Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47001) galervin93 válasza szallasi007 (#46993) üzenetére


galervin93
őstag

Tessék. Abszolút semmi nagy dolog, nem volt egy különösebben izgalmas meccs szpot szempontjából, nem volt bokorról-bokorra ugrálás, sunnyogás, okos játék, csak szerencsés passzív szpot E4-ből egy impotens ellenfél ellen. De azért leírom, hogy azt a kevés dolgot miért csináltam, amit. Például rögtön a helyválasztás. Mehettem volna előrébb is, de van két gépük, ami gyors és jó az álcája, nevezetesen a 13 90 és a Batchat. Kellemetlen tud lenni mindkettő, és ha előrébb megyek valószínűleg ki is szpottolnak. Balra ugye akad még egy-kettő bokor, amik ugye a tó felől takarnak, de szemből/jobbról a házak felől nem, és ha esetleg ott aktiválódik egy periszkóp, könnyen gyors búcsú lehetett volna... Ezért jó ez a bokor, mert nagy, minden irányból rejthető a tank. 13:55 körül a tó túlpartján jött a 13 90, ott forogtam össze-vissza, hogy az utolsó görgőt is elrejtsem, mert necces volt a helyzet, szerencsére nem vet észre. Én ilyenkor amúgy a saját lövegirányjelzőmet nézem, az ellenkező irányba fordítva majd meghosszabbítva nagyjából belőhető, hogy honnan tudnak ránézni az emberre. Aztán utána unalmas percek, forgolódok, pittyegem a tankokat, szerencsére lövik is őket, de egy kis ráerősítés nem árt. :-) Meg persze lestem folyamat a 13 90-et, nehogy felhúzódjon a szikára C5 környékén, mert az is egy veszélyforrás lenne. 11 perc környékén a jobb oldalon érkező E5 miatt vonultam vissza, hátha őt kell majd szpottolni, de miután kilőtték, illetve megláttam az ellen Skodáját F7-ben, visszaindultam, mert sejtettem, hogy ott lesznek a többiek is. (Amikor elszaladtam a WT-nk előtt azért az veszélyes volt, simán bekaphattam volna egy véletlen lövést, és ha az ammorack... Itt egy pillanatra kihagyott a figyelmem.) Miután az F7-et legyalulták a mieink, elindultam. A mező közepén azért mertem menni, mert olyan távból nem nagyon volt olyan gép, ami szpottolhatott volna. Azért az E4 villanásakor vettem egy jobbos kanyart. :-) A felvillanó lámpa meglepett, úgy gondoltam a BC a sarokban lesz, de nem ott volt , hanem a hátsó házak közé húzódott, így ő lett a következő célpont. 3 hp-ról meg is lett, és ezután követtem le a nagy hibát - felmentem J8-ban a dombra anélkül, hogy leesett volna a szpot rólam. Őszintén szólva 19-re lapot húztam, a pálya szélén az E50M-ünk nagyon közel járt már a Grille vélhető helyéhez, én meg önző módon akartam még egy kis szpotot. Így utólag belegondolva talán belefért volna még az a 2-3 mp, de ott gyorsan kellett dönteni, és olyan szépen pörgött a számláló, 1800-zal több lehetett volna.. Nem lett, de így sem bánkódtam.
Elnézést a hosszú lére eresztett mondandómért, de hátha segít meglátni az okokat, mit-hogyan-miért érdemes csinálni.

Emu
Igen, ez előferdülhet. Bár mostanában, pontosabban a T55A alatt a light-küldetéseket éreztem a legkönnyebbnek és az is lett meg elsőre. A többi szerintem sokkal inkább rng-függő.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#47002) Papooo válasza zodo (#46999) üzenetére


Papooo
senior tag

Láttam már hasonlót, de ott elektromos probléma volt, és amikor a gép kikapcsolt valamiféle elektromos zavart okozott.
A cégnél ahol melózom pontosan tudom hogy mikor kapcsolják le a három helyiséggel távolabb lévő raktár világítását, mert a sok monitor közül ami előttem van, az egyik egy pillanatra elsőtétül.

Lehet hogy nálad a router kap egy pillanatnyi taslit, amikor a másik gép leáll.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#47003) szallasi007 válasza zodo (#46999) üzenetére


szallasi007
őstag

Ott több dolgot is meg kéne nézni de elsőre 220-as csatlakozó vagy hosszabbító probléma lesz. A router és a másik gép azonos 220-as hálózatban van? Földelt csatlakozók vannak a lakásba? Panelben laksz?
Nem vagyok villanyász de szerintem ez nem informatikai hiba

(#47004) zodo válasza e-newsee (#47000) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem mai (vagy 10 éves) TP Link WR741ND v1
Firmware Version: 3.9.18 Build 100104 Rel.36350n

Sosem frissítettem csak megy, nekem jó. Speedtest
Nem szokott szakadni, ha online rádió megy játék közben sem megy fel max 35 ms a játék ping.

Papooo és szallasi007

Köszi nektek is, megnézem hétvégén.
Teszt szeróval tesztelem ha másik konnektorba teszem a routert mit mutat.
Igen, panel ami elvileg földelt.
Hosszabbító közös a router és párom gépével ill. a hétköznapi "somogyi" fehér fröccssöntöt típus.

(#47005) rlazol válasza galervin93 (#47001) üzenetére


rlazol
addikt

nagyszerű játék volt, gratula!

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#47006) jano_77 válasza 4580693 (#46996) üzenetére


jano_77
nagyúr

Esze lehet nem sok van, így még az is elképzelhető, hogy élvezi, hogy tankot vezethet, de pénze az lehet (vagy apucinak), mert van pár prémium tankja az látszik. Egyébként én sem értem, hogy az ilyen véglények, miért, de tényleg miért játszanak a WOT-al, miért nem tudják felmérni, belátni, hogy ez bizony nem nekik való és keresnek vmi egyszerűbbet?!? :W :o

(#46998) infectedmann: lehet, hogy nem is az enemy-t célozta, hanem Téged, mert épp tönkre vágtad az Ő küldetését!? Én pl tegnap 1600 HP-t lőttem le a saját Leo 1-ről, mert hiába jelöltem egy tankot - ami nem mellékesen kellett volna a küldimhez - Ő kilőtte, mielőtt a lövedékem oda ért volna. Lőttem miatta a roncsot! Utána nagyon nem ficánkolt már. (nem, nem kékültem be ;] )

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#47007) e-newsee válasza jano_77 (#47006) üzenetére


e-newsee
addikt

Nem kellett apuci pénze, mindhárom prémiumot ajándékba kaptuk, nekem is megvannak.
Én is béna vagyok, eddig mondhatni csak "gurulgattam", de tier3 fölött már nincs pofám másnak a statját és küldetéseit rontani, így az utóbbi időben próbálkozok a tudatosabb játékkal. Eddig inkább kevesebb, mint több sikerrel. :)
De baszki, neki 10x annyi meccs van már a kezében...

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#47008) jano_77 válasza e-newsee (#47007) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ooopsz mekkora láma vagyok basszus! A prém tankok, amiket láttam a képen azok a Tieid és nem az Övéi! LOL :U :B

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#47009) galervin93 válasza rlazol (#47005) üzenetére


galervin93
őstag

Köszi!
Bár futottam ennél talán összességében jobb köröket is, szerintem pl. egy-egy ELC-ászban több furfang van, pláne ha magasabb tierben jön össze, például ez. Annyira egyedi tank, annyira más gondolkodást igényel, mint a többi, de nagyon imádom, mostanában elég sok ászt futottam vele. Persze ennek oka a viszonylag alacsony tier is. Mondjuk ha lenne egy 700 hp-ja szívesen bevinném T10-be, de a 400 az abszolút egy lövés sokszor még egy mednek is, de egy light is kikaphat kettőből, az meg kellemetlen.
szerk.: persze a "szokásos" hiba itt is megvolt a meccs végén, mocsok szikla... és itt elég sok potenciális sebzéstől is buktam emiatt, mérges voltam magamra, meg persze Serbre is. :D

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#47010) e-newsee válasza jano_77 (#47008) üzenetére


e-newsee
addikt

Nem is az enyémek.
Nem én dobtam be a képet, csak hozzászóltam.
:)

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#47011) szallasi007 válasza zodo (#47004) üzenetére


szallasi007
őstag

Azt a hosszabítót kukázd, vegyél egy túlfeszvédős hosszabbítót

(#47012) benvolio


benvolio
őstag

Nem is tudtam, hogy itt fel lehet mászni a hegyre, foglalással meg is nyertük. :DDD [link]

(#47013) infectedmann válasza jano_77 (#47006) üzenetére


infectedmann
őstag

Vissza nézem a replay-t, mert menti a WoT az összeset, de nem emlékszem, hogy bármiféle küldetést emlegetett volna.

Én arra emlékszem, hogy miután kérdőre vontam a chatben annyit írta, hogy az én hibám volt, de visszam nézem az egész replayt úgy, hogy csak a chatet figyelem.

(#47014) rlazol válasza infectedmann (#47013) üzenetére


rlazol
addikt

nem néztem meg a replayt, az íratlan szabály szerint, ha "kijelöli" a célt, ne menj a közelébe. Ha Te beírod, h küldin vagy, az nem jelent semmit, mert nem biztos, hogy van chat-je vagy olvassa, így ott csak az egyértelmű visszajelzésre lehet támaszkodni, és az se mindenki nevében jön.
(amikor a T55A TD15-ét csináltam, egy tank volt hátra, nekem még kellett a hp-ja, beírtam. Gondoltam 5kill és 5k+ dmg után csak megadják. Hát nem akarták, "Negatív!" volt a válasz, de csak az enyém lett. :DDD)
Másik oldalról nézve, artyként nem szabad ilyen kavarodásba belelőni, mert könnyen a sajátodat találod el. Ha ezek után az ellen a keresésedre indul, az nagy szívás. Persze, ha már nagyon vezettek, utolsó tankra jut 8 saját, akkor ez lényegtelen, de akkor se illik közelharcba beledurrantani.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#47015) infectedmann


infectedmann
őstag

Én sosem írom be, hogy küldit csinálok, úgysem fog senki sem asszisztálni hozzá :)
A küldetés már meg volt kb. a csata elején, csak túl kellett volna élnem, hogy kitüntetéssel legyen meg, ami meg is lett volna, ha a saját artynk nem lő ki.

Visszanéztem a replay-t, mikor kérdőre vontam az artynkat, hogy ez mégis mi volt ennyit írt:
"Your own fault..." nem volt a chatben semmi üzenet, hogy a Ferdit támadná.

[ Szerkesztve ]

(#47016) rlazol válasza infectedmann (#47015) üzenetére


rlazol
addikt

"KRESZ" alapján szerintem az ő hibája, főleg, ha a seggében voltál, nem illik odalőnie.
Másrészt, ha megvan a küldi, egyértelműen nyertek és csak túl kell élned, miért nem bújsz el?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#47017) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Grille 15 hatékonyabb az esetek 85 %-ában, de azért ezzel is lehet jó köröket csapatni:

[replay]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#47018) jano_77 válasza benvolio (#47012) üzenetére


jano_77
nagyúr

Mondjuk sok értelme nem volt, hogy így szenvedte fel magát az AMX, de tény, én sem tudtam, hogy fel lehet menni. Viszont azt sem tudtam, hogy ugyan ezen a mapon az A2-ben is fel lehet menni a sziklára!? Mióta és hogyan? Arról a bázisról indultunk, amit Ti elfoglaltatok és meddel felmentem a dühöngő részhez, hogy az esetleg keresztül vonuló heavyket oldalba lőjem. Erre egy T49 olyat ba**ott a pofámba szemből a szikláról, hogy csak pilláztam! :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#47019) benvolio válasza jano_77 (#47018) üzenetére


benvolio
őstag

A csata elején a TV-be néztem valamit és mire beszálltam már láttam, hogy ez bukó lesz. :) Írták is, hogy reportoljanak, így minden mindegy alapon próbáltam ki én is. Elég szenvedősen persze, de most már célirányosan neki menve a szélének felmenne gyorsan. Egy light-al valószínű még könnyebben. Csak érdekességnek tettem fel, lehet, hogy 100-ból egyszer jól jön, hogy ilyet is lehet. :)

(#47020) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Sziasztok régi, és új arcok!

Több hónapja nem toltam a WOT-ot, ha újra kezdeném tutira szereznék ingyen dmg-t sok playernek, node nem adom meg ezt az örömöt/bánatot, ki-ki válassza ki a hozzá közelebb állót. :DDD

Igazából meg szeretném kérdezni mi újság felétek, és az igazi indok, hogy megint a jófejségetekre alapozva kunyerálni szeretnék. ;] :P

Léci akinek van facebúkja, dobjon egy like-ot erre az oldalra. Minden like 20Ft-ot ér az " Állatmentő Sereg"-nek.

Hálás köszönet néktek commanderek! :R

(#47021) jano_77 válasza MinionFlasH (#47020) üzenetére


jano_77
nagyúr

Biztos, hogy a Gránátalma natúrlére kell a Like!? Mi köze az állatmentéshez? :F

Hogy-hogy felhagytál a csatározásokkal?!?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#47022) MinionFlasH válasza jano_77 (#47021) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Tuti Janó! :)

Nekik a like a biznisz, olcsóbb mint a reklám, illetve ez a reklám. Nem tudom teljesen összezavartál. :DDD

Hát most ott tart az életem, hogy fontosabb dolgok kerültek előtérbe, viszont a karácsonyi szabikor azért akarok nooboskodni egy keveset, bár a wargaming igazán adhatna pár 1000aranyat, hogy visszacsábítsanak :DDD ;]

(#47023) jano_77 válasza MinionFlasH (#47022) üzenetére


jano_77
nagyúr

Mióta nem mentél egyetlen csatát sem? Mert egy időben volt olyan, hogy akik már legalább fél éve nem voltak játékban, kaptak vmi visszacsábító ajánlatot. Nem tudom ez van-e még. Mondjuk nekem a másik acc-omra nem jött semmi, pedig idén szinte alig léptem be. :N

Ment a LIKE :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#47024) MinionFlasH válasza jano_77 (#47023) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Köszi, nagy segítség ez nekik. :R A kapitány is likeolta, csak sunnyogva nem ír ide. :DDD

Hát nagyon kb. 5hónapja....átgondolom akkor lehet kivárom, aztán vagy lesz valami, vagy nem.

[ Szerkesztve ]

(#47025) Atti777


Atti777
senior tag

PCX szállításfelező kód, akinek kell vigye:

2016-12-15 03:00:00-ig szabadon felhasználható

Kupon kód: DJEMM5GIMINL

Érvényesíteni a Kosárban található "Kupon kód:" mezőbe beírva tudod, segítségével a jelzett dátumig a szállítási díj 50%-át elengedik.

Путин, иди нахуй!

(#47026) jozefgucci1 válasza MinionFlasH (#47024) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Persze neked bármit tudod :DDD
Várunk vissza .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#47027) MinionFlasH válasza jozefgucci1 (#47026) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

LIKE!!! :DDD

(#47028) infectedmann


infectedmann
őstag

Pfejjjj... utálom magam :D

(#47029) benvolio


benvolio
őstag

Ezt most kaptam, milyen esemény van? :F Nektek is van ilyen?

(#47030) lacibacsi válasza benvolio (#47029) üzenetére


lacibacsi
addikt

Valamely tankoddal benne vagy az első ezerben a Tank Ászok versenyen.

(Tudod, az a legjobb ötös sorozat alapján bírálandó event, ami novemberben ment)

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#47031) benvolio válasza lacibacsi (#47030) üzenetére


benvolio
őstag

Köszi, de nem tudom milyen event volt ez, nem szoktam nézni ezeket, de most, hogy kaptam ilyet rákerestem, hogy mi lehet ez, de nem találok konkrét infót róla. Mindegy, van egy ilyenem is oszt kész. :)

(#47032) jimmy74


jimmy74
őstag

Nyugta
Dátum: 2016.12.02. 16:49:19
Díjak hozzáadva: Tanks Ászok V. osztály
Ez mi?
Semmit nem látok... :(((

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#47033) jr1994 válasza benvolio (#47031) üzenetére


jr1994
addikt

Tier 6 felett minden tankra volt egy ranglista a játékosok alap xp-ben elért legjobb ötös sorozata szerint. A top100-ért már járt némi személyes tartalék is, top10-ért ugyanaz csak kicsit több, a top3 meg prémium tankot kapott.
jimmy74: a kitüntetéseid között megjelent hogy V. osztályú ász vagy, mást nem is kell látnod :D

Ehun a link a versenyhez, be kell lépni a zaccodba: [link]

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#47034) mcwolf79 válasza jr1994 (#47033) üzenetére


mcwolf79
veterán

Hopsssz... Most látom hogy 49. lettem a Mutz-cal :D

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#47035) benvolio válasza jr1994 (#47033) üzenetére


benvolio
őstag

Köszi! :R

(#47036) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Elkopott a 6 aranylőszer, de kellett is, mert 2 E100 és egy 113 volt velem szemben:

[replay]

Persze a 113 report-olt a végén állítása szerint, mert mocskos cheater vagyok.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#47037) Stanislav84


Stanislav84
tag

Ehh... amikor majdnem nyertek és majdnem ÁSZ meccs. És azért bukod el, mert a csapattársad meglő... mondván, hogy touchpad-et megnyomta véletlenül. (mondom neki, hogy minden laptophoz ha nincs is mechanikusan kialakítva, le lehet tölteni touchpad lockot... meglepődött...)

Amúgy kár, mert jó meccs volt...

Replay

(#47038) rlazol


rlazol
addikt

na ilyet még nem láttam. :) (nem volt tűz vagy ütközés ez egyetlen lövés)

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#47039) lacibacsi válasza rlazol (#47038) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ez a sablon szöveg. Ne mondd, hogy még nem tűnt fel! :K

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#47040) benvolio


benvolio
őstag

Érdekes miket feltesznek a wotreplays-re. Néha rákeresek magamra, hogy lássam szerepelek e valamelyik csatába, mert azokat szeretem visszanézni mégha esetleg nem is látszok rajta, de eddig mindegyikre emlékeztem mi hogy volt. Most ezt az utolsót találtam, a srác rám gondolt a címével szerintem. Végülis csak jól elbújtam és kilőttem, de ezek szerint neki is tetszett a vége. :DDD [link] Akit érdekel csak tekerjen a csata végére amikor már egyedül maradtam. Szeretem a hülyéskedést is na. :D

(#47041) rlazol válasza lacibacsi (#47039) üzenetére


rlazol
addikt

te tényleg nem látod, miről szól a kép? :F nem a szövegről... :U

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#47042) lacibacsi válasza rlazol (#47041) üzenetére


lacibacsi
addikt

Akkor miről? A 700-as sebzésről? Kicsit alul adagolta az RNG. Vagy mit nem látok?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#47043) kchryss válasza lacibacsi (#47042) üzenetére


kchryss
addikt

Gondolom az 560 alfájú ágyúval lőtt 700-at ami pont +25% azaz a maximum. Ha igen akkor szép plusszos rng volt, ha nem akkor meg én sem értem a képet. :)

(#47044) lacibacsi válasza kchryss (#47043) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ha csak úgy nem... Alaptalanul feltételeztem, hogy valamelyik 150 mm-es van fent neki. :B

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#47045) rlazol válasza kchryss (#47043) üzenetére


rlazol
addikt

:C ön nyert! igen ezen akadt fenn a szemöldökön, kaptam és adtam már rengeteg pofont ezzel az ágyúval, de még soha nem maxolta ki a sebzést! Többnyire már a 600-asnak is örülök (vagy sírok miatta, attól függően, melyik oldalon vagyok).

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#47046) jr1994 válasza mcwolf79 (#47034) üzenetére


jr1994
addikt

Az szép :) én KV4 Kreslavskyval 65 csak azzal a kutya se játszott. Mindegy Class IV-es medál behúzva :DD

Kis alfás ágyúnál nem olyan feltűnő de én meg épp tegnap lőttem CDC-vel 300-at.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#47047) galervin93 válasza jr1994 (#47046) üzenetére


galervin93
őstag

IS-4-gyel 340, cserébe E5-től 480... Kellemetlen...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#47048) jr1994 válasza galervin93 (#47047) üzenetére


jr1994
addikt

Hát ja. Én is gyakran lövök a 390 alfás ágyúkkal 310 körül, akkor nem igazán őszinte a mosolyom :D

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#47049) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Készülök Karácsonyra, farmolgatok a Skorpiómmal. Olyan sorozatot mentem vele, hogy befértem volna a Top 10-be a Tank Ászok versenyen... A verseny alatt bezzeg nem tudott így összejönni, nem is lettem csak valami ezerháromszázakárhanyadik... :O De lagalább dől a lé. :P

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#47050) bigobert válasza zodo (#46999) üzenetére


bigobert
tag

A D-Link routerem szakadozott rendszeresen. Elvesztette egy pillanatra a kapcsolatot, és percekbe telt, mire magára talált. A játékon belüli jelző hónapok óta piros-zölden villogott. Sokáig azt hittem, az Invitel a hibás, de nem. Lecseréltem egy másik routerre (Asus): egy árva piros villanás nem volt azóta, folyamatos a kapcsolat. Állítólag a nagy meleget nem bírták a tranzisztorai, vagy ilyesmi. Azóta szolgáltatót is váltottam, az ő routerük is renden van (Huawei).

Szóval lehet, hogy a tied is elhasználódott? Nekem a szakadáson kívül csomagvesztést is okozott a router. Azt ellenőrizted?

*Csak most látom, hogy lemaradtam a topicban. Már nem aktuális :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.