Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13601) Magany


Magany
tag

Szoval csak annyit tennek hozza ehez fizetos dologhoz hogy en s vettem mar aranyat, azthiszem kétszer. Ugy gondolom ha mar nem iszom, nem cigizem stb,stb., annyit megerdemlek hogy a szorakoztatasomra koltsek penzt.Barakot meg garazshelyet is fel aron vettem. Szoval csak annyi hogy nem kell lenezni azokat akik koltenek erre a jateka........... Es en meg nem is vagyok jo jatekos....

(#13602) Magany


Magany
tag

Ja es van egy ilyenem is.... :) Ra szoltam hogy ne anyazzon es hogy nyugi.... Itt meg egy csapat tars pozicioba allt, nemtudom felismerheto e hol is van? :)

(#13603) Dr_Syrex válasza Magany (#13601) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

A saját szórakozására mindenki annyit költ, aminnyit jó szívvel rá tud szánni. Ha te jól érzed így magad és egyre jobban megy a játék is, akkor semmi gond. Viszont ha tartósan gyengén teljesítesz, akkor felesleges pénzt költened, mert úgy nem sok értelme van a dolognak. A lényeg, hogy tiszában legyél vele, miért is fizetsz tulajdonképpen.

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#13604) mefistofeles

Nem értem ezt a fizetős kérdést.....
Kicsit más de mégis valahol párhuzam vonható a gold tölténnyel. Meg tudja venni a goldot megveszi. Telik neki, hogy költsön a játékra, költ. Hol itt a hiba? Mindenki maga kell, hogy eldöntse kell e neki, telik e, megéri e?
Arról az apróságról már nem is beszélve, hogy ha senki nem költene a játékra akkor nem lenne bevételük a készítőknek, és valószinüleg már rég nem játszhatna senki ezzel a gaméval mert, hogy nem létezne!

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#13605) Dr_Syrex válasza mefistofeles (#13604) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Az a baj, hogy sok ember nem képes helyén kezelni a dolgokat. Ez a WoT-ban is maximálisan igaz :N

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#13606) Midway válasza bullseye (#13590) üzenetére


Midway
senior tag

Nem látok sok értelmet a hozzászólásadban, de azért reflektálok rá.

Nem a wot-ot szeretem. Nem verem az asszonyt. És nem kinzok kisállatot, mert szeretem a macskákat. Van egy cirmos nekem is.

Én játszani szeretek. Nem csak a wottal.

mefistofeles "Amíg szar van veréb is lesz"

[ Szerkesztve ]

(#13607) Patrick76496 válasza scyllarus (#13526) üzenetére


Patrick76496
őstag

Talán még a pontosságot le lehetne nyelni, de ott a 2,9-es célzásidő, ráadásul úgy, hogy még tornyod sincs és állandóan forognod kell, az már nem vicces. Mondjuk most nézem a DPM-je nem rossz.
- - - - - - - - - - -
Researched:
E 75 researched. Undistributed experience spent: 154000. Free Experience spent: 0.
:))
Researched:
M26 Pershing researched. Undistributed experience spent: 98100. Free Experience spent: 0.

- T20 kitudjahanyadik tank ász
- KT ending stat
- T20 ending stat
A végére a T20-al úgy-ahogy megbarátkoztam, de a KT-t soha többet.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#13608) emre válasza Patrick76496 (#13607) üzenetére


emre
veterán

Pedig nem rossz a KT sem, de az utóbbi időben T8-as gépekkel menni kész szopás.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13609) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Francba... Dupla lebukás. Prémium számla, prémium tank. :B

[ Szerkesztve ]

(#13610) #43783936 válasza Dobi 562 (#13609) üzenetére


#43783936
törölt tag

És még a gódammó szóba se került! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13611) bullseye válasza Dobi 562 (#13609) üzenetére


bullseye
addikt

Szerintem ehhez a szöveghez rossz a kép. Bad Luck Brian helyett Success Kid kellett volna.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#13612) Dobi 562 válasza bullseye (#13611) üzenetére


Dobi 562
addikt

Lehet. Még egy trollface-en golndolkodtam aztán ez lett belőle. :)

(#13613) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Fogtam ezt a gyors kis tankot és berohantam az arty-kért. ;]

(#13614) AMD Power


AMD Power
titán

Lánctalpasok, Budapesttől alig 90km-re
Kipróbálnál egy tankot? Itt a remek lehetőség.

:K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13615) Gaz 78 válasza Dobi 562 (#13613) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

:C ..gondolom idejük sem volt reagálni,mikor azzal a "nyugdíjas villámmal" becsapódtál közéjük :)

(#13616) emre


emre
veterán

De szeretem mikor így jön a lé :))
Kedden meg majd jön Zsolti panaszkodni hogy megint lemaradt róla ;]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13617) marked one94 válasza emre (#13616) üzenetére


marked one94
őstag

Arra várhatsz :P

You'll Never Walk Alone

(#13618) emre válasza marked one94 (#13617) üzenetére


emre
veterán

Ez az, add el ezt is. :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13619) virkir válasza emre (#13616) üzenetére


virkir
veterán

Zsóti úgy sem játszik, így nincs miről lemaradnia meg igazán nem értem minek kellett egy új fiók neki.
Te meg vigyázz az ilyen screenshot-al mert mindjárt megkapod, hogy burzsuj vagy amennyi prémium idő meg csupasz gold ott van :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#13620) bullseye válasza virkir (#13619) üzenetére


bullseye
addikt

És azért ilyen jól az eredményei is, mert köztudott, hogy a prémiumosoknak csal a WG, ezért hülye aki prémiumot vesz. :F Valahogy ez így nem áll össze tökéletesen, de a lényeg benne van!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#13621) emre válasza virkir (#13619) üzenetére


emre
veterán

A horgászengedély meg a felszerelés többe lenne, de utálom a halat. :U

Mondjuk ha valaki képtelen egynél több sebző lövést leadni akkor majdnem mindegy van-e prémium fiókja. :DDD

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13622) marked one94 válasza virkir (#13619) üzenetére


marked one94
őstag

Majd ha lesz valami olyan újítás ami miatt érdemes lesz játszani akkor visszatérek.

You'll Never Walk Alone

(#13623) myckey válasza marked one94 (#13622) üzenetére


myckey
veterán

háp-háp
mindig ugyan az

:D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#13624) marked one94 válasza myckey (#13623) üzenetére


marked one94
őstag

2 év alatt óriási változás nem volt így egy kicsit meguntam.

You'll Never Walk Alone

(#13625) #43783936 válasza emre (#13621) üzenetére


#43783936
törölt tag

Néha az egy sebző lövésnek is tud örülni az ember. :)
Tegnap Jagdtiger ternése
1. csata - mire felvillant a hatodik érzék kikaptak az artyk.
2. csata - lila e100-as csapattárs leláncol, majd kifordít maga elé fedezéknek. A szakasztársa addig láncon tartott, amíg ki nem szedett az ellen.
3. csata Waffentróger véletlenül kigyújtott, majd egy arty kiszedett.
4. csata leláncolt T-71 fenekéről pattanok, majd kiszednek az artyk.
5. csata itt már sebeztem is kb. 3000-et, persze simán buktuk a csatát.
Ekkor adtam fel a próbálkozást. :DDD

(#13626) Dr_Syrex válasza #43783936 (#13625) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Jók az idegeid, hogy egyáltalán eddig bírtad :D

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#13627) bullseye válasza #43783936 (#13625) üzenetére


bullseye
addikt

A 2. az így hogy?!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#13628) #43783936 válasza bullseye (#13627) üzenetére


#43783936
törölt tag

Himmelsdorf Hegyalja út.
Csak az tűnt fel, hogy fordulok és az e100 tolja az oldalam.
Próbáltam mocorogni valamerre, de nem ment. Amikor már a hegyoldalt nézte a lövegcsövem, és abban gyönyörködtem, hogy teszi fel a legénység a láncom, csak hogy újra leláncolhassanak.
Megint megtanultam, hogy ha lila van a csapatban, akkor nagy ívben kerüljem el.

(#13629) Cucuska2 válasza bullseye (#13627) üzenetére


Cucuska2
őstag

Én is jártam így tesztszerveren, Maussal beállt a seggembe, és tolta a T57-et, amiben ültem. B*zi oroszok.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#13630) emre


emre
veterán

hehehe, ezt ilyenformán még nem sikerült összehoznom :DD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13631) Dobi 562 válasza emre (#13630) üzenetére


Dobi 562
addikt

Jó csata lehetett. :)

(#13632) sith7 válasza emre (#13630) üzenetére


sith7
nagyúr

na, most már döntsd el, mit akarsz :D

(#13633) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Visszavásároltam ma az IS-4-et mert hiányzott a "heavy feeling", a T110E5 nem tudja megadni, túl puha szegény (+ jön a kredit, nem tudok vele mit kezdeni). Az IS-4 azért megállja még a helyét, ha nincs X-es TD dömping a csatában meg nem lő mindenki goldot. Kellemesen pattog az eleje.

(#13634) Mister_X válasza Dobi 562 (#13633) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Az már valami :K Pont érdekel az IS-4, de nincs idegem KV-1 előtt szenvedni. Fizetéskor úgyis veszek goldot, talán azt is átugrom és T-150-nel megyek.

Nekem meg egy super unicum AT-7 szólt be ebben a menetben, hogy camper noob... 13k csata, 558 wn8 és 153 letolt sebzés.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#13635) Patrick76496 válasza emre (#13608) üzenetére


Patrick76496
őstag

Én nem szerettem, mert lassú volt és papír. A tornyát már 200-as pennel gond nélkül belőtték, a hasát 175-össel, az UFP-t meg 230-al (vagy akár már 225-el, ha mákja volt az ellennek). Próbáltam vele sidescrapelni, de soha nem találtam azt a szöget, ahol nem látszik ki a frontja, nem lövik be az oldalát és én is tudok lőni valamit. A DPM-je sem volt nagy szám, mondjuk a pontossága az nem volt rossz és a gold átütése is jó. Na de sebaj, a fullos E-75 majd erősen kárpótol.

(#13609) Dobi 562: Hogy is mondta valaki régebben? Buzivadász medál? :)
- - - - - - - - - - - - - - - - -
- Keresd a hibát
- Szeretjük a japán tankokat :))

Ja és levágtam a képről, de KV-2-vel voltam. ;]

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#13636) bullseye válasza Patrick76496 (#13635) üzenetére


bullseye
addikt

Érdekes, hogy buzivadásznak nevezte valaki, holott a light tankok szoktak hátulról jönni... ;]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#13637) Dobi 562 válasza Patrick76496 (#13635) üzenetére


Dobi 562
addikt

Régen haragudtam az arty-kra, mert nem tudtam tőlük játszani high tierben, de most már így lenerfelve (és végre nincs minden csatában 5-5) elvagyok velük.

Most a paradicsom játékos + X-es TD kombinációval kezdenek gondjaim lenni.

A képen mi a hiba? HE-vel lőtt a TD? :)

(#13638) emre


emre
veterán

Tettem fel egy Jpz100 replay-t nem adjuk fel címszóval.

Meg itt az a T-44 amiről tegnap tettem fel képet. replay

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13639) scyllarus válasza bullseye (#13636) üzenetére


scyllarus
veterán

Én voltam, és az US szerókon általános elnevezést mondtam el. Az amcsiktól kérdezd, miért így hívják :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#13640) Djuree


Djuree
félisten

na mostanában kezdek beérni, sorban kék meg lila napokat csinálok, tegnap is 3 vereséggel kezdtem, na mondom szopóág on, aztán kezdett jobban menni, 10 meccs után lila wn6-al zártam. :D :C

Dobi 562: "és végre nincs minden csatában 5-5" nem sokat játszol mostanában mi? tegnap nem egy csatában volt mindkét oldalon 4-5 arty, és csak 10 csatát mentem. persze ki is lőttek, pedig elvileg arty safe helyen voltam. :W

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13641) Dobi 562 válasza Djuree (#13640) üzenetére


Dobi 562
addikt

Elég sokat játszok és rengeteget megyek tier X-ben. Tegnap egyszer volt 4-4 arty egyébként max 2-3 szokott lenni oldalanként.

(#13642) Djuree válasza Dobi 562 (#13641) üzenetére


Djuree
félisten

a 2-3 is bőven sok. még néha 1 is. :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#13643) Magany


Magany
tag

Lehet csemegezni,es kivancsian varoma hozzaszolasokat! :)[link]

(#13644) #43783936 válasza Magany (#13643) üzenetére


#43783936
törölt tag

A manipulálást én is tudom bizonyítani!
Az ellennél eggyel több hetes heavy volt, a mi csapatunk heavy helyett megkapott engem a pantherrel.
Gondolom a prém előfizu miatt lett ilyen jó az eredményem. :DDD
Igaz, ami igaz, az FV artyba ijedtembe lőttem bele mielőtt elütöttem volna, mert csak úgy előttem termett egy bokor közepén.

(#13645) Dr_Syrex válasza Magany (#13643) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Már ki lett beszélve a másik topikban. Nem kell túl nagy jelentőséget tulajdonítani neki. Vannak néha bosszantó dolgok a játékban, de az egyén játéktudását ez egyáltalán nem beefolyásolja. Erre fogni az esetleges gyenge teljesítményt, komolytalan dolog :N

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#13646) bullseye válasza scyllarus (#13639) üzenetére


bullseye
addikt

Mint faghunter, vagy mi? Én Jingleséken nőttem fel és náluk scumbag vagy újabban skypig az arty neve, úgyhogy számomra ez teljesen új.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#13647) Magany válasza Dr_Syrex (#13645) üzenetére


Magany
tag

Gondoltam hogy ez megint valami ilyesmit fog magaval hozni........marmint hogy jo kifogast talaltam a gyenge jatekomra......azerte kernek nemi magyarazatot dolgokra ami nem az en gyengesegemel fugg ossze.....na mind1, amig nem hozok tank aszt nem leszek itt senki.... :DDD ......Amugy ezek velem is megtortenek nap mint nap ha jatszom......mar mint amirol a cikk szol.

(#13648) emre válasza Magany (#13643) üzenetére


emre
veterán

megmondtam a véleményem a cikkről :))

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13649) Dobi 562 válasza emre (#13648) üzenetére


Dobi 562
addikt

Mit mondtál pontosan? :DDD

---------------------------------------------------------------------------
Van egy rossz szokásom. Ha szép győzelmet arat az ellen, vagy jó kis taktikus csata volt, akkor szoktam gratulálni nekik egy "gg" vagy "easy win"-el a közös cseten. Előbb is ez történt, bedaráltak minket 15:4-re de előtte még feltartottam őket csomó ideig, gratuláltam nekik, ezt a választ kaptan: "STFU nerd". Mivelhogy az AMX 50B nem tudta a Patton lövegpajzsát átlövöldözni, én meg tönkrelőttem szegényt. ;]

(#13650) Magany válasza emre (#13648) üzenetére


Magany
tag

Akkor kerem priviben vagy megadom az imelcimemet :)

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.