Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49001) mrbig25 válasza OC (#49000) üzenetére


mrbig25
őstag

Szia!

Egyelőre egy ilyen blokkot tervezek a procira: EK-Supreme LTX. Mivel nem tervezek tuningot, ezért gondolom megteszi.
Később ez bővül egy EK-VGA Supreme HF blokkal, ha a jelenlegi VGA-m marad, mert erre nincs FC blokk. (vagy ha lesz pénzem, akkor idővel 7850 lesz egy FC blokkal...de ez még kérdéses)
Radiból első körben valami normál 120mm-es lesz /még konkrétan nem tudom milyen/, később pedig egy Phobya G-Changer 360 vagy hasonló lesz, házon kívül.

És mivel mini-ITX, ezért a víznek nem nagyon kell "hosszú" utat megtennie...ha ez számít valamit. És 16/10-es csövezésre gondoltam.

Ja és a cél: hogy a rendszer relatíve halk legyen és hűvös. Ezt sajnos a kis méret miatt léghűtéssel csak akkor tudom kivitelezni, ha mennek a ventik ezerrel...

[ Szerkesztve ]

...

(#49002) Sky D. válasza TaaT (#48995) üzenetére


Sky D.
tag

Dehogy :)
1-2 hete adtam fel egy alaplapot , az csak 3 kiló volt 2060 forintot fizettem ebből 260 forint volt a törékeny felár ... Lehet kalkulálni...,

Írj Privát üzenetet ha megkérhetlek!!! All I have in this world is my balls and my word and I don't break them for no one. Do you understand?

(#49003) Nippon válasza Sky D. (#49002) üzenetére


Nippon
őstag

Dehogynem...
0-30kg 1770, másnapra 2101Ft

(#49004) TaaT válasza Sky D. (#49002) üzenetére


TaaT
veterán

:N standard postai csomag... de ne offoljunk...

Give them hell Ukraine!

(#49005) OC válasza mrbig25 (#49001) üzenetére


OC
őstag

Szia!

Értem.

Ebben az esetben szinte mind1.

Az alphacool megoldását még nem hallottam, a Phobya a 260-astól már csendesnek nevezhető szvsz.

A blokkok szerintem rendben vannak, jó lesz ez így. :K

Persze ez csak az én véleményem...

(#49006) Satyricon


Satyricon
addikt

Srácok...
Hogy a búbánatos francba lehet légteleníteni egy vizes rendszert? :F Az XT-m kifelé menő radija felől oltári nagy csobogások szürcsölések hallhatóak! :W Ha kikapcsolom a gépet, és újra be, akkor minden okés! Ha lecsatlakoztatom a gyorscsatiról a csövet, és vissza, akkor is 1 db-ig jó! Már az ideg megöl! :((

Am most a plexi tartály miatt... os dolgot ne említsétek, mivel az nem ott van, 99%-ig biztos vagyok benne, hogy ebben az egy dologban nem ő a hibás!

Sorry, elég ideges vagyok miatta

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#49007) OC válasza Satyricon (#49006) üzenetére


OC
őstag

Nos a Te rendszered -ha jól rémlik korábbról- nem éppen az átlagos vízhűtőrendszer mintaképe.

Így kapásból nem találtam meg a rendszered, de ha van energiád leírni a komponenseket sorrendben, akkor talán tudok / tudunk segíteni.

(#49008) HUfantom válasza Satyricon (#49006) üzenetére


HUfantom
őstag

Hát első ötlet ami beugrik a jogagyakorlatok elvégzése :)

Ugye még így néz ki a géped ???

Működés közben óvatosan összevissza érdemes döntögetni, hogy a levegő továbbálljon a tartály irányába. Nem baj ha látod hol szorult be a levegő. Illetve még talán alacsony valamelyik tartályban a folyadék.
Pl nem lepi el a "vissza" ágat a vízszint akkor szokott csobogóvá alakulni a gép.

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#49009) Satyricon válasza HUfantom (#49008) üzenetére


Satyricon
addikt

Igen, még mindig ez, és az óta nem nyúltam hozzá, nem szedtem ki belőle semmit!

OC.: A képen láthatod, mik vannak benne:. Ha a márkák érdekelnek, akkor azt is meg tudom mondani, Viszont a plexi tartály márkája hirtelen nem jut eszembe!

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#49010) OC válasza Satyricon (#49009) üzenetére


OC
őstag

Nézem a képeket. (A tartály Innovatek-nek néz ki)

Igazából a bekötés érdekel, azaz hogy miként csatlakoznak egymáshoz a komponensek.

(#49011) mrbig25 válasza OC (#49005) üzenetére


mrbig25
őstag

Jó lenne tudni, hogy mennyi hangja lehet annak a DC-LC pumpának...
Most találtam egy ilyen 5.25"-ös tartályt, amibe 2db pumpa is rakható. Ez pont beférne a házikóba, így nem kéne alul centizni a VGA környékén a pumpa helyét...egyébként egy ilyen átalakított kuckóról van szó.
Így ha megvenném ezt a tartályt, akkor 1db pumpával tuti kiszolgálná a procit. Később, ha gyenge lenne a két blokkhoz meg a tripla radihoz, akkor beraknék egy második DC-LC-t. Csak meg kéne hallgatni egyet valahol, mert valaki azt mondja, hogy nagyon halk, valaki meg azt hogy hangos :F

...

(#49012) OC válasza mrbig25 (#49011) üzenetére


OC
őstag

Mivel nem tuningolsz, biztosan elég lenne egy darab szivattyú is.

A zajszint, az mindig nagyon gázos téma. Mindenkinek más halk és más hangos, meg rengetegszer szarvashibák miatt hangos egy eszköz (fixen házhoz rögzítik stb.) Mondjuk ha végre kitalálnám, hogy ~1éve megvett zajszint mérővel hogyan is lehet jó méréseket végezni, akkor mát tisztulhatna a kép.

(#49013) mrbig25 válasza OC (#49012) üzenetére


mrbig25
őstag

Lehet, hogy bepróbálom...
Ha 12V-on nagyon hangos lenne, akkor még mindig levehetem 9V környékére, mert az egy darab blokkot a szimpla radival úgy is elviszi valószínűleg. Később meg majd alakul valamerre.

...

(#49014) Drizzt01 válasza jones965 (#48966) üzenetére


Drizzt01
őstag

köszi , tervbe van, de mint kiderült, az alaplapom hányt be, nem indul rendesen, vagy sehogy sem

https://www.facebook.com/Drizztmodding/ http://www.techpowerup.com/forums/threads/obsidian.219662/

(#49015) UnConnecteD válasza BL@CK (#48994) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

2003-ban csak a lamellak cnc-zese volt 20. a haz meg 45 :)

(#49016) DigitXT válasza Satyricon (#49006) üzenetére


DigitXT
félisten

Figyu: az XT tartályának be- és kiömlő nyílása nagyon közel van egymáshoz.
Ergo, ha a körödben nincs elég víz (márpedig nincs, hiszen ott van a második
tartály is a körben, tele levegővel), akkor annyit simán tudhat csökkenni (is) a
vízszint az XT tartályában, hogy már levegőt szív a kör. Légteleníteni kizárólag
úgy lehet, hogy a szivattyú*, ami normál esetben a tartály után helyezkedik el
folyamatosan kapja a vizet: a bubis vizet körbetolja, ami a tartályban szabadul
meg a bubiktól.* Nálad meg 2 szivattyú/tartály van, ráadásul rossz sorrendben.

De ezeket már írtam... Leírtam az alternatívákat is, de mivel azok nem igazán
tetszettek neked, ezért nem tudom, mit mondhatnék még. Így nem jó a cucc:
másképp kéne összerakni. (Nem tudom, miért vagy 99%-ig biztos valamiben,
amikor még csak most ismerkedsz a rendszereddel...:D Csatlakozva amúgy
az előttem szólókhoz egy bekötési SORRENDET igazán leírhatnál már! Mert
azért nem minden látszik a képen, max. sejteni lehet a dolgokat itt-ott.:R)

*: ha az előzőek nem lettek volna egyértelműek: A szivattyú és A tartály: 1-1.
Lehet több szivattyús kört építeni, de ott jól kell elhelyezni a szivattyúkat. Ha
meg megbolondítod egy második tartállyal? Különösen nagyokat lehet szívni.
Pl. amit írtál is, hogy ha a másik tele van, és onnan "szívja le" a vizet a DDC,
az simán túlcsordulást okoz az XT tartályában: a "légzőnyílásán" jön ki a víz.

(#49017) TaaT válasza UnConnecteD (#49015) üzenetére


TaaT
veterán

Azóta sok víz lefolyt a Dunán... :B

DigitXT: én azt nem értem miért van plusz egy tartály a rendszerben :F

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#49018) Asbee


Asbee
veterán

Sziasztok!
Meglesz a vga-m a következő projekt vízhűtés lenne. Hogy őszínte legyek fogalmam sincs a dolgokról :D, kicsit utána olvasgattam de nem igazán jutottam előre mit érdemes hogyan. Proci, alaplap northbridge, vga-ra gondoltam. Giga 970 ud3 lap, MSI gtx 480 TF2 lesz, ház CM 912 Haf plus.
Ezekhez kb mikre lenne szükségem és úgy alsó hangon mennyiben gondolkodjak? (ár)
Köszi. :R

(#49019) petata


petata
őstag

Sziasztok!

Kezdő vagyok vízhűtések terén, ezért kérdeznék:
Vettem egy ref. GTX580-at és úgy melegíti a szobámban a levegőt, hogy csak na. + van egy 2600K-m, gyári cooler-rel, ezért gondoltam, hogy mindkettőre vennék új hűtést. Ha már sokat költenék, akkor elgondolkodtam a folyadékos hűtésen, Tody56-tól kértem is egy 80k-s ajánlatot CPU + VGA párosra, ami így néz ki:

cpu blokk: T56 v3 HF acetal
vga blokk: Alphacool: Alphacool 580Gtx blokk
szivattyú: ddc 1t plus
tartály: alphacool 10
hőleadó: tripla slim
ventilátor: 3db cooltek 1201 (ez Coolink SWiF akart lenni)
cső: áttetsző clearflex 12,7/9,5mm 3méter
csatlakozó: 8db HF csati + 2db bilincs
1liter készrekvert uv hatására kék folyadék 1liter
paszta: mx2

Ez a szett megfelelő lenne az i7+580 kombó halkan- és hűvösen tartására?

Előre is köszi a segítséget! :)

[ Szerkesztve ]

I didn't poison your dinner. I wouldn't do that to food.

(#49020) Nippon válasza Asbee (#49018) üzenetére


Nippon
őstag

A HAF 912 nem túl jó ház vízhűtéshez, külső radiátorral tudod csak megoldani amit szeretnél...

(#49021) ThodEE válasza petata (#49019) üzenetére


ThodEE
őstag

Ha teheted akkor ne slim radit vegyél szvsz :R
[Látom van 5500Ft különbség de szerintem megérné :B ]

http://picasaweb.google.com/116647084346941867867/1155?authuser=0&feat=directlink

(#49022) petata válasza ThodEE (#49021) üzenetére


petata
őstag

az a gond, hogy a legteteje 80k... így is akciósan venném annyiért :(

[ Szerkesztve ]

I didn't poison your dinner. I wouldn't do that to food.

(#49023) ThodEE válasza petata (#49022) üzenetére


ThodEE
őstag

Annyira nem értek hozzá, szóval inkább várd meg az okosabbakat, én csak annyit tapasztaltam hogy extrémem volt 3 ventivel (1300rpm) i7 930+5870 (Proci 3.96 on meg VGA is húzva kicsit) Szobába ha 30-32fok volt akkor a folyadék simán nyalta a 40fokot többször volt hogy átlépte.

Spórolni pumpán tudsz 1000Ft, szerintem sok a 3 méter de azt neked kell tudni, nekem 2 ből is marad.
Aztán hogy érdemes e spórolni 1000Ft hogy 10W osod legyen, azt nem tudom, én a 10W ossal kezdtem, nem javultak a hőfokok D5re váltás után(3ason megy) :R

http://picasaweb.google.com/116647084346941867867/1155?authuser=0&feat=directlink

(#49024) tajcsi válasza petata (#49019) üzenetére


tajcsi
senior tag

Slim radi neked ezt lenem hűti ha mivan.....

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#49025) ThodEE válasza tajcsi (#49024) üzenetére


ThodEE
őstag

Talán ipari hűtővel ami 5-6000RPMen tolja :F :C

http://picasaweb.google.com/116647084346941867867/1155?authuser=0&feat=directlink

(#49026) petata válasza tajcsi (#49024) üzenetére


petata
őstag

És egy Magicool Xtreme Dual 240-es jó lenne? (bár ez csak kettő ventis)

I didn't poison your dinner. I wouldn't do that to food.

(#49027) tajcsi válasza petata (#49026) üzenetére


tajcsi
senior tag

Honnan...az max a procit...ehhez legalább kettő dual, vagy egy komoly tripla kell, minimum...de majd szólnak a többiek is...én csak a procimat i5 2500k-t egy vastag single radival /5cm/ egy dual radival /5cm vastag/ és még egy single radival /2,5cm vastag/ fogom hűteni, igaz, 5Ghz-en fog ketyegni...de pl egy H100-as egy i7 2600k-t ami 4,5Ghzen megy, épphogy letudja hűteni...hol van még egy gtx 580-as...

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#49028) petata válasza tajcsi (#49027) üzenetére


petata
őstag

És egy Magicool Xtreme Triple 360? :DDD vagy mit ajánlotok akkor?
vagy 2db Xtreme 240? :U ahhoz már 4 venti kell, nem?

[ Szerkesztve ]

I didn't poison your dinner. I wouldn't do that to food.

(#49029) ThodEE válasza petata (#49028) üzenetére


ThodEE
őstag

Igen legalább a tripla :K de jobb a 2*Dual, de több csati, több venti, nembiztos hogy most arra vágysz :D :R

Nálam 930+5870+5970volt a körbe akkor vettem a Magic mellé egy Phobya Chargert szintén tripla és úgy vannak hogy 3 venti mozgatja rajtuk a levegőt.

Mióta 930+7970van azóta kicsit fölösnek tűnik a Magic, de így legalább agyonfeszelve, 4.4GHz en is lehűti a procit:)

[ Szerkesztve ]

http://picasaweb.google.com/116647084346941867867/1155?authuser=0&feat=directlink

(#49030) petata válasza ThodEE (#49029) üzenetére


petata
őstag

úgyse én szerelném, hanem T56 segítene :P

I didn't poison your dinner. I wouldn't do that to food.

(#49031) ThodEE válasza petata (#49030) üzenetére


ThodEE
őstag

Nem a szerelés miatt hanem a kiadások miatt :B
Szerelést meg neméri meg kihagyni, azaz igazi vótercúl fíling:)

http://picasaweb.google.com/116647084346941867867/1155?authuser=0&feat=directlink

(#49032) apollo12 válasza ThodEE (#49031) üzenetére


apollo12
veterán

ez igy van, igazi filing a vizhűtés szerelés, főleg amikor megöntözöd az alaplapot :D

peteta (#49019)

stem jó kis rendszer lenne, csak a radi kevés lesz, ha jó hőfokokat akarsz elérni akkor minimum egy ilyet 6db ventivel

de stem egy quad 480 lenne neked a nyerő 4db ventivel ha halkat akarsz össze hozni

(#49033) jones965 válasza petata (#49019) üzenetére


jones965
Modder

"-Vettem egy ref. GTX580-at és úgy melegíti a szobámban a levegőt, hogy csak na. "

Attól függetlenül, hogy vízhűtést teszel a hardverekre, a termelt hőt ugyan úgy lefogja adni a környezetébe, ergo ugyan olyan meleg lesz a környezete, mint léghűtéssel, csak stabilabb.

(#49034) petata válasza jones965 (#49033) üzenetére


petata
őstag

Köszi mindenkinek. Akkor a radis dolgot figyelembe veszem.

Más: de akkor gondolom nem fog annyira melegedni, ergo nem lesz olyan forró a VGA, azt csak megérzem, nem :F

I didn't poison your dinner. I wouldn't do that to food.

(#49035) jones965 válasza petata (#49034) üzenetére


jones965
Modder

Természetesen, hiszen ez a vízhűtés lényege.
Én az általad megfogalmazottra válaszoltam.

(#49036) sultansmith


sultansmith
senior tag

Üdv!

Az új barátnőm panaszkodik a gépem zajára, szóóval azt hiszem ti tudtok nekem megoldást ajánlani!

Megvallom őszintén, fogalmam sincs hogyan működik a vízhűtés, hogyan működik, hogy néz ki és mi kell hozzá, mik a veszélyei, előnyei, valamint hogy mennyibe kerül, na meg hogy honnan lehet beszerezni... Tudna erről nekem valaki valami tájékoztatást adni?

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#49037) Satyricon válasza DigitXT (#49016) üzenetére


Satyricon
addikt

Figyu! A helyzet az, hogy régebben 2, max de télleg max 3 centit csökkent a plexitartályban a vízszint a gép bekapcsolásnál. Aztán gép kikapcsolásakor általában visszaállt eredeti állpotába! De mióta kitakarítottam a rendszert, az óta valahol levegőt szív, mert az ki van csukva, hogy ennyi levegő benn tud maradni egy helyen, ahol még víz is van! Rengeteg levegő jön ki az XT-ből és csak recseg recseg és recseg... Engem meg az ideg öl meg! :W Végülis a recsegés hagyján, el tudnám nyomni a hangját a hangcuccommal... De... A levegő bemegy a plexi tartályba, ahol lecsökken a vízszint... És amit a levegő elfoglal, azt a vízmennyiséget az XT tartályába nyomja. És a kis kupak tetején lévő lyukon jön ki a hab(kvára nem értem, mit keres benne hab, amikor tökéletesen kimostam :((( )na meg egy kis mennyiségű víz. Úgyhogy baromira megbízható most a rendszerem, max fél órára tudom bekapcsolni a gépet! Am nagyon úgy tűnik most nekem, hogy a gyorscsatinál is szívhat egy kis fals levegőt, ugyanis amikor lecsatlakoztatom róla, és vissza be, legtöbbször megszűnik a vízszint csökkenés a plexi tartályban és a csörgős levegő szívás, mint pl most, mert jelen pillanatban tökéletesen üzemel a rendszer! Am tettem az XT kupakján lévő kis lyukba egy gyuf*szálat( :D ), hátha akkor kevésbé ingadozik a vízszint... Majd meglátjuk!

Szerk.:A plexi tartályt meg majd kiszedem a rendszerből, de nem most akarom még. Mert bőven elég volt 4 4,5 nap szórakozni ezzel a sz*rral, annyira nincs erőm megint szétkapni a rendszert, hogy az nem igaz! Ha csak annyit érnék el minden bekapcsolásnál, hogy 1-2 centit csökken a vízszint,és no buborék meg csörgőhang. annak már örülnék! :K

OC.:Igen, 100% hogy az a tartály márkája, így már beugrott, hogy mondtad(Tank O Matic)! :K A rendszer pedig így van összekötve: Az XT kifelé menő ágából megy a vga blokkjába, onnan a plexi tartályba... Plexi tartályból a DDC-hez, abból megy a proci blokkhoz, onnan az északi hídhoz, és az északi hídból meg vissza az XT-be. Ha gondoljátok, csinálok másik képet is, ha esetleg valami nem vili! :U

És megint csak köszönöm a türelmet és a segítséget! :U

[ Szerkesztve ]

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#49038) TESCO-Zsömle válasza petata (#49034) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A cucc nem lesz olyan meleg, de a szobád igen.

Szoba szempontjából teljesen mindegy, hogy hány fokos levegő jön ki a gépből. Ami számít, az a hőmennyiség, márpedig az semmivel se lesz kevesebb. Sőt, ha a vízhűtés után még tuningolsz is, akkor nőni fog.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#49039) OC válasza Satyricon (#49037) üzenetére


OC
őstag

Világos.

Ha jól értem, sokan annak tulajdonítják a problémát (vagy egy részét), hogy két tartályt használsz. Ezzel nincs semmi gond, csak jól kell használni ;)

Ha két tartid van, el kell döntened, melyik lesz az "igazi" (amit feltöltésre, és tágulási tartályként használsz) és melyik lesz csak a puffer, aminek csak annyi a feladata, hogy a rendszerben több vizet tartson.

Szükséges még, hogy mindegyik tartály tökéletesen zárjon, légmentesen szigetelt legyen!

Mivel a szivattyú előtti tartályt érdemes használni a feltöltésre én is azt vettem alapul.

Innentől a móka (feltöltés) a következőképpen kell hogy kinézzen:
1) Az XT tartálya légmentesen zárva, a plekótartályba a folyadékot elkezded betölteni.
Az XT alacsonyabban legyen, mint a plekó tartály!

2) Amint már nem nyel el többet a rendszer, bekapcsolod a szivattyút (ha van rá mód visszaszabályozva) és folyamatosan utántöltöd a rendszert.

3) Ha a rendszert feltöltötted, még nem végeztél, mert az XT tartályában bizony légréteg lesz.
Ezt úgy tudod megszüntetni, hogy az XT tartály kupakját óvatosan lazítod, ezzel lehetőséget adva a bennrekedt levegőnek a távozásra. A levegő helyére nyilván folyadék kerül.

4) Amint az összes levegő eltávozott az XT tartályából (vagy legalábbis minimális maradt), a kupakját visszatekered, ezzel ismételten légmentesen zárva azt.

5) Ha szükséges, a plekótartit ismét utántöltöd, majd lezárod.

6) Az XT a végleges helyére teszed.

(#49040) Satyricon válasza OC (#49039) üzenetére


Satyricon
addikt

Uhh köszi, megpróbálom ezt a megoldást!! :C Akkor most ki a vizet az egész rendszerből? Am az XT eredetileg a gépház tetején van. Ha megcsináltam amit leírtál, akkor mehet vissza az XT a gépház tetejére?

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#49041) OC válasza Satyricon (#49040) üzenetére


OC
őstag

Szívesen.

"Ha megcsináltam amit leírtál, akkor mehet vissza az XT a gépház tetejére?"
:K
Lásd 6-os pont. ;)

(#49042) DigitXT válasza OC (#49039) üzenetére


DigitXT
félisten

Szükséges még, hogy mindegyik tartály tökéletesen zárjon, légmentesen szigetelt legyen!
Na ez az ami az XT tartályánál nem áll fent, mert a lezáródugóján van egy lyuk.
Persze ha azt légmentesen tudja tömíteni, akkor nem lesz vele gond, csak ezt
házilag neccesnek érzem. Inkább tudnám úgy elképzelni, hogy vesz Tőled egy
olyan lezáródugót, ami passzol, gumitömítése van, és nincs rajta a légzőnyílás.

Ha ez megvan, akkor mehet az általad leírt móka, s megszűnik minden gondja.
De ez nagyon tetszik: "nincs semmi gond, csak jól kell használni". Na ja.:R

Satyricon: figyeltél erre az apró részletre? A gyufaszál nem légmentes lezáró.

[ Szerkesztve ]

(#49043) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Üdv All!
Ha a kérdésem rossz, javítsatok ki! :-)
[Egy ilyen tartály + pumpa kombó] egy duál radiátorral elbírna egy GTX 680-nal? Csak a VGA -ra kellene,mert a CPU-n már van egy H80.
Zudom,hogy jobb lenne egy komplett szett, mint 2 ilyen külön-külön, de mivel problémás volt a H80 összeszerelése,és meg kellett tákolnom nem hiszem ,hogy normális árat kapnék érte.
Szóval a kérdés adott, várom a javaslatokat!
THX :R

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#49044) Satyricon válasza DigitXT (#49042) üzenetére


Satyricon
addikt

Az óta már megoldottam a kupak lyukának betömését, zsír lett!! Nagy betömő vagyok! ;]

THX srácok!! :R

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#49045) petata válasza jones965 (#49035) üzenetére


petata
őstag

Értem..

I didn't poison your dinner. I wouldn't do that to food.

(#49046) blasko92 válasza DigitXT (#49042) üzenetére


blasko92
őstag

Meg kell fúrni a kupakot, bele egy M3-as menetet, picike csavar, és mehet alá valami gumitömítés.

Ha vannak szerszámok, akkor ez a leggyorsabb megoldás. :R

(#49047) apollo12 válasza mcwolf79 (#49043) üzenetére


apollo12
veterán

elviszi stem,de még egy tripla radit is

ha 680 szeretnél hűteni akkor minimum egy extrém dual radit vegyél

(#49048) Satyricon válasza blasko92 (#49046) üzenetére


Satyricon
addikt

Pont ezt csináltam! ;]

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#49049) blasko92 válasza Satyricon (#49048) üzenetére


blasko92
őstag

;]

Csak arra figyelj, nehogy korrodálódjon a csavar a vízpárától.

Nem drága a saválló csavar sem, főleg, ha csak 1db-ot veszel.

(#49050) apollo12


apollo12
veterán

heló szerintetek ez jó lesz a radim tetejére? [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.