Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49037) Satyricon válasza DigitXT (#49016) üzenetére


Satyricon
addikt

Figyu! A helyzet az, hogy régebben 2, max de télleg max 3 centit csökkent a plexitartályban a vízszint a gép bekapcsolásnál. Aztán gép kikapcsolásakor általában visszaállt eredeti állpotába! De mióta kitakarítottam a rendszert, az óta valahol levegőt szív, mert az ki van csukva, hogy ennyi levegő benn tud maradni egy helyen, ahol még víz is van! Rengeteg levegő jön ki az XT-ből és csak recseg recseg és recseg... Engem meg az ideg öl meg! :W Végülis a recsegés hagyján, el tudnám nyomni a hangját a hangcuccommal... De... A levegő bemegy a plexi tartályba, ahol lecsökken a vízszint... És amit a levegő elfoglal, azt a vízmennyiséget az XT tartályába nyomja. És a kis kupak tetején lévő lyukon jön ki a hab(kvára nem értem, mit keres benne hab, amikor tökéletesen kimostam :((( )na meg egy kis mennyiségű víz. Úgyhogy baromira megbízható most a rendszerem, max fél órára tudom bekapcsolni a gépet! Am nagyon úgy tűnik most nekem, hogy a gyorscsatinál is szívhat egy kis fals levegőt, ugyanis amikor lecsatlakoztatom róla, és vissza be, legtöbbször megszűnik a vízszint csökkenés a plexi tartályban és a csörgős levegő szívás, mint pl most, mert jelen pillanatban tökéletesen üzemel a rendszer! Am tettem az XT kupakján lévő kis lyukba egy gyuf*szálat( :D ), hátha akkor kevésbé ingadozik a vízszint... Majd meglátjuk!

Szerk.:A plexi tartályt meg majd kiszedem a rendszerből, de nem most akarom még. Mert bőven elég volt 4 4,5 nap szórakozni ezzel a sz*rral, annyira nincs erőm megint szétkapni a rendszert, hogy az nem igaz! Ha csak annyit érnék el minden bekapcsolásnál, hogy 1-2 centit csökken a vízszint,és no buborék meg csörgőhang. annak már örülnék! :K

OC.:Igen, 100% hogy az a tartály márkája, így már beugrott, hogy mondtad(Tank O Matic)! :K A rendszer pedig így van összekötve: Az XT kifelé menő ágából megy a vga blokkjába, onnan a plexi tartályba... Plexi tartályból a DDC-hez, abból megy a proci blokkhoz, onnan az északi hídhoz, és az északi hídból meg vissza az XT-be. Ha gondoljátok, csinálok másik képet is, ha esetleg valami nem vili! :U

És megint csak köszönöm a türelmet és a segítséget! :U

[ Szerkesztve ]

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.