Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Sorozatokkal kapcsolatos gyakori kérdések és alapvető tudnivalók.

Mi az a "SPOILER", miért van szükség a spoiler jelzésre / formázásra (spoiler gombra)?
Spoilernek számít a cselekmény részleteinek vagy egészének a leírása. Különösen fontos a spoiler jelzés, ha valami váratlan, megdöbbentő fordulatot, eseményt stb. írunk/lövünk le (például: XY szereplő meghalt), mert nem szeretnénk elrontani mások szórakozását.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71119) mephi666


mephi666
nagyúr

elkezdtem pótolni ezt a money heist-et

nem rossz, de nem is érzem annyira átütőnek, mint amennyire felmagasztalta mindenki :K

elég repetitív a sorozat azzal, hogy minden részbe raktak vagy 3-4 cliffhanger-t, amire persze ott volt a kész megoldás, mert "a professzor mindenre gondolt és betervezte a problémákat is, kész megoldással" :) egy idő után az izgalmi faktoron ez sokat rontott, mert nem éreztem emiatt, hogy bárminek is lenne tétje... most jutottam el az 5. évad elejére, ami viszont kb szembe megy az eddigiekkel... az eddigi profizmust most felváltotta a bakik sorozata: a prof 1 mozdulattal leveri a nőjének 90kilós exférjét, de az idegesítő hasas exrendőr csaj kiüti egy pillanat alatt? :DDD vagy profin őrzik a túszokat, majd engedik őket fegyverhez jutni, végül bezavarják őket a fegyvertárba? :C ja, a prof is simán beengedte a terhes csajt a rejtekhelyére? nem figyelte, hogy ki akar oda belépni? (amikor korábban mindenre volt 3 vészforgatókönyve... pont a bázis védelme nem érdekelte?) mellesleg az a nő kb utolsó hetes és úgy mozog, mint egy nindzsa, az se zavarja, hogy megerőlteti magát? :D eddig viszonylag jól össze volt rakva a sorozat, remélem nem megy át a végére gagyiba az ilyen idióta húzásokkal... a szerencsefaktorról meg akkor ne is beszéljünk, ami folyamatosan jelen van és szükséges ahhoz, hogy ne bukjanak

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Sorozatok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.