapotot. Kedves tőle, gondolom látja, hogy úgyis veszek aranyat, akkor minek :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#14438) Angel1981 válasza Patrick76496 (#14395) üzenetére


Angel1981
veterán

:DD

(#14439) mefistofeles

Micsoda jelvények vannak!
Most szereztem egy "Harckocsizó mesterlövész" medált! :D
Egyszerűen imádom a Stug III TD-t!
Tudom sokan dicsérik de a stug-hoz képest a Jagdpanzer IV valami hasonló egy tierrel feljebb? Most fogom megvenni.

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#14440) Máté94 válasza mefistofeles (#14439) üzenetére


Máté94
addikt

Sokan "nem szeretik?", TD-hez képest alacsony az átütése, de nekem jobban feküdt, mint a Stug. :)

(#14441) mefistofeles

Ha esetleg valakit érdekel...
Az Alienware oldalán ha regisztrálsz (vagy van accountod) akkor igényelhetsz wot kódot. 300 arany+1 nap prém.......
egy órán belül küldik emailben...

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#14442) Patrick76496


Patrick76496
őstag

- Háhá, szakasztársammal együtt többet sebeztünk, mint a maradék 13 ember a csapatban :C Mondjuk egy szavam sem lehet, mert 71%-os win rate-tel zártam a napot.
- WOW nem is tudtam, hogy már játékon kívül is meg lehet nézni a tankonkénti átlagsebzéseket (a hivatalos oldalon). :Y Lenyűgöző, nem gondoltam volna, hogy ilyen valaha is lesz. Piros pont a WG-nek.
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
Stat...

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#14443) Midway


Midway
senior tag

Ki korán kel....

PT64SD9B63
DPKU63FAET
HT7D4N2B5S
CU5DS39ASW

50-50 gold

----------------------------------------

Végül is azért jó egy tier 10-es tank , mert nem tudnak betenni a nyakába 1-2 tierrel nagyobb tankot(kat)
Mint más sok kisebb tankkal sokszor előfordul.

[ Szerkesztve ]

(#14444) myckey válasza Midway (#14443) üzenetére


myckey
veterán

ide is beírom.

Alienware honlap,wot bónusz kód.
még kb 8000 elérhető.
300 Arany és 1 nap Prémium.
regisztráció kell,ha nincs.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#14445) Gaz 78 válasza Midway (#14443) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Köszi :)

(#14444) myckey : Köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#14446) mefistofeles válasza Midway (#14443) üzenetére

Ez finom... :R

Szerinbtem hétvégén érdemes lesz résen lenni mert várható még jópár kód.....

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#14447) Antonius1978 válasza Midway (#14443) üzenetére


Antonius1978
addikt

Az elso 2 kodot felhasznaltam, halasan koszonjuk. :R
2-t meghagytam masnak, aki kapja marja ;]

(#14448) myckey válasza mefistofeles (#14446) üzenetére


myckey
veterán

érdemes lesz nézni ezt az oldalt,mert itt lesz talán leghamarabb fenn.
FTR
meg persze nekem be van lőve az élő adás is.
ma-holnap tuti lesz jó pár kód sztm is.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#14449) mefistofeles válasza myckey (#14448) üzenetére

Tegnap én is megnéztem pár meccset a döntőböl. Meg persze ma meg holnap is be lesz iktatva.
Had lássam, mit csinálnak a csúcsgamerek.....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#14450) Patrick76496 válasza Midway (#14443) üzenetére


Patrick76496
őstag

:R

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.