Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#60901) bitpork válasza Rawulf (#60898) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

A nyaralóban vagyunk ott más net nincs :W És most már ez sem, hála a hszednek :DDD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#60902) FoxiestFox válasza Rawulf (#60900) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ja, az csinos volt. :K

(#60903) HaZse válasza Rawulf (#60896) üzenetére


HaZse
őstag

B@sszus, még szerencse, hogy otthon olvasom csak a fórumot. Szerintem legközelebb inkább linkelj, mert eléggé nagy a mérete.

Látom közben már moderálták a hozzászólásodat.

[ Szerkesztve ]

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#60904) FIREBLADE78 válasza Xahsio (#60892) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Munka eszköz,gyorsan venni kellett valamit. Most nincs pénz. Asztalihoz van,windózos

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#60905) lugosi válasza tisn (#60894) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Biztos mert az én ismerősöm betöltötte az állást ;)

(#60906) madstunt


madstunt
addikt

Sziasztok, van valakinek a szegedi fórumtagok között Blackberry Passportja ?

(#60907) lugosi válasza madstunt (#60906) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nekem van.

(#60908) Rhino666 válasza macilaci78 (#60882) üzenetére


Rhino666
őstag

Akkor szerencsésnek tarthatom magam, mert már 13 évesen tudtam az "álommunkám", egyenes út vezetett hozzá, szívesen csinálom és mondhatni jól is élek belőle (magyar viszonylatban). :)

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#60909) macilaci78 válasza Rhino666 (#60908) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Öcsém is általános iskolás volt, mikor eldöntötte, mi akar lenni. Most, 31 évesen már határozatlan idejű munkaszerződés keretein belül csinál, amit kb 20 éve elhatározott. Hát, nem boldog. :DDD De leszarom, ő akarta, csinálja...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#60910) martonx válasza Rick4 (#60888) üzenetére


martonx
veterán

:K igen, a diploma kb. mindegy, ha talpraesett az ember, és nem háttal áll a munkához.

Olyan ismerősöm is van, aki közgazdász diplomával tejesautót vezet, míg sokan mások ennél azért többre vitték a közgáz diplomájukkal.

Én kérek elnézést!

(#60911) HaZse


HaZse
őstag

Onkyo házimozi erősítőhöz van-e valakinek kölcsönbe egy bemérő mikrofonja?

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#60912) Lacielvtárs válasza HaZse (#60911) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

melyik Onkyo típushoz?

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#60913) fecus


fecus
őstag

Töröltem a 10. részt. :( Már nem is érdemes megnézni...
Kapjátok be! :D

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#60914) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

jajj, tényleg Uraim, ha esetleg valakinek sok pénze van, vagy akár van egy laptopja ami azért jobb mint egy komolyabb tablet ;] és asztali gépet szeretne, ami kicsit jobb mint a HA-n található GAMER gépek titulusát alig érik el, akkor tekintse meg ezen hirdetést :K
link

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#60915) Rhino666 válasza fecus (#60913) üzenetére


Rhino666
őstag

- Myrcella
- Jon Snow
- Stannis
- Reek
- Sansa
- Daenerys

;]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#60916) HaZse válasza Lacielvtárs (#60912) üzenetére


HaZse
őstag

Mindegyikhez ugyanolyan van, amihez adtak bemérő mikrofont. De még a Denon bemérőmikrofon is jó. (Addyssey)

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#60917) tisn válasza Lacielvtárs (#60914) üzenetére


tisn
addikt

tv-d amugy kadenciahelyesen jatszik le?
az enyem nem, igy marad az mpc/vlc

(es amugy nem lett volna olcsobb egy medialejatszot venni? :))

(#60918) Rick4 válasza martonx (#60910) üzenetére


Rick4
félisten

Én fordítva mondom, jó az, ha van diploma, de egy használhatatlan tudás, vagy tudás- kihasználásra képtelen diplomásnál semmit sem ér. Ahogy szoktam mondani: az alkamazott tudás a hatalom.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#60919) Lacielvtárs válasza tisn (#60917) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

jogos a felvetésed, nincs mese, látod anno erre nem gondoltam, pedig lehet az lett volna a legjobb megoldás :)
most már mindegy....

HaZse: akkor ez esetben tudok neked segíteni, de egy szépség hibája van a tőlem kölcsönkért dolognak ;]
sajnos el kell jönni érte, meg vissza is kell hozni, nem tudok sajnos alkalmazkodni, mivel az év elején elégett a mocim, így kocsival hoznak visznek munkahelyre
akár munkahelyre betudom hozni te meg ide hoznád vissza ha neked így is megfelelne, akkor részemről nincsen akadálya :)

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#60920) HaZse válasza Lacielvtárs (#60919) üzenetére


HaZse
őstag

Köszi.

Privátban elküldöm a számom. Azon csörgess ki és felhívlak.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#60921) tisn válasza Lacielvtárs (#60919) üzenetére


tisn
addikt

a masik meg, hogy jelenleg egy 50k erteku laptoprol jatszom le a filmeket (lenovo t410), az asztali az nem foglalt

(#60922) tisn válasza Rick4 (#60918) üzenetére


tisn
addikt

ha alkalmazottnak mesz, sok helyre szukseges a papir (egyre inkabb alapveto, hogy legyen valami felsooktatasi papiros)
meg ta'n az ott megszerzett kapcsolati halo er valamit (nekem mind a ket munkahelyemet egyetemi haverok szereztek, meg a cegeket is veluk alapitottam anno)

tul sok ertelme sajnos nincs, foleg, ha vallalkozol

ja meg jo bulizni, csajozni 3-5 evig :)

(#60923) pmheros válasza Rhino666 (#60915) üzenetére


pmheros
senior tag

Én szinkronosan nézem ezt a sorozatot, abból még csak a 8-ik jött ki.

Tényleg köszi az infót, hogy a rák típje a szívedet :(

nem vagyok tökéletes

(#60924) Rhino666 válasza pmheros (#60923) üzenetére


Rhino666
őstag

Nyugi, meg fogsz lepődni, nem lőttem le semmit. :N

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#60925) CSorBA válasza pmheros (#60923) üzenetére


CSorBA
őstag

Én a második évad utolsó részét fogom megnézni a mai nap. Gondolgatod mennyi hülye spoiler folyik mindenhonnan :( :)

(#60926) Lacielvtárs válasza tisn (#60921) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

hát igen én is pont így vagyok vele hogy elég egy laptop a munkákhoz...
hálózatból mehet minden filmem a tévére, mert most is így használom már hónapok óta
ezért nem kell a nagy gép, csak anno még nem voltam informált és nem is voltak tapasztalatim a pc és a FHD filmek terén, szal kár votl ekkora gépet ekkora értékben összerakni, mivel nem játszom, így felesleges :)

de az érved teljesen jogos :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#60927) lugosi válasza Rick4 (#60918) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én is inkább ezzel értek egyet.

(#60928) macilaci78 válasza tisn (#60922) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Jogsi meg azért kell, mert ahhoz jár az EÜ-vizsga és az kell a munkakörhöz, vagy rosszabb esetben saját gépjárműre írnak kiküldetést, vagy költséget és ezzel érik el a minimálbér szintjét... :(

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#60929) HaZse válasza macilaci78 (#60928) üzenetére


HaZse
őstag

EÜ vizsga, vagyis fogl-eü. vizsgálat nélkül egyik munkahely sem vesz fel. (Azt meg általában a cég fizeti).

TUdom jól, mert ilyen a munkám. (Munkavédelem, Fogl-eü, ISO stb., no meg informatika)

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#60930) macilaci78 válasza HaZse (#60929) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Félreértesz. Munkahelyek nagy részén kell kijelölt elsősegélynyújtó helynek lennie, és legalább egy főnek, aki tud elsősegélyt nyújtani. A jogsival van ilyen képesítés.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#60931) HaZse válasza macilaci78 (#60930) üzenetére


HaZse
őstag

Bocsi, de nem teljesen van így. Részben van csak igazad. Az SzCsM-EöM együttes rendelet pontosan leírja, hogy ki és hogyan lehet egy adott munkahelyen elsősegélyt nyújtó személy.

A példádnál maradva, ez azt jelenti, hogy a két évnél régebben vizsgázott személy akkor minősül kiképzettnek, ha a részére az ismeretfelújító oktatás (továbbképzés) folyamatosan megtörtént.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#60932) Rawulf


Rawulf
őstag

Ma is tanultam valamit.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#60933) totya694 válasza Rawulf (#60932) üzenetére


totya694
őstag

Mi ebből a tanulság?
Keményebb újsággal kell ütni azt a nyíves baktériumot :P
Viccet félre téve érdekes volt

Üdv:Attila

(#60934) HaZse


HaZse
őstag

Aki tud munkát, az szóljon. (Nem nekem kell, hanem egy jóbarátomnak).

- IT üzemeltetés

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#60935) toth_janika


toth_janika
őstag

Sose értettem ezt a nagy GoT habzást... Mindenki odáig van, hogy huuu meg hááá meg hüüüü... Na most már tényleg nekiülök osztan megnézem, de ajánlom, hogy jó legyen :D
Egyébként sorit csak eredeti nyelven nézünk! :DDD

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#60936) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Szép jó napot ismét az Uraknak!
Ha valaki keresne cserélhető objektíves fotógépet, akkor tekintse meg ezen kis szösszenetet :R
link
és továbbra is keresek még albit, ha egész véletlen valaki nem látta volna a korábbi bejegyzésem
link
köszönöm előre is... :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#60937) bitpork válasza toth_janika (#60935) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Segítek: kardozós-b@szós szappanopera :D És ebben már megvolt a spoiler is ;)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#60938) Agyasima válasza Rawulf (#60932) üzenetére


Agyasima
senior tag

És a medveállatkákkal mi van?

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#60939) HaZse válasza Lacielvtárs (#60936) üzenetére


HaZse
őstag

Sajnos csak lakást tudok, aminek nincs kertje. :(

A bemérőmikrofont viszem majd vissza. - Köszi, sikerült bemérni.

A DASLR gépnél írd bele a hirdetésbe az exposzámot, mert tőlem is azt kérték mindig.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#60940) Lacielvtárs válasza HaZse (#60939) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

milyen lakást?
az is érdekes lehet ha nem panel lakás és konvektor vagy cirkó a fűtése :)
az expo számot sajnos nem tudom, azt sem tudom hogy lehet kiszedni belőle :K

és örülök akkor ha sikerült bemérni a bemérni valót :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#60941) HaZse válasza Lacielvtárs (#60940) üzenetére


HaZse
őstag

Sajnos panel. :(

Az exposzám kiolvasóhoz töltsd le ezt.

Fontos, hogy windows 8.1 alatt nem megy. (Legalábbis nekem nem olvasta ki 8.1 alatt, de a Dell notimon lévő win 7-re feltelepítve kiolvasta)

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#60942) Lacielvtárs válasza HaZse (#60941) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

értem, köszönöm :R
no akkor ennek utána nézek :)
otthon win 7 van, hála Istennek :)
szóval panel, akkor így jártam :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#60943) HaZse válasza Lacielvtárs (#60942) üzenetére


HaZse
őstag

Szívesen.

Sajnos igen, panel, viszont jó a közlekedés. Az IH mellett van.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#60944) HaZse


HaZse
őstag

Elektrónikai panel (NYÁK) készítésben és epítségben keresek szakit. (Jó lenne, ha tudna PIC-et is programozni)

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#60945) Rawulf


Rawulf
őstag

"Please state the nature of the medical emergency."

(#60946) Rick4 válasza Rawulf (#60945) üzenetére


Rick4
félisten

Ennél még egy Sven Tóth cd is jobb üzlet: [link] :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#60947) Rawulf válasza Rick4 (#60946) üzenetére


Rawulf
őstag

Bátor?

"Please state the nature of the medical emergency."

(#60948) Ted_Beneky válasza Rawulf (#60947) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Inkább hülye :W

Csillagkaput a Csillag térre!

(#60949) Lacielvtárs válasza Rawulf (#60947) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

vagy vakmerő :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#60950) Gergello


Gergello
addikt

Sziasztok !

Elszámoltam magam és elgurult elfogyott a cukor gyógyszerem, doki csak jövőhéten tud fogadni. Addig ki kellene húzni valahogy... Tudtok olyan patikát, ahol recept nélkül is kiadják a vénykötelest teli áron ?

Jöhet priviben a titkos infó, köszi. :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.