Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13301) marked one94 válasza belaazallat (#13300) üzenetére


marked one94
őstag

Nekem enélkül is ment :P

You'll Never Walk Alone

(#13302) belaazallat válasza marked one94 (#13301) üzenetére


belaazallat
addikt

Nekem önszántamból nem megy. Gyenge az akaratom, meg különben is kezdődik a kerékpáros szezon.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#13303) Dobi 562


Dobi 562
addikt

FTR blogon megjelent egy kis cikk a Hetzerről, benne magyar vonatkozással:

http://ftr.wot-news.com/2014/02/25/jagdpanzer-38t-in-foreign-service/

(#13304) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Hogy lehet replayeket készíteni?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13305) Tomi0703 válasza Mister_X (#13304) üzenetére


Tomi0703
őstag

Úgy, hogy bepipálod a beállításokban.

(#13306) Mister_X válasza Tomi0703 (#13305) üzenetére


Mister_X
nagyúr

és akkor minden menetet lement? Milyen formátumban?

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13307) Dobi 562 válasza Mister_X (#13306) üzenetére


Dobi 562
addikt

Nem akarlak megbántani, de nem egyszerűbb rágúglizni a dologra vagy kipróbálni élesben, mint egy fórumon várni a választ? :)

(#13308) marked one94 válasza Mister_X (#13306) üzenetére


marked one94
őstag

Minden csatát lement egy saját formátumra amit akkor tudsz megnézni ha kilépsz a játékból.

You'll Never Walk Alone

(#13309) Mister_X válasza marked one94 (#13308) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Köszönöm, erre voltam kíváncsi :R

@Dobi 562: nem vagyok WoT közelében és ez a legjobban optimalizált oldal a neten kb., magyar viszonylatban biztos.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13310) sebijani1982 válasza marked one94 (#13308) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Sajnos nem mindet, néha zavar támad az erőben és kihagy egy-egy meccset.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#13311) Patrick76496 válasza Enzolord (#13299) üzenetére


Patrick76496
őstag

Lehet. :)
- - - - - - - - - -
I will just leave this here... :DDD

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#13312) Enzolord válasza Patrick76496 (#13311) üzenetére


Enzolord
addikt

Még egy IQ fighter...
Az egy dolog, hogy magyar, de hogy még humorérzéke sincs..
Vagy csak nincs annyi tekervény, hogy egy ilyen kis poént felfogjon....
:C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#13313) Mister_X válasza Enzolord (#13312) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mondjuk a nyolc általánost lehet kijárta, mert a központozást leszámítva nem hibázott ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13314) jano_77 válasza belaazallat (#13300) üzenetére


jano_77
nagyúr

:Y 1 hónap ban?!? nem túlzás az kicsit? Mondjuk azoknak, akik direktben tolják a team kill-t, ok, de a véletlenek miatt!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#13315) Djuree válasza belaazallat (#13300) üzenetére


Djuree
félisten

ez a ban rendszer úgy fos ahogy van...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13316) belaazallat válasza jano_77 (#13314) üzenetére


belaazallat
addikt

Először 1 óra a letiltás, következő 1nap, 1 hét, és 1hónap. Most már megnézem, kíváncsi vagyok, mennyi lesz a következő!

Így büntetik a visszaesőket. Nekem sokszor elborul az agyam.(szerk)

Az előző 1 hetes tiltást azt megérdemeltem, mert ott szándékos volt. T-43 5x nekem jött "véletlenül" miközben egy IS-8-cal, egy E-25-tel, és és az új 7-es német TD vel küzdöttem egyedül. Itt el szakadt a cérna, és kilőttem. Utána hasonló szituban még egy tankot, ez jogos is volt.

De az ilyen hülyékkel, mint pl a T-43, nem lehet semmit kezdeni, mert hiába jelentem fel, vele nem történik semmi. Engem ez az ami bosszant.

Szerintem többen már ráálltak erre, hogy direkt szívassák a népet ilyenekkel.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#13317) Pete55555 válasza belaazallat (#13300) üzenetére


Pete55555
addikt

Én azért írnék a WG-nek egy szép levelet. Ez nem teljesen volt jogos, küldd el nekik a replayt, hátha lesz valami. Már csak azért is, mert ki tudja, lehet 1 hónap után permanent bann lesz...

...Szeretem leracsniztatni...

(#13318) belaazallat válasza Pete55555 (#13317) üzenetére


belaazallat
addikt

Hali!

Nincs visszajátszás. Ha lenne, akkor is felesleges lenne. Korábban már írtam nekik hasonló ügyben, de elintézték annyival, hogy ez a szabály, fogadjam el.
Ha letiltanak, hát letiltanak. Nem fogom előröl kezdeni. Akkor vissza megyek BF3-azni. Ha a WG nem akarja, hogy a játékával játszak, nem fogom erőltetni.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#13319) Djuree válasza belaazallat (#13316) üzenetére


Djuree
félisten

meg kell tanulni leszarni az idiótákat. nekem már sikerült, bár néha egyet-egyet belelövök "véletlen" vkibe aki vadbarom, ha nagyon felbasz. :D aztán rámfordul, én meg csak fütyörészve arrébb megyek, nem láttam ki volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13320) Pete55555 válasza belaazallat (#13318) üzenetére


Pete55555
addikt

Mellékeltél replayt nekik?
Mondjuk ez elég tróger hozzáállás, bár nem lepődöm meg, a WG-ről van szó.
Kibannolnak 1 hónapra, "bocs, ez a szabály, csináld úgy, hogy ne álljanak be a retardáltak a lövésed elé" ??? :W

...Szeretem leracsniztatni...

(#13321) sebijani1982 válasza Pete55555 (#13320) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Korábban volt aki itt a fórumon küldött nekik replay-t. Őt lerázták annyival, hogy ott van a játékon belüli report/feljelentés lehetősége és nem kívánnak ezentúl beküldött replayekkel foglalkozni.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#13322) belaazallat válasza Pete55555 (#13320) üzenetére


belaazallat
addikt

Ez még régen volt, még a beta időszakban, mellékeltem nekik egy képsorozatot.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#13323) Vanka


Vanka
tag

Sziasztok !

Akit érdekel ,közel 30000 csata után elég volt .
Én

Type59, T34, Is6, Su122-44
21 000 000 kredit
kb 900 gold
2 hónap prémium
Kínai,Orosz,Német,Francia,Amerikai 10-esek 4 medium 5Heavy 4Td(Object268: Foch 155: Waffentrager E100: T110

[ Szerkesztve ]

(#13324) Enzolord válasza Vanka (#13323) üzenetére


Enzolord
addikt

Ne itt, mert bünti lesz...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#13325) Vanka válasza Enzolord (#13324) üzenetére


Vanka
tag

Ok ,hogy tudom töröltetni ?

(#13326) Pete55555 válasza sebijani1982 (#13321) üzenetére


Pete55555
addikt

Értem, tehát a hivatalos álláspont az a "How terrible"...

...Szeretem leracsniztatni...

(#13327) Enzolord válasza Vanka (#13325) üzenetére


Enzolord
addikt

Keresel egy Modit, hogy vegye ki, ennyi.. Van itt a topicban pár..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#13328) Bingisz


Bingisz
addikt

Aki unatkozik annak ajánlom az Sg fórum WoT-os topicját. Epic :DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#13329) Pete55555 válasza Bingisz (#13328) üzenetére


Pete55555
addikt

Nemááár, miez??? Boxeralsós gyerek, tükörbenpózolós kép, effi feléírva. Ez szánalom.

...Szeretem leracsniztatni...

(#13330) jahrn válasza belaazallat (#13316) üzenetére


jahrn
senior tag

1 honap utan 3 honap ban jon. Egyreszt megertem hogy WG bevezette ezt az auto ban dolgot, masreszt viszont a trollok megjobban felbatorodnak.
Amugy voltak mar olyanok akiknek a banjat toroltek, de gondolom kellene hozza replay.

(#13331) Djuree válasza Bingisz (#13328) üzenetére


Djuree
félisten

régebben is egy hulladék volt az egész sg fórum, úgylátom nem változott...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13332) scyllarus válasza Enzolord (#13324) üzenetére


scyllarus
veterán

Egy szóval sem írt arról, hogy eladná. :N Akár ingyen átadásnak is értelmezhető... ;)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#13333) Bingisz válasza Djuree (#13331) üzenetére


Bingisz
addikt

Mondjuk ott egész jó az avatarod =)

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#13334) Djuree válasza Bingisz (#13333) üzenetére


Djuree
félisten

miért tán itt nem jó?? :o :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13335) mrszitya


mrszitya
senior tag

Mialatt Minszkben...

Serb computere ellen nerfelési kísérletet próbáltak meg végrehajtani. :D

(#13336) bullseye


bullseye
addikt

Mai észlény, JT8.8 Sturer kis ágyúval (+ kicsit felülről) csak goldból lehet lőni, de nagyon megsértődött.

Mellesleg nem bírtam idegekkel és free-ből megvettem a nagyobb ágyút. Állítólag az jó lesz, csak lőszerkészlete nincs :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#13337) Mister_X válasza bullseye (#13336) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nekem is beírta egy 112, hogy gold noob, miután IS-2-ből megküldtem egy kis kumultatívval (amúgy ő is goldot lőtt), mire visszaírtam, hogy goldtank noob. Van ilyen.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13338) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Nekem magyar játékos írta, hogy "gold ammo-val könnyű" mikor meglövöldöztem M48 Pattonnal az E-75-öse búvónyílását. Kérdeztem honnan veszi, hogy gold ammo? Mondta, hogy valami mod írja ki nála, hogy APCR lőszerrel lőttem. Csakhogy az M48-nak az alaplőszere APCR.

Egyébként nem érzem jogosnak a "gold ammo" núbozást, amíg mindenki számára elérhető kreditért. Aki nem használja ki az előnyeit, az mást se b@sztasson érte. :)

(#13339) Mister_X válasza Dobi 562 (#13338) üzenetére


Mister_X
nagyúr

APCR az alap? Van aminek HEAT is?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13340) Dobi 562 válasza Mister_X (#13339) üzenetére


Dobi 562
addikt

Igen, az M48 Pattonnál APCR az "alap" lőszer és HEAT a gold ammo tipusa. A tankjaim közül az E-50M-nél is ugyanez a felállás.

Azt nem tudom van-e olyan tank amelyiknél HEAT az alap, de itt meg tudod nézni ha érdekel: http://wiki.worldoftanks.com/Main_Page

-------------------------------------------------------------------------------------
(#13328) Bingisz: visszakerestem az SG fórumon mire gondolsz... :D

[ Szerkesztve ]

(#13341) Enzolord válasza Dobi 562 (#13340) üzenetére


Enzolord
addikt

Linkeld már be az SG fórumot, lusta vagyok kikeresni...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#13342) mrszitya válasza Enzolord (#13341) üzenetére


mrszitya
senior tag

(törölve)

[ Szerkesztve ]

(#13343) Dobi 562 válasza Enzolord (#13341) üzenetére


Dobi 562
addikt

Visszalapozol pár oldalt, tegnap este 22:00 körülre. Meg fogod találni, egy képet kell keresni. ;)

(#13344) scyllarus válasza Dobi 562 (#13343) üzenetére


scyllarus
veterán

Én ma reggel olvastam végig, hatalmas :D Idióta kis ratyigyerek nekiáll leoltani mindenkit, mindenért (ez paradicsom, az goldnoob, amaz statpadder pedotanker, stb). És még fogalmatlan is a kis drágaság. Rég röhögtem ilyen jót.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#13345) bullseye


bullseye
addikt

Néha kicsit felkapom a vizet, amikor itt vagy a főtopikban valaki néha lazán elenged egy zsidózást/cigányozást (csak úgy káromkodás szinten, értelem nélkül), és senkinek a szeme sem rebben. De ahogy SG-n buzizik mindenki le-föl, teljes természetességgel – hát ahhoz képest itt béke és nyugalom.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#13346) mrszitya válasza bullseye (#13345) üzenetére


mrszitya
senior tag

Szerencsére itt nem is hagynák ezt, az SG-n viszont...

(#13347) Bingisz válasza bullseye (#13345) üzenetére


Bingisz
addikt

Jaja. Nagy öröm ez nekünk, hogy nem szabadulnak ide.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#13348) marked one94 válasza Bingisz (#13347) üzenetére


marked one94
őstag

Ha kell elkezdek én itt flame-elni ;] :P

You'll Never Walk Alone

(#13349) Bingisz válasza marked one94 (#13348) üzenetére


Bingisz
addikt

Téged hamar le lehet nyomni azzal, hogy second acc statpadder. ;] :P

Amúgy láttam Marked one-t, kb. az összes haverom accja abban a klánban tolja mint a tiéd. :DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#13350) marked one94 válasza Bingisz (#13349) üzenetére


marked one94
őstag

Ez az mérgelj uszítsál :D

JESUS :C

You'll Never Walk Alone

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.