Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Sorozatokkal kapcsolatos gyakori kérdések és alapvető tudnivalók.

Mi az a "SPOILER", miért van szükség a spoiler jelzésre / formázásra (spoiler gombra)?
Spoilernek számít a cselekmény részleteinek vagy egészének a leírása. Különösen fontos a spoiler jelzés, ha valami váratlan, megdöbbentő fordulatot, eseményt stb. írunk/lövünk le (például: XY szereplő meghalt), mert nem szeretnénk elrontani mások szórakozását.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72551) markknight válasza ubyegon2 (#72549) üzenetére


markknight
veterán

Mondjuk izmos rendőrnőt se láttam még idehaza. Egyébként a látszat meg a valós erő nem mindig jár kéz a kézben.

(#72552) ubyegon2 válasza markknight (#72551) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Mondjuk izmos rendőrnőt se láttam még idehaza

Ez azért nem tűnik túl relevánsnak esetünkben. ;]

Egyébként a látszat meg a valós erő nem mindig jár kéz a kézben.

Ez igaz, bár a mozgóképek világában kicsit rátesznek egy lapáttal a látszatra is...

(#72550) sp8787

Propaganda...szerencsére ez kevés amcsi filmre/sorozatra jellemző e témában. :D

[ Szerkesztve ]

(#72553) WayneGace válasza ubyegon2 (#72549) üzenetére


WayneGace
őstag

BestSecret invitációt privátban adok.

(#72554) Komplikato


Komplikato
veterán

Két Invasion epizód között becsúszott EZ:
The Changeling - Ep1 (Apple TV)
Gyanúsan alacsony értékelése van, aminek az oka az lehet, hogy mocsok lassan indul be a sorozat. Gyakorlatilag a szinopszisban említett kezdő momentumig NEM jut el az első rész. Ezt súlyosbítja, hogy a talán Lost sorozat által divatba jött idővonalas ugrálás eddigi legsúlyosabb verzióját tették bele, így pár időutazásos hard sci-fi ehhez képest könnyen fogyasztható. ;]

Megyek is vissza a faék egyszerű Inasionhoz ...

[ Szerkesztve ]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#72555) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Drága gyermek.

Netflix-es német sorozat, néhol skandináv típusú filmeket idéző hangulattal, illetve történetrészekkel.
Egyben néztük végig, eleinte nem, majd később igen, a végére meg megint nem szippantott be.
Ennek ellenére, összességében egy teljesen nézhető triller sorozat, az átlagostól kicsit jobb minősítéssel.

#Értékelés : 7,5/10

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#72556) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Korábban ekéztem ezt a Special Ops: Lionesst.
Hat részt láttam eddig, most pedig már az a véleményem hogy teljesen nézhető.
Lehet hogy más most a hangulatom, hogy rá bírtam hangolódni.

(#72557) Meggyi001 válasza bobalazs (#72556) üzenetére

Nekem is tetszett.

https://gamergep.hu/

(#72558) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Szexoktatás: 4. évad | Hivatalos előzetes | Netflix

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#72559) Pitterix


Pitterix
őstag

Who Is Erin Carter?

Valamiért végig izgultam. Teljesen hihető a történet, azaz egy vékony nő lever mindenkit, 1000+1 sebből vérzik és még jobban lever mindenkit. :C :D
Ajánlom, unalmas délutánokra.

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#72560) pkaresz válasza Pitterix (#72559) üzenetére


pkaresz
senior tag

Szia!

Seres Ferenc megvan? 48 kg kötöttfogású birkozó, világ és olimpiai bajnok.
Szondi birkozója, a honvédségnél edzett Székesfehérváron, volt olyan, hogy simán a katonákkal más sportban lévőkkel gyúrt, nem 48kg, megverte mindet, nem csak a birkózókat. Tudom ott voltam! :-)
Ennyi a vékony testalkatról! :-) :)
Sz.V.Sz.

[ Szerkesztve ]

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#72561) mephi666 válasza pkaresz (#72560) üzenetére


mephi666
nagyúr

...nálunk meg még falun a söröző régi tulaja bokszolt, míg szét nem ment a térde: kb 185cm/90kg körül volt... mondta, hogy edzett anno európa bajnok nővel 60kg környékéről... gyors volt a nő nagyon, viszont az erősebb ütéseit se érezte :) ...más sportág, a lenti sorozatot pedig nem ismerem, hogy milyen harcművészeteket alkalmaznak benne... viszont a fizika az fizika... egy ütésnél pedig 2 dolog számít: az, hogy milyen a technikád (hogy tudod a tömegedet legjobban belerakni abba az ütésbe), valamint mekkora a tömeged, amiből gazdálkodhatsz :) ...épp ezért ha egy 40kilós nő tökéletesen eltalál, az nem fog úgy fájni, mintha egy 90kilós csap meg, rosszabb technikával...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#72562) dellfanboy válasza pkaresz (#72560) üzenetére


dellfanboy
őstag

es hany cm vot? 150?

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#72563) markknight


markknight
veterán

Jó volt ez a mostani Ahsoka rész ismét.

Végre újra behozták a fénykardot mint elemet, ezektől a Mandalóri, Andoros, Zsivány egyes baromságokkal már tokig voltam. Ha nem akarsz Jediket meg fénykardot, akkor tessék nézni Star Trekket vagy más Sci-fit. Áldás Filoninak.

(#72564) pkaresz válasza mephi666 (#72561) üzenetére


pkaresz
senior tag

Igen a Fizika a minden nem az erő s a tömeg, azért az fájni fog ha oda ütnek ahova kell, ha nem is nagyot! Kung Fu, Vusu, Sanda.
Csak üsd beg picit a könyöked, vagy a térded, nem nagyon, azért az tud gondot okozni.
Na de mindegy, egyik se jó! :)

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#72565) pkaresz válasza dellfanboy (#72562) üzenetére


pkaresz
senior tag

Igen, kb.
Majd egyszer belenézek ebbe a sorozatb is! :-)
Beszélek úgy, hogy ne is láttam! :R

[ Szerkesztve ]

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#72566) S e t h válasza bobalazs (#72556) üzenetére


S e t h
nagyúr

Az első részen vagyok túl, aminek a kezdő 5-10 perce nagyon bejött, utána viszont kapkodtam a fejem, hogy bár nem vagyok én sem birtokában minden tudásnak és elképzelhető ez amit látunk, de gyakorlatilag minden felelős pozíció nőkre volt osztva, a férfiak díszletként funkcionáltak.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#72567) mephi666 válasza markknight (#72563) üzenetére


mephi666
nagyúr

...én ebből szerintem megvárom a teljes évadot: mandalorian-ból is azokat a részeket bírtam legjobban, amiben benne volt és kardozott :DDD andor-t elkezdtem, de 1 rész után nem visz rá semmi, hogy folytassam

megnéztem 1 hét alatt a 3 évad mandalorian-t, de már kezdtem kaparni a falat: főleg, hogy a 2. és 3. évad közt rohadt nagy lukat éreztem.... Luke elviszi Grogu-t, majd a 3. évadban megint ott van? wtf? utólag olvastam csak, hogy oda meg kellett volna nézni a Boba Fett sorozatot, mert az adja a magyarázatot :U azt viszont direkt kerültem... na, a 3. évad mandalorian erősen izzadtságszagú volt: fő sztoriban egy tyúklépés előre, egy hátra, jobbra-balra, tömény f*ngreszelés... közben 1-1 béna sidequest elvitte a részeket, sőt ami nálam kiverte: a filler rész a birodalmiból átállt tudóssal, akit megszívattak... annak a résznek annyi volt a lényege, hogy megtudjuk: szereti a birodalmi kekszet :W

...a Rogue One-t is 1-2 hete pótoltam: nem volt az annyira rossz... tetszett, hogy a végén kb mindenki meghalt :D amiben viszont ezek a sorozatok felrakták a lécet: a minőség... abba nem lehet belekötni, mert minden egyes ilyen fél órás rész simán hozza a legújabb trilógia színvonalát látványban... és azokat a filmeket moziba szánták :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#72568) pècsimunkás válasza mephi666 (#72567) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Èn elengedtem a SW sorozatokat.
Ami tetszett- Obi Wan-, az meg kaszát kapott :((( .

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#72569) markknight válasza pècsimunkás (#72568) üzenetére


markknight
veterán

Honnan veszed, hogy kaszát kapott?

Nyilván nem akartak mégjobban belerondítani a klasszikus trilógiába, amit most lehet csúnya lesz, de megérné újraforgatni. Kicsit kilóg a lóláb ahogy a filmekben beszélnek ezek a karakterek, meg amiket átéltek.

(#72570) mephi666 válasza pècsimunkás (#72568) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja tényleg Obi-Wan... asszem ezt beiktatom, míg teljes nem lesz ásóka s01 :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#72571) pècsimunkás válasza markknight (#72569) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Olvastam valahol.
Ha nem kapott kaszát, annak csak örülni tudok :R !

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#72572) paatrick válasza mephi666 (#72570) üzenetére


paatrick
őstag

Kitartást hozzá ;]

[ Szerkesztve ]

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#72573) WayneGace válasza paatrick (#72572) üzenetére


WayneGace
őstag

Van benne néhány jó jelenet. :)

BestSecret invitációt privátban adok.

(#72574) Frod válasza pècsimunkás (#72571) üzenetére


Frod
addikt

A kritika/közönség nem szerette, nem hozott túl acélos számokat, és a régi-új CEO is éppen nyirbálja a streaming tartalmakat, mivel csak viszi a pénzt - plusz jelenleg még itt a sztrájk is.
Túl sokat én nem tennék rá, hogy (valaha) is folytatják.

Do you see the white shadow?

(#72575) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Ahsoka

Szépen mosolyog. :B

⭐ Stella

(#72576) Pitterix válasza pkaresz (#72565) üzenetére


Pitterix
őstag

Ha megnézed, lehet változik a véleményed... :R
Ex-elit katonát, így, azért..... :N

Seres Ferenc megvan? ----sajnos nincs.

[ Szerkesztve ]

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#72577) Ellia


Ellia
addikt

Az eheti Asoka rész az utóbbi idők legjobb Star Wars része lett. Szerintem.

(#72578) minek?:S válasza mephi666 (#72570) üzenetére


minek?:S
őstag

Abból lehet, hogy inkább a Patterson cut-ot nézném meg. Voltak jó részei az Obi-Wan-nak is, de inkább egy borzasztóan nagy kihagyott ziccer. A Patterson Cut-ból meg amit eddig láttam részleteket, a sok fölösleges baromságot kigyomlálták.

Ahsoka S01E05

Egyszerűen hihetetlen volt ez a rész. Az előző rész zárása, illetve, hogy ez is Filoni keze munkája, már sejthető volt, de felülmúlta a várakozásaimat. Mint TCW "rajongó", elképesztően jó volt látni a háborús emlékképeket/látomásokat. Anakint szerintem jól fiatalították és itt is jól hozza Hayden a karaktert(mert itt volt is mit).. és amit soha nem hittem volna, hogy fogjuk páncélban látni élőszereplős sorozatban. Nem beszélve Rex-ről, vagy a Mandalore ostromáról. Szinte végig rázott a hideg. Carson Teva is még mindig szimpatikus karakter. Mindemellett pedig végre volt egy komolyabb mondanivalója is a résznek, ráadásul amit többféleképpen lehet értelmezni és még a látvány rovására sem ment. Alszom még rá egyet, de egyelőre nagyon bennem van az, hogy -élőszereplős fronton- 2005 óta nem kaptunk ilyen minőségi tartalmat.

Ha valaki nem teljesen érti, akkor ajánlom Rixon videóját, de vannak érdekes kommentek is alatta.

Üdv.:M.

(#72579) WayneGace válasza minek?:S (#72578) üzenetére


WayneGace
őstag

Andor jóval magasabbra tette a mércét. Ezt nem is fogja megugrani az Ashoka szerintem, mert jóval kevésbé életszagú, elég steril. Visszagondolva, például maga a harcok, meg minden szép tiszta. A clone háború mocska is micsoda? Por és hordágyon fekvők. Arc nélkül, vér nélkül, olyan semmilyen.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#72580) markknight válasza WayneGace (#72579) üzenetére


markknight
veterán

Az Andor? Na ne viccelj :D Az azoknak való akik szeretnék ha a Star Wars azzá válna ami amúgy nem. Egy végtelenül unalmas, fantáziátlan, Cyberpunk-Szárnyas fejvadász hibrid.

Én is azt gondolom, hogy élőszereplősbe ilyet még nem kaptunk, magasan ver mindent amit eddig hoztak. Luke meg Ahsoka a mandalória? Ugyan kérlek. Sehol nem volt egyik korábbi tetőpont sem ehhez.

(#72581) minek?:S válasza WayneGace (#72579) üzenetére


minek?:S
őstag

Szerintem tudni kell helyén kezelni a dolgokat. Nem lehet összehasonlítani egy Andort egy Ahsokával és nem azért, mert egyik jobb lenne, mint a másik, hanem mert teljesen más műfaj a kettő. Egyelőre ez a két sorozat nagyon magasra teszi a lécet, annyira, hogy már most szomorú belegondolni, hogy a 7, 8, 9-be fognak belefutni a szálak.

Az meg, hogy arc nélküliek az emberek, köd van mellettük, az meg méginkább azt sugallja, hogy nem visszaemlékezés volt, hanem egy látomás vagy a kettő keveredése. Ahsoka lelkivilágának a tükröződése. Ezért volt az első képen a Rylothi csata, az utolsón pedig Mandalore ostroma, amit Anakin nélkül nyert meg. Vágyott az elsimerésére, nem a visszaigazolásra, valamint itt nem maga a "klóni háborúk" bemutatása volt a lényeg, hanem a tanulás, hogy a döntéseinkkel együtt kell élnünk. Meg persze a fan service.

Üdv.:M.

(#72582) bobalazs válasza minek?:S (#72578) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Ahsoka
Nekem az a bevillanás tetszett amikor egy pillanatra DarthVader alakja lett Anakinnek.
Amúgy eléggé túltolták a mesét ebben a részben, de jólvan, nem baj.

[ Szerkesztve ]

(#72583) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Morning show

Jól beindult az évad. :DD :C

⭐ Stella

(#72584) Janaboy válasza markknight (#72580) üzenetére


Janaboy
Topikgazda

Andor tényleg más de a valóság az, hogy a Star Wars világa nem csak a jedik vs sithek csatározásáról szól.
A cél az Andorral, a Mandaloriannal és Boba Fettel az, hogy kiterjesszek a világot, hogy lássuk mások szemével is a történéseket..

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#72585) WayneGace válasza minek?:S (#72581) üzenetére


WayneGace
őstag

Más műfaj? Oké, hogy más stílust még ráfoghatjuk, de ugyanaz a műfaj. Mindkettő sw sorozat. Azért ne misztifikáljuk túl szerintem! Értem én, hogy tetszik. Sw mértékkel jó is, de ugyanolyan kínos botként működő kardozás van benne, mint a többiben. Nem túl erős dialógusok és a színészi játék is egy jó közepes. Ráadásul, mint írtam totál steril minden. Űrhajók, öltözet, díszlet, smink, haj. Nincs egy kis kosz, gyűrődés vagy kócosság.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#72586) markknight válasza Janaboy (#72584) üzenetére


markknight
veterán

Nem értek ezzel egyet. Évek óta ment a sírás, hogy ne csak Jedik meg fénykard legyen, hát meglépték. Lett Solo, Rogue One, Boba, Mandalóri. Olyanok is. Kicsit az az érzésem mintha a Harry Potterből ki akarnánk szedni a varázslókat.. nem fog menni. Meg ha nem kell a Jedizés akkor mit akarunk a Star Warstól? Mi olyan van ezen kívül ebben a világban amit egy Star Trek vagy más random scifi nem adhat meg? A sava borsa ennek a franchisnak a fénykard és az erő. Ezek nélkül fabatkát nem ér.

(#72587) minek?:S válasza WayneGace (#72585) üzenetére


minek?:S
őstag

A sterilségre az Andor és a RO a válasz. Mindkettő Star Wars, de más szemszögből mutatja be az eseményeket, más léptékkel. SW könyvekben is rengetegféle közül tudsz válogatni: háborús, romantikus etcetc. Lesz ami tetszik, lesz, ami nem, de attól nem lesz magától értetődően rossz az egyik vagy a másik.

A mostani felhozatal sorozat fronton elég jó. Ahsoka-Mando-Andor. Ha valakinek a humbuggal van baja, akkor az utóbbi kettő attól még tetszhet, ha valaki a rizsára nem kíváncsi, akkor ott az Ahsoka, ha valaki egy fejvadász side quest-jeire kíváncsi, akkor ott a Mando. Mindegyik más, de mindegyik -másképp- Star Wars. Persze bele lehet kötni sokmindenbe. :)

+ előbb utóbb jönnek a High Republic tartalmak is(mondjuk egyelőre csak a The Acolyte-ról tudok), azt sem lehet egy az egyben ráhúzni az eddig létező SW-ra, mégis izgalmasan hangzik.

Nem kell egymást meggyőznünk, másképp látjuk. Én szeretem mindegyiket.. bár még én is irigylem azokat, akik szeretik a sequelt és akik szerint az a jó irány.

Üdv.:M.

(#72588) markknight válasza minek?:S (#72587) üzenetére


markknight
veterán

bár még én is irigylem azokat, akik szeretik a sequelt

Nettó 20 ember :D ;]

(#72589) WayneGace válasza markknight (#72586) üzenetére


WayneGace
őstag

Rogue One talán a legjobb SW film. Nem gagyi filmek és sorozatok kellenek. Függetlenül, attól, hogy vannak benne jedik vagy nincsenek.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#72590) mephi666 válasza minek?:S (#72587) üzenetére


mephi666
nagyúr

...poén lenne kicsit átrakni a fókuszt a sötét oldalra: pl Vader-ről sorozat, sok-sok kegyetlenséggel, fojtogatással :D ...vagy pl Thrawn-t felvezetni szépen, akiről itt-ott csak 1 kósza említés jön, hogy hujjujj az az ipse :D az a legnagyobb baj, hogy a Disney nem fog soha meglépni egy ilyen R-es ziccert

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#72591) markknight válasza WayneGace (#72589) üzenetére


markknight
veterán

Neked a legjobb :D Egy unalmas film, amire azért emlékszünk jóízűen mert Vadert bedobták az utolsó 5 percben írtani. Még a karakterek nevére sem emlékszem, pedig azért elég nagy SW rajongónak tartom magam. Persze, mindenkinek az tetszik ami, de azért az ilyen kiforgatások szerintem nem tesznek jót. A Gears of Warból is csináltak stratégiai játékot, nem jött össze :D

Am nem tartom Star Wars filmnek, a Rogue One inkább egy újabb JJ Abrames Star Trek.

[ Szerkesztve ]

(#72592) markknight


markknight
veterán

Ja, meg még fricskaként akartam mutatni ezt a videót, hogy na ez minden, csak nem Star Wars. Még a Harc az endor bolygón is jobb ennél :D [link]

[ Szerkesztve ]

(#72593) minek?:S válasza markknight (#72588) üzenetére


minek?:S
őstag

Mindig a legkisebb kisebbség a leghangosabb. :B

(#72590) mephi666

Egy kaszabolós, véres filmet én is megnéznék.. láttuk hogy alakul át Anakin Vaderré, és hogy "áll vissza", de egy erős vérengzős filmet még mindig el tudok képzelni. De egy horroros Halálosztagot is megnéznék, vagy Maul - Vesztegzárt. Amúgy a The Acolyte emlékeim szerint a sötét oldalról fog szólni vagy legalább is jobban be lesz mutatva.

Mondjuk az egész High Republic érát nem tudom hova tenni. A könyvek nem rántottak be(még az elsőt sem olvastam végig, pedig amúgy nem rossz), a Jedi: Survivorben érdekelt az a szál..

Üdv.:M.

(#72594) minek?:S válasza markknight (#72591) üzenetére


minek?:S
őstag

Nem tudom, én a RO-ból Vader mellett a scarifi csatára emlékszem(legalább olyan jelentős volt, mint a yavini, azt imádom és azért az elég nagy részét kiteszi.. régebben is írtam, hogy egy űrcsatás, vagy egy bolygón is megnézném, ahogy több száz X-wing, B-wing, Y-wing stb. megy neki TIE-oknak és csillagrombolóknak. És annak is megvan a maga SW töltete.

Üdv.:M.

(#72595) Ryder62


Ryder62
őstag

Ahsoka 5. rész

Sajnálom hogy a világok közti világból csak ennyit tudtak kihozni. Inkább olyan érzés mintha Ahsoka csak egész egyszerűen beképzelte magának, de itt rácáfol az hogy Jacen halotta a fénykard zümmögését. Egyenlőre nem tudom hova tenni. De a vissza "emlélezések" a klónok háborújára a fiatal Ahsokaval az jó volt, meg klassz volt újra látni harcolni Anakint.
A pirgilles jelenetsor mikor ugrottak a végén az tetszett ,a zene meg rátett egy lapáttal.

Kimondhatjuk egyértelműen, ebben a részben nagy hangsújt kapott a fan service.

(#72596) Rigormortiis válasza pkaresz (#72560) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ejj... Fiatalabb koromban boxoltam és muay thai-oztam jó tíz évet. Nem véletlenül találták ki a súlycsoportokat, pár kiló is döntő befolyásoló tényező, nemhogy 30-40. És arról még nem is beszéltünk, hogy a nők teste sokkal érzékenyebb a külső "behatásokra", mint a férfiaké. Én azt mondom, hogy egy 50-60 kilós nő gyakorlatilag esélytelen egy átlag 75-80 kilós faszival szemben annál is inkább hogy a kötözködő, nőverő f.szkalapoknak általában van is ebben rutinjuk. Persze, be lehet mákolni egy gyors ütést vagy tökön rúgást, de ez nem túl életszerű.

De nekem is van erről saját sztorim: én is szedtem szét nálam jó 15 kilóval könnyebb kiós tagot edzésen, pedig sokkal képzettebb volt nálam (fekete öves) és ügyes is volt, de kb 2 perc alatt szétszedtem a lábait.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#72597) grizlisandor válasza Ellia (#72577) üzenetére


grizlisandor
addikt

Ha az elmúlt hetet nézzük, igazad van. ;]

(#72598) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Visszaolvasva a hsz-eket Ahsoka témában, csak én vagyok, aki szerint AI írta a párbeszédeket? :DDD

(#72599) Ryder62 válasza FoxiestFox (#72598) üzenetére


Ryder62
őstag

Hát a Fallout sorozat hivatalos art-ját AI készítette.

(#72600) oriic válasza Ryder62 (#72599) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyre gyakoribb ez. Secret Invasion komplett introjat AI csinálta.

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.