Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13951) dfsz34 válasza Mister_X (#13948) üzenetére


dfsz34
őstag

Amikor megvettem az Excelsior-t, akkor megnéztem, hogy a profik hogyan mennek vele.

A fame-s pro gyerek átlag 1473 sebzést és 1326 xp-t csinált az excelsior-al. Azt mondtam, hogy ez nem normális, komolyan. Ja és ez 213 csata átlaga, tehát tartósan tudja hozni ezt a szintet. wtf

Mondjuk arannyal nem spórolt gondolom, de ez mutatja, hogy van tartalék az excelsior-ban, bár nekem sehogyan sem akar bejönni ez a tank, túl gyenge az ágyúja.

(#13952) sith7 válasza Djuree (#13950) üzenetére


sith7
nagyúr

kikérem magamnak ... még 50 wn8 pont és zöld leszek :P :K

(#13953) Bingisz válasza emre (#13949) üzenetére


Bingisz
addikt

Remélem jó sokan elmennek közülük WT-zni amint kijön az Open beta.

Amúgy pont nézegettem a játékot, hogy hogy is működik ott a dolog, de sehol se találtam arra módot, hogy játékos statisztikákat nézhessek. Na abban a szent pillanatban világosodtam meg, hogy azért van béke és nyugalom annak a játéknak a fórumában, mert senkiről sem derülhet ki, hogy igazából egy paradicsom siemka playerer. Nincsen rossz statisztika, -1 ok amiért lehetne szidni a Gajint. Mondjuk a múltkor már ott is volt valami event, hogy győzni kellett, aztán egyből meg is jelentek az első kiscsilliót csatát veszítettem egyhuzamban kommentek.... ;]

Az, hogy a "játékosok" mennyire be tudják védeni a kifogásaikat, a múltkori wothungarys cikk fejleményeként mutatkozott meg nekem igazán. A cikkről több videózásban neves magyar jó játékos is készített válaszvideót, amiben részletesen taglalják az egyes pontok cáfolását, de még a youtube commentek is tele voltak olyanokkal, hogy igenis a WG manipulálja a játékot, és amiatt rosszak az eredményeik.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#13954) emre válasza Bingisz (#13953) üzenetére


emre
veterán

Nem a statról beszélek hanem a hozzáállásról.
Nem vagyunk egyformák, nem lehet mindenki profi, de legalább álljon úgy hozzá.

Az egyik kedvenc mottóm:

Egyszer egy tanítvány megkérdezte a mestert hogy hogyan tudná Istent elérni.
A mester erre azt felelte hogy sehogy, de úgy kell tenni mintha erről nem tudna.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13955) Bingisz válasza sith7 (#13952) üzenetére


Bingisz
addikt

Mert te folyamatosan jobb akarsz lenni, akár csak én, vagy a jó játékosok 90%-a.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#13956) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Az egy dolog, hogy szar a statjuk, de egy csomó paradicsom még feljogosítva érzi magát arra, hogy lehülyézze a többit csak mert nem értik azok mit miért csinálnak.

A jagdtiger "stupid scout" felkiáltással kezdte a csatát mikor pingeltem az artynak, hol fogok spottolni. Aztán mikor néha fél perces szünetekre nem volt piros, akkor is engem pingelt, mert szerinte az ő feladata az, hogy ül a sarokban én meg terelgetem elé a zsíros célpontokat akiket aztán ő kilövöldöz.

És még egy Maus killt is elloptam. ;]

[ Szerkesztve ]

(#13957) mrszitya válasza dfsz34 (#13951) üzenetére


mrszitya
senior tag

Én nem is emlékszem olyan alkalomra, hogy ne goldot küldött volna rám egy Excelsior, ha összefutottam vele, de még úgy is nehézkes vele az élet. Semmi értelmét nem látom annak a tanknak, max. két meccsen át szórakoztató, hogy az elejét csak "kopogtatni" tudják legtöbbször. Erre mondjuk az AT-2 vagy KV-1 is alkalmas, csak azok átütni és sebezni képesek emellett. :)

(#13958) sith7 válasza Bingisz (#13955) üzenetére


sith7
nagyúr

köszi :R

Én mondjuk nem véletlenül szoktam rep - eket kérni, megnézem őket, és próbálok hasonlóan játszani, illetve talán nem is játszani, - mert pl, úgy játszani, mint emre , úgy kb. 1 percig tudnék, és forogna velem a szoba :P , de már ezt beszéltük vele, neki ez fel sem tűnik, ez a tizedmásodperc alatt ki-be zoomolok, és körülnézek közben dolog.

Amit inkább nézek az a helyezkedés, egy adott pályán, adott tankkal. Persze ez se mindig szentírás, hogy xy pályán az E2 tuti hely, de ha már több általatok adott/küldött/feltöltött rep - ben kb, ugyanúgy , ugyanarra helyezkedve harcoltok, akkor az már jelenet valamit. :K

Ami még többször is bejött ilyen rep - ekből, az pl. a weak pontok ... volt olyan, hogy adott tankot olyan helyen lőtte be valaki, ahol sose próbáltam volna, mert a weak pontot mutató oldalak se jeleztek ott semmit.

Bohóc skin - t 1-2 napig használtam, de annyira komolytalan lett az egész kinézete a tankoknak, hogy inkább levettem.

szerk.:
Dobi 562

Az de spot ! :Y :C

[ Szerkesztve ]

(#13959) Mister_X válasza dfsz34 (#13951) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Igen, sajnos ez az egyik hátránya. Gyorsan lő, viszonylag pontos, nagyot csíp, de keveset üt át. KV-1 esetén még elvagyok a weak spot lövögetésével, de AT-2-nél ez nem mindig sikerül. Goldot nem szeretek használni, csak foglalásnál használtam eddig Steppes-n.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13960) Joe.36 válasza Gaz 78 (#13932) üzenetére


Joe.36
addikt

Köszönöm :) :R

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#13961) myckey válasza Dobi 562 (#13956) üzenetére


myckey
veterán

még pár héttel ezelőtt én is összehoztam prokhorovkán valami 8-10K spot sebzést.
asszem már a 131 volt
beálltam E1 környékén a bokrosba,azt szerencsémre a csapat is segített,ha jól rémlik szakasz is játszott akkor :)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#13962) Dobi 562 válasza myckey (#13961) üzenetére


Dobi 562
addikt

Igen, van ott egy nagyon jó kis rész, ahonnan jó spotot lehet csinálni. Persze ehhez csapat is kell, amikor a mieink nem mernek az erdő szélénél beljebb menni, akkor hiába van perceken át megvilágítva a fél ellenséges csapat, nem kapnak egy lövést sem.

Prokhorovkán előbb ugyanez volt 5 percig bohóckodtam középen, a mieink a pálya végében kempeltek, megvilágítottam nekik folyamatosan 5-6 tankot, az artynk is aludt. Csupa paradicsom és narancs csapattárs. Mondom anyátok picsáját fogok én itt veletek szenvedni, megpróbáltam berongyolni az artyért, de kiszedtek. És a legszebb az egészben, hogy az ellen TD-i a seggüket mutatták a csapatom felé, ahogy utánam fordultak, de az enyémek olyan poziciókban voltak hogy nem tudtak lövést leadni. :D

Ilyenkor egy megoldás van, elő kell venni az M4 M5 Stuartot a kis troll ágyújával, ha tier 4 csatába dob, akkor nagy a mókafaktor. ;]

[ Szerkesztve ]

(#13963) J.J. András válasza mefistofeles (#13854) üzenetére


J.J. András
őstag

MONOL1THWGLGRANDF1NAL

új kód 50 ARANYért :P

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#13964) AMD Power válasza J.J. András (#13963) üzenetére


AMD Power
titán

Jó lett. :))

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13965) emre


emre
veterán

Egy Comet tankász. Azt hittem ezzel sose lesz meg, mert szerintem annyira vacak cucc, ezt full golddal toltam végig, mert egy 8-as gépet a sima csak hátulról viszi át. A repet azért teszem fel mert ez állítólag jó gép, hát én nem tudom, de marhára unom már hogy nem vagyok tényező a csatákban vele, max ha top tiernek tesz be, de az elég ritka. Lehet mások full golddal tolják állandóan, de azért én annyira nem vagyok fanatikus. 28 goldot lőttem el, kettő maradt, 81600 volt a repair meg a feltöltés. Szóval ha nincs event erősen deficites a használata.

Meg volt egy elfogadható T57-es köröm, erről csak screen, persze ha van rá igény megosztom ezt is.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13966) emre válasza emre (#13965) üzenetére


emre
veterán

Könyörög a szemét hogy ne adjam el, mondjuk támadásra, védésre egész jól használható.

screen_1 screen_2

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13967) Dobi 562


Dobi 562
addikt

A X-esek megint jól odatették magukat. ;]

(#13968) phg


phg
csendes tag

visszatalálós :R

(#13969) sith7 válasza emre (#13966) üzenetére


sith7
nagyúr

:C

(#13970) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Ezzel is meg lett az ász. :)

(#13971) KisApám


KisApám
addikt

Téves...

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#13972) Dobi 562 válasza KisApám (#13971) üzenetére


Dobi 562
addikt

Pedig pont írni akartam, hogy meghekkeltem az ő gépét is. :DDD

Ma egy srác lecsíterezett mert amikor ő játszik akkor laggol a játék lövéskor, miután meghal fut rendesen. Írtam neki, hogy meghekkeltem a gépét és el akarta kérni tőlem a hekket.

----------------------------------------------------------------------------------
Valamelyik nap egy másik játékos kérdezte, honnan tudjuk hol volt az ellenfél (xvm mutatta meg ugye), neki is írtam hogy hekk. Ő is megkeresett privátban, hogy adjam neki is oda hekket. :)

[ Szerkesztve ]

(#13973) Bingisz válasza Dobi 562 (#13972) üzenetére


Bingisz
addikt

Á a jó kis balatoni hekk. Az visz győzelemre :DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#13974) AMD Power válasza Dobi 562 (#13972) üzenetére


AMD Power
titán

Egyik nap a chaten valaki megmondta a nevemet. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13975) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Hol tudom csekkolni a WN6-om? Akárhányszor gugliznék rá, csak a képetet látom, attól meg nem leszek okosabb :F

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13976) Enzolord válasza Mister_X (#13975) üzenetére


Enzolord
addikt

Noobmeter

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#13977) Mister_X válasza Enzolord (#13976) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mutasd meg kérlek (screenshot), mert én itt nem látom :U

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13978) Bingisz válasza Mister_X (#13977) üzenetére


Bingisz
addikt

A WN6 helyett WN7 van. A WN6-ot gyakorlatilag nem jegyzik, mert csak minimálisan tér el a WN7-től.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#13979) Mister_X válasza Bingisz (#13978) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Tehát ha a WN6-omra vagyok kíváncsi, akkor törődjek bele, hogy WN7 a sztenderd? :F

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13980) Bingisz válasza Mister_X (#13979) üzenetére


Bingisz
addikt

Igen. De annyit azért elmondok, hogy a WN6-od kevesebb, az átlagtiered miatt. Túl kicsi.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#13981) AMD Power válasza Mister_X (#13977) üzenetére


AMD Power
titán

Nem valami jók ezek a számok. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13982) Mister_X válasza Bingisz (#13980) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hát... akkor nincs mit tenni, ez van. Egy ideig még nem leszek Tier 8-ban.

@AMD Power: azért a last 7 days és last 1000 battles már nem olyan rossz. Úgy ötszáz csatával már remélhetőleg besárgítom.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13983) Tomi0703 válasza Bingisz (#13973) üzenetére


Tomi0703
őstag

Csak mar tartanank ott, hogy a strandon majszolgassam... :DDD

(#13984) AMD Power válasza Mister_X (#13982) üzenetére


AMD Power
titán

Alakul. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13985) mefistofeles

Huh ez az előző csata....
Egyedül maradtam 3 ellen, miközben egy beugró csapattársat is hidegre tettem .... :((
Már kezdtem teljesen kétségbe esni, hogy elcseszem a meccset.....
Végül mindhármat kinyírtam és a TK ellenére megkaptam a Kay (csata hőse) medált is....

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#13986) Mister_X


Mister_X
nagyúr

TankVille, TankVille, everybody want a tank! :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13987) emre válasza Mister_X (#13975) üzenetére


emre
veterán

Bár nem nagyon látom értelmét, de tessék, itt meg tudod nézni: Efficiency rating calculator Egyébként szerintem már linkeltem.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13988) Djuree válasza Mister_X (#13986) üzenetére


Djuree
félisten

lol. :o

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13989) Mister_X válasza emre (#13987) üzenetére


Mister_X
nagyúr

:R Nem tudtam melyik topikban keressem vissza, lapoztam párat, de nem találtam. Most már elmentve.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13990) emre


emre
veterán

Két gyöngyszem, ez mai:

Ez meg tegnapi, TigerP-vel volt egy sebző lövése

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13991) Dobi 562 válasza emre (#13990) üzenetére


Dobi 562
addikt

Én ma egy játékossal találkoztam aki még 14K csata után ott tartott, hogy lőtte a házfalat (mögötte volt egy bespottolt ellenfél)...

(#13992) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Na, most kimegyek a kertbe dolgozgatni, muszáj kiszellőztetni a fejem. Azt hittem egy számítógépes játékon nem lehet idegeskedni, de sikerült felb@cni az agyam.

Az utolsó csatámból (T110E5-el) mikor indításképpen az objekt 704-esünk kilőtte a ferdinket, fogtam magam és kiléptem a picsába.

[ Szerkesztve ]

(#13993) Gaz 78 válasza Dobi 562 (#13992) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

színtén zenész,bár nálam annyival egészül ki a dolog,hogy vagy én nem találok el senkit vagy igen,de akkor meg a csapat bukik és visznek magukkal :/

[ Szerkesztve ]

(#13994) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Ezt valaki meg tudná magyarázni hogy mire jó?

(#13995) AMD Power


AMD Power
titán

10 csatából 8 vereség.... :W :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13996) Dobi 562


Dobi 562
addikt

30 repeszrombolót és 10 aranyat (HEAT) viszek magammal ezzel a kis rohadékkal, párszor már előfordult hogy kifogytam. Ha nagyobb tankok közé rak akkor leginkább csak piszkálgatni lehet a keményebbeket, de jó móka. :)

(#13997) Mister_X válasza Dobi 562 (#13996) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ennyire jó lenne? Én a kínai testvérével szoktam tolni, azon nincs ilyen ágyú.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13998) Dobi 562 válasza Mister_X (#13997) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ha van tapasztalatod könnyű tankokkal high tierben akkor igen, egyébként nem ajánlom. :)

(#13999) Dr_Syrex


Dr_Syrex
senior tag

Hogy ez a SU-152 mennyire fun tank. Repesszel szépen lehet osztani a sebzéseket és T6 nehéz tankok mint az ARL-44 vagy a KV-1S sokszor 1 lövéstől elhullanak. :D

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#14000) Gaz 78 válasza Dobi 562 (#13994) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

ne törődj sehová,most még hiszik,hogy ez egyenlő az elégtétellel :) ..majd kinövik

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.