Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48351) yako válasza OC (#48306) üzenetére


yako
tag

Nos, kösz a tippet! :R
Azt hiszem, igazad van, picit kevés lehet a szendvicshez a venti.
Íme feltekerve.
Elégedett nem vagyok, de barátibb. Nézek másik ventiket - az 1900-asra gondolok, van 1 elfekvőben, keresek mellé egyet.

A blokk kb 3 hete van nálam használatban. Tiszta volt, és én is tisztogattam...

Ööö...IHS?

By Demons Be Driven

(#48352) OC válasza Sky D. (#48348) üzenetére


OC
őstag

Tudom, hogy kitől, persze.
Az érdeke sztori volt, bár azt hittem megoldódott.

Az "O"-gűrű benne ragasztott, tehát folyóméterben lévő "gumiszalag"-ból lett levágva és spec. ragasztóval ragasztva.

Mondjuk azt nem tudom, hogy hogy deformálódhatott, ez a blokk még koszolódni sem nagyon tud, hogy szét kelljen szedni miatta.

(#48353) Sky D. válasza OC (#48352) üzenetére


Sky D.
tag

A gumigyűrű deformálódott el :) nem a blokk :) felvette a marás akját .. és kitöltötte azt, így eléggé kicsi lett a tömítő hatása :), ezéret szerettem volna kicserélni benne :)
De az elözö lap sztorijáról szivesen olvasnék , vagy ítt vagy priviben , mert hátha tanulok belölle , és nem követem el talán azt a hibát , és nem szál el a lapom szerelés közben ...

Írj Privát üzenetet ha megkérhetlek!!! All I have in this world is my balls and my word and I don't break them for no one. Do you understand?

(#48354) OC válasza yako (#48351) üzenetére


OC
őstag

Az a helyzet, hogy nem ismerem kézközelből Tody CPU blokkját, szóval fogalmam sincs, milyen dT-re képes.

Gondolom másik blokk meg nincs kézközelben. :U Csak a próba kedvéért, meg kíváncsiságból.

IHS: a fém kupak a CPU-n:

(#48355) yako válasza OC (#48354) üzenetére


yako
tag

Van másik blokk, de az inkább már hanyagolom...
:R

By Demons Be Driven

(#48356) mpierre válasza yako (#48355) üzenetére


mpierre
veterán

Próbára odaadnám az enyém... még szárazon hever, de Eger messze van.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#48357) Razermazer válasza mpierre (#48356) üzenetére


Razermazer
őstag

De sok a jó bor, meg a borpince egy hétvégén :) szerintem ruccanj ki ;)

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#48358) mpierre válasza Razermazer (#48357) üzenetére


mpierre
veterán

Erdőbényére megyünk a hétvégén olajozni a gégét... ;]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#48359) yako válasza mpierre (#48356) üzenetére


yako
tag

Rendes vagy, de nem hiszem, hogy összejönne!
Három srác mellett reggel hattól este kilencig bomlás van, utána tudok rendszerint foglalkozni vele. Nem hiszem, hogy ez időben lenne kedved nálunk csücsülni, bár elszórakoznánk biztos.

Razer: sok a bor, és a pince, de csak óvatosan, már nem a régi a "hely szelleme"!

OC 48354: Pedig hányszor mondták már ezt...valahogy mindig kiesik a fejemből.

[ Szerkesztve ]

By Demons Be Driven

(#48360) mpierre


mpierre
veterán

Valaki esetleg?

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#48361) OC válasza mpierre (#48321) üzenetére


OC
őstag

Csődarabnak semmiképp nem tekinthető, de "sok vizet nem zavar", hogy szóvicceskedjek így péntek 13-án :DDD

(#48362) HUfantom válasza mpierre (#48321) üzenetére


HUfantom
őstag

Elméletileg ha zárt a tartály és viszonylag tele van akkor nem kéne hogy nyomásváltozást okozzon...
Mondjuk mikor beindul a pumpa és állandósul a nyomás a rendszerben akkor lesz X a vizszint és mikor leáll a géped akkor meg Y de ha rendes zárt és viszonylag kevés a levegő akkor nem baj

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#48363) Sky D.


Sky D.
tag

Nio ...

Az 6 liter orvosi deszt-víz bevásárolva(csak 2705 forint volt), és a GlycoShell-t is megvettem (2350 Ft) azon azt írja, hogy 1/1-es arányban kellene keverni :(, és más a flakonja ..
Nem tudom hogy ugyan az a termék- e, csak más kiszerelésben?
A régi kiszerelésben fekete flakonos lenne .... Ez meg az új kiszerelése, ezüst szürke?

Valakinek vélemény?

Írj Privát üzenetet ha megkérhetlek!!! All I have in this world is my balls and my word and I don't break them for no one. Do you understand?

(#48364) OC válasza Sky D. (#48363) üzenetére


OC
őstag

Nem tudok hozzászólni, hogy melyik flakonos, melyik fajta és melyik színnel, mi a helyzet.

Sőt! Azt sem értem igazán, hogy mi a kérdés!? :DDD

Megvetted? Megvetted. Akkor keverd be 95:5 arányban és használd! ;)

(#48365) Sky D. válasza OC (#48364) üzenetére


Sky D.
tag

OK Ok :) megtaláltm magyar felirattal :)

Vidám cseresznye (Witam Serdecznie/lengyelül/ = Szívélyesen üdvözölle :DD ) , ha valami gebasz van , akkor a szűrő úgy is megfogja (elméletileg :F )

Írj Privát üzenetet ha megkérhetlek!!! All I have in this world is my balls and my word and I don't break them for no one. Do you understand?

(#48366) HUfantom válasza Sky D. (#48365) üzenetére


HUfantom
őstag

de aztán írd ám meg ha jó

És főleg akkor ha szar...

De inkább kívánom, hogy jó legyen.

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#48367) Seri21 válasza Sky D. (#48363) üzenetére


Seri21
tag

Desztvizet patikában vetted?

(#48368) Sky D. válasza Seri21 (#48367) üzenetére


Sky D.
tag

Igen Orvosi Dest-víz ... annál tisztább nem hosziem hogy van:D
Aqua Purificata Tisztított víz, 2000 gramm 905 Ft / 2 liter.

Írj Privát üzenetet ha megkérhetlek!!! All I have in this world is my balls and my word and I don't break them for no one. Do you understand?

(#48369) HUfantom válasza Sky D. (#48368) üzenetére


HUfantom
őstag

Hát annál már csak a kémia laborban csinált víz a tisztább :)

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#48370) Sky D. válasza HUfantom (#48369) üzenetére


Sky D.
tag

Hát ha azt vesszük, hogy a legolcsóbb élőrre kevert folyadék literje 2000 forint körül mozog ...
Akkor ez a combo a feléből kijött :)

1 X átmosom és szivárgás tesztelem a rendszert, az úgy 3 liter víz, és marad még 1 adaggal a végleges rendszernek ..

Írj Privát üzenetet ha megkérhetlek!!! All I have in this world is my balls and my word and I don't break them for no one. Do you understand?

(#48371) HUfantom válasza Sky D. (#48370) üzenetére


HUfantom
őstag

Magánvélemény következik:::
Ez ok de én pl a benzinkutas fagyállóban valahogy nincs bizodalmam...
A magyar huncut simán felvizezik a benzint is a kutakon most akkor hogy higgyem el, hogy abban a flakonban is az van ami rá van írva. Akkor inkább ahogy Jones is mondta hogy alkoholt bele a gyógyszertárból...

1: Hova mész drágám ?
2: Gyógyszertárba...
1: És miért nem beteg senki ?
2: Vízhűtésért... :)

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#48372) Seri21 válasza HUfantom (#48371) üzenetére


Seri21
tag

A benzint nem csomagolva szállítják, hanem tartályból tartályba pumpálják át.
Míg a fagyállót a gyárban becsomagolják és onnantól már csak te nyitod ki.

(#48373) ZetorGumi válasza HUfantom (#48371) üzenetére


ZetorGumi
addikt

És ha marad abból a gyógyszertári alkoholból, még csinálhatsz belőle pl kommersz szeszesitalt, vagy bort. :D Márha etil az az alkohol. :D

Seri21: Injekcióstű.... Nem egy olyan diszkóban történt esetről hallottam már, hogy drogot kevertek igy az italba. A felbontatlan dobozos/mü.a. üveges italba. Ezért nem is iszok soha semmit ott. Simán megvalósitható ez fagyállóval is.

[ Szerkesztve ]

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#48374) Sky D. válasza ZetorGumi (#48373) üzenetére


Sky D.
tag

Van ithol 2 liter bioetanolom, az jó lesz ? Annak idelyén az Unicum-nak akartam a beszállítója lenni, és abból az idöböl maradt rám :D

[ Szerkesztve ]

Írj Privát üzenetet ha megkérhetlek!!! All I have in this world is my balls and my word and I don't break them for no one. Do you understand?

(#48375) ZetorGumi válasza Sky D. (#48374) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Hát ha elég tiszta, jó lehet. :D Csak nem piesznak. :D

[ Szerkesztve ]

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#48376) Sky D. válasza ZetorGumi (#48373) üzenetére


Sky D.
tag

Azt javaslom, hogy ki ne lépj a házból, és még csak véletlenül se vegyél semmit a boltokból ,,,

Légy Östermelö, és biztos hogy azt, és olyat fogsz enni, amit megtermelsz ....!!!

#48375) Pont hogy ebből van a Unikum, meg a Hubi !!!

[ Szerkesztve ]

Írj Privát üzenetet ha megkérhetlek!!! All I have in this world is my balls and my word and I don't break them for no one. Do you understand?

(#48377) ZetorGumi válasza Sky D. (#48376) üzenetére


ZetorGumi
addikt

A boltokkal nincs bajom, csak az ilyen helyekkel, sőt, tapasztalatom is van.

A családom az, szóval +1 ide. :)

[ Szerkesztve ]

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#48378) blasko92 válasza ZetorGumi (#48373) üzenetére


blasko92
őstag

Injekciós tűvel megbabrálják azt észreveszed a szivárgásból :)
Az meg, hogy ne 1l, hanem 1,01l (vízzel felöntve) fagyállót ad-e el a kutas.... semmi haszna nem származik belőle.

A kocsma mizéria egészen más, mert ott felvizezik a piát, hogy több legyen. Bontott üvegből öntik ki, sokszor észre sem veszed.

Fagyállóba meg csak nem kevernek kábszert :D

Én is desztvíz+alkohol egyveleget használok, és tökéletesen bevált.

(#48379) ZetorGumi válasza blasko92 (#48378) üzenetére


ZetorGumi
addikt

mü.a üvegnél: Injekcióstű + egy szög.
Felmelegited a szöget, és be tudod vele varrni a kis lyukat.
fém doboznál is hasonló a helyzet csak forrasztóval.

De abból viszont van, hogy nem 1,0L hanem csak 0,75 + viz. :) És nem nagyon lesz halványabb.

Kocsmával nincs gond, mert ott vizet tesznek bele, de én más helyet irtam. :)

[ Szerkesztve ]

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#48380) Sky D.


Sky D.
tag

ÁÁÁÁ Másnaposság közeli élményem volt ....

Anyám a kertben kiabál hogy Sikló Sikló, én meg odamegyek, és rákényszerítenek a faterral, hogy fogjam meg ...
Megfogtam, a sikló meg valami büdös Sárga folyadékkel lespriccelt ....
10 másodpercre rá, megéreztem ama folyadék illatát és 2 kis rókának adtam új életet, emelet fájó búcsút intettem a finom Foghagymás füstölt sajtos lángosnak mit ebédeltem, és vagy 2 deci kólának ....

Azt kívánom, hogy Senkinek se legyen benne része ...

ÁÁÁÁÁ...

Írj Privát üzenetet ha megkérhetlek!!! All I have in this world is my balls and my word and I don't break them for no one. Do you understand?

(#48381) TESCO-Zsömle válasza Sky D. (#48380) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

De legalább megfogtad...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#48382) blasko92 válasza Sky D. (#48380) üzenetére


blasko92
őstag

Ez a siklóknál egy természetes védekező reakció. A kloákájában van egy bűzmirigy, abból ereszti a váladékot, valamint bélsarat is ;]

Jól tettétek, hogy nem ütöttétek agyon, hanem megmentettétek :)

(#48383) F e Z o


F e Z o
veterán

Ilyen volt, ilyen lett. Alig bírtam belepaszírozni a kis házba mindent. Szépségversenyre nem megyünk, de itthon azért eldöcög. Konfig az adataimnál.

H2O über alles!

(#48384) blasko92 válasza F e Z o (#48383) üzenetére


blasko92
őstag

Teljesen korrekt elrendezés. Nincs is túlzsúfolva a ház.

A pumpa nem zörög ott a ház aljában? Vagy van alatta valami? Mert a képen nem látszik.

(#48385) Sky D. válasza blasko92 (#48382) üzenetére


Sky D.
tag

Köszönöm a biológia órát :)
Kivitték a folyóhoz a szylök, úgy 2 kilométerre... A WWF Fanok kedvéért ...
Amúgy áltat barát a család :) Csak seregélyre vadászunk :) de arra mindenki :) Mert Fekete, és nem a kapun, hanem a kapu felett jön be, megdézsmálja a gyümölcsöst..... vagyis Madár.

NA jó 1-2 veréb is cső végre kerül, ha nagyon unatkozom ...

[ Szerkesztve ]

Írj Privát üzenetet ha megkérhetlek!!! All I have in this world is my balls and my word and I don't break them for no one. Do you understand?

(#48386) F e Z o válasza blasko92 (#48384) üzenetére


F e Z o
veterán

Hát amolyan cipőtalpbélés ragasztó habszivacs van alatta, olyan 3 mm vastagon. Pumpa 1-esen keringet, így nem hallani a hangját.

H2O über alles!

(#48387) Sky D. válasza F e Z o (#48383) üzenetére


Sky D.
tag

Határozottan pofásabb lett :) bár a tartályt kívülre lehetett volna tenni, ha megvannak a bilincsek.
Viszont sikerült 6cm -es belső átmerőjű bilincset beszereznem ..., így bárhova felerősíthető a pumpa .

A készletben 2 db volt, elég masszív , és 1 is elég a pumpához, így maradt egy feleslegesem.

Írj Privát üzenetet ha megkérhetlek!!! All I have in this world is my balls and my word and I don't break them for no one. Do you understand?

(#48388) python1


python1
veterán

Sziasztok srácok!

Hűtőradiátornál mi érdemes nézni,minél nagyobb annál jobb?
Tartály igazából miért kell egy rendszerbe?
Innen érdemes rendelni,alkatrészeket?
Bocs a sok kérdésért,de szeretném ha látnám az alagút végét.
Extrém hűtésre kellene.

Válaszokat köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#48389) Sky D. válasza python1 (#48388) üzenetére


Sky D.
tag

Hűtőradiátornál mi érdemes nézni,minél nagyobb annál jobb?
- igen- bár ez attól is függ, hogy mit szeretnél hűteni ...
Tartály igazából miért kell egy rendszerbe?
- víz kiegyenlítés, feltöltést/ légtelenítést segíti, víz tágulást segítő tartály....
sok funkciója van, bár valaki kis rendszernél egy sima függőleges csővel oldotta meg..
Innen érdemes rendelni,alkatrészeket?
- egy rossz szavam sem lehet. Én onnan kaptam alkatrészeim javát.
Valaki így jellemezte: Olcsóbb, A subcooling.hu-nak szebb a munkája.

Bocs a sok kérdésért,de szeretném ha látnám az alagút végét.
- No problemo.

Extrém hűtésre kellene.
- Mit értesz az alatt hogy Extrém Hütés és mennyire Extrém? nem véletlenül folyékony
nitrogén kellene neked ? ?

Írj Privát üzenetet ha megkérhetlek!!! All I have in this world is my balls and my word and I don't break them for no one. Do you understand?

(#48390) python1 válasza Sky D. (#48389) üzenetére


python1
veterán

Jaj bocs,dehogy!
Vízeznék,csak amolyan szójáték,hogy érzékeltessem,hogy mennyire kellene,hogy hűtsön.

Értem,valami hasonlóra gondoltam én is,víztartályt illetőleg.
Egyenlőre ezt a boltot találtam,ahol pofásabb proci blokkokat árulnak,mert lényeges lenne az optikai kivitel is.
Kezd azért már derengeni a lényeg,azt is látom,hogy modingolni is kell majd házat hozzá.
Most azért gondolkodóba estem,hogy mit kellene tuningolnom,jelenlegi konfig,vagy teljesen újat.

Köszönöm a válaszod! :R :R :R

(#48391) tajcsi


tajcsi
senior tag

http://hardverapro.hu/apro/radiatorok_eladok/hsz_1-50.html ehhez mit szóltok? Szerintetek ez egy jó radiátor?

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#48392) TaaT válasza tajcsi (#48391) üzenetére


TaaT
veterán

ha a design nem számít, elmegy...

Give them hell Ukraine!

(#48393) ---Lasali---


---Lasali---
Közösségépítő

Vízhűtés emberre: [link] :D

(#48394) F e Z o válasza tajcsi (#48391) üzenetére


F e Z o
veterán

Megveszed 3k-ért, meg további 3 k-ért forrasztathatsz bele 1/4 collos közcsavart. Egyébként ígéretesnek tűnik.

H2O über alles!

(#48395) tajcsi válasza F e Z o (#48394) üzenetére


tajcsi
senior tag

Azt mondja a tag, hogy G1/4es menetű....

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#48396) Razermazer


Razermazer
őstag

Kidobáltam a nagy vizemet ez maradt meg belőle[link] sárga kábeleket nem nézni majd csinálok velük valamit mert így elég ronda. Harisnyázás folyamatban. Teljesítmény kielégítő és néma, ki hitte volna hogy egy slim radi ilyen jó hatásfokkal dolgozik.
Az igazsághoz hozzátartozik, hogy csak egy cpu-t kell hűtenie azt meg séróból megoldja.
A d5 5.-fokozaton behabosítja a rendszert :D ezért csak 2.-fokozaton megy, légtelenítés fél perc volt annak ellenére hogy a kialakítás nem éppen a fizika törvényeinek megfelelő.
Vga-t azért nem hűtöm még, mert nem ad rá okot max 55 fok ha dolgozik, a dizájn kedvéért majd egyszer ha lesz hozzá fullcover blokk 7850-ről van szó. Ekkor kap a rendszer majd egy dual radit a felső nagy 23-as venti helyére, és kész is ennyi.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#48397) Sky D. válasza Razermazer (#48396) üzenetére


Sky D.
tag

Szépen néz ki :)

Razermazer Megvan még a MO-RA2 ? mert én szívesen átvenném kompenzációval :)

Üdv Zoli

Írj Privát üzenetet ha megkérhetlek!!! All I have in this world is my balls and my word and I don't break them for no one. Do you understand?

(#48398) F e Z o válasza tajcsi (#48395) üzenetére


F e Z o
veterán

Sztem úgy jó vétel, igaz, ha postázni kell, akkor még ugrik rá 1-1,5k.

H2O über alles!

(#48399) tomic válasza ---Lasali--- (#48393) üzenetére


tomic
addikt

Nyáron melóban pont ideális .

(#48400) ImmerFr01


ImmerFr01
csendes tag

Sziasztok!Segítségeteket szeretném kérni.Asus 8800 Ultrát szertnék gyári lég helyett vízzel hűteni.Tudnátok ajánlani egy komplett szettet vagy egy helyet ahol vehetek ilyesmit?Bármi tanács-ötlet jól jönne.Köszönöm! (vízhűtő blokkot már találtam..)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.