Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49651) TaaT válasza intercooler (#49650) üzenetére


TaaT
veterán

Ha egymás mellett vannak akkor gáz ez az eltérés, de ha a rendszer különböző pontjain akkor még simán lehetnek jók is :)

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#49652) SkyS1gn válasza DigitXT (#49649) üzenetére


SkyS1gn
félisten

komoly statisztika! ;)

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#49653) intercooler válasza TaaT (#49651) üzenetére


intercooler
őstag

Már kipróbáláskor meg volt az eltérés és 1más mellett voltak.

végülis nem olyan nagy gond, ami csal az van a bemenő ágon (melegebb) a radiba tkerve.

(#49654) TaaT válasza intercooler (#49653) üzenetére


TaaT
veterán

Én csak 1db hőmérő szenzort fogok használni, így nem probléma ha kicsit pontatlan :D

Give them hell Ukraine!

(#49655) intercooler válasza TaaT (#49654) üzenetére


intercooler
őstag

Na igen. Csak kíváncsi voltam hány fokos víz megy be, illetve jön ki a radibol.

(#49656) DigitXT válasza intercooler (#49650) üzenetére


DigitXT
félisten

Lehet kalibrálni?
Szoftveresen minden további nélkül. A kijelzőset nem tudom,
de tételezzük fel, hogy gyárilag is jól van belőve...:D Mondjuk
ha tényleg ~1 fok különbségeket akar az ember mérni, akkor
talán számíthatna, de a mellékelt ábra szerint lassú áramlás,
alacsony ventifordulat, és rendes terhelés esetén is csak 2-3
fok eltérés van a rendszer leghidegebb s legmelegebb pontja
közt. Mármint vízügyileg. Úgyhogy elég egy hőmérő.:))
(És azt is nagyjából mindegy, hova helyezed el a körben.:K)

Cris99: jah, jópofa cucc... Mondjuk a dT WATER-AIR kicsit
"optimista", mivel a szobában azért annyira nem volt meleg,
mint amit a gépházban mért sőt, de hát bent van a szenzor.
Lehet, hogy majd kirakom, hogy kicsit pontosabb legyen.:D

[ Szerkesztve ]

(#49657) HUfantom


HUfantom
őstag

Ha már a hőmérőknél tartunk lenne egy kérdésem.

Van valamilyen eszköz amivel "be lehet vinni" a gépbe ezeket a két-vezetékes hőmérők adatait ? Valami olcsóság :C ?

Eddig nem volt gond mert az alaplapomon van 3 hőmérőnek is hely de most úgy néz ki cserélni kell és egyetlen alaplapot sem találtam.

Előlapon valahogy nem az igazi.

[ Szerkesztve ]

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#49658) jilian válasza tajcsi (#49638) üzenetére


jilian
addikt

A BitFenix Spectre PRO 120mm / 140mm Fan Red LED - fekete -kel szemezek mert ezek mennek még a ház külleméhez.

Sajna még nem jött meg a ház. :(((
Ezért nem tudok méricskélni, de nagyban függ majd a felső ITX rendszer méretétől.
Legfelülre egy 480-ast gondoltam, az ITX alá meg egy 360-ast.
A tartályt is úgy szeretném beállítani.
Gondolatban már megvan, csak ugye, hogy miből mit érdemes venni...
Az még a TI feladatotok lesz. :B
Spórolni nagyon nem akarok mert nem egy évre fogom venni.

(#49659) Madn!ght válasza jilian (#49658) üzenetére


Madn!ght
addikt

Nekem sima spectre 120-as kék van. Nagyon halk, és tényleg szép.

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#49660) DigitXT válasza HUfantom (#49657) üzenetére


DigitXT
félisten

Én csak "drágaszágot" tudok...:DDD Mondjuk az LT verziója olcsóbb...:R
Ráadásul ez nem is előlapon van, mivel nincs kijelzője: berakod akárhova.

[ Szerkesztve ]

(#49661) Madn!ght válasza DigitXT (#49660) üzenetére


Madn!ght
addikt

Fuh, 160 juró. :D Mások ennyiért állítanak össze vízhűtést. Ennyiért sztem már véber pista is beállna és 5 percenként bemondaná a víz hőfokát. :D

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#49662) DigitXT válasza Madn!ght (#49661) üzenetére


DigitXT
félisten

Nem ismerem azt a bizonyos Pistát, de hangbemondás nekem tuti nem kéne: grafikont nem tud esetleg rajzolni az öreg?:DDD Btw. nekem van rajta még fekete előlap, meg gyári vizesblokk (a VRM-en: hasznos, ha nincs házhűtés), ill. hozzá RGB led (színezi a vizet a tartályban a hőfok függvényében), a korábban említett hőmérők, meg minden...:D Húzós árban, viszont így egy DDC szabályzása sem okoz gondot neki (habár arra van olcsóbb "célszerszám" is). Nem beszélve arról, hogy általában áll nálam a DDC, csak az Aquastream XT dohog.:R Épp ezért "ajánlottam" az LT verziót, mert ugyanolyan sokat tud harmadáron... Na nem mintha úgy olcsó lenne: ez is csak egy lehetőség.:K

(#49663) HUfantom válasza DigitXT (#49660) üzenetére


HUfantom
őstag

Jól-van gondoltam hogy ha te írni fogsz akkor ezt fogod :)
Azért is szerkesztettem bele a occsóósáágot... :)

Nem akarok ilyen nagy dolgot venni
D5 úgysem működik együtt semmivel....

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#49664) DigitXT válasza HUfantom (#49663) üzenetére


DigitXT
félisten

Hát, ha már arra jártam...:) Feltűnt az "occsóósáág" azért raktam OFF-ba.:DDD
Amúgy az LT tényleg használható, de valóban: D5 szabályzására ez sem jó...

Madn!ght: szoftverből minden megoldható, akár a hangosbemondás is.:))
A "marketing képen" látható grafikont én sem hoztam még ki belőle*, s nem is
nagyon érdekel, mert ajtó mögött van a ketyere, viszont a szoftvere bejövős.:K

*: de ki lehet, csak nem triviális.:DDD

[ Szerkesztve ]

(#49665) Madn!ght válasza DigitXT (#49662) üzenetére


Madn!ght
addikt

Az OK, hogy megbírkózik egy DDC-vel. RGB-lednek nem venném hasznát, mivel csak kék színű nálam minden. A gép a lábamnál van, ergo a grafikonnak megint nem venném hasznát. A sima LCD vízhőfokjelzőt is csak azért vettem, hogy ha vmi gebasz van, legyen mivel leellenőrizni. :)

Egyébként, amennyi csicsát tud az ajánlott ketyere, a hangosbemondás is simán beleférne. :D

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#49666) Alu


Alu
senior tag

Sziasztok!

Régebben kérdezgettem, hogy meg lehet-e csinálni úgy a vízhűtést, hogy egy autó radiátorát teszem bele.. Nos ez sajnos nem valósult és nem is fog megvalósulni, mert csak a cpu-t szeretném vizezni és annyiba kerülne a hűtés, amennyiből vehetnék mégegy hasonló kaliberű cpu-t.. :(

Még mindig a vizen jár a fejem, de most már a kompakt cuccokon. Azokról nektek mi a véleményetek? Nézgettem a Corsait H60/70/80 szériát, a H60 szvsz a tuningolt cpu-t nem hűtené le kellően, a H80 meg kissé drága.. Maradt a H70. Fórumon és tesztekben is utána olvasgattam, de csak azt láttam, hogy így kerreg a szivattyú, úgy levegős a rendszer, meg az új széria már a vékonyabb radiátorral került piacra. Nektek mi a véleményetek a Corsair H70-ről?
Másik hűtés az Intel Thermal Solution féle hűtés lenne. Erről mi a véleményetek? Azt olvastam róla, hogy ugyan az, mint a H70 csak Intel név alatt és hogy nincs vele gond, mint manapság a Corsairokkal.. Erről mi a véleményetek?

Köszönöm! :R

Alu

λŁƯ™

(#49667) Madn!ght válasza Alu (#49666) üzenetére


Madn!ght
addikt

Amiket olvastam róla, az alapján komoly tuning mellett egy hasonló árfekvésű léghűtővel jobban jársz.

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#49668) blasko92 válasza Alu (#49666) üzenetére


blasko92
őstag

Szia!

Az Intel vízhűtőt, meg a Corsair vízhűtőt ugyan az a cég gyártja.
Ez az intel kb. ua. mint a H60.

Nem éri meg ilyet venni. Ennyi pénzből sokkal komolyabb teljesítményű léghűtést lehet kapni. :R

(#49669) TaaT válasza Alu (#49666) üzenetére


TaaT
veterán

Ha számít az ár/teljesítmény arány akkor lég :)

Give them hell Ukraine!

(#49670) HUfantom válasza Alu (#49666) üzenetére


HUfantom
őstag

Régebben kérdezgettem, hogy meg lehet-e csinálni úgy a vízhűtést, hogy egy autó radiátorát teszem bele.. Nos ez sajnos nem valósult és nem is fog megvalósulni, mert csak a cpu-t szeretném vizezni és annyiba kerülne a hűtés, amennyiből vehetnék mégegy hasonló kaliberű cpu-t..

Bár mostanában már nem nézem nap mint nap az árakat de azért ez túlzásnak tartom.
Azért a I7 2600K még mindig 55 felett van használtan és 70-75 újonnan.
30-35 forintból lehetne azt a procit levizezni. Pár alkatrész apróból a többi újonnan.

DDC pumpa tetővel 7-8K
Tartály -- Esetleg DDCre szerelve 5-6K
Dupla vagy tripla radi lehetőleg normál. 8K / 12K
CPU blokk 10-12K
Csövek, csatik, folyadékok 5-10K
Körülbelül 30-35.000 forintra kijönne.
Egy ilyen rendszer fényévnyire van teljesítményben a kompakt vízhűtésektől. Ok biztos hogy nem lesz halk de videokártya még mindig hangosabbat teker játék alatt.

Amiért nehéz lenyelni, hogy a következő gépedre ami meg lehet, hogy I11 lesz ahhoz is elég lenne a rendszer. Max blokkon kell reszelni új két lyukat...

[ Szerkesztve ]

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#49671) Madn!ght válasza HUfantom (#49670) üzenetére


Madn!ght
addikt

Főleg, ha eladja a jelenlegi hűtőjét, már csak 20k körül kell kipótolni. :K

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#49672) Alu válasza HUfantom (#49670) üzenetére


Alu
senior tag

Jó oké.. én új árakkal számoltam és kb. középkategóriás termékekkel.. :)
Halk vagy hangos, engem az nem zavar. A lényeg a hatékony hűtés lenne ~5GHz -n.
Jelenleg a Corator van. Szerintetek mennyire mehetnék el vele? Ez is megfogná 5GHz-n a 2600k-t? Légben mit ajánlanátok, ami jobb mint a Corator és menne vele az 5GHz értelmes hőfokon? (leginkább az a gondom, hogy kicsi a házam és a mostani hűtő is alig fér be + a forró 480 is ömleszti a meleget a felette lévő bordákra, ezért gondolkoztam a vízen.) szerk: Corsair Vengeance ramok se nagyon akarnak elférni (nem a Low Profilos)
30-35.000Ft se kevés, ha azt nézzük, hogy a H60-at 18k-ért, a H70-et 22k-ért és az Intel hűtőjét is 22k-ért be tudnám szerezni vadi újonan. Amúgy is, azért tartom feleslegesnek külön megvenni a cuccokat, mert a vga-t nem szeretném bevizezni, csak a cpu-t. A köv. vga egy 580 DC ll-es lesz, ami meg lazán lehűti tuning alatt is, a vga blokk áráról meg ne is beszéljünk.. :( Szvsz, így már nem éri meg annyira külön megvenni és összeállítani a cuccost.
Holnap kerül be a 2600 helyére a 2600k és rá a corator. (2600 -> 4GHz 59-63 C :F )
Ha minden jól alakul, vasárnap, vagy a jövő hét folyamán le tudom tesztelni egy H60 -al.

Madn!ght; blasko92; TaaT; HUfantom: Köszönöm! :R

Madn!ght: egy kérdés: szerinted a Coratort mennyiért lehetne elpasszolni? :F

[ Szerkesztve ]

λŁƯ™

(#49673) TaaT válasza Alu (#49672) üzenetére


TaaT
veterán

most árulnak az apróban 15K-ért EK 580 fullcovert, ha hozzáadod a 30K-t a többi cuccra akkor nem túl nagy pénzből be tudnád vizezni mind2-t :)

Give them hell Ukraine!

(#49674) Madn!ght válasza Alu (#49672) üzenetére


Madn!ght
addikt

Szvsz a bolti nettó árért. :) (10k körül)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#49675) kugli81


kugli81
aktív tag

Sziasztok.Valaki tud segiteni összeraktam egy vizes rendszert tripla radi , pumpa ....A lényeg nem volt benne eddig tartály csak amiben a pumpa van .Tegnap beletettem egy tartályt a pumpa elé a radi után ahogy kell és olyan hangja van mint egy akváriumnak vagy vizesésnek :) Lehet forditva kötöttem be a pumpát?Ami a pumpából jön cső azt gondoltam az a kimenő és ami a tartály részen van a pumpán csonk az a szivó ...Légtelenitettem és furcsán hirtelen megy le a hőfok vagy megy fel.....

Gigabyte p35ds3,6750@3,4ghz,inno8800gt,logitech z-5500,kingmax2x1gb 1066mhz....

(#49676) kugli81


kugli81
aktív tag

Rendszer :Cpu blokk: Tody 56 V3 Extreme 2010 fekete
Rad: EK 360 Radiátor
Pumpa: XSPC X2O 450
Chipset: Tody 56
Ehhez raktam be a thermaltake tartáyt és majd rakom a radiátort ha jó lesz pluszban :)

Gigabyte p35ds3,6750@3,4ghz,inno8800gt,logitech z-5500,kingmax2x1gb 1066mhz....

(#49677) Alu válasza TaaT (#49673) üzenetére


Alu
senior tag

Jó, de manapság gyakran váltogatom a vga -kat és nem nagyon akarom vizezni őket. Inkább veszek drágábban egy nem melegedő típust egy brutál léghűtővel (pl. Asus DC ll), de nem nagyon szeretnék még arra is költeni. :(
Ismerősömnek van egy Asus GTX 580 DC ll -je, léggel, tuning alatt, feszemeléssel, 80%-os ventik mellett 65-68 C... :)

λŁƯ™

(#49678) Madn!ght válasza Alu (#49677) üzenetére


Madn!ght
addikt

Ez ennyi. :) Fejben dől el: akarsz-e vízhűtést, vagy sem. :)

Ha valami köztest megoldást szeretnél, és nem akarsz sokat költeni, vegyél egy H80-at. Az még kb felveszi egy profibb léghűtéssel a versenyt, ugyanakkor nem foglal akkora helyet.

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#49679) SkyS1gn válasza Madn!ght (#49678) üzenetére


SkyS1gn
félisten

vagy ha mindenképp kompaktot akar akkor a H100 viszont az már tényleg egy cpu-ra való normális árában mozog!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#49680) lori80 válasza kugli81 (#49675) üzenetére


lori80
tag

Lehet eros a pumpad,es orvenylik nagyon a viz a tartalyban,es levegot sziv?
Mert akkor szokott hangos lenni a pumpa.
Vagy,ha epp haldoklik :)

[ Szerkesztve ]

Vannak olyanok akik arulgatnak,es vannak olyanok akik eladni szeretnenek,es minden csak annyit er amennyiert el lehet adni...

(#49681) Drizzt01 válasza kugli81 (#49675) üzenetére


Drizzt01
őstag

Ugyan ez van nekem is olyan mint 1 szobaszökőkút.
Én most cserélem a tartályt lori80 kolléga segítségével nagyobbra.

https://www.facebook.com/Drizztmodding/ http://www.techpowerup.com/forums/threads/obsidian.219662/

(#49682) lori80 válasza SkyS1gn (#49679) üzenetére


lori80
tag

H100 nem egy rossz cucc,de egy jo leghutes utan szamottevoen nagy attorest nem fog okozni.Es kb ugyanolyan zajos is.

Vannak olyanok akik arulgatnak,es vannak olyanok akik eladni szeretnenek,es minden csak annyit er amennyiert el lehet adni...

(#49683) HUfantom válasza lori80 (#49680) üzenetére


HUfantom
őstag

csatlakozom az előttem szólóhoz
Esetleg egy képet csinálhatnál hogy meddig van a tartály. Esetleg levegős a rendszer...
Alu
Szivesen

Cris99
+1 H100-ra Én nem merek semmi 1 radisat ajánlani tunninghoz. H50el mutatták tesztben ahogy felmelegszik a víz stress test alatt és utána az visszafűti a processzort nyugalmi állapotban.

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#49684) Alu válasza Madn!ght (#49678) üzenetére


Alu
senior tag

Igen vizet szeretnék, de azt nem gondoltam, hogy ennyire 'gyér'-ek lesznek, amiket meg normálisabbnak tartotok, az megint 30k+. :(
Légben szerintetek milyet érdemes venni, ha az előbb írt értéken szeretném hajtani a procit?
Utánaolvastam az Intel hűtőjének és azt írták, hogy a H70 -el egy szinten van, szinte ugyan az a két hűtő. Most melyik az igaz? A H60 hasonmása vagy a H70-é? :F

λŁƯ™

(#49685) SkyS1gn válasza Alu (#49684) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Noctua D-14 sztem vagy valami hasonló kaliber!

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#49686) Madn!ght válasza Alu (#49684) üzenetére


Madn!ght
addikt

Légben: Noctua D14, alpenföhn matternhorn, Prolimatech Armageddon pölö.

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#49687) kugli81 válasza lori80 (#49680) üzenetére


kugli81
aktív tag

Erre gondoltam azota én is az aquabay tartaly amit beraktam csak 6os kivezetése van ami valószinű pici emiatt nem birja rendesen nyomni a vizet.....Szerintem kiveszem a tartányt reggel és csak a másik radit rakom be helyette....
Elötte semmi hangja nem volt csak a pumpa tartáya volt plusz a radi és nem is lehetett hallani.....A thermatake bigwater pumpa ami a tartáyhoz van eredetileg az nem tud 450l/h-t sokkal gyengébb.....
Sokat számit a tartály ? Mert akkor szerelek rá valahogy nagyobb csatikat...

[ Szerkesztve ]

Gigabyte p35ds3,6750@3,4ghz,inno8800gt,logitech z-5500,kingmax2x1gb 1066mhz....

(#49688) lori80 válasza kugli81 (#49687) üzenetére


lori80
tag

A sajat velemenyem szerint szamit,a keringetett folyadek mennyisege,de ez rendszerfuggo.
Aki 8 ventivel huti a radijait,annak mind 1,hogy mennyi folyadek van a redszereben :)
En a lassu keringetes es a csendes mukodes hive vagyok,ahoz meg jobb a tobb folyadek.

[ Szerkesztve ]

Vannak olyanok akik arulgatnak,es vannak olyanok akik eladni szeretnenek,es minden csak annyit er amennyiert el lehet adni...

(#49689) Drizzt01


Drizzt01
őstag

nekem ugyan ez a tartály agyig van töltve , mégis csobog
Nem lehet koppra tölteni , mindig marad benne nem kevés levegő

https://www.facebook.com/Drizztmodding/ http://www.techpowerup.com/forums/threads/obsidian.219662/

(#49690) kugli81


kugli81
aktív tag

Amúgy a rendszer jó hűt 40fok körül van 4ghz en az i7.-em és 55 fölé soha nem megy....Csak gondoltam belerakom pluszba ezt a thermaltake bigwater radit-t és tartáyt hüvősebb legyen ,de már nem tudom van e értelme ,de ha megcsinálom nagyobb csatisra csak jó lesz.......Nincs valami megkötés ,hogy milyen rendszerhez mekkora cső kell?Mert eredetileg a thermaltake bigwater nem egy komoly cucc azaz nem igazán i7 tuningra van eredetileg csak pluszba akartam berakni és lehet megszivtam a cső keresztmetszet miatt......

Gigabyte p35ds3,6750@3,4ghz,inno8800gt,logitech z-5500,kingmax2x1gb 1066mhz....

(#49691) kugli81 válasza Drizzt01 (#49689) üzenetére


kugli81
aktív tag

Hát ha nem tudom megcsinálni akkor kidobom semmi értelme ennek igy hangos töle a rendszer és nem hüvösebb szerintem annyira....

Gigabyte p35ds3,6750@3,4ghz,inno8800gt,logitech z-5500,kingmax2x1gb 1066mhz....

(#49692) Madn!ght válasza kugli81 (#49691) üzenetére


Madn!ght
addikt

Nyugodtan használd a szerkesztés gombot. ;)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#49693) lori80 válasza kugli81 (#49690) üzenetére


lori80
tag

Ennel huvosebb,szerintem nem nagyon lessz a + tartallyal sem.Par fok lehet javul,de nagy kulombseg nem lessz.
Meg legalabb 8-as belso meret ajanlott,de inkabb a 10.

Drizzt01
Teljesen koppra tolteni nem kell egy tartalyt sem,mert a homerseklet valtozas miatt nyomas alakulhat ki a rendszerbe,es esetleg szivargas indul be tole.
Nem tud hova tagulni a viz.

[ Szerkesztve ]

Vannak olyanok akik arulgatnak,es vannak olyanok akik eladni szeretnenek,es minden csak annyit er amennyiert el lehet adni...

(#49694) kugli81 válasza lori80 (#49693) üzenetére


kugli81
aktív tag

Ennek meg 6os a kijővő csonkja eredetileg max levághatom és bele szerkesztek egy nagyobb csatlakozot....Akkor megpróbálom megcsinálni nagyobbra vagy megy a kukába....
A radiátor remélem nem okoz valami ilyen meglepetést ha bekötöm az csak jó a rendszerbe :)

[ Szerkesztve ]

Gigabyte p35ds3,6750@3,4ghz,inno8800gt,logitech z-5500,kingmax2x1gb 1066mhz....

(#49695) Drizzt01 válasza lori80 (#49693) üzenetére


Drizzt01
őstag

Nem is lehet :DD

https://www.facebook.com/Drizztmodding/ http://www.techpowerup.com/forums/threads/obsidian.219662/

(#49696) lori80 válasza Drizzt01 (#49695) üzenetére


lori80
tag

Meg szerencse,mert eddig elaztattad volna a geped,ha koppra toltod :)

kugli81
Azon nem cserelheto a csatlakozo?
Bugyborekos a viz a tartalyban amugy?

[ Szerkesztve ]

Vannak olyanok akik arulgatnak,es vannak olyanok akik eladni szeretnenek,es minden csak annyit er amennyiert el lehet adni...

(#49697) Drizzt01


Drizzt01
őstag

Ha jól sejtem , erről van szó

https://www.facebook.com/Drizztmodding/ http://www.techpowerup.com/forums/threads/obsidian.219662/

(#49698) kugli81 válasza lori80 (#49696) üzenetére


kugli81
aktív tag

Igen nincs teljesen tele és bugyogtatja a vizet...Nem gyárilag 6os müanyag csonk jön ki amire kell dugni a csövet.....
Igen ez az amit linkeltél.....

[ Szerkesztve ]

Gigabyte p35ds3,6750@3,4ghz,inno8800gt,logitech z-5500,kingmax2x1gb 1066mhz....

(#49699) lori80 válasza Drizzt01 (#49697) üzenetére


lori80
tag

Erre gondoltam,de most ahogy jobban megnezem,ezen fix csonkok vannak?
Es annak a vegere lehet csatit tenni?
Ezzel az a gond,hogy egymas melle tettek a be meg a kimeno furatokat.
Egybol visszaszivja a beerkezo buborekos vizet.

[ Szerkesztve ]

Vannak olyanok akik arulgatnak,es vannak olyanok akik eladni szeretnenek,es minden csak annyit er amennyiert el lehet adni...

(#49700) kugli81


kugli81
aktív tag


igy néz ki .Hiába rakok nagyobb csővet rá ha beszűkül 6os-ra :(
Igen az a baj fix és arra a csőre lehet nagyobb csövet rakni...

[ Szerkesztve ]

Gigabyte p35ds3,6750@3,4ghz,inno8800gt,logitech z-5500,kingmax2x1gb 1066mhz....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.