Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#60051) Rick4 válasza pschio (#60050) üzenetére


Rick4
félisten

Az egy dolog, de a szerverplex meg 20-on? :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#60052) ErőVarázsló


ErőVarázsló
tag

sziasztok
szeretnék egy kis segédletet kérni:
jelenleg itt dolgozom és a főnök szeretne nyerni de ti is nyerhettek utazást vele ha szavaztok:
http://www.hazipatika.com/ev-maganrendeloje-2015/medicenter_szakorvosi_intezet/3529

Előre is köszi mindenkinek!

Magán orvosi ügyelet Szegeden www.szegedorvosiugyelet.hu ph-soknak kedvezmény telefonon gyorsabb: 70-kettő281171

(#60053) lugosi válasza ErőVarázsló (#60052) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szívesen szavaztam volna, de fb-kal megy csak.
Részemről minden 5-ös.

[ Szerkesztve ]

(#60054) Jinxb1rd válasza ErőVarázsló (#60052) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Nohát! 3 rendelőnek is csináltam kampányanyagokat az év magánrendelője címért, nektek nem kell? :D

We are only Stardust...

(#60055) Rhino666


Rhino666
őstag

Valaki tudna mesélni az (Szatymazi utcai) OBI ingyenes utánfutó-kölcsönzéséről? Mennyi időre, milyen feltételek mellett lehet igénybe venni a szolgáltatást? Mekkora az az utánfutó, amit kölcsönadnak? Semmi konkrét nincs a honlapjukon. :(

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#60056) macilaci78 válasza Rhino666 (#60055) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én azt tartom logikusnak, hogy az ott vásárolt termék hazaszállításábannyújtanak segítséget.
Vevőszolgálat biztosan többet tud a témáról.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#60057) Rhino666 válasza macilaci78 (#60056) üzenetére


Rhino666
őstag

Igen, erről is volna szó. Viszont vevőszolgálat nincs ezen a csodás ünnepnapon. :(

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#60058) Thom!


Thom!
veterán

Be Quiet! L7 350W eladó
7000.-

használt, jó állapotú, jelenleg is üzemel

[ Szerkesztve ]

(#60059) Rick4 válasza lugosi (#60053) üzenetére


Rick4
félisten

Nem értem ezt a szavazz rám dolgot sem most, se mikor gyerekpelenkáért fénykép, meg ilyennek...

A véleményemre kíváncsiak, és a szolgáltatást kell értékelnem. Mi köze ehhez, hogy ismerjük egymást Erővarázslóval? Volt már, ahol megkértek erre, de ott konkrétan teljesítményt értékeltem. :K

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#60060) Rick4


Rick4
félisten

Aki tudja, melyik a jobb switch?
[link] [link] [link]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#60061) bitpork válasza Rick4 (#60060) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

A Dlink támogatása home user kategóriában nem a legjobb. A másik kettő közül én a tp linkkel (nem switch!) rendelkezem csak tapasztalattal ami jó.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#60062) Rick4 válasza bitpork (#60061) üzenetére


Rick4
félisten

Az oké, hogy melyik név mit mutat, de itt vannak apróbb paraméterek, amikről fogalmam sincs. 4 router, meg egy switch már van, kell még egy. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#60063) Attix82


Attix82
őstag

Sapphire 280x DualX OC 3 GB esetleg valakit érdekel? Gariba cserélt új VGA.

55e Ft-ért. (2év gari)

(#60064) Rhino666 válasza Rick4 (#60060) üzenetére


Rhino666
őstag

Nálam a D-Link-ből van egy otthon, 24/7 megy már hónapok óta és simán viszi a gigabitet betonstabilan, le a kalappal előtte. :R

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#60065) azbest válasza Rick4 (#60060) üzenetére


azbest
félisten

otthon és munkahelyen tplink 8 portos van, nem volt még rá panasz. Persze csak sima desktop gépek és kütyük vannak rajtuk, nincsenek különösebb terhelés alatt. Max annyi, hogy a künnyű műanyag ház miatt asztal szélén tartva megbillenti a sok bedugott kábel súlya.

[ Szerkesztve ]

(#60066) HaZse


HaZse
őstag

Mikrotik routerboardban a wifi beállításához keresnék szakit.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#60067) Rick4


Rick4
félisten

Köszönöm az infót, kb én is úgy sejtettem, hogy mindegy, melyiket veszem. :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#60068) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

A Kossuth Lajos sugárút - Rókusi körút körforgalomban van valami kamera, vagy valami trafipax vagy ilyesmi? Azt hiszem belementem egy pirosba. :/
Van erről infó?

(#60069) HaZse válasza lugosi (#60068) üzenetére


HaZse
őstag

Én nem tudok erről. Pedig volt már nekem is ilyen pirosba belefutás.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#60070) bitpork válasza HaZse (#60069) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Azóta is keres a TEK... ;]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#60071) Lacielvtárs válasza bitpork (#60070) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

:C :DD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#60072) macilaci78 válasza HaZse (#60069) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nem keresTEK? ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#60073) HaZse válasza bitpork (#60070) üzenetére


HaZse
őstag

Szombaton itt voltak, de csak koccintottunk. :D

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#60074) bitpork válasza HaZse (#60073) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Mert ugye Chewbakka a Kashyyk bolygón született, de Szeged él és ennek nincs semmi értelme :DDD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#60075) Rawulf válasza lugosi (#60068) üzenetére


Rawulf
őstag

Elméletileg a Nagykörút és Kossuth kereszteződésben van kamera, ami ilyesmit figyel.
Nem minden esetben akadnak fenn az emberek. Hídnál is van és teljesen random, hogy mikor büntetnek.

Egyébként meg ideje lenne már idehaza is bevezetni a villogó zöldet és akkor nincs para...

[ Szerkesztve ]

"Please state the nature of the medical emergency."

(#60076) Attix82 válasza Rawulf (#60075) üzenetére


Attix82
őstag

De akkor nem tudnának büntetni.

(#60077) azbest válasza Rawulf (#60075) üzenetére


azbest
félisten

villogó zöld? Az miben más, mint a sárga?

berlinben engem gyalogosként is sokkolt, hogy csak piros és zöld volt átmenet nélkül. Mégis működőnek tűnt.

(#60078) lugosi válasza Rawulf (#60075) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Oké, de akkor a Kossuth - Rókusi sarkán a körforgalomban nincs? Erről kéne infó.

(#60079) Rhino666 válasza lugosi (#60078) üzenetére


Rhino666
őstag

Van új fajta, mindent látó, állandó traffipax kihelyezve. :(

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#60080) Rick4


Rick4
félisten

Megint egy amatőrség.
Megrendeltem délelőtt az skpc.hu-tól, a csepella művek vebáruházában egy tonert, 4800Ft lett volna bruttóban. A párom beszélt velük, hogy a webshopban csak 1700Ft-os szállítási költséggel lenne, de mivel Szegeden lakunk, nem kérnénk postázást, elszaladok kocsival. Oké, most "külső raktáron" van, de délután visszaszól, egyeztetünk, de másnapra van mindenképp. Lapított a csóka, most 16 órakor a párom rácsörgetett, hát, hogy ez csak egy nagyker árlista, ki meg hogy tudja, hogy van-e raktárkészlet,meg hogy különben is el lett írva, és nem annyi, meg nincs is....

Amatőr, banda, pont olyanok, mint tizenéve is voltak, akkor 3 napig flashelték az abit nf7-esem bios chipjét, és még úgy se sikerült, Akkor voltam először Old Foxnál, megcsinálta seperc alatt.

Úgy látszik, lehet akármi a cég neve, a jellem marad a régi. Ennyit róluk. :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#60081) lugosi válasza Rhino666 (#60079) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Pletyka szinten én is hallottam, de konkrét infó kéne.

(#60082) Rhino666 válasza lugosi (#60081) üzenetére


Rhino666
őstag

Én tényként tudom, de lehet hogy kamu. De ha 100%-ig biztosra akarsz menni, akkor várj 2 hónapot és kiderül. :)

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#60083) lugosi válasza Rhino666 (#60082) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ja, 60 nap és biztos infóm lesz róla. Ezt a várakozást akartam volna lerövidíteni ;)
Amúgy meg akkora egy balf.sz vagyok mint egy ház.

[ Szerkesztve ]

(#60084) FoxiestFox válasza Rick4 (#60080) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Bontokent annyira nem voltak veszesek anno, sok regi kacatot szereztem onnan :D

(#60085) Rawulf


Rawulf
őstag

Pozitív példa:
Utángyártott tonert vagy patron már jó ideje csak a tintapatrontoner.hu (Szilvania Kft.) Cserepes soron veszek.
Ha rossz a cucc, akkor gond nélkül kicserélik. (Mondjuk töltött tonert sehol sem veszek.)

Ellen példa:
Szent István téri nyomtatóst nem ajánlom.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#60086) macilaci78 válasza Rawulf (#60085) üzenetére


macilaci78
nagyúr

+1 a Cserepes sori toneresnek. Készségesek, korrektek.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#60087) HaZse válasza macilaci78 (#60086) üzenetére


HaZse
őstag

Kíváncsi lennék, hogy az én Lexmark e250d nyomtatómhoz tudnak-e tomert szerezni.

Rawulf +1 negatív tapasztalat a szent istván téri boltról. A múltkor is át akart verni a fickó. Mondjuk pár éve meg pont meg tudta csinálni a Xerox 3100MFP-s nyomtató flashelését és így nem kell bele chip.

[ Szerkesztve ]

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#60088) macilaci78 válasza HaZse (#60087) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Pénz kérdése csupán. ;]

MegaPiCi-t kérdezted, Kálvária sgt eleje, ha be nem csukta a boltot az elmúlt 2 évben. :U

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#60089) quailstorm válasza macilaci78 (#60088) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ma voltam benn, létezik. Náluk volt kőkemény 2db használt csatos SATA kábel :DDD
Új sehol. Oroszlán utcában azt mondta a főnök, hogy senki se venné...
Az olcsó meg szar, laza, szétesik, zárlatos lesz.

Szent István téri nyomtatós tényleg fasz. Apámat is lehúzta 3500-zal anno a semmiért...
Bezzeg 1 évvel később tanulás után sikerült nekem megcsinálni unokatesómmal...

[ Szerkesztve ]

(#60090) HaZse válasza quailstorm (#60089) üzenetére


HaZse
őstag

Milyen az a csatos SATA kábel?

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#60091) Rick4 válasza HaZse (#60090) üzenetére


Rick4
félisten

Ami nem csak bedugós-kihúztós, hanem egy kis fémkampó miatt nem tudod csak úgy kihúzni.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#60092) HaZse válasza Rick4 (#60091) üzenetére


HaZse
őstag

Ja, hogy azt nevezik csatosnak. :D Én csak olyanokat használok.

Sárga és fekete színűeket szoktam használni. Sőt ilyen "csatos"ból van L alakú is. - ha jól emlékszem.

Amúgy holnap hívom a szervizt az erőlködő miatt.

[ Szerkesztve ]

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#60093) quailstorm válasza HaZse (#60092) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Gózom sincs Magyarisztánban hogy hívják, néztek is a boltosok. Szerintem nem alakult ki rá semmi.
Angolul clip-nek mondják.

(#60094) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Ez olyan, mint amit keresel?

Szerk: quailstormnak akart válasznak menni..

[ Szerkesztve ]

(#60095) quailstorm válasza pepe091 (#60094) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Pontosan. Erről beszéltem.

(#60096) Rawulf


Rawulf
őstag

Nagyon szép sata kábeleket lehet Kínából rendelni. :P

"Please state the nature of the medical emergency."

(#60097) quailstorm válasza Rawulf (#60096) üzenetére


quailstorm
nagyúr

nagyon szépen nem ér ide 1 nap alatt
mikor megvettem, akkor éppen tegnap(2015. 05. 25.) délutánra kellett volna

(#60098) pepe091 válasza quailstorm (#60095) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Van kettő is, az egyik teljesen bontatlan csomagolásban van. Egy csokiért viheted mindkettőt, ha kell. :)

Szerk: Tegnap délutánra már nem tudom odaadni. :D

[ Szerkesztve ]

(#60099) quailstorm válasza pepe091 (#60098) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Akkor lehet itt kellett volna kérdeznem. Már bevásároltam, 800Ft 2db. 1 ment a fiókba, csak ideiglenesen kellett, mert HDD-t költöztettem (klónozás majd külső ház). A másik meg megy a tépett helyére.

Amúgy valahogy azt érzem, lesz még rá szükségem az életben, főleg úgy, hogy anyám gépében 2 IDE HDD van, miközben lehetne SATA is már...
Szóval majd megdumáljuk pü-ben hol/mikor.

Innentől olvasható a sztory.

[ Szerkesztve ]

(#60100) Rick4 válasza quailstorm (#60099) üzenetére


Rick4
félisten

Van kb 60-80 db ilyenem, egy részük még bontatlan, minden laphoz adtak 2-t legalább.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.