Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12050) vegitossj7 válasza kovsol (#12047) üzenetére


vegitossj7
addikt

Hát, nekem a Buildem az alábbi, Google-n, youtube-on sehol nem találtam ehhez hasonlót...

Ha egyedül vagy, és randomokkal mész, lehet nem jön be annyira, ehhez hangolni kell a csapatskilleket, hogy maximális hatékonyságot érjen el az ember.

Ajánlott statok: I 1417 I 2000+ I 35000 Skill power I

Skillek: Damage boost Healshot/Reactive Shield

Fegyverek:
LMG, SMG/Shotgun (Ha lehet sig. skill visszatöltős), és Craftolt pisztoly, bleed talenttel AoE aggrotartó..
A lényeg, hogy az összes fegyveren legyen threat növelő, így 1 millió km-ről is téged lőnek.
A pisztolyon van az igazi lényeg, azt használod a nagy részben, amikor nem, akkor az LMG-t supresselsz, várod hogy visszajöjjön a pajzs/heal.

Gear talentek:
- Chest Overheal-es(Vigorous).
- Backpack 13% Skill power max. hp-nál (Inventive)
[Úgy számold, hogy ha nincs meg a 35k Skill power, akkor ezt is hozzá kell adni, így mikor használod a pajzsot, max. Skill powered lesz.]
- Mask Medkites debuff eltávolító (Rejuvenated)/ debuff esetén Hp visszatöltő (Rehabilitated) <- Patchben javítják
- Gloves 25%-al több sebzés pisztollyal headshotnál (Decisive)/ 13% + Crit Chance, ha nincs az ellenfél fedezékben (Savage)
- Knee Mind1. A statja legyen meg.
- Holster - '' -

A társaktól kell egy Smart cover, aminél ha gáz van, tudd használni fedezékben. Mindig 1 kupacban kell lenni az összes embernek, vagy legalább közel egymáshoz.
Ha úgy érzed kevés a DPS, fuss a társakhoz, spammeld a Healt. (15%+dmg,15%+damage resistance+overheal)

Talentek:
- Medkit használata mindenkit healel 10 méteren belül.
- Bleed chance 40%-ba, 10 méteren belül "átterjedhet"
- Mozgás közben megölsz valakit, 30% damage resistance.
- Heal esetén 15%-al felgyorsul a skill visszatöltésed. (Csak Healshotnál vettem észre, hogy működik.) <- Ezen skill nem a te értéked 15%-t nézi, hanem a Base, Global CD-t. Vagyis nekem Base-be 40 mp lenne visszatölteni, de a 35k skill power miatt csak 21.6 mp, így, ha 2 ember tudsz healelni, akkor szinte egyből nyomhatod a következő healt. Ha a pajzs gallyra megy, akkor 2 embert elég healelni, hogy visszajöjjön.

Lényegében ennyi, a többi gyakorlás kérdése. :K
Nem nehéz, csak fejben ott kell lenni. :K Persze randomoknál megint más a helyzet, össze-vissza ugrálnak stb... Az én dolgom gránátspammnél elvonni azt, megfordítani az ellenfeleket. :K

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.