Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14501) Gaz 78 válasza #21346560 (#14499) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

..ha azt akarod valami el legyen intézve,akkor csináld magad :) :C

[ Szerkesztve ]

(#14502) Patrick76496 válasza Bingisz (#14500) üzenetére


Patrick76496
őstag

Az teljesen más tészta, de valóban kaptam. Felvétel készült a megbeszélésről? Lemaradtam róla.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#14503) Bingisz válasza Patrick76496 (#14502) üzenetére


Bingisz
addikt

Készült. Végig hallgathatod, hogy hogyan játszottam 1v1-en megbeszélés közben. :DDD

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#14504) Magany válasza jimmy74 (#14483) üzenetére


Magany
tag

Szóval először úgy gondoltam le privizem veled, de mégsem. Most hogy megnéztem hogy az ott a te eredményed és egy ismétlés én is csak gratulálni tudok!!!!! :C A mentség legyen az hogy nem figyeltem meg hogy az a te eredményed, azt gondoltam találtad valahol és fel raktad...... Szóval nem volt beszólás sem kritika. Elnézést! Bullseye tőled nem vártam mást, te mint mindig, most is hozod a formád velem szemben. Talán még anyázhatnák is de nem vagyok a te szinteden pont. Bingisz nem is értelek miért köcsögözöl és nincs kedvem a stílusodban reagálni.... Emre téged különösen tisztellek az eredményeidért a játéktudásodért, szóval az nem volt beszólás csak egy sajnálatos tévedés......

(#14505) jimmy74 válasza Magany (#14504) üzenetére


jimmy74
őstag

NINCS HARI.BÉKE GYEREKEK. :)

WoT:jimmbo

(#14506) Djuree válasza Magany (#14504) üzenetére


Djuree
félisten

"A mentség legyen az hogy nem figyeltem meg hogy az a te eredményed, azt gondoltam találtad valahol és fel raktad"
hogyne, persze. és mégis a nevét hogy tette bele a replaybe ha nem az övé? :W
meg másét minek rakná fel? elkezdjem felrakosgatni dieghot köreit?

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#14507) scyllarus válasza Patrick76496 (#14498) üzenetére


scyllarus
veterán

Ugyanarra. Csak most néztem, én pont azzal a 20%-kal játszottam eddig :) A Stugot imádtam (15/15), A SU-85-öt szintén (15/15), a SU-100-am a mai napig megvan (12/12, ugyanennyi, de azzal nem kell lekövetni a mozgást, egyszer odalövök és pont), a T40 meg teljesen más kategória (22/35). Úgyhogy ezek után nekem problémás.

Djuree: előfordul, hogy valaki más körét rakja fel, mert valamilyen szempontból érdekesnek tartja. Pont ilyen körökből szoktak felrakni (pl. amikor sokan kifagynak, és a legkisebb tank lövi ki őket). Pár hsz-szel korábban is volt más köréről replay...

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#14508) Bingisz


Bingisz
addikt

És még nyalizik is utána.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#14509) Magany válasza Bingisz (#14508) üzenetére


Magany
tag

Figyelj már hány éves vagy te hogy itt okoskodsz!? Apám,benned aztán semmi jóindulat nincsen, nyal neked a köcsög ............ s most már a te stílusodban válaszoltam! És ezek után kéretik hanyagolni engem! Nincs nekem szükségem arra hogy nyaljak öcsém! Nem vagyok huszon éves mint te!

(#14510) emre válasza Bingisz (#14508) üzenetére


emre
veterán

Hagyjad, én spec becsülöm, elismerte hogy hibázott, legközelebb talán kétszer is meggondolja hogy mit ír le.
Tudom milyen voltam kezdő fórumozóként.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#14511) Magany válasza Djuree (#14506) üzenetére


Magany
tag

Csak egy példa, anno volt fel rakva egy videó egy orosz klán csatáról ahol az ellenből senki nem mozdult és a tag sorra lövöldözött mindenkit..........

(#14512) Patrick76496 válasza Bingisz (#14503) üzenetére


Patrick76496
őstag

Biztos nem kellett rád szólni. :P Amúgy azokhoz a követelményekhez képest, amikor beléptem, most 2-3x annyit kell CW-zni ugyan annyi goldért, mint régen.

(#14507) scyllarus: Ja hát úgy tényleg, nekem meg eddig kb pont az ellentéte. :) СУ-122-44 (+8/-8), СУ-101 a.k.a. Uralmash-1 (+7/-7), Foch [szó szerint] (+10/-10), FCM Pak 40 (+7/-7). Gondolkodtam, hogy visszaveszem a StuG-ot, aztán kihúzom JP-ig az ágat, mert tetszik.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#14513) Bingisz válasza Patrick76496 (#14512) üzenetére


Bingisz
addikt

Válság van.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#14514) Midway


Midway
senior tag

Miért kell délelött 10-kor 30 másodperceket várni egy csatára? :W
Nincs pénz szerverre a wotnál??

(#14515) Atlantis válasza Patrick76496 (#14512) üzenetére


Atlantis
veterán

CW-zni nem goldért kell, hanem az érzésért. :DDD

Midway: nehéz elosztani a paradicsom-hadsereget, igazán lehetnél megértőbb. :) Különben is, honnan lenne rá pénzük, mikor - ha jól emlékszem - korábban Te is kijelentetted, hogy nem fizetsz a játékért? :)

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#14516) bullseye válasza emre (#14510) üzenetére


bullseye
addikt

Én viszont úgy érzem, hogy nem azért kért bocsánatot, mert beszólt teljesen igazságtalanul és feleslegesen (akár azért, mert nem is nézte meg a replayt, vagy csak mert nem értette mi történik), hanem azért, mert valaki itteninek szólt be.

De tőlem, ugyi, nem is lehet mást várni. ;]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#14517) Midway válasza Atlantis (#14515) üzenetére


Midway
senior tag

Én nem fizetek ,de úgy tűník kisebbségben vagyok. ;]

(#14518) Atlantis válasza Midway (#14517) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem fizetsz, de morogsz a szolgáltatás színvonala miatt. Logikus, hovatovább tipikus hazai hozzáállás. Idézd fel magadban az ajándék lóról és annak fogáról szóló régi bölcsességet! :)

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#14519) Mister_X válasza Midway (#14514) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Bele ne halj... tudod, egyesek ilyenkor iskolában vannak vagy délelőtti/nappali műszakot nyomnak európaszerte.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#14520) Bingisz válasza bullseye (#14516) üzenetére


Bingisz
addikt

Inkább semmi. Vagy inkább egy like.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#14521) Djuree válasza Atlantis (#14518) üzenetére


Djuree
félisten

tipikus magyar mentalitás. ingyé van de legalább szar, hogy esetleg, de ne adj isten fizessünk érte h jobb legyen, á azt már nem, panaszkodás forjeva!

Bingisz: pontosan ez történt sztem is! :K egyenes beszédre nem fussa...látom törölted, én nem fogom. :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#14522) Bingisz válasza Djuree (#14521) üzenetére


Bingisz
addikt

Szerintem mindenki tudja, hogy miről van szó, én viszont nem akatok büntit az egyéni avatar kapujánál...:D

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#14523) Midway


Midway
senior tag

Nagyon jó válaszok. Nem hiszem , hogy a játékosok száma a gond.
Ha költenék rá, akkor sem lenne jobb. Akkor is várnom kellene, mert aranyért sem adnak még várakozási idő csökkentő csodát.
Tehát a fizető közösségnek is "szar" ahogy írták.

[ Szerkesztve ]

(#14524) Bingisz válasza Midway (#14523) üzenetére


Bingisz
addikt

How terrible.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#14525) Midway


Midway
senior tag

Ő is csak átugrotta a tier 3-4-et gondolom fizetés nélkül. 400 csatából egyből vett egy tier 8 tankot.
Nekem úgy tűník a többség még mindig az ilyen játékosok.
Nem mellékesen gold ammoval lőtte a hellcat-ot. Amit most kaphatott "ajándékba" valami kóddal nagy valószínűséggel.... ;]

[ Szerkesztve ]

(#14526) Midway válasza Atlantis (#14518) üzenetére


Midway
senior tag

Az Arckönyvért is fizetsz? Az is xar?

Nem csavargatta az MM-nél senki a kezüket , hogy free legyen....

(#14527) bullseye válasza Midway (#14526) üzenetére


bullseye
addikt

Az FB-n azért nem kell fizetned, mert nem az oldal a termék, hanem te vagy... Google ugyanez pepitában (sőt!).

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#14528) Bingisz válasza Midway (#14525) üzenetére


Bingisz
addikt

Eladta az első accját és vett egy tankot pénzért az újon. Neked ezzel tulajdonképpen mi a bajod?

Ja meg még mindig lehet venni creditért goldammot, csak ezt te valamiért nem tudod megérteni.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#14529) Atlantis válasza Midway (#14526) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem tudom, a kettő közé hogy lehet párhuzamot vonni, de ne is fejtsd ki, ha kérhetem, mert nem érdekel. Ha ott 2 percig tartana, míg belép és/vagy frissül, gondolom azért is nyühögnél. Egyébként nem használok FB-ot, mert időben rájöttem, hogy nem én vagyok annak a célközönsége és megtehetem, hogy elkerülöm.

Talán ennek a játéknak meg nem Te vagy a célközönsége és mindkét félnek jobb lenne, ha elkerülnéd (nekünk biztos, mert akkor nem irkálnál faszságokat, amiket egyébként mostantól nem fogok elolvasni, pláne nem reagálni rá).

Na, minden jót!

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#14530) virkir válasza Atlantis (#14529) üzenetére


virkir
veterán

Lájk :D

Csak, hogy stílusos legyek.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#14531) Mister_X válasza Midway (#14525) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Felteszek egy baromi egyszerű kérdést: rajtad kívül ez kit érdekel? Ennyire fáj neked, hogy valaki támogatja a fejlesztőket és nem a semmiért várja el a szolgáltatást?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#14532) scyllarus válasza Patrick76496 (#14512) üzenetére


scyllarus
veterán

Én is azért kezdtem bele újra, mert a JP tetszik, a JagdTigert meg kipróbáltam tesztszerón, és az valami álom.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#14533) Stigma.HC válasza Patrick76496 (#14498) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Igen, még anno gyakorlóban kerestük a megfelelő helyet a feljutáshoz.

14k spot sebzés t71-el, nem semmi, minden elismerésem neki. Eddig amit össze tudtam hozni az is csak 13k és battal.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#14534) Tomi0703 válasza Patrick76496 (#14498) üzenetére


Tomi0703
őstag

Téged, hogy a fenébe nem idegesít a damage panel mellett az a szar? :D Eleve nem játszol nagy felbontáson, ráadásul egy jó részt ki is takar, valamint gondolom, az összes tank paramétereit fejből vágod. :DDD

(#14535) Flayer válasza scyllarus (#14532) üzenetére


Flayer
senior tag

Szia!

Nekem megvan a JP2 és a Jagtiger is!
Hát nekem addig nem rémálom a Jagtiger még mögéd nem kerül egy kisebb gyorsabb tank ami simán körbetáncol!Persze ehhez jó csapat is kell akik megvédnek a gyors erős tankoktól!
Mivel mindenki ontja a gold töltényt még a kisebb tankok is belőnek ha mögéd vagy melléd kerül!
Én jobban szeretem a JP 2 azzal könnyebb mozogni ha már bajba kerültél!:)

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#14536) scyllarus válasza Flayer (#14535) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem a legfontosabb, és ami megtetszett benne, az az ágyúja. Hihetetlen pontos, a lövedék is gyors, nagy pen. Nyilván ez sem legyőzhetetlen, de nekem nem is a nagy frontpáncél tetszett, hanem ez az ágyú. Nem volt lepattanó, mellé, minden lövés talált és átütött. Direkt nem golddal próbáltam, nekem az ágyúja egyszerűen tökéletes.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#14537) Midway válasza Mister_X (#14531) üzenetére


Midway
senior tag

Nem fáj. De már nagyon eltértünk a kiindulástól.
Hagyjuk meg a topicot a tankoknak.

Mea culpa.

(#14538) Patrick76496 válasza Atlantis (#14515) üzenetére


Patrick76496
őstag

Érezni az ágyban kell, a játék csak a szórakozásért van. :P Azt a bizonyos cw közbeni hangulatot (mármint a hülyéskedéseket) megkapom szakaszban is, csak kell 1-2 jó fej platoon társ. Szakaszban legalább sokkal könnyebb szóhoz jutni és nem kell perceken keresztül csendben ülni. Amikor lehet sokat sebezni (legalább 3-4000), akkor tényleg jó a CW, de ilyen kb 5 körből egyszer van.

És ilyenkor mondják, hogy ne CW-ből akarjunk goldot keresni, mert ott az ESL. Mert aztán annyira könnyű ESL-en (3v3) nyerni. 3 embernek van a csapatban 1400 felett a WN6-ja, nekem 1500+, kezdőként mégsem olyan egyszerű. Mindig körbemegyünk a pályákon trainingben, közösen nézünk taktikát, normál ESL gépeket használunk. Múltkor már annak is örültünk, hogy végre egyet nyertünk, utána megkaptuk azt a csapatot, aki végül az egész kupa első helyezettje lett. Valahogy eddig nem voltak még ellenünk gyengébbek.

(#14533) Stigma.HC: A 13k is nagyon szép. Ezeken kívül a legtöbb, amit láttam, azt T-50-2 csinálta még anno az egyik régebbi teszt szerveren, asszem 12 ezer volt. Ő volt az. Ha jól rémlik, régebben a WG-nél dolgozott. Arról híres, hogy már a goldos gold ammo korszakban is spammelte az APCR-t, a VK3601H Konisch lövegével. Érdemes megnézni az átlagsebzését azzal a tankkal, nagyon durva.

(#14534) Tomi0703: Valóban, rengeteg adatot tudok kívülről, nem is elsősorban erre van. Arra használom, hogy megállapítsam, milyen cső van az ellenségen, plusz esetleg ha arra kerül sor, hogy a seggét/oldalát mutatja, akkor lőhetem-e HE-vel.

Amúgy igen, ha bekapok néhány találatot, akkor valóban zavaró, mert a received dmg log belelóg, és nem látom a fontosabb adatokat. De sajnos nem tudok vele mit csinálni. Próbáltam áthelyezni a minimap mellé, de minden próbálkozásnál csak eltűnt. :(
- - - - - - - - - - -
- Tiger 4k dmg vereség
- Egy ember mit élvez annyira egy tankban, hogy még annak ellenére is 10 000 köre van vele, hogy még a 45%-ot sem éri el a win rate-je azzal a géppel?
- Ezt meg csak azért, mert Crucial Contribution, BiA, dupla Top Gun és a végén ketten hoztuk le 6-7 tank ellen. A szakasztársamnak nem sok maradt már, mert végiglaggolta a kör felét. :N

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#14539) Enzolord válasza Patrick76496 (#14538) üzenetére


Enzolord
addikt

Az igazi árja faj, ha beledöglik is, csak a tiger...:) más harckocsira rá se néz...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#14540) bullseye válasza Enzolord (#14539) üzenetére


bullseye
addikt

De akkor miért nem a sima tigrissel?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#14541) Djuree


Djuree
félisten

ez a panther 2 miért med? olyan lassú mint egy heavy tank. :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#14542) Enzolord válasza bullseye (#14540) üzenetére


Enzolord
addikt

Mert azzal gyengén megy neki, nem ilyen jó... 42 %... :)
Csak 2600 csata... :C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#14543) virkir


virkir
veterán

Na lengetek már én is kicsinység...

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#14544) myckey válasza virkir (#14543) üzenetére


myckey
veterán

azé mé nem felejtetted el a játékot ;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#14545) sith7 válasza virkir (#14543) üzenetére


sith7
nagyúr

Brutális, grat :C

(#14546) Enzolord válasza virkir (#14543) üzenetére


Enzolord
addikt

És az ellenség asszisztált hozzá??? :C :C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#14547) Djuree válasza Enzolord (#14546) üzenetére


Djuree
félisten

:DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#14548) myckey válasza Enzolord (#14546) üzenetére


myckey
veterán

egyértelmű hogy ők adták a gólpasszt!
a partjelző és a spori meg végig Virkirt támogatta :DDD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#14549) jimmy74


jimmy74
őstag

T54E1-re milyen skilleket kellene-érdemes rakni?1-nek mind szerelés van,(mert nem kellett hozzá 100% hogy müködjön) most jön a 2-dik de akár törölhetem az elsőket másra cserélve minimális veszteséggel. :)

WoT:jimmbo

(#14550) Bingisz válasza myckey (#14548) üzenetére


Bingisz
addikt

Jaja a full szabályos foglalást befújták lesnek....:D

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.