Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11001) Soak


Soak
veterán

Na megérkezett a blokk ... nagyon durva ,hogy sokkal erősebb mint a gyári hűtést ... 860 -om , 1,275V-n max 49fok volt eddig a mag :Y

(#11002) Játékos válasza fuzik (#10999) üzenetére


Játékos
addikt

Viszont a desztvíz magától nem csinál ilyet, mert a polcokon sem 2-3 napig tárolják, sőt, olykor még meg is napoztatják őket.
Tehát valami kell a desztvízthez, amivel ilyen szép "lényt" formálhat...
Ja, és az alkohollal nem csinálta! :F

Lucif-R:
Nálam opálos leginkább. Nem átlátszó, hanem ilyen fehéres-opálos, zselészerű. Kajakra olyan, mint a ge..ó :B :B

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#11003) Pulsar válasza sihu (#10996) üzenetére


Pulsar
veterán

ha késöbb bővíteni akrod a rendszered az cspc x2o kevés lesz. A blokkot nem ismerem!

(#11004) Ijk válasza Játékos (#11002) üzenetére


Ijk
nagyúr

Hát nemtudom, a fagyállókba milyen egyéb szart kavarnak, meg azért az nem olyan sterilen készül mint az ioncserélt víz. Sztem legközelebb ha vizet cserélsz inkább patikai szeszt adj neki.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#11005) H_Zozo válasza Játékos (#10963) üzenetére


H_Zozo
tag

Szerintem egy hangszóró, és azért van dobozolva, hogy árnyékolva legyen.

___________________________________________________________________________

(#11006) sihu válasza H_Zozo (#11005) üzenetére


sihu
tag

jah ebben van vmi:)

(#11007) Játékos válasza Ijk (#11004) üzenetére


Játékos
addikt

Lehet, hogy figyelmetlen voltál, de én írtam vagy kétszer, hogy mikor alkoholos volt a lötty, akkor nem volt spermásodás! Viszont láthatod, hogy Fuzik barátunknak nem a fagyállóhoz kevert szar csinálta a galibát, tehát nem mondhatjuk, hogy az etilén-glikol a hibás! :U

Szerk.
H_Zozo
azt sokkal inkább el tudom képzelni, mint a ventit, de mi a ráknak a gépbe ekkora Han Solo??? :U

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#11008) r-chee válasza Játékos (#11002) üzenetére


r-chee
őstag

Lehetséges az, hogy a műanyag/gumi csövek miatt van az a genyó??

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#11009) H_Zozo válasza r-chee (#11008) üzenetére


H_Zozo
tag

Persze, amennyiben a folyadék oldja a csövet.

___________________________________________________________________________

(#11010) Játékos válasza H_Zozo (#11009) üzenetére


Játékos
addikt

Fuziknak műanyag flakonban van, és abban is képződik. Az lehet, hogy lényeges kérdés lenne, hogy ez élő, vagy nem élő dolog. Én nem hiszem, hogy a műanyagok ilyen könnyen oldhatóak. :F Elég sok dolognak ellenállnak...

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#11011) r-chee


r-chee
őstag

Az is lehet, hogy vmi enyhe olaj alapú adalék/komponens van a dologban és oldja a gumicsövet...

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#11012) Bivaly válasza fuzik (#10985) üzenetére


Bivaly
tag

Druszám, ha még nem adtad fel a pilácsolós zárelemet, akkor küldj nekem abból az összegyűjtött anyagból is. Nyilván nem kell fél liter, de minél több, annál több vizsgálatra lesz lehetőség. Természetesen nem egyik napról a másikra, mert be kell csempészni a melóhelyi laborba. (Aztán nem ám perszonális eredetű cuccal növelni a mintamennyiséget :D :DDD :DDD )

Life begins at 140!

(#11013) Játékos válasza Bivaly (#11012) üzenetére


Játékos
addikt

:C

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#11014) fuzik válasza Bivaly (#11012) üzenetére


fuzik
aktív tag

:DDD Okké, még nem adtam fel. Holnap átfejtem az "anyagot" egy szállítható edénybe!

Odaadom az egészet, nehogy a lényeg megszökjön, és itt maradjon az edényben!!!!

[ Szerkesztve ]

___________________________________________________________________ Két ember két esetben tud igazán jót vitatkozni egy szakmai témáról: A) Mind a ketten értenek hozzá B) Egyikük sem ért hozzá : Persze az igazán élvezetes és parázsló viták a (B) esetben tudnak kialakulni....

(#11015) Játékos válasza fuzik (#11014) üzenetére


Játékos
addikt

Szerintetek élő? :U
Én a biztonság kedvéért rendeltem egy nagy dízel üzemanyag előszűrőt, és áteresztem rajta néhányszor, nem fog rosszat tenni neki. ;)

[ Szerkesztve ]

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#11016) Pulsar


Pulsar
veterán

Na dual G80-as zalman blokk powa van :C
[link]

(#11017) Soak


Soak
veterán

Most ,hogy öszeraktam a cuccot, ez az első blokkos bevetése a moddolt DDC-nek ... érezhetően sokkal erősebb és jobban is kavarja a tartályban a vizet .... de ... a csövekbe folyton légbuborékok utaznak a vizzel ... nem értem ,hogy miért mert zárt és teljesen fel van töltve a rendszer ... lehet ez azért mert nincs rendesen leterhelve a pumpa? és "tul" erős az áramlat?

[ Szerkesztve ]

(#11018) Játékos válasza Soak (#11017) üzenetére


Játékos
addikt

Szerintem örvénylik a tartályban a lötty, és leszív néhány bubit a DDC...

Pulsar:
:C :C ezek megfőzik a vizedet nyáron, az tuti...

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#11019) Laraxior válasza Pulsar (#11016) üzenetére


Laraxior
titán

ha váltasz öröm lesz elpasszolni,egyet is elég,nemhogy kettőt :DDD de csinin néz ki,és szellős.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#11020) Thrawn válasza Soak (#11017) üzenetére


Thrawn
félisten

Túl erős az áramlás, a szivattyú kavitál.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#11021) Samanbacsii válasza Soak (#11017) üzenetére


Samanbacsii
őstag

Ha szerinted lelégtelenedett már a rendszer akkor igen. A tartályból kavarognak vissza a buborékok. Az erős (nem leterhelt) pumpa a rendszer "sportszive". :C Bocs, ez kemény volt...

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#11022) Soak válasza Thrawn (#11020) üzenetére


Soak
veterán

Én is erre gondoltam..:( ... na mind1 ...majd a proci blokk akkor leterheli

(#11023) Thrawn válasza Soak (#11022) üzenetére


Thrawn
félisten

Ha még friss a feltöltés akkor elképzelhető, hogy reggelre bubimentes vized lesz. Ha nem akkor szerezned kell egy bubiskanalat :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#11024) fuzik válasza Játékos (#11015) üzenetére


fuzik
aktív tag

Hát ez tuti nem élő - csúnyán is nézne ki, ha az lenne.....

A szűrődőn vagy át fog suhanni, mint a szél, vagy pillanatok alatt teljesen eltömíti. Milyen lukméret van abban a szűrőben?

___________________________________________________________________ Két ember két esetben tud igazán jót vitatkozni egy szakmai témáról: A) Mind a ketten értenek hozzá B) Egyikük sem ért hozzá : Persze az igazán élvezetes és parázsló viták a (B) esetben tudnak kialakulni....

(#11025) Soak válasza Thrawn (#11023) üzenetére


Soak
veterán

Nem sajnos .... ilyenkor már nem szabadna benne bubinak lennie .

(#11026) Thrawn válasza Soak (#11025) üzenetére


Thrawn
félisten

Moddold vissza a DDC-t :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#11027) Samanbacsii válasza Soak (#11025) üzenetére


Samanbacsii
őstag

Ha nem veszed tolakodásnak, javaslom addig is az akvarista szivacsot a tartályba. :K

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#11028) Játékos válasza fuzik (#11024) üzenetére


Játékos
addikt

Egyrészt minimális van a rendszerben, másrészt nagy a szűrő maga, a lyukaksztem valamivel kisebbek, mint 1 mm. Az előzőt eldugította, de sokáig volt a rendszerben, és sokkal kisebb volt, mint a mostani...
Ha eldugul, kimosom, oszt mehet tovább... :K

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#11029) Soak válasza Thrawn (#11026) üzenetére


Soak
veterán

No way :D

Samanbacsii : erre gondoltam én is... van is nem messza tőle egy kevés .. csak mivel ezt a szivattyú gerjeszti ezért mindig lesz belőle ,ha szivacsolok akkor is... legalábbis szvsz

(#11030) Pulsar válasza Játékos (#11018) üzenetére


Pulsar
veterán

hát lehet... most terheletlenül 30-32 fokosak a gpu-k. Ennyi volt az egy kártya is :)

(#11031) Játékos válasza Pulsar (#11030) üzenetére


Játékos
addikt

Basszus! :DDD Verjél nekik oda 1-2 órára, meg képzelj hozzá 30 fokos szobahőt! :K
Isteni lesz! Nekem 1 db. G80 5 fokot emelt a vízhőn! :O

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#11032) flegos


flegos
senior tag

Arra nagyon kíváncsi vagyok én is mi lesz ennek a rendszer genyónak a laborvizsgálati eredménye...hogy nem élö abban 99% biztosak lehetünk, de szaporodik az biztos :DDD
Gondolom valami reakció terméke lehet, NAGYON várom az eredményeket!

De addig is érdekelne mivel lehet ezt kimosni a rendszerből, anélkül, hogy szét kelljen szedni a blokkokat stb?

''A lelkiismeret csak mutatja a jó irányt, de nem vezet oda!'' - William Petersen

(#11033) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Legjobb tudomásom szerint a Valvoline Supercoolantban is van Glikol, tehát szvsz az lehet a ludas. Nekem most alkohol van és nincsen ilyenem. Előtte Valvoline volt, és nekem is voltak spermáim:K

Soak: Tegyél bele olyan akvarista-szivacs izét,amit Samanbacsi mond én is jól jrtam vele. Megoldja a bubisodást örökre, ne félj.:D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#11034) Játékos válasza Nyugdíjas (#11033) üzenetére


Játékos
addikt

Igen, én is attól tartok mostmár, hogy az a glikoltól van. Viszont az autókban méé nincs? A magas hőtől, vagy a sokkal nagyobb áramlási sebességtől? :U

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#11035) Soak válasza Nyugdíjas (#11033) üzenetére


Soak
veterán

Az alkohol nem fogja megkezdeni a csöveket vagy a blokkokat? Müanyag részeket

(#11036) Laraxior válasza Pulsar (#11030) üzenetére


Laraxior
titán

30-32 :Y :Y :Y milyen vízhőfok mellett? nekem most 39 fok a GPU a víz:25.6

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#11037) Játékos válasza Laraxior (#11036) üzenetére


Játékos
addikt

Jaja, nálam is simán 40 fokos volt, ha meg odavágtam neki... :(

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#11038) Nyugdíjas válasza Soak (#11035) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Ha jól tudom amit gyógyszertárban veszel az etil-alkohol. Nem túl agressziv cucc. Izo-propil alkohol már inkább hajlemos megkajolni műanyagokat...

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#11039) Soak válasza Nyugdíjas (#11038) üzenetére


Soak
veterán

áj szi.... lehet ,hogy megelőzésképpen kéne alkalmaznom ? :F

(#11040) hossszú válasza Nyugdíjas (#11038) üzenetére


hossszú
őstag

Lehet, hogy hülye ötlet de az autókban használatos ablakmosó folyadék+desztviz keveréket próbálta már valaki? :F

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#11041) Bivaly válasza hossszú (#11040) üzenetére


Bivaly
tag

Én az IPA miatt nem tenném bele a rendszerbe.

Life begins at 140!

(#11042) B@bL3ve5


B@bL3ve5
aktív tag

blőő..nekem egy óra Prime után 39 fokos volt a négy mag :DDD azaz a legmelegebb mag 39 volt :) pontosítva : 32-39

(#11043) hossszú válasza Bivaly (#11041) üzenetére


hossszú
őstag

Mit támad meg az IPA?

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#11044) Ijk válasza Soak (#11035) üzenetére


Ijk
nagyúr

Hát eddig még a jó öreg Koccintós "palackját" sem kezdte meg.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#11045) Nyugdíjas válasza Ijk (#11044) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Az etil-alkoholnl valamivel agresszivebb anyag azért:D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#11046) Pulsar válasza Laraxior (#11036) üzenetére


Pulsar
veterán

28 at mutat a vízhőnek!

(#11047) Pulsar válasza Játékos (#11031) üzenetére


Pulsar
veterán

igyekeztem de valami geba van... vagyis konkrétan belefolyt a deszkába a víz, és nem vettem észre, csak mikor 5. alkalommal fagyott ki a win. Remélem reggelre kiszárad, addig békén hagyom, és magához tér, mert most sli-be 19fps-el ment a 06! :W :W

(#11048) shteer válasza Pulsar (#11047) üzenetére


shteer
titán

:Y hogy sikerült a mutatvány? hol szivárgott?

..szerintem jónak tűnik

(#11049) Pulsar válasza shteer (#11048) üzenetére


Pulsar
veterán

le se merem írni! :)
Nem szivárgott, hanem én voltam a .....!
Mikor beraktam a blokkot, gondoltam felhelyezem a legmagasabb pontra a gts-t, lehúzom róla a kijövő csövet, azt rádugom a másikra, közéjük meg megy egy cső. Így nem folyik ki belőle sok víz. Azért zsepit aládugtam. De a zsepiről lefolyt a víz, amit nem vettem észre, bele a memókra, és onnan végig a lapon! Aztán bekapcs, megy minden, csak mindig lefagy... aztán legutoljára már azt csinálta, hogy bekapcsoltam az sli drivert és 3dmark06 19 fps-el szaggatot végig. és akkor láttam meg, hogy a ház aljába áll a víz, és az alaplapról csöpög oda. Szóval bódottá....

(#11050) shteer válasza Pulsar (#11049) üzenetére


shteer
titán

ejnye :) tessék jó megvilágításban szerelni, szemüveget fel és vizslatni a cseppeket! :))
én is rácsöppentettem 3-at a lapra most szereléskor - szerencsére nem slotba, csak a nyákra. törlés, fújás, várás, no problem :)

és tygon 4ever! :DD

..szerintem jónak tűnik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.