Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14301) mefistofeles válasza Djuree (#14300) üzenetére

Ha van razer id-d akkor mi a gond?
A wot oldaláról kell a razeres linken belépni. Itt (már razer) bejeletkezel és tippelsz a verseny győztesére. A csapatok kis ikonokkal vannak fent. Ha tippeltél már fel is ugrik egy ablak a kóddal + az invite kód.

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#14302) Djuree válasza mefistofeles (#14301) üzenetére


Djuree
félisten

nem engedi. azt írja razer comms regisztráció kell, nem elég a razer id. :( :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#14303) mefistofeles válasza Djuree (#14302) üzenetére

Miii? Ha van razeres ID-d akkor razeres regisztrációd is van nem?
Várjál csak! Itt azt írták, hogy kell egy telepített razeres progi. Az megvan? van fent valami tök ingyenes chatelő progi. Két perc az installálás.......

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#14304) Djuree válasza mefistofeles (#14303) üzenetére


Djuree
félisten

igen tudom, az nincs fenn, ugyanis a gépem védett és nem tudom felrakni rendszergazdai jog nélkül. :W
otthon meg ilyen szemetet nem rakok a gépre, mert minek ugyse használnám.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#14305) mefistofeles válasza Djuree (#14304) üzenetére

Wazze.... Nem harap az a progi...... Én is feltettem aztán a kód megkapása után azonnal uninstalll volt.... Három nap prémet szerintem megér kétszer egy percet a progival bíbelődni.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#14306) Djuree válasza mefistofeles (#14305) üzenetére


Djuree
félisten

ja végülis annyit megér, majd lehet felteszem akkor aztán meg jól letörlöm. :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#14307) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Megeshet, Black Princig tippelem, hogy használható a heavy ág, TD-k terén az AT-7 mocskosul rossz lehet, mert nagyibb a weak spotja, mint az AT-8-é. Magamból kiindulva, én sem hiszem, hogy örömömben fogok tapsolni a menetek 90%-ában, mert én is intéztem már el a himmelssdorfi halálkanyarban egyszerre AT-7-et és AT-8-at hull downolt T-34-1-gyel.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#14308) Tomi0703 válasza Djuree (#14304) üzenetére


Tomi0703
őstag

Felrakod a progit otthon, belogolsz es mar torlod is le.

#14296) virkir: Hmm, erdekes. Kedden megyek haza, ha addig nem segit senki akkor megcsinalom.

[ Szerkesztve ]

(#14309) #43783936 válasza Mister_X (#14307) üzenetére


#43783936
törölt tag

Az At-7 a legvacakabb angol td, de érdemes túlélni.
Heavyknél a cérnát hajtom. Kellemes az ágyúja, és sokat pattint a tornya. :)

[ Szerkesztve ]

(#14310) Djuree válasza Mister_X (#14307) üzenetére


Djuree
félisten

heavy-ből a t8 a legjobb t8-as gép sztem, a konkeror is jó, meg sokaknak az fv215b a kedvenc tankjuk, a játék legjobb t10 heavy ágyújával.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#14311) psycroptic válasza virkir (#14292) üzenetére


psycroptic
őstag

Ha estig tudol várni, akkor megcsinálom Neked. Szerintem 18:00-tól otthon leszek.

PSNID: Tomy83PS

(#14312) virkir válasza mefistofeles (#14305) üzenetére


virkir
veterán

Harapni nem harap csak bizonyos konfigokon nem akar múúúködni. Nálam sem, ezért nem aktíválódik a razerID.

psycroptic
Köszi ráérek.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#14313) scyllarus válasza virkir (#14299) üzenetére


scyllarus
veterán

Namégegyszer.
A Gamebooster szintén razeres program, ha az id megvan, és az a com nem akar futni, akkor próbáld ki ezt.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#14314) mefistofeles válasza virkir (#14312) üzenetére

Hát erre nincs lövésem....
Talán valami progi, hiányzik a gépedről? Milyen oprendszert futtatsz?

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#14315) Flayer válasza Enzolord (#14295) üzenetére


Flayer
senior tag

Hajrá prohardver!

Szombati beköszönésem csata közben!:)

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#14316) virkir válasza mefistofeles (#14314) üzenetére


virkir
veterán

Halvány pukim nincs mi lehet a nyűgje mert semmi hibaüzenet nincs csak mint írtam először egyszerűen nem futott, a reinstal meg hibásan ment mert hiányosan rakta fel a programot win7-en.
Amúgy nem kicsit hulladék az egész rendszerük.
Megpróbáltam most hirtelen a game booster-t leszedni.
A download simán átdob letöltés helyett, hogy csináljak egy razerID-et FF und IE-el is.
Anyátok.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#14317) mefistofeles válasza virkir (#14316) üzenetére

Hát akkor én sem tudom... nekem úgy ment mint a karikacsapás, annyi bibivel, hogy az IE11-et csak a csempés felületről komálta. Ha simán asztalról mentem akkor nem írt kódot.

Elég sokan megcsinálták és a böngészős gondon kívül nem olvastam még másról. ...szóval mégiscsak nálad lesz a bibi.....

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#14318) virkir válasza mefistofeles (#14317) üzenetére


virkir
veterán

Most már van sejtésem.
Sikerült levarázsolni a game booster-t és ez install-nál már legalább hiányolta a 4.5-ös .NET-et.
Lehet a másiknak is ez volt a nyűgje.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#14319) mefistofeles válasza virkir (#14318) üzenetére

Na hajrá!...

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#14320) Enzolord válasza Flayer (#14315) üzenetére


Enzolord
addikt

:)
emlékeztem a Nevedre...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#14321) mrszitya válasza #43783936 (#14309) üzenetére


mrszitya
senior tag

TD STATISZTIKÁK - BRIT TD-k

TD - Túlélési százalék: (összesen 72 TD)
1. T95 41,05% ... 8. AT-7 35,64% ... 12. AT-2 34,79% ... 14. Teknőc 33,97% ... 15. AT-8 33,26% ... 20.AT-15 32,50%

TD - Nyerési ráta: (összesen 72 TD)
1. FCM 36 Pak 40 55,96% ... 4. AT-2 52,04% ... 10. AT-7 51,50 ... 14. AT-8 50,84% ... 23. AT-15 50,15% 35. Teknőc 49,29%

TD - Kilövés / csata: (összesen 72 TD)
1. E100 1,494 ... 18. Teknőc 0,914 ... 25. AT-15 0,855 ... 27. AT-7 0,836 ... 48. AT-8 0,669 ... 51. AT-2 0,660

vBAddict (Data for this statistics is based on 2.56 million public random games of the last 30 days with 76.74 million tanks participated.)

(#14322) virkir válasza mefistofeles (#14319) üzenetére


virkir
veterán

Meg is oldódott.
Köszi azoknak akik felajánlották a már nem szükséges segítséget.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#14323) Flayer


Flayer
senior tag

Jut eszembe valaki nem játszott vasárnap kora délután!?
Akkora lagg volt amit még pályafutásom során nem tapasztaltam!A jp2 td-m lánctalp fele eltünt a talajba,a tank meg nem ment hanem teleportálta magát ide-oda!Pedig nem upc vagyok!
Járt így valaki itt?

[ Szerkesztve ]

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#14324) #43783936 válasza mrszitya (#14321) üzenetére


#43783936
törölt tag

Bennem csak a tömény utálat maradt meg az AT.-7-tel kapcsolatban.
Mindet szerettem, de ez volt a kivétel.

(#14325) Enzolord válasza Flayer (#14323) üzenetére


Enzolord
addikt

Nekem most pont nem volt, upc, de haverom nagyon laggolt T-home-mal...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#14326) Patrick76496 válasza Tomi0703 (#14286) üzenetére


Patrick76496
őstag

Nekem a SU-122-44-ből kezd már elegem lenni, ha valaki találkozik a múltbéli énemmel, szóljon neki, hogy ne vegye meg. Most attól egy tank miért lesz OP, hogy jó a DPM-je és a mozgékonysága? A 47,5-es top speed szánalmas orosz med alváztól... Ha nem legénységhúzásra kellett volna, biztos E-25 mellett döntöttem volna.

(#14294) Taragas: Miért nem ignorálod csak egyszerűen? Ide az OFF topic-ba soha sem ír, az meg ember legyen, aki tudja követni az ON topic-ot a napi 2-300 hsz-szel.

(#14307) Mister_X: Szerintem az angol heavy ág T4-T8-ig nagyon jó, a 9-esnek csak a lövege a fain, a 10-esről meg most nem mondom véleményt. Viszont a TD-k T6-tól végig tényleg hulladékok.

(#14323) Flayer: Nekem is laggolt, aztán 1-2 óráig megint jó volt, de később megint rákezdett. Utána estére teljesen megjavult. Az első kép meccsén akkora volt a lagg, hogy végül döntetlen lett. Bár valahogy még így is sikerült sebezni egy keveset.
- - - - - - - - - - - - - - - - -
- Az ilyen meccsekért érdemes játszani. A szakaszunkon kívül senkinek sem volt jobb, mint sárga WN6-ja.
- E-25-2 :D

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#14327) mrszitya válasza #43783936 (#14324) üzenetére


mrszitya
senior tag

Értelek, de azért próbáljunk óvatosak lenni az erős, gyakran megalapozatlan kijelentésekkel (természetesen ezt általánosságban mondom, mindenkire vonatkozóan)... Nem igazán értem, mire fel az ilyen jellegű hozzászólás például: "Viszont a TD-k T6-tól végig tényleg hulladékok". Vicces ezt olvasni, ez egy teljesen szubjektív vélemény, tényszerűen kijelentve. Így mindjárt másképp hangzana: "Utáltam az AT-szériát t6-tól / béna voltam velük / nem bírtam megszeretni őket". :)

Én is szívesen "lehordanám a sárga földig" pl. a B1-et, hiszen valami brutálisan rosszak az egyes mutatói (DW2-vel együtt), de biztos van olyan, aki szeret velük kínlódni. Az esetében viszont lenne is mire hivatkozni, az egyes statisztikáik is igazolják a dolgot.

(#14328) #43783936 válasza mrszitya (#14327) üzenetére


#43783936
törölt tag

AT-7-tel 181 csata 56%-os wr.
Nem mondom hogy rossz, de számomra nyomasztó volt játszani vele, főleg at AT-8.cal és a későbbiekkel összevetve.

(#14329) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Franc essen már a WG-be, oroszéknál elsején jön a fizetés? :((( Most vannak a jó kis premiumos akciók és én így kimaradok belőle.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#14330) Djuree válasza Mister_X (#14329) üzenetére


Djuree
félisten

milyen jó kis akciók vannak :F

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#14331) Mister_X válasza Djuree (#14330) üzenetére


Mister_X
nagyúr

[link]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#14332) Djuree válasza Mister_X (#14331) üzenetére


Djuree
félisten

ezek annyira megérik? sztem nem. én mindig offer of the month-ot veszek, az éri meg legjobban. de az meg mindig van akcióban. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#14333) Mister_X válasza Djuree (#14332) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Amúgy én is azt néztem ki, de ha tartós, akkor jó. Kreditre már nem költenék, mert tegnap is lett nyolcvan csatával nettó egy milla.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#14334) Djuree válasza Mister_X (#14333) üzenetére


Djuree
félisten

cselesek amúgy, mert azt írják limitált ideig van, de mindig megújítják a kis kötsögök. :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#14335) Magany


Magany
tag

Egy kis bolondozás április elsejére :) [link]

(#14336) Angel1981 válasza #43783936 (#14324) üzenetére


Angel1981
veterán

Nem értem, a szintjén gyakorlatilag ugyanaz, mint az AT8 - de nem vitázom, mert így érzed.

Mondjuk a statom nekem is jobb az AT8-al, de még nagyon noob voltam, amikor vezettem őket, így betudom annak, hogy T7-ben az akkori tudásommal átlag alatti voltam, míg T6-ban átlagos.

(#14337) Flayer válasza Mister_X (#14333) üzenetére


Flayer
senior tag

80 csata!?
Nekem az egy hét alatt jön össze!

Más!
Szerintetek akkor a wn6,7,8 mutatja meg jobban egy játékos tudást?
Az nem igazán érdekel milyen gyorsan tud zászlót foglalni!:)

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#14338) dfsz34 válasza Mister_X (#14333) üzenetére


dfsz34
őstag

80 csata? A hetzer-el elég lenne 15-20 is az egy millához a mostani négy killes akció mellett.

Ez egy átlagosnál némileg erősebb kör a hetzer-el. 107e nettó kredit. Még nincs meg rá az ász, amikor régen fejlesztettem, akkor nem jött össze, úgyhogy megvettem újra. Illetve a két tízes mellett megtartok még pár német TD-t, mert nagyon jók, úgyhogy kell egy második legénység is, most akcióban van a képzés és 100%-ról elindítom őket. Troll ágyút rá és mehet a móka meg a kredit eső.

Győzelem!
Csata: Murovanka 2014.03.31. 17:21:20
Jármű: Hetzer
Szerzett tapasztalat: 2 846 ( x2)
Szerzett kredit: 109 488
Csatában elért Achievement: Nagy kaliber, Fadin medál, Kiváló sofőr jelvény: "1. osztály"

(#14339) #43783936


#43783936
törölt tag

Elsült a zajostücsök. :D

(#14340) mrszitya válasza Flayer (#14337) üzenetére


mrszitya
senior tag

A WN8 a jelenlegi legjobb mutató. Akadnak, akik nem kedvelik, mert megszokták a WN7-et, és bizony elég nagy eltérések is adódhatnak e kettő között néha.

A WN7 és 8-at gyakorlatilag nem érdekli a foglalás, a lényeg esetükben a sebzés. WN7 és a korábbiaknál könnyen lehetett "csalni" a stattal, úgy hogy Hellcat, T49, Wft100-zal, stb. felhúzta emberünk az "egekbe" eredményességét, miközben más tankokkal esetleg csak átlagosan játszott. Ezt a kiskaput igyekeztek kiküszöbölni a WN8-nál, valamint a könnyű tankok kis sebzését is próbálták kompenzálni. Ugyanakkor a spotsebzés (azaz a csapattársak sebzése az általunk észlelt tankokon) még mindig nem része ennek sem (elviekben technikai akadálya van, az API nem teszi lehetővé), így ez csak részben sikerült.

(#14341) bullseye válasza mrszitya (#14340) üzenetére


bullseye
addikt

WN8 fő problémája nálam a rossz színezés. Tudom hülyeség, de sokszor csak a színt nézném, és 300 körül már narancssárga... tiszta hülyeség. Vagy csak én használok rossz configot.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#14342) Flayer válasza mrszitya (#14340) üzenetére


Flayer
senior tag

Ja értem!

Nálam nincs túl nagy eltérés a wn7 és wn8 között pontosan 36 pont a wn8 javára!:)
Kb. hány pontnál kezd ez az érték bezöldülni?!:)
A wotinfo.hu oldalán már zöldnek kéne lenni de a játékban még nem vagyok az!
A noobmeter értéke megegyezik a játékkal tehát elvileg frissült az xvm! :U

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#14343) dfsz34 válasza bullseye (#14341) üzenetére


dfsz34
őstag

A wn8 sok sebből vérzik. Egyébként azt valóban megoldották vele, hogy bizonyos tankokkal már nem lehet húzni, sőt visszamenőleg lehúzza a statot.

Csak egy példa, pzs35, eszement magas sebzés szintet kérnek. 675-t egy 50 átlag sebzésű tier 3 tanktól, amit ráadásul gyakran berak tier5 csatába is a program, ahol alig lehet sebezni vele, azt is kizárólag arannyal.

Hogy mennyire blőd ez a wn8 szint, a tiger-től meg csak 1350-t kérnek a lila szinthez. Ez nevetséges, torz az egész, nincs egy egységes rendszer a wn8-ban.

Egy dolog látszik, hogy a wn8 arra készült, hogy kib.sszon a népszerű wn6/7 húzótankokkal. Ennyi.

Az eredmény végül is sikeres, hellcat, fcm pak, pzs35 stb korábbi húzótankok mehetnek a lecsóba, olyan magasra húzták a lécet, már persze akkor, ha valaki tényleg statra hajt. Ellenben röhögve megcsinálj a lila szintet a tiger-el és van egy csomó más tank is a wn8-ban, amik teljesen el vannak rontva, irreálisan alacsony sebzés szintekkel (mindkét irányba rengeteg a furcsaság, túl sok vagy túl alacsony).

A másik, hogy ha kiíratod a wn8 mellé a wn7-t is, akkor érdemes nézni, hogy vannak emberek, akiknél több száz pont különbség van a wn8 javára. A szomorú tapasztalat az, hogy szinte minden esetben a wn7 mutatja a valós erejét a játékosnak ilyenkor, köszönő viszonyban nincs a pályán mutatott teljesítmény a wn8-al. A lilák még csak-csak, de a kék wn8 játékosok, akik zöld wn7-el rendelkeznek, azok bizony a zöld szintnél nem tudnak többet.

Egy dolog lehet, ami a wn8 mellett szól, hogy elvileg ezt tankonként lehet finomhangolni, ha egyáltalán van a készítőkben energia, hogy kicsit rendbe tegyék.

Én a magam részemről wn8-t dobtam a lecsóba és wn7-t használok. Hiába lehet húzni, azért aki játszott már hellcat-al tudja, hogy ahhoz is érteni kell, nem elég a garázsból kigurulni. Egy jó hellcat játékos meg jó td-vel, med-el és felderítőnek sem utolsó. Egy ilyen játékos erős, akármit is mutat a wn8, szerintem egyelőre jobb a wn7, messze megbízhatóbb az az információ a játékos erejéről. A wn8-t meg talán rendbe teszik, talán nem.

[ Szerkesztve ]

(#14344) Mister_X válasza dfsz34 (#14338) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Igyekszem húzni az ágakat, Hetzerrel nem haladok a briteknél :B Nameg kell egy adag szerencse is a 4 killhez, mert volt olyan meccs a mikrolagok miatt, hogy sehogy se akart összejönni a kill.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#14345) emre válasza Taragas (#14291) üzenetére


emre
veterán

Nekem is a légkörrel van bajom, mert egy "szakmai" fórumot nem a kedves aranyos de értelmi fogyatékos hozzászólások miatt olvasok. Nincs fegyelem, és önkritika valamint a többség a legtriviálisabb dolgokat sem képes önállóan megkeresni, megoldani. Szóval szerintem az on topikot nyugodtam át lehet keresztelni WoT vak vezet világtalant avagy így tankozunk mi topikra.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#14346) Steelheart2


Steelheart2
senior tag

Szisztok.Nálatok is játszhatatlan a játék ma?200 as ping a minimum de van mikor felugrik 600 ra is.Az internetel minden ok.Csak a wot laggol.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#14347) Mister_X válasza Steelheart2 (#14346) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Eddig egyszer volt az, hogy 45ms pingnél kigyulladt a piros lámpa, majd tíz másodpercre megfagyott a játék. Elúszott 75k kredit, de legalább a WN-em nem bánta. :) Tegnap én csak a sírást konstalláltam, akkor sem ment fel nekem 90ms-nál és azt betudtam a WiFi-nek.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#14348) Steelheart2 válasza Mister_X (#14347) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Az a gond hogy nekem nem wifin megy.Ha játszom,akkor skipe és torrent kikapcsolva.Az xvm serint is nagy pingek vannak a szerveren.kb 80-90 et ir.Na mindegy.Ma nem játszom. :)

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#14349) Mister_X válasza Steelheart2 (#14348) üzenetére


Mister_X
nagyúr

80-90ms hol nagy? Még bőven a játszható kategória. Nekem az XVM 48ms-t ír mindkét szerverre amúgy.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#14350) mrszitya válasza Flayer (#14342) üzenetére


mrszitya
senior tag

Nekem kb. 100-zal a WN7 a magasabb a kettő mutató közül összességében. Egy-két olyan tanknál magasabb a WN8, amivel már ezer éve nem játszottam.

@bullseye

Én nem alapozok kizárólagosan a wn8-ra vagy wn7-re, gyakran ránézek a többi mutatóra is kíváncsiságból (pl. csataszám is beszédes tud lenni néha). Amúgy 600-tól van narancs a hivatalos besorolásban.

@dfsz34

A Tigrisre előírt átlagsebzést én sem értem, kíváncsi lennék az okára. Amúgy jelen pillanatban az átlagsebzés 6-900 között mozog a t7-es nehéz tankoknál (vbaddict statja alapján), így aki 800 körül van, az már sárga, esetleg zöld...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.