Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Sorozatokkal kapcsolatos gyakori kérdések és alapvető tudnivalók.

Mi az a "SPOILER", miért van szükség a spoiler jelzésre / formázásra (spoiler gombra)?
Spoilernek számít a cselekmény részleteinek vagy egészének a leírása. Különösen fontos a spoiler jelzés, ha valami váratlan, megdöbbentő fordulatot, eseményt stb. írunk/lövünk le (például: XY szereplő meghalt), mert nem szeretnénk elrontani mások szórakozását.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72596) Rigormortiis válasza pkaresz (#72560) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ejj... Fiatalabb koromban boxoltam és muay thai-oztam jó tíz évet. Nem véletlenül találták ki a súlycsoportokat, pár kiló is döntő befolyásoló tényező, nemhogy 30-40. És arról még nem is beszéltünk, hogy a nők teste sokkal érzékenyebb a külső "behatásokra", mint a férfiaké. Én azt mondom, hogy egy 50-60 kilós nő gyakorlatilag esélytelen egy átlag 75-80 kilós faszival szemben annál is inkább hogy a kötözködő, nőverő f.szkalapoknak általában van is ebben rutinjuk. Persze, be lehet mákolni egy gyors ütést vagy tökön rúgást, de ez nem túl életszerű.

De nekem is van erről saját sztorim: én is szedtem szét nálam jó 15 kilóval könnyebb kiós tagot edzésen, pedig sokkal képzettebb volt nálam (fekete öves) és ügyes is volt, de kb 2 perc alatt szétszedtem a lábait.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.