Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Router gondok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-04-10 12:39:33

LOGOUT.hu

Router gondok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26101) Varszegig válasza Varszegig (#26100) üzenetére


Varszegig
veterán

Válasz magamnak: mivel minden beállítás elvileg jó volt, kireseteltem a routert, és újraconfigoltam, megoldotta a problémát.

(#26102) SenorChang


SenorChang
csendes tag

Sziasztok!

Adott egy TP-Link TL-WR740N router Digi PPOE nettel, a net sebessége 100/50 mega, ha wifiről csatlakozok rá laptopról akkor a letöltési sebesség kb. 41 mega, a feltöltés 39, ha viszont közvetlen kábelről csatlakozok laptoppal a netre akkor hozza az alap értékeket. Illetve a másik problémám az lenne, hogy nem lehet valahogy azt megoldani hogy az UTP kábelt ne kelljen bedugni a laptopba, mert ha kikapcsolom a gépet, vagy elviszem
máshová akkor már nem lehet a wifit használni.

Segítségeteket előre is köszönöm!

(#26103) Travelos


Travelos
őstag

Kis segítségre lenne szükségem. Digi 200/100-as netem van, de a ZTE modem után egy Netgear 3500Lv2-es wifis routert is szeretnék betenni, mert van a házban egyéb wifis eszköz.
Ha router nélkül használom a netet, akkor semmi gond, viszont routerrel állandóan új IP címeket kapok, van úgy, hogy 10 percenként. Ekkor a teljes net lelassul, gyakorlatilag elmegy, letöltések is megállnak persze.

Valami beállítási gond lehet? Vagy esetleg tudjátok, hogy mi más?

H97 / i5 / 16GB DDR3 / 3TB HDD / 120GB SSD / R9 280 / 24" IPS / 550W

(#26104) Intruder2k5 válasza Travelos (#26103) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Valamiért megszakad a PPPoE kapcsolat.

Javasolt megoldások:

- reset, majd manuális újra konfigurálás
- ha van újabb firmware, akkor frissítés, reset, majd manuális újra konfigurálás
- custom firmware használata

(#26105) Travelos válasza Intruder2k5 (#26104) üzenetére


Travelos
őstag

A router beállításoknál a következők szerepelnek:

Bejelentkezés szükséges
PPPoE
Felhasználói név, jelszó
Szolgáltatás neve Digi
Mindig csatlakoztatott
IP cím dinamikus lekérdezés
DNS automatikus lekérdezés
Útválasztó MAC alapértelmezett cím

Jók ezek így? Amúgy manuálisan hol konfiguráljak ezen kívül?

Legfrissebb gyári firmware van fent.

[ Szerkesztve ]

H97 / i5 / 16GB DDR3 / 3TB HDD / 120GB SSD / R9 280 / 24" IPS / 550W

(#26106) Intruder2k5 válasza Travelos (#26105) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Persze, jó!

Esetleg a logban nem látsz valamit?

(#26107) Travelos válasza Intruder2k5 (#26106) üzenetére


Travelos
őstag

Ami furcsa, hogy a napló bejegyzéseknél nem jó az időpont. Mindent egy órával korábbra datál, mint a valós időpont.

Amúgy egy millió ilyen van a naplóban:

[LAN access from remote] from 212.96.55.37:29601 to 192.168.1.2:51515, Sunday, Aug 30,2015 23:40:39

Az 51515 a torrentben beállított portom :B

H97 / i5 / 16GB DDR3 / 3TB HDD / 120GB SSD / R9 280 / 24" IPS / 550W

(#26108) Intruder2k5 válasza Travelos (#26107) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ezeknek semmi köze a szakadáshoz.

(#26109) Travelos válasza Intruder2k5 (#26108) üzenetére


Travelos
őstag

marad a tomato custom firmware?

H97 / i5 / 16GB DDR3 / 3TB HDD / 120GB SSD / R9 280 / 24" IPS / 550W

(#26110) Intruder2k5 válasza Travelos (#26109) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Én azt javaslom, de mára nekem ennyi, mentem aludni, mert 6-kor csörög a vekker. bye!

(#26111) Gubek-Einste válasza SenorChang (#26102) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Mivel a router N150-es így ez a mért sebesség egy ilyen linken annyira nem rossz, a router wifi képessége miatt nem is lehetne számítani 40-50 Mbps-nél többre.
Milyen adapter van a laptopban?
inSSIDer3 mit mutat?
Milyen környezetben (falak száma/anyaga, távolságok) van használva?

Illetve a másik problémám az lenne, hogy nem lehet valahogy azt megoldani hogy az UTP kábelt ne kelljen bedugni a laptopba, mert ha kikapcsolom a gépet, vagy elviszem máshová akkor már nem lehet a wifit használni.
Ez pontosan mit is jelent?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#26112) #00661248


#00661248
törölt tag

Üdv!
Szeretnék egy asus rt-n12 d1 routeren firmwaret frissíteni, de az ismertetőnél találkoztam egy ilyen mondattal, és nemigen tudom értelmezni: [Please note] This version changed the login authentication method. Please unplug the hard drive before updating firmware. Valakinek esetleg van ötlete, hogy mire gondolhatott a költő?
Előre is köszönöm!

(#26113) Travelos válasza Intruder2k5 (#26110) üzenetére


Travelos
őstag

Ok, de még mielőtt megtenném:

A routerben már írtam a beállításaimat, de a windowsban is létre van hozva egy PPPoE kapcsolat, szintén megadva a név/jelszó, és szintén auzomatikus csatlakozásra állítva. Ez így rendben van?

H97 / i5 / 16GB DDR3 / 3TB HDD / 120GB SSD / R9 280 / 24" IPS / 550W

(#26114) Gubek-Einste válasza #00661248 (#26112) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Ha van a hálózaton megosztott meghajtó amelyik a router-re kapcsolódik akkor azt frissítés előtt el kell távolítani de mivel a N12 D1-n nincsen USB port így nem kell ezzel foglalkoznod. Firmware frissítés előtt és után is nyomjál egy reset-et, és minden állíts be újra kézzel, nem mentésből.

#26113 Travelos
Ha router-t használsz akkor nem kell a gépen a PPPoE kapcsolatot létrehozni, töröld ki mert semmi szükség sincsen rá.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#26115) hcl válasza SenorChang (#26102) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Az fura, hogy ha kábelen voltál, akkor nem megy a wifi... Keresd meg az oprendszerben, hogy be van-e neki állítva, hogy ha kábelen van, kapcsolja le a wifit.

Illetve a wifi nem lesz olyan gyors, mint a kábelen, főleg nem fél-N-es bvagy B/G -s routerrel. Ha a gépedben van B/G wifi, akkor se. De igazából még N-től sem láttam ilyen mezei routerekkel igazán jó sebességet.

Mutogatni való hater díszpinty

(#26116) #00661248 válasza Gubek-Einste (#26114) üzenetére


#00661248
törölt tag

Nagyon köszönöm!

(#26117) SenorChang


SenorChang
csendes tag

Az ethernetes problémát sikerült megoldanom.

Broadcom 802.11n adapter van a laptopba.

inSSIDer3 ezt mutatja(remélem jót fényképeztem ki):
http://itcafe.hu/dl/upc/2015-08/31/316169_zj3pgoz12mclroyn_nevtelen.jpg

Hát a router kb. 30 centire van tőlem, a többi szobába a sebesség kicsit kevesebb meg a jelerősség is kisebb, de ez egy 3 szobás lakás szóval gondolom a routertől távolabbi szobákba ez normális.

Tudnál nekem olyan routert ajánlani aminek nagy a hatótávolsága és tudná hozni a 100 megás sebességet? (kb olyan 5-6 ezer forint környékén)

(#26118) krealon válasza SenorChang (#26117) üzenetére


krealon
veterán

"Tudnál nekem olyan routert ajánlani aminek nagy a hatótávolsága és tudná hozni a 100 megás sebességet? (kb olyan 5-6 ezer forint környékén)"

Milyen routert?
(De 5-6 ezerert nem kapsz gigabites router-t, ami szukseges a 92-94 Mbit feletti resz kihasznalasaert.)

(#26119) user12 válasza Travelos (#26113) üzenetére


user12
őstag

Szia,

És amikor felugrik a pppoe csatlakozás ablak, akkor csatlakozik is?
Vagy a felhasználó/jelszó bekérésnél bezárod az ablakot?

Rendszergazda vagyok....ha röhögni lát, mentsen

(#26120) Gubek-Einste válasza SenorChang (#26117) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Jó volna a távolabbi helyeken is látni, hogy mi is ott a helyzet.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#26121) Travelos válasza user12 (#26119) üzenetére


Travelos
őstag

nem ugrik fel semmi, automatikus csatlakozásra van állítva

H97 / i5 / 16GB DDR3 / 3TB HDD / 120GB SSD / R9 280 / 24" IPS / 550W

(#26122) SenorChang válasza Gubek-Einste (#26120) üzenetére


SenorChang
csendes tag

Routerhez közelebbi szoba:
http://itcafe.hu/dl/upc/2015-09/01/316169_hdrhs0tr7juhgi7x_koz.jpg

Routerhez távolabbi szoba:
http://itcafe.hu/dl/upc/2015-09/01/316169_ailb8nhplhryrqy6_tav.jpg

(#26123) user12 válasza Travelos (#26121) üzenetére


user12
őstag

És csatlakozik is? :F
Ha igen, próbáld meg kitörölni a windows-os kapcsolódást (ha router mögött vagy még).
Ezután esetleg egy újraindítás, majd úgy próbáld, hogy föl-le kapcsolódik-e folyamatosan.

Rendszergazda vagyok....ha röhögni lát, mentsen

(#26124) Gubek-Einste válasza SenorChang (#26122) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

A csatorna beállítások nagyjából jók, ennél nagyon nem lehetne jobbat beállítani.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#26125) Travelos válasza user12 (#26123) üzenetére


Travelos
őstag

Korábban már én is feltettem itt ezt a kérdést, és kaptam is választ.
Valójában tényleg ez lehet a megoldás, mert eddig minden rendben. Nem akarom elkiabálni, mert még nem hajtottam meg igazán, de eddig jó. ;)

Azonban nem értem, hogy egy nem kapcsolódó windowsban beállított PPPoE kapcsolat miatt miért szakadt a routerben beállított kapcsolatom? :F

Egyébként azért volt létrehozva az a kapcsolat, mert a digisekkel nem találtuk meg a router szoftverében a megfelelő beállításokat, és azt mondták egyelőre próbáljuk ki így. Csak később én megtaláltam, mindent beállítottam, csak a windowsos úgy maradt, a fene gondolta, hogy ez számít valamit.

[ Szerkesztve ]

H97 / i5 / 16GB DDR3 / 3TB HDD / 120GB SSD / R9 280 / 24" IPS / 550W

(#26126) user12 válasza Travelos (#26125) üzenetére


user12
őstag

"Azonban nem értem, hogy egy nem kapcsolódó windowsban beállított PPPoE kapcsolat miatt miért szakadt a routerben beállított kapcsolatom? :F" az elejét nem igazán értem

Rendszergazda vagyok....ha röhögni lát, mentsen

(#26127) Gubek-Einste válasza Travelos (#26125) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Ha a gép router mögött van akkor törölni kell a korábban beállított PPPoE kapcsolatot mert gondot okoz, pl ilyet mint ez.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#26128) Travelos válasza user12 (#26126) üzenetére


Travelos
őstag

Ha a windowsban is be van állítva, meg a routernél is be van állítva egy PPPoE kapcsolat ugyanazzal a név-jelszó párossal, akkor az miért okoz szakadozást?

H97 / i5 / 16GB DDR3 / 3TB HDD / 120GB SSD / R9 280 / 24" IPS / 550W

(#26129) user12 válasza Travelos (#26128) üzenetére


user12
őstag

Mert:
- a router nyilván hamarabb kapcsolódik, mint a pc, ezért ő sikeresen fölkapcsolódott a szolgáltatóhoz
- felállt a windows, majd ő is kezdeményezi a pppoe kapcsolatot, ami befut a szolgáltatóhoz, ő bontja a korábban fölépített (router által) kapcsolatot, majd a "windowst" engedi csatlakozni
- ezután a router fölismeri, hogy bontva lett a kapcsolat, majd az időtúllépés leteltével újra kezdeményezi a kapcsolatot...

és így tovább a végtelenségig. A szolgáltató részéről meg nyilván úgy van konfigurálva a dslam, hogy egy időben 1 aktív pppoe bejelentkezés/session lehetséges.
Amikor csak a PC-vel router nélkül csatlakoztál a netre, akkor nem volt más ügyfél, aki kapcsolatot kezdeményezzen, így stabilan megtartotta a kapcsolatot.

[ Szerkesztve ]

Rendszergazda vagyok....ha röhögni lát, mentsen

(#26130) Travelos válasza user12 (#26129) üzenetére


Travelos
őstag

Teljesen logikusan hangzik ez, csakhogy nálam nem periódikus volt a szakadás, hanem véletlenszerű, volt úgy, hogy 15 percet bírt, de volt úgy, hogy 2 percet.

Nem érdemes ezzel már tovább foglalkozni, hiszen kb. 1 millió dolog van még, amit nem értek, nem kell mindent megérteni, csak elfogadni. ;)

Azóta kicsit terheltem a routert, és teljesen stabil, ez volt a gond. :C

Mindenkinek köszi, aki foglalkozott a kérdéssel. :R :R

H97 / i5 / 16GB DDR3 / 3TB HDD / 120GB SSD / R9 280 / 24" IPS / 550W

(#26131) SenorChang válasza Gubek-Einste (#26124) üzenetére


SenorChang
csendes tag

Hát jól van, legalább megismertem a routerem határait. Ha meg majd lesz pénz, akkor be lesz ruházva egy komolyabbra.

Köszönöm a segítséget. :)

(#26132) fujifilm1


fujifilm1
senior tag

Sziasztok,

Most lesz 100as Digi internet szolgáltatásunk, emiatt nagy az orom, mert kevesebb mint felébe fog kerulni mint eddig 10Mbites adsl. :)

Az a gondom hogy a Fritzboxomnak csak 2 db Gigabites portja van és az kevés lesz, mivel rogton az egyik el is megy WAN portnak. (aki ismeri a fritzeket tudja hogy be lehet kotni LAN routerként is, de nem erre találták, ki hanem ADSL modem / routernek...)

Veszek egy TP-LINK TL-SG1005D switchet, ami 5 portos.
De akkor hogy fognak kinézni az IP cimek és hova kossem a switchet?

Nekem az lenne logikus hogy a Digi ad optikai kábel modemet, amire a fritzet LAN0 át kotom (ez lesz a kinevetett wan port), és Fritz LAN1-re meg a switchet kotom, és a switchre megy minden más
A NAS-t PC-t, (A frizt wifin meg a tobbi cuccot...)

Ez esetben a Fritz megmarad PPOE modemnek és routernek.
Ki osztja majd az IP cimeket?

Jo lesz ez igy?

Üdv,R

(#26133) Gubek-Einste válasza fujifilm1 (#26132) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

A switch-et az egyik LAN portra kössed, a router fogja osztani az IP címeket, a switch csak egy portból csinál még négyet.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#26134) Multibit válasza fujifilm1 (#26132) üzenetére


Multibit
veterán

FTTH vagy FTTB? Ha az előbbi, akkor kapsz egy készüléket (ONT). Ha az ONT egyben router is (mostanában ilyeneket adnak), akkor két lehetőséged van:
1. Megpróbálod elérni a Diginél, hogy bridge módban használhasd és mehet az a konfig, amit leírtál. Ebben az esetben a Fritz fogja felépíteni a PPPoE kapcsolatot és az oszt IP-t a klienseknek
2. Nem engedélyezik a bridge módot. Ekkor a Fritz megy a szekrénybe és csak a switchet kapcsolod az ONT-hoz.
FTTB esetén csak egy UTP kábelt kapsz (nincs ONT). Ez a kábel megy a Fritz WAN-nak konfigurált portjába. A felállás az, amit leírtál.

(#26135) mezis válasza fujifilm1 (#26132) üzenetére


mezis
nagyúr

Lehet, hogy a DIGI egy modem + WiFi router-t fog adni.
100 Mbps-hez optikai kábel ? (Lehet, de minek.)

mezis

(#26136) fujifilm1 válasza Multibit (#26134) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Koszi a válaszokat!

Családi házas rész. Még nem tudom mit kapok. Mert csak a megrendelést fogadták el. szerzodest még nem kotottunk.

A Fritznek maradni kell mert arrol megy minden telefon.
Remélem megy a bridge mod...

Utánna nézek az ONT- fogalomnak meg FTTH, FTB nek...

@mezis - Optika megy az oszlopokon a ház elott, azért gondolom hogy optika lesz nekem is.
A Wifi nem volna rosz. de a fritz kezeli a voipot.

Megvan a switch. már arrol irok... :) Ha mégsem fog kelleni akkor eladom...

Kösz.
Robi

[ Szerkesztve ]

(#26137) Multibit válasza fujifilm1 (#26136) üzenetére


Multibit
veterán

FTTH: fiber-to-the-home (nálunk családi házas övezet)
FTTB: fiber-to-the-building (nálunk társasházas/lakótelepi övezet)
Azt mutatja meg, hogy a szolgáltató (jelen esetben a Digi) meddig viszi el az optikát. [link] (net sebességtől függetlenül).

ONT: Optical Network Terminal
Az az eszköz, amit a Digi FTTH övezetben a lakásba telepít. Optika megy bele, UTP (internetnek) és koax (tévének) jön ki. Korábban olyan ONT készülékeket telepített a Digi, amelyek csak a jel szétválasztását/konverzióját végezték. Manapság inkább kombinált készüléket kap az előfizető, amely egyben wifi routerként is funkcionál.

Szerk:
A DIGI LAN (PPPoE) topikban már jelentkezett olyan fórumtárs, akinél társasházban is a lakásig vitte a Digi az optikát.

[ Szerkesztve ]

(#26138) fujifilm1 válasza Multibit (#26137) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Köszönöm szépen magyarázatokat.
Ezek akár mehetnének akár az összefoglalóba...

Anyukámnak - szintén itt a 15. kerületben- négy lakásos társasházban szintén a lakásba vittek az optikát már két évvel ezelőtt!
Azt gondoltam ez mostmár az általános megoldás...

Én csak netet kértem meglátjuk mit telepítenek.

(#26139) Varszegig válasza fujifilm1 (#26136) üzenetére


Varszegig
veterán

Van még egy lehetőség, ha a Fritz tud olyat, hogy a netet fix ip-n kapja. Mi LTE wifis routerrel egybeépített ONT-t kaptunk, de user/digi belépéssel simán konfigolható ami a lényeg (port forward, dhcp, lan, wifi stb.). Mögétettem a routerem, a dhcp kiosztásán állítottam (hogy a router ne a dhcp-től kapjon címet, de akár ki is lehetne kapcsolni, ha mást nem dugsz rá), a routerem kapott egy fix ip-t, és minden mást onnan intéztem. Egyetlen kényelmetlenség, hogy a port forwardnál mindkét routeren be kell állítani (a ZTE-nél értelemszerűen a 2. routerre mutat minden). De ezt úgyis csak 1x kell megcsinálni.
Ezek a wifi-s ONT-k kényelmes dolgok azoknak akik csak plug-an-play netet akarnak, akik egy kicsit hozzáértőbbek, azok kevésbé örülnek.

(#26140) fujifilm1 válasza Varszegig (#26139) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Köszi a választ.
A fritz tud fix ip-t kezelni.

Azt hallottam hogy az ONT ben lévő Wifi nem stabil vagy valami gond szokott vele lenni.

Ezért gondoltam hogy maradjon a Fritz-en ez a funkcio is.
Meg ugye VPN használat is felmerult és akkor azt is inkább a Fritzen szeretném.

De ha az ONT ben van stabil/gyors Wifi, és van elég port akkor a fritzet "lefokozom" VOIP terminal funkciora, és akkor a NAS-t és a PC-t az ONT-re kotom...

Meglátjuk.

(#26141) Varszegig válasza fujifilm1 (#26140) üzenetére


Varszegig
veterán

Én azt gondolom VPN-t nem fog tudni az ONT. (Nevezzük így az eszközt, helyesebb lenne taláb a fiber router, de mind1:) Meg talán nem is a legjobb a wifije. Olcsó kínai dolgok ezek. Én is csak arra használom, hogy rákössem a routerem. Ha mondjuk a ZTE helyett egy Vigor2132FVn-t kaptam volna, akkor nem használnék másik routert:) Viszont ennek az ára 5-8x-osa lehet a ZTE-nek:)

[ Szerkesztve ]

(#26142) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Üdv! Nem is gond, csak kérdés. Az 5GHz mindig gyengébb jelet ad mint a 2.4-es? Erre lógatnám fel a telefonom, de az előző meg a mostani router is gyengén sugározza.

(#26143) Gubek-Einste válasza Kolondrum (#26142) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Az 5 GHz-s wifi-nek kisebb a lefedett területe mint a 2,4-esnek de cserébe gyorsabb és más hálózatoktól zavarmentesebb kapcsolatot tud biztosítani.
Mi a két router pontos típusa?
Milyen környezetben (falak száma/anyaga, távolságok) van használva?
Milyen eszközökkel lett tesztelve?
inSSIDer3/Wifi Analyzer mit mutat?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#26144) Kolondrum válasza Gubek-Einste (#26143) üzenetére


Kolondrum
félisten

Az a Xiaomi amit leszarozik mindenki, hogy semmire sem jó. :))
Fal az sok van, meg vasbeton födém és az a fő gond a két emelet között. Kint meghal, a teraszon.
BlackBerry Passporton volt tesztelve. Mindig jó volt, minden korábbi routeren, de eldobja kint a jelet.
inSSIDer3/Wifi Analyzer? Telefonon? 5 csíkból 1 csík. :DD

(#26145) Kolondrum válasza Kolondrum (#26144) üzenetére


Kolondrum
félisten

ÁÁ nem jó, pontosabban amint az emeletet elhagyom vége a jelnek. Mind1!

(#26146) brown26


brown26
tag

Sziasztok!

A következő problémában kérnék segítséget:
Vagy Telekomos DSL-360R ADSL2 modemem, ezt szeretném egy Netgear WNR2000 V2 routerre kötni, de nem sikerül csatlakozni.
Nem tudom milyen beállításokra lenne szükség.

(#26147) Intruder2k5 válasza brown26 (#26146) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

A DSL-360R milyen modell? Nem a fekete T1E? Ha igen, akkor bridged módban van? Mert ugyebár az képes önmaga felépíteni a PPPoE kapcsolatot, és van benne DHCP szerver is.

[ Szerkesztve ]

(#26148) brown26 válasza Intruder2k5 (#26147) üzenetére


brown26
tag

Igen, T1E. Bocsi, de nem tudom mi az a bridged mód :B

(#26149) brown26 válasza brown26 (#26148) üzenetére


brown26
tag

Sikerült megoldani. Köszönöm :)

(#26150) brown26 válasza brown26 (#26149) üzenetére


brown26
tag

Mégsem volt teljes a siker, a wifi nem megy, és nem is tudok belépni a routerbe..

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Router gondok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.