Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14901) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Sziasztok.

9.0-ára nincs valami minimál garázs? A régi alap is jó lenne, csak ne legyen benne ennyi sz*r, mint a mostaniban. Nem mintha nem tetszene, mert nagyon tetszik, csak az a baj, hogy jobban meghajtja a gépet, mint bármelyik csata. A VGA-terhelés duplája a csatában mérhetőnek.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#14902) emre válasza TESCO-Zsömle (#14901) üzenetére


emre
veterán

[0.9.0] Premium & basic hangar
Tedd fel az alap garázst, én is azt használom.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#14903) mefistofeles válasza Cucuska2 (#14890) üzenetére

Az érvelésedet mondjuk tökre nem értem (azt sejtettem, hogy szerintetek csak bennem lehet a hiba) ami a lényeg lett volna abban amit írtam az az, hogy olyan hosszú a szopó széria amit nehéz magyarázni. Tíz mecs oké, egy délután oké de egy hét? Hidd el, hogy minden nap úgy ülök le játszani, hogy minden rendben lesz! Nincs görcs vagy eféle....

A statod különben mit is bizonyít??? Ilyen eredményeim nekem is vannak (kivéve a kis tierek miatt az átlag sebzés). Amit látok és amit írsz abból max annyi jön le, hogy téged eddig elkerült egy ilyen hosszú negatív ág, semmi más....

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#14904) TESCO-Zsömle válasza emre (#14902) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az is ugyanolyan nagy és tele van minden sz*rral. Épp úgy pörgeti a VGA-t, mint a prémium. Próbáltam a neked linkelt oldalról a régi alap garázst feltenni, de nem ment.

Játék alatt a GPU terheltsége 35-40% között mozog, a garázsban ez 80-90%.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#14905) AMD Power


AMD Power
titán

9.0 óta valami Nagyon nem stim ezzel a játékkal. 50 csatából körülbelül 40 ami vesztes csata. Néha még rosszabb az arány. :W :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#14906) mefistofeles válasza AMD Power (#14905) üzenetére

áhh ebbe bele se kezdj.... csak te lehetsz a nooob....
bár rád valszeg nem másznak úgy mint rám szoktak.....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#14907) robogo81 válasza TESCO-Zsömle (#14904) üzenetére


robogo81
aktív tag

A beállításokban a fény minőségét,meg az árnyékot vedd le a garázsban 0-ra,az vagy bő 20%-kal csökkenti a terhelést(legalábbis nálam a 460gtx-en,csak 60-70% körül mozog 99 helyett :( ).

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#14908) emre válasza TESCO-Zsömle (#14904) üzenetére


emre
veterán

Annak szerintem semmi köze a garázshoz hogy 2D-ben pörög a vga. Nálam 8-15% között van ilyenkor.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#14909) TESCO-Zsömle válasza emre (#14908) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A baj az, hogy nem 2D-ben pörög a VGA. A garázsban melegebb a GPU, mint játék közben.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#14910) emre válasza TESCO-Zsömle (#14909) üzenetére


emre
veterán

Igazad van, elnéztem valamit, ez így tényleg elég gáz.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#14911) mrszitya válasza TESCO-Zsömle (#14909) üzenetére


mrszitya
senior tag

A curse.com-ra került fel tegnap pár hangár mod, esetleg nézd meg azokkal hogy muzsikál a WOT: link

(#14912) TESCO-Zsömle válasza mrszitya (#14911) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Köszönöm mindkettőtöknek. Megtettem, amit nem akartam, de tanulságos kis történet. Rákattintottam a "Minimum" feliratra. A GPU most már fagyos, néha fel se akarja kapcsolni az órajelet, de sajnos nem lett sokkal több FPS-em. A Patch óta fullon 25-35, 40-es csúccsal és 19-es minimummal, így letakarékolva kapok egy 10-est pluszba...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#14913) scyllarus válasza TESCO-Zsömle (#14912) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem pont ugyanannyi fps-em van normál grafon, minden minimumon, 25%-os tömörített textúra pakkal, mint fejlesztett grafon, közepes beállításokkal. Ha felspottolnak valakit, akkor simán leesik 7-re!!!!, akármennyin is volt előtte. A tesztszerókon 50-60 fps-em volt még. De nyugodt vagyok, mert tudom, hogy:
1. sz.r a gépem
2. sz.r a netem
3. sz.rok a beállításaim
4. sz.rok a közbeeső szerverek
Csak a WG munkája tökéletes, így bizakodva várom a 9.1-et. Szeretném, ha Lakeville-n HD halak ugrálnának ki a tóból, Murovankán HD tűlevelek potyognának, ha nekimegyek egy fának és Himmelsdorfon HD vakolat peregne a romokról akkor. Más vágyam már nincs is.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#14914) TESCO-Zsömle válasza scyllarus (#14913) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Azért én a vasammal (960 BE, 7970, 8GB) mertem remélni, hogy ha egyetlen másik játék sem sz*r*kodik, akkor ez is elfusson. Mert nem az a fő baj, hogy fullon csak 25-35FPS van, hanem az, hogy mindent minimumra véve ez csak 10-el növekszik, miközben bármely más játékot már közepes beállításon nyomhatok betonstabil 60 FPS-en... :O

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#14915) scyllarus válasza TESCO-Zsömle (#14914) üzenetére


scyllarus
veterán

Ezért írtam, hogy a 2 véglet között (mert nekem a közepes beállításoknál jobbra gondolnom sem érdemes) nincs SEMMI különbség. Azért a full minimum beállítások mellett tömörített textúrákkal kellene, hogy nyerjek valamennyi fps-t, de nem, picit sem nő. Klántársaim tök különböző helyein az országnak, tök különböző konfigokon ugyanerről panaszkodnak: spot, kill = instant fps drop, nem is kicsi. Ez így játszhatatlan, kijövök a sarok mögül, és 2 másodpercre lefagyok...
De nem a patch hibája...

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#14916) Cucuska2 válasza TESCO-Zsömle (#14914) üzenetére


Cucuska2
őstag

Mert gyenge a processzorod egy szálon, de szerintem ezt már sokan, mások, sokszor elmondták.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#14917) mefistofeles

Azt az egy érdekes (és eléggé megmagyarázhatatlan) észrevételt tettem az utóbbi frissítések utáni fórumozásokból, hogy a wot az egyetlen általam ismert játék ami ennyire különbözőképpen képes futni (vagy nem futni) és a leg változatosabb hibákat produkálni tök ugyanolyan, vagy ég és föld konfigokon, modokkal, mod nélkül minimum vagy high beállításokkal, ilyen-olyan internet szolgáltatókkal.
A variációk száma végtelen és kiszámíthatatlan....

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#14918) #43783936


#43783936
törölt tag

Northwest.
Megaszuper unicum EFE-s szakaszunk (az arty kivételével) lerohanta az ellent, és két perc alatt elhullott, majd a csata végéig fikáztak a mindenkit aki csak élt.
Elég látványos teljesítmény nyújtottak a csata végi összesítő szerint. :W

(#14919) TESCO-Zsömle válasza Cucuska2 (#14916) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Helyesbítek: Optimalizálatlan a játék. Egy szálon is.

A végeredményen persze mit sem változtat, ez van. Jelenleg túl sok pénzt hoz ez a játék, hogy a WG-nek gondoskodnia kelljen azokról, akiket ez zavar annyira, hogy ne játszanak vagy költsenek pénzt.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#14920) emre válasza TESCO-Zsömle (#14919) üzenetére


emre
veterán

Ha 4 giga felett tudnád járatni esetleg, nálam 3,8-on ment a 965BE, de kevés volt a 7870-hez 1680-ban.
Dobjál össze egy intel konfigot, és meglátod hogy nem a játékkal van baj.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#14921) xenom0rph válasza Cucuska2 (#14916) üzenetére


xenom0rph
őstag

Talán 2014-ben nem a HD ccsili vili sz*rnak kéne fontosnak lenni, hanem annak hogy több szálon is futhassona egy jatek, mobiltelefonra írt programok tudják ezt garantálni.

Helyesírási hibákért bocs, telefonról nem egyszerű

[ Szerkesztve ]

halahala

(#14922) Mister_X válasza TESCO-Zsömle (#14914) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Szerencsétlen videokártya az izmait se tudja ez a proci mellett megmutatni, nem hogy feszítsen is :(

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#14923) Cucuska2 válasza TESCO-Zsömle (#14919) üzenetére


Cucuska2
őstag

Helyesbítek: Vagy játszol a játékkal úgy, hogy szaggat, és rinyálsz a fórumra (aminek nem sok értelme), vagy befogod, és fejlesztesz (amihez pénz kell), vagy nem játszol, és nem rinyálsz a fórumra (ez nagyon szimpatikus, és még pénzbe sem kerül).

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#14924) scyllarus válasza emre (#14920) üzenetére


scyllarus
veterán

Mert a játékkal nincs baj? Mert ha a térkép túlfelén felspotolnak vagy kilőnek egy tankot, aminek nem is készült még el a HD modellje, akkor törvényszerű az fps drop. (Intelem van, igaz gyenge, de a tesztszerón még jó volt). Normális, hogy a grafika szélsőséges határok között történő állítása semmilyen hatással nincs a futtatás sebességére?
Tehát nem a WG b.szta el a patchet, hanem a konfig gyenge, fejlesszek csak ezért a játékért, és garantálod, hogy utána jó lesz?
Abban igazad van, alapvetően nincs értelme itt sírni. Csak azért írom le én is a bánatomat, hogy aki tanácstalan a hibák okát illetően, az ne szaladjon bele abba, hogy pénzt áldoz a fejlesztésre, tök feleslegesen. i3-sal is panaszkodnak itt jó páran..

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#14925) Dr_Syrex válasza Cucuska2 (#14923) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Ez itt az OFF topic, szóval lehet itt panaszkodni, amennyi jólesik (persze normális keretek között).
A személyeskedő iránymutatást talán mellőzhetted volna :U

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#14926) Joe.36


Joe.36
addikt

Szerintem nagyon optimalizálatlan lett a játék.

Amd Phenom Black 2, @ 4 Ghz . 4 Gb Ddr3 1333 Mhz. HD 7770 @ 1150 Mhz.

Mióta megvan a patch be szaggat, közepesen, maximumon, mindegy neki, van 50 fps, aztán leesik 15 re.

Eddig ilyen nem volt, maxon ment a játék, stabil 40-50 fps.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#14927) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Szerintem egy itteni kollégával voltunk egy meccsbe az előbb. TankManner a WoT neve, de itt valami más, de emlékszem, hogy ph-s. :DDD

(#14928) Mister_X válasza Joe.36 (#14926) üzenetére


Mister_X
nagyúr

"Szerintem nagyon optimalizálatlan lett a játék."

Nem értem... "lett"? Mert eddig talán optimalizált volt? :F ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#14929) Joe.36 válasza Mister_X (#14928) üzenetére


Joe.36
addikt

Eddig szépen futott nálam maximumon, most már nem. De igazad van eddig sem volt az.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#14930) Tenken


Tenken
őstag

Lehet sokat hagytam ki, de ezek mióta akadnak be?

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#14931) TESCO-Zsömle válasza Mister_X (#14922) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ezt nem mondanám, mert több játék is van, ahol 99%-on pörög a GPU.

(#14923) Cucuska2: Még igazad is lehetne, ha a WoT valami hiperszuper jövőtechnikája cucc lenne, és azért kérné az erős vasat, mert azért nyújt is valamit, de itt erről sajnos szó nincs. Élő ellenpéldának ott a WarThunder. A Gaijin miért tud jól futni? Hirtelen belecsempészik valaki egy izmosabb procit és VGA-t a gépbe?

(#14925) Dr_Syrex: Nem megyek a falnak egy kis cinizmustól. ;)

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#14932) Mister_X válasza TESCO-Zsömle (#14931) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Elhiszed, hogy mégis látványos javulást tapasztalnál a játékok 95%-ánál, hogyha Intel alapon hajtanád a VGA-t?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#14933) TESCO-Zsömle válasza Mister_X (#14932) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

El. De azt nem adod be, hogy akkor a VGA 110%-on kezdene el dolgozni, mert most 99%-on nincs kihajtva. Alapjában véve utálom ezt a "kihajtja-e" témát, mert mindenki 2 komponensre redukálja az amúgy 3 komponenses egyenletet. Nem lehet pusztán CPU-ra és VGA-ra hagyatkozni, mert a grafikai beállítások legalább ennyire beleszólnak, hogy CPU vagy GPU limit áll fenn.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#14934) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Első RW-m a KV-1-gyel .


[ Szerkesztve ]

halahala

(#14935) #21346560


#21346560
törölt tag

Lejárt az 1 hónap banánom... látom a játékos felhozatal még mindig elég ratyi...

(#14936) Enzolord válasza #21346560 (#14935) üzenetére


Enzolord
addikt

Na, ezt tojta a nyuszi? :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#14937) #21346560 válasza Enzolord (#14936) üzenetére


#21346560
törölt tag

Látod :DDD

(#14938) Patrick76496 válasza emre (#14704) üzenetére


Patrick76496
őstag

:R

(#14706) dfsz34: Ha 4-5 arty van, akkor már ők sem szórakoznak olyan jól, hisz nem marad nekik semmi. Egyik volt klántársam érdekesen játszott a T95-tel. Figyelemelterelő lengyel szövegeket írogatott be közös chat-re, annyira ráért csata közben. :DDD

(#14812) Gaz 78: Ezt a garázst volt, hogy én is kerestem, de sajnos csak egy Photoshopolt kép.
- - - - - - - - - - - - -
- Valentine II Stronk. A 75 light tankos győzelem event alatt még 6 darab is lehet egy csapatban. Az a poén, hogy az előző körben már találkoztunk egyszer a másik Valentine II platoonnal, csak akkor az ellenségnél voltak.
- HB SU-152 stronk. A végén egyedül maradtam egy másik SU-val. Együtt 14 killt csináltunk.

Nem tudom mit csináltak az EU1-el, de most valami mocskos jó a ping. Itthon 20-30 (korábban 50-60), vidéken vályog házban 32 kbps mobilnettel 80-100! (korábban 400). :Y

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#14939) Flayer


Flayer
senior tag

Sziasztok!

A játékok nagy többsége egyértelműen jobban megy intel configon ez kész tény!
De legyünk a wot-al szemben kritikusok lenne bőven mit optimalizálni!
A fiam játszik LOL nevű netes játékkal nem csúnya az sem az pedig nem akad egy kicsit sem!!!

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#14940) mcwolf79 válasza Flayer (#14939) üzenetére


mcwolf79
veterán

És ez hogy jön ide?

A LOL-ban valszeg kevesebb számolnivaló van,mint a WoT-ban. Ettől függetlenül lenne mit rajta csiszolni, dehát ez van, ilyen ratyi az engine. Ráférne már a multi-core támogatás.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#14941) Flayer válasza mcwolf79 (#14940) üzenetére


Flayer
senior tag

Üdv!

Úgy jön ide sima megállapítás!
De akkor mondok mást!
BF 4 nyílt beta mp is jobban ment ott pedig van mit számolni!
A lényeg mind a ketten azt mondjuk ráférne egy kis fejlesztés!:)

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#14942) kjancsik


kjancsik
csendes tag

Sziasztok!
Egy kis gondom van a játékkal az új patch óta. Eddig elment a játék high-on 40-60fps-el, most meg mindegy hogy minimum vagy max grafikán játszom leesik a fps-em 10-15-re és akadok, pedig a gépem egy I5 4200m és egy gt 755m 2gb. Ha valami megoldást tudna valaki megköszönném ha megosztaná. Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#14943) scyllarus válasza kjancsik (#14942) üzenetére


scyllarus
veterán

Ugye. Pedig megmondták itt sokan, erős Intel proci kell csak és jól fut :W
Én most hagytam abba egy időre. Ma telik le a 10 nap prémem, akartam játszani, de lehetetlen. 48 fps és 30- 40-es ping mellett ugrál a tank, villog a lagjelző.(EU1)
Majd itt a fórumon követem, mikor fejlesztik a gépem, mert ugye csak az kell ahhoz, hogy jól fusson...
Komolyan: vannak itt egy páran, hasonló gonddal. Az egyetlen lehetőséged, hogy szidod a WG-t, de az sem használ igazán.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#14944) Bingisz válasza kjancsik (#14942) üzenetére


Bingisz
addikt

VGA driver a legfrissebb? Ha nem, akkor frissítsd.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#14945) Djuree válasza scyllarus (#14943) üzenetére


Djuree
félisten

nem tudom mi bajotok van. nekem nincs túl erős gépem, 13k-s proci meg egy 20k-s vga és megy full HD-ban átlag 30fps-t. :U ez pedig nem pénz egy gépért manapság, legalja kategória kb. amit most venni lehet, a leggyengébb haswell procit vettem. nem 10 éves gépen kéne megpróbálni játszani vele... :W

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#14946) myckey


myckey
veterán

basszátok meg megbolondult a játék ;]
tegnap estig semmi bajom nem volt az fps kiosztással, ma már nem tudok játszani.
akár hogy állítom, 15 képkocka per .....alatt van.

játszhatatlan.

ilyet még nem bsztm.
megjavul a lag problem egyes szerón,erre most jön ez.

:F

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#14947) scyllarus válasza Djuree (#14945) üzenetére


scyllarus
veterán

Az enyém is annyiba került. :)
És a tesztszerveren még 60+ fps-em volt, úgy tűnik, az éles patch bevezetésekor öregedett a gépem vagy 8 évet...

myckey: most olvastam, nem 10 éves gépen kellene játszani :D

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#14948) myckey válasza scyllarus (#14947) üzenetére


myckey
veterán

nem úgy gondolta azt Gyuri.

na de én tényleg nem tudok mit kezdeni.
nem volt semmi gond.
most meg akármit akárhogy állítok,baszhatom.

kipróbáltam wór tándert,az megy ahogy eddig is ment.
-mondom megnézem hátha nettel van valami gáz,de nem .-

nem tudom mi lelte,de ez nem jó poén :(((

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#14949) scyllarus válasza myckey (#14948) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem ma reggelre visszatért a lag az EU1-en. Napok óta oké volt. Pedig.fps, ping rendben, van csak a lagjelző villog és a tankom ugrál :(

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#14950) Patrick76496 válasza kjancsik (#14942) üzenetére


Patrick76496
őstag

Én egy sokkal gyengébb laptopról játszok (a videókártya nevéből ítélve ["M"] te is azt használsz), de lekopogom, most nincs semmi bajom az FPS-sel. 30-40 megvan, max terrain quality és magas texture quality mellett, a többi mind a legkisebb. Tweaker nincs fent, nem mertem felrakni, nehogy megint elkezdjen kidobálni.

Patch előtt 40-50 FPS-em volt tweakerrel, akkor annyival volt másabb a beállításom, hogy a texture quality is low-on volt, csak a terrain quality volt maxon.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.