Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11001) #21346560 válasza Patrick76496 (#10978) üzenetére


#21346560
törölt tag

Na jó, bevallom, direkt volt. Helovéni vicc volt :)

(#11002) Tomi0703 válasza bullseye (#11000) üzenetére


Tomi0703
őstag

Nem hiszem, hogy WN6-ra gondol, hanem arra az "értékelésre" amit a WG talált ki.

Más:

Végre!
Már csak az a kérdés, hogy előbb IS-8 vagy ST-I?
ST-I-et akarom midenképp, de szerintem az IS-8-at veszem meg, mert arra egyből tudom fejleszteni az ágyút, ST-I-en meg ugye van előtte a torony + nem tudom, hogy lánc bírja-e (nem tudom most megnézni).
Szóval szerintem IS-8-at megveszem, kifejlesztem az ágyút, majd rögtön az ST-I-et is.

Már csak GJ-os akcióra várok, bár ahogy elnéztem a naptárat, nem igen lesz semmi.

[ Szerkesztve ]

(#11003) echterion


echterion
nagyúr

Tegnap meglett majd' az összes tankom 5x szorzója, bónuszként kaptam egy nap prémet is. :))

Viszont felül kell vizsgáljam korábbi álláspontomat a Jagdtiger stock ágyúval kapcsolatban. Papíron ugyanaz, mint a Ferdin, gyakorlatban meg pontatlanabb, nem kicsit. Mintha lefelé hordana rendszeresen, minden 2. vagy 3. lövés a célpont előtt csapódik a földbe, meg mellémegy. Hihetetlen, hogy amivel a Ferdin élvezem a játékot, azzal a Jagdtigeren rendesen szenvedés. :O

[ Szerkesztve ]

**********

(#11004) Tomi0703 válasza echterion (#11003) üzenetére


Tomi0703
őstag

Nekem is meglett az 1 nap prém, de cseszhetem mert ma alig van időm játszani, max estefelé tudnék felmenni, amikor már lejár.
Legjobb lett volna úgy, hogy küldenek egy kódot és akkor aktiválod mikor szeretnéd. :DDD

(#11005) sith7 válasza echterion (#11003) üzenetére


sith7
nagyúr

én mondtam ... :(( ... sajnos ez van, de ha meglesz a fullos löveg ... :))

(#11006) Timyyy


Timyyy
őstag

Csak össze bírtam kardozni végre JT-vel a tank ászt... 7000+ dmg-vel....
Victory!
Map: Prokhorovka 2013.11.03. 9:50:08
Vehicle: Jagdtiger
Exp: 2 326
Credits: 93 675
Battle Achievements: Master Gunner, Mastery Badge: "Ace Tanker"



(#11007) echterion válasza sith7 (#11005) üzenetére


echterion
nagyúr

Tudom, csak racionális magyarázat nincs rá azon kívül, hogy szívat a játék.

**********

(#11008) sith7 válasza echterion (#11007) üzenetére


sith7
nagyúr

pontosan :K

ami a ferdin egy álom, még 10-es ellen is, az ezzel egy hulladék

(#11009) AMD Power válasza bullseye (#11000) üzenetére


AMD Power
titán

HungaryArmy82. ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#11010) echterion válasza sith7 (#11008) üzenetére


echterion
nagyúr

Hihetetlen, de igaz sajnos. Lehet, átváltok 30k free-t, mert ez így borzasztó. Egymás után megyek a két tankkal és ég és föld a különbség...

**********

(#11011) sith7 válasza echterion (#11010) üzenetére


sith7
nagyúr

Te tudod, én kiböjtöltem ... nem volt egyszerű :)

(#11012) echterion válasza sith7 (#11011) üzenetére


echterion
nagyúr

Ráadásul az MM is hasonlít az SP MM-jére, tehát 4-5 csata után jön az első győztes, addig csak szívás.

**********

(#11013) bullseye válasza AMD Power (#11009) üzenetére


bullseye
addikt

Hát az kevésbé OMG (WN7 és 8 számít szerintem, legalábbis valamennyire), de 2K csata után szerintem ez is jó, és folyamatosan javul. Az a lényeg!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#11014) Magany


Magany
tag

Sziasztok, ez a kep fogadott ma miutan atmasoltam a modokat a 8.8 bol. Ketoldalt a lista ugyancsak megvaltozott es nem tudom mit toroljek ki hogy a regi lista legyen megint.

(#11015) bullseye válasza Magany (#11014) üzenetére


bullseye
addikt

Töröld a modokat, és szedd le a 8.9-hez készülteket.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#11016) Magany válasza bullseye (#11015) üzenetére


Magany
tag

Es azokat hol találom meg?

(#11017) ztibor


ztibor
senior tag

szeretném kicserélni az ikonokat a grandpaskiss féle ikonokra, de ha mindent felüliratok, akkor az aslain nem szinezi be a játékosokat, van erre megoldás, mert az aslain féle tier és tank kijelzés nem igazán jön be.

(#11018) Stigma.HC válasza Magany (#11016) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

pl itt
Én a helyedben viszont egy modpackot raknék fel, azzal van a legkevesebb gond.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#11019) AMD Power válasza bullseye (#11013) üzenetére


AMD Power
titán

En nem tudom,hogy mi szamit jonak vagy rossznak.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#11020) Magany válasza Stigma.HC (#11018) üzenetére


Magany
tag

Ez is modpack volt,nomax fele 8.8 as, ezt masoltam az az ujba es bekavart a listaba ketodalt.

(#11021) Plasticbomb válasza Magany (#11020) üzenetére


Plasticbomb
addikt

ez a lényeg. az 8.8as és most 8.9 megy a szerveren. ahhoz készült pakkot keress. talán a normaxéból is van 8.9es, keress rá.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#11022) Taragas


Taragas
aktív tag

Nah, ezzel is meg van az ász... A poén az, hogy a saját jpze100unk a végén folyamatosan osztott, hogy milyen nyomorék vagyok, de most istenem nem fogok két jpze100 közé berohanni kinyíratni magam egyedül (fel is baszta az agyam, meccs után írtam neki, hogy kapjon be egy nagy faszt a nyomorékja).
Érdekes mód bevált a stratégiám, és ki tudtam lőni a két lassú tdt egyedül... :U (amúgy nem sebeztem sokat, inkább azért kaptam meg az ászt, hogy egyedül nyertem meg a végén).

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#11023) bullseye válasza AMD Power (#11019) üzenetére


bullseye
addikt

Kinek mi... A noobmeter írja, hogy kb. minek tart egy eredményt. Nálam <600 az idióta, 900-ig megbízhatatlan, 1200-ig közepes, onnan jó (mert épp átléptem, most már nagy a pofám :) ), 1400-1500 fölött aki tényleg jó, és igyekszem segíteni neki, vele menni, 1800 fölött statpadder mocsok ;]

De ez nem az első 2k csatára vonatkozik, hanem 6-8 után. A te eddigi statod nagyon ígéretes, szerintem.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#11025) Gaz 78 válasza #21346560 (#11024) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

Nyugodtan büszke lehetsz rá! A teljesítmény téged igazol :)
Tegnap is és ma is sikerült össze hoznom a + 1-1 nap prémszámlát az 5x-ezésekkel :),aminek nagyon örülök! ..tegnap 8,míg ma 14 csata kellett hozzá :)

[ Szerkesztve ]

(#11026) Rambovits


Rambovits
senior tag

Az hogy van, hogy megvan a 24 killem meg a 7 túlélt csatám, de nem kaptam meg a kreditet? :W :W
Ráadásul a mai nap nagyon szopatós volt. Nem ment szenvedtem hogy legalább ez meglegyen. Minden pénzemet elköltöttem felszerelésre, úgyhogy kéne a kredit a marder 3-hoz, hogy még ma le 5x-özzem :S

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#11027) Atlantis válasza Rambovits (#11026) üzenetére


Atlantis
veterán

Menjél még 1 csatát és megkapod, nekem is késve adta meg.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#11028) Rambovits válasza Atlantis (#11027) üzenetére


Rambovits
senior tag

Ja, meg is jött... Persze ilyen csatát kellett összehoznia, nehogy jól érezzem magam :((

A hardver az, amivel ha elég sokáig játszol eltörik. A szoftver az, amivel ha elég sokáig játszol működni kezd.

(#11029) Patrick76496 válasza Plasticbomb (#10996) üzenetére


Patrick76496
őstag

Én ma nem játszottam TB módot, mert a komolyabb csapatok nem viszik a SU-122-44-et, néhol még a Type-ot sem. Meg amúgy is elvagyok én randomban is egy jobb szakasszal (plusz az előző két tankkal már nem kellett többet menni).

Az IS-3 frontpáncélja nagyon durva lett, a Type 59 már nem viszi át szemből normállal. :( Pedig volt, hogy fentebbről lőttem rá, de még úgy is csak lepattogott. Lehet le kéne porolni a sajátom, úgy sem árt már előre készülni a T8-as CW-kre.

(#11022) Taragas: Grat az ászhoz! Most, hogy kijött a patch én is elkezdtem játszani a Lórival. Az elején nem nagyon tetszett, de most, hogy már csak a motor hiányzik, így már egész jó kis gép, valami ilyesmire számítottam. Tényleg olyan, mint egy 50 100, csak éppen sokkal jobb. Ha van az embernek tapasztalata a francia 8-as heavy-vel, akkor ezzel sem nehéz a játék, hisz ez fürgébb, gyorsabban tölt, jobb a látótávja és még a gun depression-je is. Így 50 100 mellett élvezet vele játszani. :)
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
- Ez a kép kibaszott nagy :DDD hittérítők vagy mi a szar :C
- Szarvasok (noob-ok) #9
- СУ-122-44 tank ász
- Pz II. 3100 bekapott sebzés!
Megsoroztak a T7CC-k. Amúgy egy dolog miatt nagyon veszélyes az kis a ajándéktank. Ha elkezd rámlőni ~4 db egyszerre, akkor úgy belaggol a játék, hogy mozdulni sem tudok. :N

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#11030) Tomi0703 válasza Patrick76496 (#11029) üzenetére


Tomi0703
őstag

Hmmm. Én pedig úgy vettem észre, hogy gyengébb lett. Simán belövik a felső részt is, sőt bárhol. Bár lehet, hogy mindenki golddal lődözött akkor mert IS-3-al már csak századba és csapatba játszok.

(#11031) Patrick76496 válasza Tomi0703 (#11030) üzenetére


Patrick76496
őstag

Teszten átvitte szemből a D-25T-s WZ-111 a gyakorlóban. Mondjuk ott egész közel lőttük.

A tornya oldala érezhetően sokkal gyengébb, a tetejét viszont nem nagyon próbáltam még. Annyi tapasztalatom van, hogy olyan 20-25 fokban lőve a tetejéről lepattantam 50 100-al, pedig meg kellett volna lennie a 3x-os overmatch-nek.

Szerk.: Az oké, hogy a T8 heavy-k belövik, én csak azt mondtam, hogy most már ~175 átütéssel nem lehet belőni szemből, ha nincs forgatva. tök jó lesz így Type-pal meg SU-122-44-el játszani.. :O

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#11032) Taragas válasza Patrick76496 (#11031) üzenetére


Taragas
aktív tag

175el nem mindíg adta be eddig sem. viszont az oldalát a rétegelesnél nagyon nem lehet belőni most, de erre az a megoldás, hogy nem ott kell lőni. A tornya nem csak oldalról, de szemből is belőhető, nekem 50 100al kedvenc eledelem lett.
Én a csapat összeállítást így oldanánk meg amúgy(legalàbbis nekünk ez jött be eddig többé kevésbé). T32, 110, Tigris 2(88-as löveggel, minél gyorsabb tüzeles érdekében), 50 100, és az 5. hely tettszés szerint, T32, 50 100, 13 90, ,T69 +2 1es tank. Amúgy 8as tank húzására ez a legjobb játék mód.

[ Szerkesztve ]

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#11033) Tomi0703 válasza Taragas (#11032) üzenetére


Tomi0703
őstag

Amúgy 8as tank húzására ez a legjobb játék mód.

Gyorsan meg is veszem a T32-őt. Aztán már csak annyi kell, hogy mindig nyerjek/nyerjünk. :DDD

(#11031) patrikgtaivs: A tornya oldala érezhetően sokkal gyengébb
Igen... A patch előttig nem is lőttem a tornyát, mert ugye körbe 220-as volt, most viszont vígan át lehet lődözni.

[ Szerkesztve ]

(#11034) Enzolord válasza Patrick76496 (#11031) üzenetére


Enzolord
addikt

A Type ~181-et visz át..:) Ha jó napja van..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#11035) Taragas válasza Tomi0703 (#11033) üzenetére


Taragas
aktív tag

Amúgy, ha az ágyú mellett lövöd meg, már van annyira olyan szögbe a tornya, hogy 230as pen átvigye azt is szemből. Nagyon el lett cseszve ez a tank. Inkább már 110...

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#11036) robogo81


robogo81
aktív tag

Sziasztok.
Az Sg-n khmm.. izé,azt javasolta valaki, az xvm-es (csata végén kivág asztalra) problémára ,hogy le kell tölteni a legfrissebb bétát(?) innen,és annak a packnak az application fájlját kell kicserélni a rendessel,ezzel állítólag nem lép ki.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#11037) echterion válasza #21346560 (#11024) üzenetére


echterion
nagyúr

Pedig lehetsz, én nem vagyok ennyire jó játékos.
Tegnap sajnos nem volt túl sok időm játszani, így ez nem jött össze, talán ma este, ha nem jön közbe semmi.

**********

(#11038) Patrick76496 válasza Taragas (#11032) üzenetére


Patrick76496
őstag

Nem mindig, de olyan 50-50-ben átment (175-181 átütéssel), ha pedig fentebb is voltam hozzá képest, akkor meg főleg. Az oldala most az IS-8-nak is valahogy nagyon troll, múltkor beletáraztam Lórival ~200 méterről és az 5 lövésből 2 mellé ment és 3 lepattant. Arra viszont kíváncsi vagyok, hogy hol lövöd át szemből a tornyát, ha nem a tetején. Amúgy ha már visszanéztem a régebbi képekre, itt van két érdekes 7.5-ből. Itt egy Lóri lőtte be a tornyom szemből, itt meg egy ARL V39. Előbbi képre is csak azt tudom mondani, hogy hiányzik a régi Himmelsdorf.

(#11033) Tomi0703: Közelebbről már régebben is lehetett (miután rájöttem persze, hol), csak fentebb kellett lőni. 220mm vastag csak a torony alsóbb részén volt egy vékonyabb csíkban, amúgy a kupola körül már vitte a Type is.

(#11034) Enzolord: Teljesen igazad van, csak én a teszteknél ezt is 175-nek tekintem, mert nem sokkal különbözik. Amúgy régen a Type-nak is 175 volt, és 230-at sebzett. Régi szép idők. Hétvégén megnéztem újra az átütés működését bemutató videót, és kb egy év után leesett, hogy félreértelmeztem a normalizáció fogalmát (vagy valaki annak idején hülyeséget írt a fórumon, én meg azt jegyeztem meg). Eddig abban a tudatban éltem, hogy a normalizáció csökkenti az átütés esélyét, de így már teljesen tiszta, hogy miért érződött gyengébbnek a Type páncélja 8.0 után. A régmúltból maradt néhány kép a telefonom memóriakártyáján. Na valahogy így pattogott régen a Type. Kép1 Kép2 Az a röhej, hogy még a sárvédőről is lepattant valami. :DDD Istenem, de béna voltam még akkoriban. No meg a pályák is mennyivel jobbak voltak, mielőtt szétbszták őket 8.0-ban... :(

(#11036) robogo81: Kösz a linket! :R

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#11039) echterion


echterion
nagyúr

Az hogy van, hogy nekem háttal a kv5 félig fejjel lefelé beszorulva nem tudom átlőni alulról a seggét egy Aladár top gunjával? Lőttem simával meg golddal is, és egyikkel sem ment át. Ha valaki megnézné, megvan a replay is.

**********

(#11040) Bingisz válasza echterion (#11039) üzenetére


Bingisz
addikt

Óvatosan kell bánni a seggével, mert 150 mm. Ha nem 90°-ban lősz rá, akkor csúnyán meg tud tréfálni.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#11041) echterion válasza Bingisz (#11040) üzenetére


echterion
nagyúr

150mm-es a segge? :Y
Ez mi már...

**********

(#11042) echterion válasza robogo81 (#11036) üzenetére


echterion
nagyúr

Sajnos nekem így is kilépeget. Igazán csinálhatnának vele valamit...

**********

(#11043) sith7 válasza echterion (#11041) üzenetére


sith7
nagyúr

én már találkoztam olyan KV5 - tel, hogy tolatva jött ... úgy meglepődtem, hogy lőni is majdnem elfelejtettem ... néztem, milyen tank ez ??? :Y

(#11044) Tomi0703 válasza sith7 (#11043) üzenetére


Tomi0703
őstag

Igazabol szerintem nagyobb esely van ra, hogy tobbet pattint seggel mint elorol, ugye Artu vegett. :D

[ Szerkesztve ]

(#11045) sith7 válasza Tomi0703 (#11044) üzenetére


sith7
nagyúr

ez ok, értem, csak meglepődtem :)

(#11046) Enzolord válasza Tomi0703 (#11044) üzenetére


Enzolord
addikt

CSak akkor rohadt lassú, viszont gyorsan tolat..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#11047) emre


emre
veterán

Az ilyenek hogy találnak meg nem értem.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#11048) Bingisz válasza emre (#11047) üzenetére


Bingisz
addikt

Most akadtam össze hivatalos fórumon vele: Csabus242

Én eddig azt hittem, hogy Matyashun a "legprofibb" magyar játékos, de kiderült, hogy messze nem ő az...

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#11049) emre


emre
veterán

A hétvégéről feltettem két replay-t amiből szerintem sokkal többet nem lehetett kihozni.

T29 Sand River, assault, steel wall, top gun
M18 Hellcat, Erlenberg, Assault, top gun, sniper

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#11050) sith7


sith7
nagyúr

A wotinfo - n linkelt Jaktor pack - ról az írják, hogy az abban lévő ominózus file miatt, már nem lép ki a játék, feltettem, nekem azzal is kilép :((

Valakinek valami ötlet, megoldás, hogy ne lépjen ki ? :F

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.