Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47001) sinya85 válasza Hellboy2387 (#47000) üzenetére


sinya85
senior tag

Maradj a léghűtésnél. ez a gányolás nem neked való.....

Azért megjegyezném hogy attol mert neked kell felrakni és nem más rakja fel helyetted nem jelenti azt hogy gány. nyárra meg +10 +15 fokot símán rászámolhatsz a mostani értékeidre.

[ Szerkesztve ]

ஜ۩۞۩ஜ

(#47002) DigitXT válasza Hellboy2387 (#47000) üzenetére


DigitXT
félisten

Mivel hűtöd te azt a procid, hogy terhelve <35 fok 4.5GHz-en?:DDD Vagy mivel mérted, ha az adatról kiderül, hogy abszolút nem valós?

Egyébként ha igaz lenne, amit írsz, már most bőven vernéd az átlag vízhűtést... Ebből viszont azt mondanám, hogy nem éri meg vizezned, uis neked vmi csoda-léghűtőd van: ebből nem lehetne hova fejlődni. (Max. hangerőben, ha most esetleg brutál hangos.)

A gyári vizes VGA-val tényleg nem kell semmit vacakolni, de brutális felára van. Amellett viszont a saját vízhűtésed kiépítése komoly gányolás tud lenni.:D Szóval kényelmi szempontból önmagában nagyszerű dolog egy ilyen VGA, de nem biztos, hogy megéri...:R

[ Szerkesztve ]

(#47003) Hellboy2387 válasza DigitXT (#47002) üzenetére


Hellboy2387
aktív tag

Adia 64 -el nézem a höfokot. Mugen 2-es van rajta. megjegyezném hogy jelenleg 7 venti van a gépben. 3x20, 1x14, 3x12cm es venti. Nem tudom ez annyira jónak számit?
hidd el valos.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=hellboy2387

(#47004) sinya85 válasza Hellboy2387 (#47003) üzenetére


sinya85
senior tag

És mekkora hangja van a gépnek?

ஜ۩۞۩ஜ

(#47005) Hellboy2387


Hellboy2387
aktív tag

A gányolást nem szo szerint értettem. Inkább ugy h ha valami gyárilag van összerakva pl vga vizhütés-nél nagyobb az esély hogy azt szakember rakta össze és telsztelve volt és biztosan jó. Tudom az vizhütés nem játék és nehéz összerrakni. Azt mondjuk hozzá tenném hogy 1-2 óránál többet nem szoktam jáccani. Lehet nincs idje felmelegni vagy mittom én. A régi házamban 45-47 fokos volt a proci azért is cseréltem le...

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=hellboy2387

(#47006) Hellboy2387 válasza sinya85 (#47004) üzenetére


Hellboy2387
aktív tag

A hangja. Hát nem a legcsendesebb ház. Engem nem zavar. éjszakára nem szoktam hagyni menni. Viszont amugy venti szabájzos a cucc. Szoval ha ugy van letudom "halkitani":D

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=hellboy2387

(#47007) Hellboy2387


Hellboy2387
aktív tag

Ha csendes házra vágysz ez nem azXD

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=hellboy2387

(#47008) DigitXT válasza Hellboy2387 (#47003) üzenetére


DigitXT
félisten

Egy screenshotot lökhetnél róla azért...:D
(Az előző HSZ-t még szerkesztettem, csak
úgy néz ki, mobilról kicsit lassú vagyok...)

[ Szerkesztve ]

(#47009) Hellboy2387


Hellboy2387
aktív tag

ok

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=hellboy2387

(#47010) Hellboy2387 válasza Hellboy2387 (#47009) üzenetére


Hellboy2387
aktív tag

itt a screen shot.

öööööö hogy lehet ide feltölteni képet?

Na valahogy 1mb-osra kéne csinálnom ugy hogy re romoljon a kép

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=hellboy2387

(#47011) jones965 válasza Hellboy2387 (#47009) üzenetére


jones965
Modder

Létezik szerkesztés, valamint válasz gomb is. Kérlek használd, a fölösleges hozzászólásokat pedig kerüld!

(#47012) Hellboy2387 válasza jones965 (#47011) üzenetére


Hellboy2387
aktív tag

Bocsi. na itt a kép.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=hellboy2387

(#47013) HUfantom válasza Hellboy2387 (#47012) üzenetére


HUfantom
őstag

pfff
Most vagy mind hibás vagy ilyen nem létezik :)

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#47014) Hellboy2387 válasza HUfantom (#47013) üzenetére


Hellboy2387
aktív tag

Hát én nem tudom láthatod a dátumot és az időt. Pedig ennyi. Most akkor ez jónak számit?

esetleg lefotozhatóm a házat is ha gonodljátok.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=hellboy2387

(#47015) ThodEE válasza HUfantom (#47013) üzenetére


ThodEE
őstag

Mi baj evvel?
Vagy frankón le van hűtve, vagy mivel nem terhelt visszaveszi a feszt mondjuk és ezt nem érzékeli a CPU-Z :F :Y

Hellboy2387:

Jó hőfokok, terhelés alatt is ilyen kicsi az eltérés?

http://picasaweb.google.com/116647084346941867867/1155?authuser=0&feat=directlink

(#47016) Hellboy2387 válasza ThodEE (#47015) üzenetére


Hellboy2387
aktív tag

üdv. Nem veszi vissza feszt. Úgy csinálta meg ismerős hogy mindig fix legyen ahogy a ghz is. Tény leges adatok. Nem tudom mi ezen olyan ki akasztó bár víszonyitási alapom nincs.

ThodEE: Terhelve kb. 5-7 fok-al melegebb minden.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=hellboy2387

(#47017) Hellboy2387 válasza DigitXT (#47008) üzenetére


Hellboy2387
aktív tag

Szóva. Akkor ha már ezt kiveséztük van e értelme vízhűtést csinálnom. Bár a kártya miatt lehet Hogy jó lenne mert a kártyát is huzni szeretném, A jó szellőzés alapnak meg jó. Mert én úgy olvastam hogy a vízhütés melett minkép kell a jó szellőzés ugyan ugy.

UI: Persze ez a kártya is szóbajött. Önálló vízhűtéssel. Kérdés az hogy ére anyit mint amibe kerül:[link]

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=hellboy2387

(#47018) DigitXT válasza Hellboy2387 (#47012) üzenetére


DigitXT
félisten

És ezen hol a terhelés?

#47017: ha veszel egy GTX580-at, azt tuti nem akarod majd húzni: minek?
Ha meg kevés valahol (über felbontás, vagy Crysis 2, DX11 + HighResText)
akkor húzva is kevés lesz. Nekem is be-beesik az adott példa már elég kis
felbontáson is 30 FPS-re... Elég idegesítő, de végig vittem úgy is: szép...:D
Oda már GTX580SLI kellene (főleg, ha Full HD, vagy fölötte), vagy GTX590.
Már ha nVidiát nézünk, és most kapható verziókat... AMD-nek is vannak
elég brutál kártyái, meg aztán írtad, hogy te 680-at szeretnél, stb.:R

Igazából nem azért éri meg VGA-t vizezni, mert húzod, hanem mert néma.

#47019: a linkelt képen nem látszik semmi, ami épp terhelné a processzort,
noha azt állítottad, hogy terhelés alatt maximum 35 fokos a ketyere.:))

[ Szerkesztve ]

(#47019) Hellboy2387 válasza DigitXT (#47018) üzenetére


Hellboy2387
aktív tag

Hogy érted hogy hol a terhelés?

Késöbb szeretnék majd év vége fele 3 monitoros megoldást be ujjitani. Full hd-ban. Oda már kell a jó kártya. meg a sok memoria.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=hellboy2387

(#47020) HUfantom válasza Hellboy2387 (#47019) üzenetére


HUfantom
őstag

3 monitorhoz meg SLI Crossfire fog kelleni.
Oda nem lesz elég egy kártya, vagy mediumra visszaveszel mindent.

A hőfokokra meg azt hogy idle módban nagyon közel van a szobahőmérséklethez a húzott procid hőmérséklete.

[ Szerkesztve ]

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#47021) Hellboy2387 válasza DigitXT (#47018) üzenetére


Hellboy2387
aktív tag

Most csak beszélgetünk nem megy közbe semmi, és láthattad igy 29fok máshogy nem tudnám meg mutatni csak ugy idejösz jáccol 1 órát és meg nézed azt a progit és anyi amennyit mondok. 580sli-t nem birná el a tápom. 800w-os csak. 590 lesz belöle max. Vagy tápot kell cserélni. Ezért kérdezem én hogy most akkor hogy gondolkodjak. Legyen vízhütés vagy sem mert ugy olcsobb a kari is.

Égy ugy tudom a 3 monitort az 590 el viszi. De lehet hogy rosszul tudom. És a 3 monitor nál érdemes mondjuk 560 ti sli vagy 570 sli?

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=hellboy2387

(#47022) HUfantom válasza Hellboy2387 (#47021) üzenetére


HUfantom
őstag

az 590 ugye egy kétmagos kártya...
Az 560 is el fogja vinni, de nagyétkű játékoknál az hogy nem 1920*1080as a felbontás hanem 3*1920 X 1080 akkor hirtelen beleáll a földe az egész és nem 80FPS lesz hanem 25.

Barátok szokták kérdezni hogy mi a francnak nekem a 6970es csúcskártya mikor nem tudok kihasználni. Mindig mondom nekik hogy 1280*1024 maxos beállításoknál persze hogy elég az 512 ram de fullHD és annál nagyobb felbontásoknál gyorsan elfogyna...

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#47023) Hellboy2387 válasza HUfantom (#47022) üzenetére


Hellboy2387
aktív tag

Igen. Pontosan igy van. Viszont akkor lehet maradok a másik lehetőségnél veszek 27" monitort aztán azon nyomom az ipart full hd-ban talán ugy mindenki jobban jár. De mint mondtam 600-as szériát várom kitudja mire képesek már az új nvidiák lehet ott elég 1 kártya és 1 800w-os táp a 3 monitoros megoldáshoz.

Nyugi engem is hülyének néznek hogy Csak a házam (ventivel, venti szabájzolva) 45 ezer volt csak. Akor a proci megint 60k, a lap 40k igy tovább igy tartok 260 ezernél és még nincs benne vga. a régi szart raktam bele. Ezért lenne fontos H merre induljak, legyen vagy ne legyen víz hütés, milyen vga legyen, És 1 db 27" vagy 3 24". ez még függöben van reméltem h itt legalább vizes dolgot eltudom dönteni.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=hellboy2387

(#47024) Hellboy2387 válasza DigitXT (#47018) üzenetére


Hellboy2387
aktív tag

Na csak hogy lássál terhelést is. Elinditottam a linx-et remélem ismered a programot. Jelen pill nem tudok jobbat ami ennél jobban meg terhelné. Már megy 1 ideje a legtöbb ami volt eddig az a 40fok fölé nem nagyon ment (15 re állitottam) majd ha már mondjuk 1 órája dolgozik akkor majd csinálok 1 képet és láthatod mennyire melegedik.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=hellboy2387

(#47025) tajcsi válasza Hellboy2387 (#47024) üzenetére


tajcsi
senior tag

Na erre énis kiváncsi vagyok

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#47026) sinya85 válasza Hellboy2387 (#47024) üzenetére


sinya85
senior tag

Szerintem DigitXT-nek fogalma sincs mi az a linx. lehet bekéne linkelni neki :)
Amugy az eredmények mostmár engem is érdekelnek.

[ Szerkesztve ]

ஜ۩۞۩ஜ

(#47027) Hellboy2387 válasza tajcsi (#47025) üzenetére


Hellboy2387
aktív tag

Na azért már jó ideje megy, ez volt a leg magasabb hő fok eddig, amikor befejez egy feladatot kb. 1 percik olyan 36-37 fok-ig lemegy aztán szépen lassan vissza.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=hellboy2387

(#47028) DigitXT válasza Hellboy2387 (#47024) üzenetére


DigitXT
félisten

Úgy lődd a képet, amikor fut a LinX ne utána, mert az semmit nem jelent, azonnal leesik a maghő... Javasolnám a CoreTemp, vagy a RealTemp használatát, azokban látszik a max. mért érték is. Nyilván van az a léghűtő üvöltő ventikkek, ami meg tud fogni egy tuningolt procit is viszonylag jó hőfokkal, de azért az már látszik, hogy a terhelve 32-35 fok nem lesz meg, márpedig először azt írtad.:) Ezért mondtam, hogy az nem valós, vagy mondjuk nem jól méred. Egyelőre az utóbbi a sanszosabb.

Szerk: na, mobilról megint lassú voltam, idejöttem a nagy géphez szerkeszteni.
Szerintem nézz rá a grafikonodra, ott figyel a 64 fok, akkor miről beszélünk?:D
Ja igen a CPU hőfok 41 fokon áll, de azt általában senki nem nézi: nem játszik.

[ Szerkesztve ]

(#47029) AtHoS válasza sinya85 (#47026) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Hát így látatlanban az Aida CPU megnevezésű dolga lesz 40 ºC, a magok meg amit eddig észre sem vett Hellboy2387 60 fölött.

Amúgy meg az 1 ºC-os Vertex 2 nagyon brutál :DDD Az a mugen már fagyasztja az egész gépet

Mod: Na közben ez be is jött

Mod2:
MontyCrew
Nála viszont mutatja. Nálam az Intel SSD-t nem is mutatja, mert nincs benne hőfokjelző

Mod3:

Amúgy ez AVX-es linx?

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#47030) MontyCrew válasza AtHoS (#47029) üzenetére


MontyCrew
senior tag

Nekem sem méri a Vertex2 a hőfokot.

és neked mi az erősséged? hmm, van egy Skyline-om

(#47031) Hellboy2387 válasza DigitXT (#47028) üzenetére


Hellboy2387
aktív tag

Most komolyan erről fogunk vitatkozni. Játék közben volt nekem annyi. A más kérdés hogy a progi jobban meg tudja terhelni. Amugy meg akkor csináltam miközben fut. Nem arra megy ki a játék hogy nekem milyen király hanem arra hogy végre tudjam hogy kell nekem a víz hütés vagy sem. Meg nem hazudni járok ide szoval vagy el hiszitek vagy sem a értékeket. Nem paintal rajzoltam oda hanem ennyit mutatnak a progik.

Megy jegyezném nem üvöltenek a ventik ugy mennek ahogy eddig, mint emlitettem már szabájzon vannak olyan alap, illetve közepes fordulaton vannak. a 20as alapon mert annak alacson fordulatnál is nagy a légszállitása, a 12 és a 14 es közepesen. illetve van ami alaplapra van kötve.

Minden esetre valaki örülnék ha elárulná, hogy ha mondjuk víz hütésem van akkor mire számíthatok és kb mennyi. És érdemes e.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=hellboy2387

(#47032) DigitXT válasza Hellboy2387 (#47031) üzenetére


DigitXT
félisten

Nem az a baj, hanem elbeszél(t)ünk egymás mellett.

Azt, hogy kell-e neked a víz, azt Te tudod - csak amit
leírtál mellé, hogy most mi a helyzet nálad, arra bárki
rávágná, hogy NEM KELL! (Olyan jó értékeket írtál be
léggel ugye, hogy arra a víz sem tudna sokat ráverni*,
nade jó, hogy kiderült, hogy nem éppen igaz: ez van.)

A valóságot egy rendes vízhűtés némán tudná hozni.

Azt, hogy neked EZ megéri-e a ráköltött 100K-t, azt
csak te tudod. A VGA-ra meg akkor érdemes rátérni,
ha megjelent. Mármint a GTX680. Addig az van, ami.

*: ha egyáltalán, kivéve azoknál, akik "fagyasztóval"
játszanak, és mínuszfokos vizet keringetnek, akkor.

Szerk a szerkre: "ha mondjuk víz hütésem van akkor
mire számíthatok és kb mennyi. És érdemes e."

Ugyanerre számíthatsz némán - 100K-t kb. bele kell tolni.
Szerintem ezt már korábban leírtuk. Ha megfelel nagyobb
hangerő, akkor lehet olcsóbban, vagy akár jobban hűtve...
Az, hogy ez neked megéri-e azt az összeget, nem tudjuk.
Természetesen határ a csillagos ég: mint mondtam volt, a
radira is el lehet verni 90K-t simán, és akkor az csak radi.

#47033: miért a proci hőfokot nézed? Azzal nálad sincs
semmi baj szerintem: ha a tuning is stabil, akkor pláne.

[ Szerkesztve ]

(#47033) Hellboy2387


Hellboy2387
aktív tag

No akkor valaki tudna nekem ilyen procinak a höfokát mutani terhelés alatt vízhütéssel és enyire huzva? H legyen viszonyitásom?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=hellboy2387

(#47034) Hellboy2387 válasza DigitXT (#47032) üzenetére


Hellboy2387
aktív tag

Most én nem szeretnék magamból hülyét csinálni de nagyon ugy tünik. Mikor játszottam 32-35 fok-ot mutatott, (1-2 órásjátékokról van szó) elinditottam ezt a linx-et ez jobban meg gyürte a száját azt több lett. Ez van. És mint már mondtam semmi viszonyitásom nincs nem tudom mit tud a víz hűtés, A ssd is olyan dolog sajnáltam rá a 40 ezeret de ismerős meg mutatta milyen 20x jobb töle a gép megérte. Ha ez a vízhütéssel a helyzet hogy sokkal stabilabban hüvösebb téllen nyáron és sokáig birja a tuningal a gép akkor meg veszem persze
körül néztem, mikből lehet összerakni hát, elkélne a segitség majd hogy milyen alkatrészekből rakjam össze ha összerakom. A vga-nál meg majd el válik hogy lesz olyan amin gyárilag lesz block- vagy venni kell rá. Meg azt is irtam H szeretném ha gépen belül lenne. Anyi kell hogy szépen elvigye a gépet és kész.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=hellboy2387

(#47035) tajcsi


tajcsi
senior tag

A t*kömet duplázol már .....

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#47036) Kolondrum válasza Hellboy2387 (#47027) üzenetére


Kolondrum
félisten

ez nem avx teszt,az 100gflop felett dob 4500on. Azért hitetlenkedünk a hőfokokban.

[ Szerkesztve ]

(#47037) Cybertrone


Cybertrone
veterán

Mennyetek a SB topikba.... eleg a procibol! Elso ranezesre ne kelljen neki viz, sok duplat kellene akkor olvasni!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#47038) viperabácsi válasza Hellboy2387 (#47024) üzenetére


viperabácsi
addikt

ha nem tudsz dönteni nézd meg ezt a TESZTET ha egy komolyabb kártyát használsz még jobb lehet

[ Szerkesztve ]

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#47039) viperabácsi


viperabácsi
addikt

Hellboy2387 3db 24 " os monitor 168cm x 38 cm helyet foglal .Nem tudom elhinni hogy állandóan ezen játszanál mert kb 2.5 métzerről kellene3 nézned hogy lásd a kép egészét kényelmesen!

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#47040) Sky D. válasza AtHoS (#46991) üzenetére


Sky D.
tag

Bocs , de 3 hőmérséklet érzékelő az Asus Stiker II Extrénm-hez is járt :)
Nem csak a Rampage kapott ... én az egyikkel, a memóriák hőmérsékletet mérem ugyan így:)

Írj Privát üzenetet ha megkérhetlek!!! All I have in this world is my balls and my word and I don't break them for no one. Do you understand?

(#47041) AtHoS válasza Sky D. (#47040) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Hát nekem még nem volt ilyen drága Asus lapokkal dolgom :B Ami most van ill. volt eddig, azokhoz semmi ilyen extra nem járt.
Egy Heatmaster modullal mondjuk kiküszöböltem ezt a gondot, viszont ilyen kis fain AI Booster dolog nincs hozzá. Ami van pedig picit körülményesebb.
Csak már jó lenne rendesen beüzemelni azt is, mivel jelenleg csak vízhőfok van rákötve, pedig elég rendesen meg lehetne babrálni még hőmérsékletfüggő ventiszabályzással is.

Hellboy2387

Ha gépen belül kívánod megoldani a hűtést, akkor első körben azt nézd meg, mit szeretnél majd hűteni (elemek fogyasztása döntő befolyással bír), ehhez milyen, mekkora, mennyi hűtőradiátorra lesz szükség és ez bele fér-e a sz.gép házadba vagy esetleg sz.gép ház cserével egyáltalán megoldható-e a belő kialakítás.

read-only mode on the forum

(#47042) TaaT válasza AtHoS (#47041) üzenetére


TaaT
veterán

Ma megjött a tartályom és kíváncsiságból összedobtam egy vizes rendszert a szőnyegen, blokkok és radik nincsenek benne. Csak egy DDC, egy tartály és átfolyós hőmérő szenzor...

19.5fokos szobában 23fokos a víz... ennyi hőt termel a pumpa? :)

szerk.: ezt nem neked akartam, mellényomtam :B

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#47043) sinya85 válasza TaaT (#47042) üzenetére


sinya85
senior tag

Meglehet, ugyan is a ddc nagyon meleg tud lenni.

Többiekhez: VAn értelme leszedni a kupakot a procirol? mit gondoltok.

ஜ۩۞۩ஜ

(#47044) HUfantom válasza sinya85 (#47043) üzenetére


HUfantom
őstag

Többiekhez:
Kemény tuningosnak biztosan. De ugye garancia ugriknál nem biztos hogy az átlag usernek, illetve aki közel néma gépet szeretne érdemes. Nem épp veszélytelen mutatvány.

Pumpa
Az alja szokott melegedni, nem pedig a forgó résznél, de nagyon modellfüggő. Valamekkora dT mindig van.

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#47045) Hellboy2387 válasza AtHoS (#47041) üzenetére


Hellboy2387
aktív tag

üdv.Az már sikerült el döntenem hogy kivűl lesz a radiátor még hozzá 2 db tripla ami szendvicsbe lesz 6 ventivel mint pl a noctua d14 hogy el lehesen képzelni. Valoszínű a tartály is már meg lesz a pumpával, Házban lesz az már biztos. 1 erősebb vga lesz. És hosszabb variálás után maradtam az 1 db 27 colos monitornál. Elég lesz az is illetve árban is jobb, talán ha lesz pénzem teszek még hozzá 27-est de nem valoszínű.. Aztán ha valami változna Csak lekötöm a 2 tirplát és átrakom egy 1080-ra pl. Most már tudom legalább mit keressek segitett az egyik forum társ. üdv.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=hellboy2387

(#47046) tomic válasza Hellboy2387 (#47045) üzenetére


tomic
addikt

Ilyen hőmérsékleti eredmények mellett, felesleges pénz kidobás vízhűtésre költeni.
De te tudod.

(#47047) HUfantom válasza DigitXT (#46958) üzenetére


HUfantom
őstag

Találtam egy pontosabb képet!

Bakker van kb 2cm hely és vagy 6 cm mélyre le kéne nyúlni hogy elérjen a forrasztási pontot


Ugye nektek is ez azt a kerek ezüstöt pontra mutat a nyíl ?

Lehet el oda kéne adnom egy nálam képzettebb embernek...

[ Szerkesztve ]

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#47048) Hellboy2387 válasza tomic (#47046) üzenetére


Hellboy2387
aktív tag

Igazából a lényeg amiért szeretném, az az hogy csendesebb lesz, meg a vga miatt akarom majd inkább, mert sli lesz és igy csak jobb lesz a hütés. Aztán ha már bépitem mért ne legyen rajta a proci is ugy leglaább egybe lesz az egész.

szerk: De ezek az eredmények téli eredmények, kitudja ha kánikula lesz milyen höfokot produkál.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=hellboy2387

(#47049) TXT


TXT
őstag

ASUS Crosshair V Formula vízhűtése kapcsán érdekelne, melyiket ajánljátok, melyikkel van tapasztalat ezek közül: Ezt, vagy ezt?

(#47050) becsitibi


becsitibi
senior tag

Sziasztok!

Érdemes egy procihűtéshez olcsóbb EK-DCP 2,2 pumpát venni mint egy DDC-t?Csak egy procinál megéri a felárat a DDC?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.