Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49801) intercooler


intercooler
őstag

Sziasztok! Bocs az OFF-ért de hátha érdekel valakit 5870 vizesblokk :R

(#49802) triklin


triklin
tag

Sziasztok.
Nem teljesen a témához kapcsolódik, de érdekességként megmutatnám.
Ma volt szerencsém egy vizes rendszerhez, amit újrakellett csövezni, takarítani stb.
Egyik haveromé a gép, a hűtés teljesen a gépházon belül volt, így nem látszódott semmi. Egy szénné húzott procit hűtött, (elég jól).
Hát, megdöbbentem amikor megláttam. (gazdája is)
kép1
kép2
Ezz nem barna cső. :DDD
Ez egy full átlátszó sima 200Ft/m es 10/14 es pvc cső. (újkorában...)
Tovább bányászva a rendszert még meglepőbb dolog fogadott... Már fel voltam készülve mi lehet a pumpában vagy a blokkban, meg hogyan folyik ez a sár még benne és hűt ugyanolyan jól mint eddig?
A blokkot/pumpát szétszedtem, full tiszta volt! Sztem tisztább mint az én rendszerem 3 hónap után. A víz is tiszta volt ... Egyszerűen nem értem...

Azt elsőre rávágtam, hogy rozsda, de... (Egy klíma hűtő van benne, de nem a hagyományos rézkígyós lamellarengeteg. Feltehetőleg "vas", mert mágnesezhető.) Csak a csövek lettek barnák, méghozzá egyenletesen. Semmi más. Rozsda,vagy egyszerűen csak a csőnek nem tetszett a fagyálló?

De mindegy is, gondoltam megosztom veletek :DDD

(#49803) tajcsi válasza SkyS1gn (#49800) üzenetére


tajcsi
senior tag

Neeeeeee :O :O

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#49804) TESCO-Zsömle válasza tajcsi (#49798) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Kicsit még odébb van. :B

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#49805) HUfantom


HUfantom
őstag

Helló
Akinek van vízhőmérséklet mérője biztos találkozott a következő kérdéssel:
Ha nem tetszik neki a gyári kijelző akkor milyen más lehetőség van ?

Erre vajon rá lehet kötni az a két tűs szenzort? a gyári szenzor helyett ???
Lehet hogy ezeknek van valami szabvány rá hogy így-meg-úgy kell küldeni a jelet és akkor minden kompatibilis mindennel ?

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#49806) SimonYana válasza HUfantom (#49805) üzenetére


SimonYana
addikt

Tessék a megoldás! :))

® SimonYana ®

(#49807) HUfantom válasza SimonYana (#49806) üzenetére


HUfantom
őstag

Pont DigitXT is ezt mutatta de nincs az az isten hogy egyetlen hőfok miatt vegyek egy ilyent. D5sem tudom rákötni emiatt nem nekem az túl sok.

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#49808) lori80 válasza SimonYana (#49806) üzenetére


lori80
tag

Jani! :) Egy ilyen kijelzohoz elobb kell nyerni a lotton :D :R

Vannak olyanok akik arulgatnak,es vannak olyanok akik eladni szeretnenek,es minden csak annyit er amennyiert el lehet adni...

(#49809) HUfantom válasza lori80 (#49808) üzenetére


HUfantom
őstag

Látod ő kétszer is nyert mert kettő van neki :)

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#49810) lori80 válasza HUfantom (#49809) üzenetére


lori80
tag

Aki jo idoben jo,helyen volt... :DD

[ Szerkesztve ]

Vannak olyanok akik arulgatnak,es vannak olyanok akik eladni szeretnenek,es minden csak annyit er amennyiert el lehet adni...

(#49811) SimonYana válasza lori80 (#49808) üzenetére


SimonYana
addikt

Bizony ám!
De nem elég egy hármas hozzá sajnos! Nem azért mert olyan drága , hanem mert olyan keveset fizet egy 3-as! :W

® SimonYana ®

(#49812) lori80 válasza SimonYana (#49811) üzenetére


lori80
tag

Nem a szenzor draga,hanem mi vagyunk szegenyek :))
(vagy csak en vagyok az :F ) :)

Vannak olyanok akik arulgatnak,es vannak olyanok akik eladni szeretnenek,es minden csak annyit er amennyiert el lehet adni...

(#49813) HUfantom válasza lori80 (#49812) üzenetére


HUfantom
őstag

Akkor már ketten vagyunk :)
SimonYana-val üzleteltem szombaton mesélte ....

De szerintetek vajon az ilyen egyéb cuccok kiolvasnák a vizes szenzor jeleit vagy sem ?

Nekünk most volt 7 db kettesünk...
A céggel lottózunk

[ Szerkesztve ]

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#49814) HuTi.HUN


HuTi.HUN
tag

Írtak az Aquatuningtól. Már postázták az új tartályom és vissza se kell küldenem a sérültet.
Nagyon korrekt hozzáállás.

(#49815) apollo12


apollo12
veterán

na sikerült összeszerelnem a vízhűtésemet
pontosabban cserélve lett a cpu blokk, vga vizezve lett, és beszereltem egy vízhőfok mérőt

IDLE 30Cfokos viz mellet, CPU 35Cfok, GPU 37Cfok
a szobában 27Cfok van

képek :
[link], [link], [link], [link], [link], [link], [link]

[ Szerkesztve ]

(#49816) Joshi válasza apollo12 (#49815) üzenetére


Joshi
titán

A vga blokk nagyon jól néz ki meg úgy az egész gép is, viszont azokat a ledes ventiket cseréld le valami halkabb fajtákra gondolom revoltec.

(#49802) triklin: a vas tartalmú összetevőket illik kerülni egy vízhűtés rendszerből ugye nem kell ecsetelnem hogy miért. :D A leírásod alapján olcsón megúszta a srác. Egyébként sokan még a réz+alu-tól is tartanak holott nekem volt ilyen kombóm de semmi különös nem történt.

[ Szerkesztve ]

(#49817) intercooler válasza apollo12 (#49815) üzenetére


intercooler
őstag

Szép ez a fehér blokk :C :C Jól mutat a kék világítással.

(#49818) apollo12


apollo12
veterán

heló jónak mondható ?

DiRT3 alatt a víz hőfok 38Cfok, a vga hőfok 53Cfok volt a max, a cpu meg 47Cfokig kúszott fel
szoba hőmérséklet 28Cfok volt

és még csak egy Extreme tirpla radi van bent a rendszerben, 6db 1200rpm ventivel

(#49819) OC válasza apollo12 (#49818) üzenetére


OC
őstag

A vízhőfok nem kevés, de a többi jó.

"és még csak egy Extreme tirpla radi van bent a rendszerben, 6db 1200rpm ventivel"

Ez nekem nem éppen csak.

(#49820) tajcsi válasza OC (#49819) üzenetére


tajcsi
senior tag

Nem értem miért nem jó az ha a vízhőfok meleg, mármint az a jó ha melegszik nem? Nem kötözködésképpen, hanem érdeklődésből mondtam. :R

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#49821) lori80 válasza tajcsi (#49820) üzenetére


lori80
tag

Pl.a pumpanak nem tesz jot a tul meleg viz.Altalban ki is irjak a gyartok,hogy a pumpa elettartama xxx ido 26c homersekleten.

Vannak olyanok akik arulgatnak,es vannak olyanok akik eladni szeretnenek,es minden csak annyit er amennyiert el lehet adni...

(#49822) OC válasza tajcsi (#49820) üzenetére


OC
őstag

Nem azt mondtam, hogy nem jó, hanem hogy nem kevés. :)

Egyébként azért, mert -legalábbis szerintem- aktív rendszernél (ami nem egy rommá húzott cucc) a 40C fok a vízhőnél az a küszöb, ami fölött már gázos lehet a dolog.

Miért is:
- 40C fokos víznél ha a HDD is a körben van, akkor az már fűtve lesz lassan, nem hűtve.
- egy tuningolt, modern CPU (pl. i7 920) jó blokkal is lökhet akár 30-40C fokos dT-t, ami azt jelenti, hogy 40C fokos víznél már 70-80C a CPU
- Ja és nincs egy szénné rángatott gépe, viszont a 6x1200RPM az halknak sem nevezhető szvsz. (bár gyanítom, hogy egy ilyen ritka radihoz elég lenne 6x800RPM is és nem lenne számottevő különbség)

És ez nem a rendszerének a fitymázása, mert a többi hőfok nagyon okés. (ezt a mondatot majd nem írom le mindig jó? De tartsuk észben. :))

(#49823) tajcsi válasza OC (#49822) üzenetére


tajcsi
senior tag

Pedig az én rendszerem szénné lesz húzva, az i5 2500k 5Ghz-en kell, hogy ketyegjen és ezt 1,4V-n fogja. Kettő dual radi fogja hűteni amelyek 4,5cm vastagok. Egyedül a CPU blokkom ami picit talán nem áll a rendszerbe, az egy phobya cpu blokk, de mivel ez az első vizes redszerem és még mindig nincs összeszerelve így egyelőre jó lesz aztán meglátom az eredményeket na és akkor ha majd kell lesz csere...

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#49824) OC válasza tajcsi (#49823) üzenetére


OC
őstag

Okés, de akkor Nálad 33%-kal nagyobb felület lesz és nincs VGA. ;)

(#49825) imibogyo válasza OC (#49822) üzenetére


imibogyo
veterán

Nekem 33-38 fok szokott lenni a víz (IDLE, mondjuk egy óra után) a Phobya Nova 1080-al úgy, hogy csak az X6 1090T van rajta, gyári 3,2 és 3,6 GHz-es (turbo) órajeleken. Mondjuk nekem passzív üzemben megy és az asztal alatt van, tehát nem túl jó a szellőzés. A blokk egy T56 V3 Extreme, a radiátort már említettem, az egészet egy DDC forgatja.

40 perc prime95 után 26 fokos szobában a proci 51 fokos volt (a saját szenzora szerint) a másik adatsor 40 fokot mutatott, amit ő "#1 - #6"-nak hív (logikusan ezek lennének a maghőmérsékletek, de csak egy hőmérséklet van, everest is minden magnak ugyanannyit olvas ki, tehát valószínűleg csak egy szenzor van. De hogy lehet alacsonyabb a maghőmérséklet, mint a CPU hőmérséklet? Vagy a "#1 - #6 tényleg csak egy magra vonatkozna, a CPU meg az egészre és ezért lehet magasabb?). LOAD alatti vízhőmérsékletet nem tudok, mert nem néztem, de este ezt megnézem majd.

Nincs most saját képem, de találtam neten, egy pont ugyanilyen szitut, mondjuk itt egy picit tuningolva van, de az arányok itt is megvannak: 55 fok vs. 41 fok. LINK

Ezt csak azért írom le, mert felmerült bennem a kérdés, hogy akkor nekem sem túl jó a rendszerem? Ventizni, csak akkor szeretnék (vagyis akkor már kell), amikor lesz VGA is, ha lesz. Amúgy zárójelben jegyzem meg, hogy amit vettem 18W-os DDC-t, jóformán nincs hangja, sokkal csendesebb, mint az előző 10W-os DDC-m, így utólag azt mondom, lehet az nem volt 100%-osan rendben, bár ezen sokat segít a fa ház, de a 10-es is abban volt.

[ Szerkesztve ]

(#49826) Madn!ght válasza apollo12 (#49815) üzenetére


Madn!ght
addikt

:C :C :C
Várható volt, hogy a GTX 480 felfűti a vizet load alatt. A léghez képest még így is 30 fokkal jobb. Én már elégedett leszek, ha ennyit sikerül kihozni nekem is a rendszeremből. :)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#49827) OC válasza imibogyo (#49825) üzenetére


OC
őstag

Ahogy előttem is leírták már: idle-ben tök mind1 a hőmérséklet, mert:
- a szenzorok nem arra a tartományra vannak kalibrálva
- mert egy sz@ros léghűtő is tud idle-ben hűteni, ahhoz nem kell víz
- mert minél nagyobb a teljesítmény, annál magasabbak a hőmérsékletek és annál jobban rajzolódnak ki a különbségek

"...mert felmerült bennem a kérdés, hogy akkor nekem sem túl jó a rendszerem?"
Erről még bejegyzést is írtam (még ha talán kusza is kicsit): Mi a célod ifjú Padawan?

Te azért vettél vizet, hogy annak a folyadékja 30C fok legyen?
Vagy azért, hogy adott dT 15 fok legyen?

Nem hiszem! :N

(#49828) imibogyo válasza OC (#49827) üzenetére


imibogyo
veterán

IDLE VÍZhőmérsékleten kívül miről írtam még az előbb? A többi proci adat, mind LOAD, a inkelt kép is LOAD. Engem nem érdekel, hogy mennyin megy a procim idle-ben, de ha már idle-ben megy, akkor ahhoz elég magas a 35-40 fokos víz, erről volt szó. :K

Önmagában nem érdekel, hogy hány fokos ha jól lehűt mindent amit kell, csak az arányok miatt aggódom egy picit, mert nehezen hiszem el az értékeket az előző 2600k-s rendszerhez hasonlítva. Valami szerintem rosszul mér a mostani rendszerben (sajnos vízhőfokmerőm jelenleg csak egy van, tehát azt nem tudom ellenőrizni. :U

A proci hőmérsékletek mérését csak azért említettem, mert
- egy: szerintem érdekesen mér az X6,
- kettő: látszólag normális hőfokokat kapok relatíve magas vízhőfok mellett.

A 2600k-s gépem után, amiben csak egy passzív quad volt a 2600k-ra téve, kicsit meglepődtem a majd 10 fok plusz IDLE vízhőmérsékleten az Inteles 29-32-vel szemben, a jóval nagyobb radiátor ellenére. Nem halok bele, ha akár 45-50 fokos is lenne a víz (amit kétlek), ha a processzor mindemellett ténylegesen 55-65 fok körül mozog LOAD alatt passzívan. De csak akkor, ha ezek az értékek helyesek.

Furcsállom, hogy a 2600k LOAD alatt 36-40 fokos víz mellett volt 55-60 fokos, pedig ez ugye egy hűvösebb, kevesebbet evő proci, mint a mostanim, ráadásul egy Swiftech Apogee XT rev2. volt rajta. Az X6 ezzel szemben IDLE is felviszi a vizet 35-37 fokra, mégis 40 perc prime95 után azt írja a szenzora, hogy 60 fokon megy a processzor egy Tody56 blokkal (miközben a víznek szerintem már simán 40-45 fok körül kéne lennie, kiindulva az idle adatokból, LOAD vízhőmérsékletet sajnos tegnap nem néztem meg, ma pótlom majd).

Nekem ez a fura. Hogy lehet, hogy egy kevesebbet evő, modernebb processzor ~20-25 fok különbséget produkál a vízzel szemben egy quad radival. Míg egy ugyan "kazán", de 9x120-as radiátorral megtámogatott és tuning nélküli X6 csak ~15-20 fokot tud a vízzel szemben. Vagy a víz hőmérséklete magas, vagy a processzoré alacsony, vagy én vagyok helikopter. :D

De estére mondok biztos LOAD vízhőfokot is, akkor jobban fog látszódni az arány. Csak azért merült fel bennem, ez a "lehet nem túl jó a rendszerem" dolog, mert még nincs kánikula mégis majd 40 fok körül van a VÍZ terhelés nélkül.

Amúgy olvastam még anno azt a cikket, de nem tudnék rá egyértelműen válaszolni. Mindegyikből egy pici motiváció van, de általában talán a hang legfontosabb és a barkácsolás (ezért is passzív a rendszer). A cikkhez kapcsolódva azért lett nekem mégis 18-as DDC például, mert ezt találtam az apróban jó árban, és mivel később esélyes még egy darab Nova 1080, hogy a VGA is passzívan menjen, igy gondoltam hosszútávon jobb egy erősebb pumpa a nagy rendszerhez, mint egy gyenge amit cserélhetek majd. Tehát például én egyáltalán nem a "számok" miatt vettem ilyen erős pumpát. Nincs is áramlásmérőm, nem is lesz. :N

És köszönöm, hogy okítasz. Holtig tanul az ember. :R

[ Szerkesztve ]

(#49829) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Üdv All!
Vízhűtésbe jó sótlanított (RO-val és ioncserélővel) víz alkoholos elegye? (mondjuk 90-10 %-ban)
THX

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#49830) lori80 válasza mcwolf79 (#49829) üzenetére


lori80
tag

En hasznaltam ioncserelt vizet alkohollal,igaz nem algasodott,de egy ido utan a pumpa hangosabb lett,szerintem tul "szaraz" volt ez a keverek.Utanna gyogyszertari desztilalt vizet hasznalok Valvoline super coolant adalekkal,es ez jobb kenest ad valoszinuleg a pumpanak,mert ujra halk lett,viszont zold lett a viz ami,annyira nem tetszik:-)

[ Szerkesztve ]

Vannak olyanok akik arulgatnak,es vannak olyanok akik eladni szeretnenek,es minden csak annyit er amennyiert el lehet adni...

(#49831) robyg


robyg
senior tag

Üdv skacok.

Lenne egy kérdésem.
A két blokk közül melyik a jobb?

Ek

Watercool

(#49832) ThodEE válasza robyg (#49831) üzenetére


ThodEE
őstag

Szerintem a Heatkiller :R

http://picasaweb.google.com/116647084346941867867/1155?authuser=0&feat=directlink

(#49833) DigitXT válasza robyg (#49831) üzenetére


DigitXT
félisten

Már milyen értelemben? Ha hűtési teljesítményre vagy kíváncsi, akkor tök nyolc, uis annyira brutálmód* hűtik ezek a blokkok a VGA-t, hogy arra nincs szó: még ha lenne is köztük különbség, akkor se lenne semmi relevanciája, főleg egy nem is "csúcsfogyasztású", középkategóriás kártyán. Ár, dizájn márkaszimpátia... Itt kb. ennyi, ami alapján érdemes dönteni. Mindkét gyártó ott van a szeren... Ja és persze az sem mindegy, hogy adott blokk beszerezhető-e: az EK (az EK-nál) ha jól látom, épp nincs készleten, ellenben a másik raktáron, ráadásul Mo-n van..:K

*: egy VGA, ami simán elketyeg 75-80 fokon léggel, bármelyik blokkal 50-55-nél nem lesz több, ami azt jelenti, hogy a hőmérséklet semmiben sem lesz akadály. (Legyen az tuning, vagy néma működés. Légnél azért terhelésen hangosodnak.)

[ Szerkesztve ]

(#49834) robyg válasza DigitXT (#49833) üzenetére


robyg
senior tag

Hűtés teljesítménybe kérdezem.

Erre voltam kiváncsi hogy van-e különbség köztük.
De ezek szerint nem sok.

Hát ha lehet Ekt vennék.A procimat is egy olyan márkájú hűti.

Márkaszimpátia :DDD

Mindkettőtöknek Köszi a segítséget. :R

[ Szerkesztve ]

(#49835) DigitXT válasza robyg (#49834) üzenetére


DigitXT
félisten

Nekem is EK blokkjaim voltak/vannak, de a konkrét típus most nem igazán
látszik beszerezhetőnek (EK webshop, Aquatuning): ha most nagyon kéne
blokk egy GTX560-ra, lecsapnék a másodikra. (Az más kérdés, hogy van-e
értelme ennyit áldozni egy 560 vizezésére, amikor egyre csak jobb kártyák
jönnek: ár/értékarányban egy új blokkot megvenni egy "régi" kártyára necc.
Durva értékvesztéssel is kell számolnod, ha el akarod majd adni a blokkot.)

(#49836) SimonYana válasza robyg (#49834) üzenetére


SimonYana
addikt

Én azt venném amelyik olcsóbb!
Ha tele vagy dellával akkor amelyik szebb , bár beszerelve semelyiket nem nagyon látod szebbnek! :))

® SimonYana ®

(#49837) imibogyo


imibogyo
veterán

Látom nem voltam valami gondolatébresztő. :F

(#49838) OC válasza imibogyo (#49837) üzenetére


OC
őstag

De, csak:

"De estére mondok biztos LOAD vízhőfokot is..."

(#49839) imibogyo válasza OC (#49838) üzenetére


imibogyo
veterán

Igen, ez tényleg elmaradt, de marha későn értem haza. Ma tényleg pótlom. Amúgy a nagy csöndre azt hittem, hogy valami nagy baromságot írtam. :B

(#49840) HUfantom válasza SimonYana (#49836) üzenetére


HUfantom
őstag

máma sikerült átszerelni.
most mar az i7 ketyeg a gépben de nagyon sok minden másképp lett

a legdurvább a ferde CPU hűtő
mivel az alaplap rendelkezik 775 es 1155 furatokkal egyaránt. csak a 775 ferdén van felfurva.

meg mindig sajnálom az alaplapi hõmérséklet érzékelõt

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#49841) SimonYana válasza HUfantom (#49840) üzenetére


SimonYana
addikt

Jó kis cucc az!
Még megfogom bánni , hogy eladtam!
Érzem! :O

® SimonYana ®

(#49842) blasko92 válasza HUfantom (#49840) üzenetére


blasko92
őstag

Új képek a rendszerről? :P

(#49843) Joshi


Joshi
titán

Az itt felsorolt 6870 full cover blokkok közül esetleg felmenne a Gigabyte GV-R687OC-1GD kártyára az egyik? Ha nem akkor miért nem? Kisebb farigcsálás még beleférne.

(#49844) imibogyo válasza OC (#49838) üzenetére


imibogyo
veterán

A következő hőmérsékletek voltak 40 perc Prime 95 SmallFFT teszt után azért nem járattam tovább, mert itt már nagyjából stagnált 10 perc óta:

CPU: 60,5 fok
Core 1-6: 41,5 fok
Viz: 50,6 fok

Ezeket az értékeket úgy nézzétek, hogy semmilyen ventilátor nincs a gépben, csak a tápegységé, de abból nem kaphat semmi, mert olyan az elrendezés, valamint az egész gép az asztal alatt van. Tehát túl sok egyéb légmozgás sem éri.

Gondolkodom egy 200mm-es venti beszerelésén, az biztos sokat dobna a vízhőmérsékleten. Azért csak ezt említem, mert csak ezt találom nagyon magasnak, a többi szerintem megfelelő egy passzív rendszerhez képest. :U

Vagy rosszul gondolom? Lehet veszek még egy nova 1080-at majd, de az nem most lesz.

Amúgy megvolt a mai keresztem is, mert hazajöttem, hogy na akkor most letesztelem neked a LOAD hőmérsékletet, de előtte elkezdtem egy kicsit Sculptris-ben dolgozni és egyszer csak megállt a gép, visszakapcsolom és látom a BIOS-ban, hogy 100 fokon ment a proci. Hát megállt a DDC (nem ford. visszajelzős típus). Utána el sem akart indulni, de a kábelek átmozgatásával újra életre kelt. Szóval újra kell majd kábeleznem, mert valószinűleg valahol meg van törve a kábel, csak ehhez most nincs felszerelésem. :(

[ Szerkesztve ]

(#49845) HUfantom válasza blasko92 (#49842) üzenetére


HUfantom
őstag

ha most ebben az állapotában felraknék képet kiátkoznátok :)

Rettenetesen lassan megy a tervezés. nagy hirtelen nekiláttam a szerelésnek mert holnap átadom a következő tulajdonosnak a régi alkatrészeket, és persze hogy szemre minden jó de
itt-ott pont 1-1mm másként van máshogyan passzol. És dolgozni is kellett menni.

De "este" //11 felé megpróbálom csak a lapot és a ferde hűtést lekapni

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#49846) Madn!ght válasza imibogyo (#49844) üzenetére


Madn!ght
addikt

Csak nem olyan hangos a ddc, mint tartják róla, ha nem tűnt fel, hogy nem megy. :)
Egyébként ha teszel a novára egy nagyobb ventit, sztem drasztikusan javulni fognak a hőfokaid.

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#49847) Drizzt01


Drizzt01
őstag

Lori80 kollégának köszönhetően egy kicsit megváltozott a gépem kinézete,de még ez sem a végleges. Már csak műszakilag kell javítani rajta. :DD belül
elöl
[link]

https://www.facebook.com/Drizztmodding/ http://www.techpowerup.com/forums/threads/obsidian.219662/

(#49848) HUfantom válasza blasko92 (#49842) üzenetére


HUfantom
őstag

Talán ez a két képecske vállalható...

Még erősen Experimental mindennek az elhelyezése főleg a kábelezés.
Piszok ronda na :)

De megy :)

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#49849) TaaT válasza HUfantom (#49848) üzenetére


TaaT
veterán

(k)Ábel a rengetegben :D :R

Give them hell Ukraine!

(#49850) SimonYana válasza HUfantom (#49848) üzenetére


SimonYana
addikt

Nem látszik a sok kábeltől mennyire ronda ! :))
Mivel nálam volt a lap így felismerem , de más nem.
Jól elrejtetted a szépséghibát. :C

® SimonYana ®

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.