Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26038) hibavissza válasza Teasüti (#26033) üzenetére


hibavissza
veterán

Amin dolgozol, amiért fizetni fognak annak mindig legyen backupja felhőben. Szerkesztés közben is backupoljon. Mondjuk félóránként. Az eredetit is feltenném felhőbe míg ki nincs fizetve.
A leadás után pedig addig tartanám (egyet felhőben, egyet a gépemen) amíg kinézhet még pénz a munkából. Utána törölnék mindent. Vetesse fel még egyszer, ha annyira kell.....
Esetleg lehet YT-on tárolni a vevők anyagait, de nem mindenki járul hozzá, hogy feltöltsd, még privátként sem.

A mentésnek egy szabálya van. Mindenből legyen legalább egy másolatod egy fizikailag eltérő helyen. Én nem fizetek felhőért, mert nem akarom elérni azonnal a backupom, így egy nagyobb vinyóra kimásolom a dolgaim és átviszem szülőkhöz.

Otthon mentek egy másik a gépben lévő vinyóra időnként és ritkábban egy külső vinyóra, ami le van választva a gépről. Tehát nekem 4 másolatom van mindenből. Ez túlzás.

Az, hogy hány terás vinyót kell venned csak te tudod megmondani magadnak. Te tudod mennyire tömörítesz és hány órát. Nekem csak a privát fotóim túl vannak az egy terán....

De már ez is ezerszer át lett rágva.

Kéne egy összefoglaló......

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.