Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-10-10 15:19:20

LOGOUT.hu

Ez egy agyalós-beszélgetős Covid-19 topik. Érvelni kötelező, a másikkal foglalkozni tilos, rettegőzés duplán, a szemlélet tudományos (a "meddig maradjanak a lezárások", azaz a társadalmi rész elfér, de csak szűken/járványhoz kapcsolódóan), ergo nem oltásellenes, nem hit alapú. Ami ebben a szellemben íródik, marad, ami nem, az nem, téríteni meg se próbálj.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26311) Kékes525 válasza koncsik (#26276) üzenetére


Kékes525
félisten

AZ NTU nekem 10 volt. Te miért csináltattál NTU-t? Sinopharmot kaptál elsőnek, vagy beteg voltál? Habár a Sinopharmtól nem valószínű, hogy 3136,48 BAU/ml-et kapsz. Nekem a 3. után (Moderna), amit 2 Sinopharmra kaptam:

Erre (3264,72 BAU/ml) most kapok, jövő hét szerdán, egy 4.-et, Pfizert.

Azért adatom be, mert a delta jelentősen csökkenti a neutralizáló antitestek számát, harmadolás és nyolcadolás közötti értékre. Másrészt én veszélyeztetett vagyok az erős elhízás miatt, ami a legveszélyesebb a COVID-19 betegségben. Ezenkívül pitvarfibrillációval 3x műtöttek.

Ha jól emlékszem te sem vagy egy könnyű súlyú, így neked is csak javasolni tudom az emlékeztető oltást.

Ja és nincs túlimmunizálás. Itt meghallgathatod Duda és Rusvai véleményét is. Ők is ezt mondják: [Az oltatlanok száma jóval nagyobb gond, mint a harmadik oltás - Szeged Podcast #052 - 21.07.30.] 1 óra 6. perc.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.