Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8001) WildDaemon válasza szacsee (#7999) üzenetére


WildDaemon
aktív tag

szacsee akkor a blokkom szerinted rendben vagy vagy gyenge?
vagy lehet-e gond a blokkom körül?

(#8002) szacsee válasza WildDaemon (#8001) üzenetére


szacsee
nagyúr

Figy szerintem először a hőt bírd elvezetni, utána ezen ráérsz filózni..
Amúgy nálam kb 60°C-osak a magok kb Load alatt, de ez egy D-Tek és nem is akkora fesszel.. :B .szóval nem oan rossz attól a blokktól.
Radiprojectet csináld meg utána ráérsz ezen gondolkodni... :K

(#8003) ssolitude válasza szacsee (#7993) üzenetére


ssolitude
őstag

Aláírás LOL :C

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#8004) szacsee válasza ssolitude (#8003) üzenetére


szacsee
nagyúr

Téged is látni errefelé? ;) :D

(#8005) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Direkt Marketing :U:B

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#8006) ssolitude válasza szacsee (#8004) üzenetére


ssolitude
őstag

Csak kutyafuttában. Már nincs mit pancsolni, mióta a divx-playerem is vízhűtésű :)) Azért olvasgatni szoktam

[ Szerkesztve ]

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#8007) szacsee válasza ssolitude (#8006) üzenetére


szacsee
nagyúr

Állj át HD-re... :D

(#8008) ssolitude válasza szacsee (#8007) üzenetére


ssolitude
őstag

Tudja azt is. HTPC. ;)

''If I could start again \ A million miles away \ I would keep myself \ I would find a way...'' from Hurt by Johnny Cash

(#8009) redraven85


redraven85
tag

Valaki mondana valami okosat a furcsaságomra?

Ugyanis az van,hogy még csak 4 napja megy a rendszer de a tartájból már hiányzik 3 kortynyi víz...A házam plexis ezért látom,hogy belülre nemment...kívűlre se folythatott ki.Minden csati tök száraz,szóval a rendszer nem ereszt,de a víz mégis eltűnt.Viszont a vízem meg folyton buborékos...erre mondtátok,hogy fars levegőt szív valahonnan....nade honnan?..a tartály tetejét ráhúztam mint az állat ,elvben csak onnan szívhatná...de még így is bugyis lesz a víz.. :F

Valami tipp? :F

╔> Force Feedback. Erővisszacsatolás. Na jó, szóval ez az a technológia, ami által nem csak mi tekergetjük a kormányt, hanem Ő is minket.

(#8010) shteer válasza redraven85 (#8009) üzenetére


shteer
titán

ha a vízfogyás megáll, akkor azt jelenti h lelégtelenedett a rendszered :)

buborékokról jó lenne kép, meg adalék és keverési arány

..szerintem jónak tűnik

(#8011) redraven85 válasza shteer (#8010) üzenetére


redraven85
tag

Nincs adalék...csak sima ioncserélt víz fut benne...és amikor tele volt a tartáj buborékok sem voltak ám ! :F Szóval ezért érdekes.Képet most csinálok.

╔> Force Feedback. Erővisszacsatolás. Na jó, szóval ez az a technológia, ami által nem csak mi tekergetjük a kormányt, hanem Ő is minket.

(#8012) redraven85 válasza shteer (#8010) üzenetére


redraven85
tag

Képek :

bub1

bub2

:Y

╔> Force Feedback. Erővisszacsatolás. Na jó, szóval ez az a technológia, ami által nem csak mi tekergetjük a kormányt, hanem Ő is minket.

(#8013) Játékos válasza redraven85 (#8012) üzenetére


Játékos
addikt

Ez a rendszer még nincs légtelenedve!

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#8014) Samanbacsii válasza redraven85 (#8012) üzenetére


Samanbacsii
őstag

A tartályban is kering buborékos víz? Ezt érdemes közelről akár lámpával is meglesni. Ha igen akkor lehet nagy az áramlás és a tartályban nincs "ideje" távozni a levegőnek a vízből. Vagyis mindig visszakerül a rendszerbe.
Én ideiglenesen összeraktam a gépem tegnap este. Mivel igen kacifántosra sikeredett a rendszer ezért sok helyen levegő maradt benne. A még mindig nagy áramlásnak és kis tartályomnak ( :B ) köszönhetően leszökdöstek a bubik. Kis, kék szivacs vissza és ma reggelre semmi! Ma kiveszem a szivacsot és megnézem nélküle kavarog-e a víz.
Ezek az én tapasztalataim.

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#8015) redraven85 válasza Samanbacsii (#8014) üzenetére


redraven85
tag

Jah...a tartályban is van bubi...nemkell ehez lámpa...nagyon jól látom én 1 méterről is :DDD Szóval akkor tekerjem le a kupakját a tartálynak és hadjam,hogy had szellőzzön? :F Vagy csak csapjak bele szivacsot és zárjam le az egészet? Amúgy fura,hogy egy 90l/órás pumpa 8/6 os csöveken nagy áramlást okoz :))

[ Szerkesztve ]

╔> Force Feedback. Erővisszacsatolás. Na jó, szóval ez az a technológia, ami által nem csak mi tekergetjük a kormányt, hanem Ő is minket.

(#8016) WildDaemon válasza redraven85 (#8015) üzenetére


WildDaemon
aktív tag

A tartályt öntsd fel vizzel ugy hogy kb 1-1,5 cm-re legyen a vízszint a tetejétől.
Ha olyan a tartályod kialakítása, hogy a visszatérő víz esetleg nem tud kilövelni a tartálybóül akkor indítsd el a redszert és figyeld, hogy fogyatkozik-e a víz, ha nem fogyatkozik a vízszinted akkor tekerd rá a kupakot és probáld meg a radiátorodat megforgatni, megmozgatni ha van rá lehetőséged. ha nincs akkor emeld fel a tartályt olyan magasra ameddig csak tudod.
Ha nem légetelenedik le a rendszere még most sem akkor a visszatérő víz útját ütköztesd valamivel, hiogy ne tudjon a tartályodban légbuborék cirkuláció kialakulni, erre alkalmazhatod a kezed is és késöbbiekben egy szivacskorongot vagy polipropilén korongot.
Ha nem változik semmi akkor mond mik történtek és bogozzuk tovább..

MOD: remélem érthetően irtam.. :) ;]

[ Szerkesztve ]

(#8017) redraven85 válasza WildDaemon (#8016) üzenetére


redraven85
tag

Okés...feltöltöttem és kirázogattam a csövekből amit tudtam :DDD Mostmár remélem nemképződik több bubi...köszi a tanácsot...egyenlőre a mai nappal tesztelem őt...úgyis 24/7 ben megy a gép ...szóval lesz időm megfigyelni milesz :DDD

[ Szerkesztve ]

╔> Force Feedback. Erővisszacsatolás. Na jó, szóval ez az a technológia, ami által nem csak mi tekergetjük a kormányt, hanem Ő is minket.

(#8019) Samanbacsii válasza redraven85 (#8015) üzenetére


Samanbacsii
őstag

Nem kell szellőznie, :) ne tekerd le.
Ha nem folyt ki a rendszerből és csökkent a vízszint a tartályban, akkor egy adag levegő eljutott a rendszerből a tartályba. Ez így babetta.
Ha a tartályból KIMEGY buborék na, az nem babetta.
Így vagy úgy mindenképpen meg kell akadályozni.
Van kép a tartályról? linkeld légyszi.

[ Szerkesztve ]

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#8020) redraven85 válasza Samanbacsii (#8019) üzenetére


redraven85
tag

Még nincs kép..de a kedvedért csinálok nemsokára...csak most vendégem van :D utána lövök egyett és felteszem ide.

╔> Force Feedback. Erővisszacsatolás. Na jó, szóval ez az a technológia, ami által nem csak mi tekergetjük a kormányt, hanem Ő is minket.

(#8021) szacsee válasza P00By (#8018) üzenetére


szacsee
nagyúr

Ezt egy éve linkeled, akkor megértem.. :B :DDD

(#8022) Samanbacsii válasza redraven85 (#8020) üzenetére


Samanbacsii
őstag

Ráérsz... :P
Hétvégén nem tudom mikor leszek gépközelben.

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#8023) Delta-Laca


Delta-Laca
aktív tag

Szerintetek ezt a kártyát lehet úgy vizezni, hogy csak a GPU kap blokkot, és a többit RAM-sünikkel oldom meg, vagy pedig inkább egy full-cover blokkot rakok rá? Mondjuk az árkülönbözet azért figyelemre méltó :B Egy a lényeg: a gyári hűtőnek mennie kell :D

[ Szerkesztve ]

Üdv.: Delta-Laca

(#8024) Játékos válasza Delta-Laca (#8023) üzenetére


Játékos
addikt

Szia!
Nekem csak a GPU volt vizezve, a többin süni, és elvolt jóideig... :K
:R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#8025) P00By


P00By
nagyúr

Lehet rendelni EK 3870 X2 blokkot!

sima
acetal
nickel

szacsee:

(#8026) P00By válasza P00By (#8025) üzenetére


P00By
nagyúr

Kicsit drágának tűnik, de biztos megéri!

szacsee: Nehogy megsértődj, mert akkor tényleg mérges leszek :DDD

(#8027) szacsee válasza P00By (#8026) üzenetére


szacsee
nagyúr

:D :DDD

(#8028) P00By válasza szacsee (#8027) üzenetére


P00By
nagyúr

Oké :DDD

(#8029) yakuza.tora


yakuza.tora
addikt

Gyerekek! Látom, jól elvagytok! :DDD
Inkább abban segítenétek, hogy honnan tudnék szerezni egy tökös blokk szabásmintát a 8800GTS-hez?! (G92-es GPU) :R

Alléz Olympique de Marseille!

(#8030) P00By válasza yakuza.tora (#8029) üzenetére


P00By
nagyúr

Nézd mán beszólt a diplomás :((( ;] :P
Szabásmintát? :U

[ Szerkesztve ]

(#8031) ^Sunrise^


^Sunrise^
tag

Vegre megjottek a cuccok amit Nyugdijas kollegaval inteztunk, sajna a Posta jo szokasahoz hiven bekavart kisse. :(

Az Innova Fass-o-matic tartaly irtora tetszik, brutalisan fog kinezni ha fel lesz furva a haz tetejere. :)
A ket MOSFET blokk este kiderul, hogy jo lesz-e deszkara, remelem hogy nem csalt a korzom es a vonalzom, se a gyari adatok a meretre vonatkozoan. :Y

(#8032) szacsee válasza yakuza.tora (#8029) üzenetére


szacsee
nagyúr

Passz!
Oppá tudok valakit, aki 19K alatt ad neked mesterdarabot... :DDD

(#8033) szacsee válasza P00By (#8030) üzenetére


szacsee
nagyúr

Szabásminta nem a szabóknál van? :U
Ja jut eszembe, fémipari munkásoknál (esztergályos és népi zenekara):
Csak egy luk létezik, a többi furat... :D

(#8034) P00By válasza szacsee (#8033) üzenetére


P00By
nagyúr

De.
Ebben van igazság :D

(#8035) nyunyu válasza ^Sunrise^ (#8031) üzenetére


nyunyu
félisten

sajna a Posta jo szokasahoz hiven bekavart kisse. :(

Neked is?
Tomika mult kedden feladta a multkor elfelejtett lemezemet, de meg mindig nincs rola semmi hir :O

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#8036) yakuza.tora válasza P00By (#8030) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Látom, személyemben sikerült megtalálni a közös ellenséget! :DDD
Természetesen szabásminta alatt a blokk adatait értettem... :K

Alléz Olympique de Marseille!

(#8037) Nyugdíjas válasza nyunyu (#8035) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Ez a postás csak az ötöst nem tudta megkülönböztetni a hármastól:U
2bit rulez:D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#8038) zed1983


zed1983
őstag

Sziasztok!

Nem tudom , hogy a forumban hozzászolók közül ki ért legjobban a víthűtésekhez...de ha valaki tudja vagy esetleg jártas ebben a témában az kérem jelezze nekem...segítséget szeretnék kérni...vásárlással és összeépítéssel kapcsolatban...válaszokat előre is köszönöm!!!

Üdv minden kedves forumtársnak!

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#8039) yakuza.tora válasza szacsee (#8032) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Nyugdíjassal más ügyben vagyok alkuban. :)) Tudom, hogy istenkáromlás, de nekem ez a blokk naon nem jön be! :(

zed1983: Senki. Itt csak lelkes amatőrök vannak, akik ma este engem fognak szivatni a szabásmintás kérésem miatt... :DD

[ Szerkesztve ]

Alléz Olympique de Marseille!

(#8040) P00By válasza yakuza.tora (#8036) üzenetére


P00By
nagyúr

Áh :DDD
Csináltatni akarsz blokkot? Van itt olyan ember akinek van GTS blokkja, sőt aki csinálni/csináltatni is tud neked :U

(#8041) ^Sunrise^ válasza nyunyu (#8035) üzenetére


^Sunrise^
tag

52.-es szam alatt lakok, es az okos postas a 32.-be adta le. Az ott lako ven majom meg baxott volna szolni, igy csak ma tudtam meg, veletlenul.... :W :W :(((

(#8042) gyurczy válasza Nyugdíjas (#8037) üzenetére


gyurczy
őstag

Postáról tudnék mesélni... lényeg, a lakhelyemen két azonos nevű cég van (vezetéknévre lehet), de eltérő a cím. Az első két évben a céges telefonszámlák közül a 12-ből 4-5 érkezett meg. Sikerült addig balhéznom, míg ez a szám lecsökkent 1-2 félrepostázás/év alkalomra... de könyörgöm. Ez a dolga! Nem képes megnézni azt a rohadék címzést??? Januárban megen eltűnt a telefonszámla, viszont kaptam egy bónusz ELMÜ számlát, ami nem az enyém. :) Téboly. :W

Persze postafiókot nem tudtak adni, merthogy nincs, meg aki lemondta nem hozta vissza a kulcsot, stb...

(#8043) yakuza.tora válasza P00By (#8040) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Igen, Tomikával szeretnék egy klassz kis blokkot faragtatni az Inno3D-re. Ehhez kellenének a pontos adatok/méretek. (talpvastagság, meg egyebek) :O

Sunrise: Nálunk a házban a postaláda tetejére naponta 4-5 levelet raknak ki a lakók, mert rossz ládába dobja a postás. Csak a címzett nevét kellene elolvasni. Először a borítékon, utána pedig a postaládán...A másik hipperinteligens társaságot a parkolókártya kézbesítők alkotják a héten két alkalommal csengetett be hozzám a szomszéd Bocskaiékat keresve. Természetesen mindkettőnk neve jól láthatóan ki van írva az ajtóra. :W

[ Szerkesztve ]

Alléz Olympique de Marseille!

(#8044) Nyugdíjas válasza yakuza.tora (#8043) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

shteer-nek van ilyenje.
GTS-GT ugaynaz a nyák,csak vannak plusz hűtendő alaktrészek,de azthiszem shteer eredtileg is GTS kompatibilisre csinálta a blokkját. Szóval vele boxolj méretek ügyében;)

gyurczy: Neked milyen blokk is van az NB-n? Kellene lőnöm valami blokkokat a lapra:U

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#8045) gyurczy válasza Nyugdíjas (#8044) üzenetére


gyurczy
őstag

Konkrétan ilyen!

Ahogy néztem mindkét helyre jó lesz, bár az NB-re kicsit csálén megy fel, mindjárt tolok róla valami fotót.

[ Szerkesztve ]

(#8046) ^Sunrise^ válasza yakuza.tora (#8043) üzenetére


^Sunrise^
tag

Ooo.. ize, csak mi csaladiban lakunk es a ket szam kozott par szaz m a difi. :D

(#8047) nyunyu válasza Nyugdíjas (#8037) üzenetére


nyunyu
félisten

Szemuveget a postasnak?

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#8048) yakuza.tora válasza Nyugdíjas (#8044) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Köszi, de én úgy tudom, hogy Shteer blokkja egy külön gpu-s cucc, szóval a ramokra nem megy a víz, csak passzívban hűti. :O

Alléz Olympique de Marseille!

(#8049) szacsee válasza Nyugdíjas (#8044) üzenetére


szacsee
nagyúr

Na embör erre valami ötlet?
Elvileg hidegebb lenne a proci nem, mivel elötte visszahül a víz...nem?

A másik dolog, hogy szerinted lenne a hűtőteljesítményre valamilyen hatással, ha a HDD blokkom hátsó összekötőjét kicsit moddolnám? (10-es belső átmérőre.. ;] )
Jah és valahol olvasgattam, de megoszlanak az infók, hogy van-e értelme a High flow csatinak és csövezésnek erős szivattyúnál, mert...itt jön a csavar: kisebb átmérővel dolgozva jobbak a hőfokok... :U :F
A másik tudod holnap 2-a és szóltál, hogy szóljak rád...(biznisz ügyben) :B

(#8050) Nyugdíjas válasza yakuza.tora (#8048) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Télleg nem vagy egyszerű csóka. Eddig is ez volt a tippem,de mosmár biztos:DDD ;]
Mi a ráknak vazzeh?:F

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.