Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Router gondok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-04-10 12:39:33

LOGOUT.hu

Router gondok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25101) #85290240 válasza Intruder2k5 (#25098) üzenetére


#85290240
törölt tag

Erre gondoltam, köszönöm.

(#25102) ScomComputer válasza Intruder2k5 (#25100) üzenetére


ScomComputer
veterán

Thx... :R :R

(#25103) btomi9 válasza btomi9 (#25087) üzenetére


btomi9
aktív tag

Pontosítanám a kérdésemet: mit csinálok rosszul.

A topológia:

DIGI WAN (jelenleg 178.164.244.144) ----> DIGI ZTE router (192.168.1.1) ----> saját ASUS RT-AC56U (192.168.104.1) ----> PC (192.168.104.2)

És azt szeretném, hogy mondjuk a külső háló felé megnyitom a 9404 -es portot, és az a belső routert a 9495 -ös portján szólítsa meg. Belül aztán tovább portforwardolnám a PC felé.

Egyelőre azt szeretném tesztelni, hogy a ZTE felől működik-e a portforward http://ping.eu/port-chk/ külső ip:9404 -re azt mondja, hogy zárva van.

(#25104) bb.bocs


bb.bocs
őstag

sziasztok. nagy segítség kéne.adott 1 dlink di-604es router, és leszedtem hozzá több fw t is, de egy ment fel, a többi nem.
noipt akarom megnyitni rajta keresztűl, de nem megymert fwt nem tudom frissiteni.
invalig update file t irogat folyamatosan. tudtok rá megoldást?

(#25105) w333


w333
félisten

Na srácok ezt magyarázzátok meg ? X-akták :DDD

[link]

Galaxy S6 : 53/53 (5Ghz wifi)

Note 4 : 5/54 (5Ghz wifi)

Érdekes hogy otthon nála a Note 4 és S6 is 40/50 sebességet tud, viszont nálam az ő telefonja felugrik kb. 20MB -ra aztán visszamegy 5MB -ra (ki érti ezt) ? :D

Természetesen külön-külön mértük és (ugyan azon a szerveren) :U

Valaki látott már ilyet ? :Y

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#25106) #85290240 válasza Intruder2k5 (#25098) üzenetére


#85290240
törölt tag

Szia.

Azt még megkérdezném, hogy miért nem tudom letiltani n12 d1-ben az upnp-t? Pedig menüben letiltottam, de az 1900-as porton nyomul tovább. Ha újraindítom a routert, akkor is látom a logban, hogy restart upnp. Segítés légyszi??!

(#25107) ManY


ManY
senior tag

Üdv mindenkinek
Egy kis segítséget szeretnék kérni...
Eddig egy tp link 743 volt a routerem és ahhoz kapcsolódott egy 741 bridge módban teljesen hibátlanul

Most fejünkbe vettük hogy összekötjük a 2 házat hogy egy nagy családi hálózatunk legyen :D
jönnek is a gondok egyből...

A fő router most a 743 helyett egy tp link archer c5 lett amin most már openwrt fut
és a 743 as kerül át a szomszédba a 741 helyett
ideiglenesen amíg nem kábelezzük át wifi-n szeretnénk megoldani
mivel egy hálózatot szeretnénk ezért számomra a repeater mód tűnt logikusnak
de annyira mégsem egyszerű mert folyamatosan lekapcsolódik, újrakapcsolódik és nagyon ingadozik a 743 nál a dolog :(
nem tudom milyen beállítást ronthattam e vagy mi lehet a gond de bridge ben még anno midnen tökéletes volt még a 2 gagyibb routerrel is.

Esetleg tudnátok tanácsot adni hogy melyik routeren mit mire állítsak?

illetve ha kábellel szeretnénk később megoldani mindezt mik a lehetőségeink?

Előre is köszönöm a segítségeteket

(#25108) w333 válasza w333 (#25105) üzenetére


w333
félisten

LOL ... :Y

[link]

Nem tudom mi történt de hirtelen megjavult, és 2.4Ghz -n is 50MB a letöltés :)

De csak a "Kissnet" szerveren ennyi, és feltöltéskor "Comunication issue" hiba !

Szerk.

Létezik hogy eddig is megvolt a net sebesség csak rosszul írta ki ? :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#25109) Gubek-Einste válasza bb.bocs (#25104) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Honnan és mit szedtél le?

#25107 ManY
Mekkora távolság van a két ház között?
inSSIDer3/Wifi Analyzer mit mutat?
Most mik a beállítások a router-eken?
A legegyszerűbb kábeles összekötésnél az AP/Switch mód lenne.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#25110) ManY válasza Gubek-Einste (#25109) üzenetére


ManY
senior tag

jelen pillanatban inkább kivan lőve a 2. router mert a nélkül minden stabilabb
egyébként a 2 router között légvonalban kb 6 méter lehet és sajnos 2 fal

most azt beszéltük pont hogy úgy fest holnap kábelezzük össze őket...
persze ezt már 2 hete beszéljük :D talán holnap sor kerül rá tényleg :D
viszont a hsz amit linkeltél elég nagy segítség, köszönöm szépen

ami még kérdés hogy nekem a torrentem egy synology nasról megy
a másik ház torrentje pedig az archerről menne mert ott nem megy nagyban az ipar :D
a net természetesen tőlem megy majd a szomszédba ahogy most is és az archer is nálam lesz.
a kérdés az lenne hogy az álltalad linkelt ap/switch módban ha az archeren belövök egy dlna vagy upnp szervert akkor az tenni fogja a dolgát a szomszédban lévő TV-n is?

(#25111) Gubek-Einste válasza ManY (#25110) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Igen, mivel egy alhálózat lesz így úgy kell tekinteni mint ha minden eszköz az Archer-re csatlakozna.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#25112) galaxys80 válasza galaxys80 (#25072) üzenetére


galaxys80
veterán

Senkinek nincsen tippje arra, hogy mi zavarhatja a wifit 2.4 Ghz-en?

(#25113) w333 válasza galaxys80 (#25112) üzenetére


w333
félisten

A szomszédok ... :o

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#25114) Intruder2k5 válasza w333 (#25113) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Mágenheimék, vagy Vágásiék? :)

(#25115) w333 válasza Intruder2k5 (#25114) üzenetére


w333
félisten

:DDD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#25116) galaxys80 válasza w333 (#25113) üzenetére


galaxys80
veterán

Családi ház. Wi-fi analizer bent nem is lát másik hálózatot. Ez kizárható.

(#25117) w333 válasza galaxys80 (#25116) üzenetére


w333
félisten

Hmmm ... másik csatornát próbáltál ? illetve router frissítés ? :B

Esetleg másik telefonal vagy Notival is nézted ? :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#25118) kali válasza w333 (#25105) üzenetére


kali
legenda

mérsz máskor, más csatornán, másik szerveren...stb., úgy kapsz majd fordított eredményt is, ahogy igaz lehet ez nála is, mert adott dolog nem csak a telefon, vagy csak a router függvénye, a beállításokat már nem is említve, hogy telefonokon sem mindegy sok beállítás milyensége. (intelligens hálózatválasztás...stb., meg milyen adatforgalom, frissítés, szinkronizáció és társai futnak épp a háttérben.)
jelenlegi s6 tulajok többen is írták, akiknek volt korábban note 4, hogy az s6 gyengébb mobilinternetes és wifi vételben.

#25108; korábban is biztos több szerveren mértél, így ezt a hibát kizárnám, inkább nem adott jelenleg az a probléma, ami máskor bekavar.

nekem ideális kapcsolat esetén nem csak 50 Mbps környékén tud a note 4 n szabványos 5 GHz kapcsolaton, inkább a csak 94/94 Mbps netem a szűk keresztmetszet már úgy is, bár egy ideje ac kapcsolaton használom, de olyan gyors netem meg nem mostanság lesz, hogy az ac kapcsolat legyen a szűk keresztmetszet.

(#25119) w333 válasza kali (#25118) üzenetére


w333
félisten

Hát nem tudom komolyan megmondani hogy mi lehet az oka ... Note 4 telefonjával már legalább 10X mértünk nálam az elmúlt 1-2 hétben és ugyan ezt az eredményt adja (komolyan nem értem) Beállítások Wifin belül ugyan az mint S6 esetében, valamiért de az ő telefonja nem szereti az én lakásomat :DDD

Különben másik eszközökön 2.4Ghz (Moto G, Galaxy Tab 3 Lite) 32/40MB !

Míg 5Ghz S4 i9506 (32/40), S6 (52/52), Notebook speedtest (Dunaújváros) (50/50) míg Digi sebességmérő oldalán (65/50) :))

Szóval a mai nap S6 és S4 esetében is a 89-92MB letöltés nem tudom hogyan sikerült (Bp. Kissnet szerverén) viszont mikor elindult volna a feltöltés (Communication issue lett a Speedtesten belül) :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#25120) bb.bocs válasza Gubek-Einste (#25109) üzenetére


bb.bocs
őstag

már lassan mindenhonnan mindent.vissza nem tudom keresni... hivatalos honlapon nincsen az aa frissités amit szeretnék, fura...
[link]

[ Szerkesztve ]

(#25121) #85290240 válasza #85290240 (#25106) üzenetére


#85290240
törölt tag

Ha kérdezek egy személytől nehéz odaírnia, hogy nem tud segíteni? Vagy ez derogál? Ha írná, hogy nem tud-akar segíteni, akkor megértem és nem látogatnám naponta 20x a fórumot, hogy jött-e válasz...

(#25122) Intruder2k5 válasza galaxys80 (#25116) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Persze tudom ez nagyon ritka, nem hétköznapi eset, de vannak meglehetősen furcsa jelenségek, egyszer írta valaki itt a fórumon, hogy miután beépítették salgó polcrendszerrel a pincét, az addig tökéletesen működő wifi hálózat, fent a lakásban, mondhatni megszűnt működni, alig lehetett használni.

(#25123) Intruder2k5 válasza #85290240 (#25121) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Az itteni szokás szerint csak akkor válaszol valaki, ha érdemi választ tud adni a feltett kérdésre, egyéb esetben nem. Kicsit fura lenne a fórum, ha minden feltett kérdésre, minden erre járó odaírná, hogy passzolom, nem tudok segíteni.

Azt pedig már gondolom nem is kell mondani, hogy ez itt nem egy szolgáltatói vagy gyártói helpdesk, hanem egy fórum, ahol önkéntesen segítünk egymáson, és ennek esetleges elmaradása ugye nem számonkérhető senkitől, hiszen a szabályzat betartásán túl itt senkinek semmilyen kötelezettsége nincs.

Ezen kívül lehet az illető (akár én) nem ért rá, vagy simán csak átsiklott a kérdésed felett. Jelen esetben utóbbi történt, nem láttam a kérdésed!

Amennyiben a gyári fw-ben ilyen hibát tapasztalsz, javaslom fordulj az asus supporthoz, én ezzel nem sokat tudok tenni, ha nem áll le az upnp a tiltás ellenére sem. Illetőleg opció még a 3rd party fw használata.

További szép napot!

[ Szerkesztve ]

(#25124) galaxys80 válasza w333 (#25117) üzenetére


galaxys80
veterán

Csak Iphone esetén áll fent. (5S,I6)
2 routerrel is próbáltam. (841,3600)
Minden csatornát kipróbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#25125) fonseca


fonseca
tag

Sziasztok. A segítségeteket kérem! Néhány napja vásároltam egy Asus RT-AC51U [link] típusú routert. A problémám pedig az hogy a letöltési sebesség sehogy sem megy 100Mb/sec fölé,pedig 500Mbit áll a rendelkezésemre. Közvetlenül gépre kötve hellyel-közzel ez az érték meg is van,de a routeren keresztül 90-100 közötti értékeket mérek. Hozzáteszem wifin,meg ennek a fele. Egyszerű gyors internet beállítást (pppoe) többször is megismételtem,de az eredmény ugyanaz.Az alaplapom B-75 pro-3 M,de mivel közvetlen kapcsolatnál nincs problémám gondolom ez nem releváns.

(#25126) Multibit válasza fonseca (#25125) üzenetére


Multibit
veterán

:Y
Te most humorizálsz? Vettél egy 100 Mbps portokkal szerelt routert 500 Mbps-hez?

(#25127) fonseca válasza Multibit (#25126) üzenetére


fonseca
tag

Eszemben sincs humorizálni,ezt ajánlották. Persze olyanok akik nálam sokkal jobban otthon vannak ebben a témában. Remélem te sem vicceltél..

(#25128) Multibit válasza fonseca (#25127) üzenetére


Multibit
veterán

akik nálam sokkal jobban otthon vannak ebben a témában
Annyira azért mégsem - ezek szerint. Vagy talán érdekeltek az eladásban...

Vásárlás előtt érdemes lett volna ellátogatni a Milyen routert? topicba, azonnal megírtuk volna neked (is), hogy sürgősen felejtsd el ezt a kütyüt! Ott már szóba került ez a típus, nem ajánlott.

[ Szerkesztve ]

(#25129) Intruder2k5 válasza fonseca (#25127) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Nos ezzel csúnyán megetettek, ezzel a routerrel sosem fogsz 94Mbps-nél nagyobb sebességet elérni, 500-as nethez cserélned kell az eszközt. Erről továbbiakat ITT olvashatsz, illetve a linkelt topikban tudnak/tudunk segíteni a választásban.

(#25130) fonseca válasza fonseca (#25127) üzenetére


fonseca
tag

Itt vettem. Nem igazán értek a routerekhez,de itt 1000Mbit van írva. Akkor elírás,vagy valamit még tudnom kellene?

(#25131) Multibit válasza fonseca (#25130) üzenetére


Multibit
veterán

Egyrészt nem igaz amit azon a honlapon írnak, másrészt még a gigabites portok megléte sem garantálja a gigabites WAN-LAN áteresztőképességet! Több olyan gigás porttal rendelkező router van, ami nem tudja átvinni az 500 Mbps netsebességet (LAN-on belül persze megy a gigabites sebesség). Tehát add el ezt a routert és vegyél egy jobbat, vagy válts vissza kisebb csomagra a netszolgáltatódnál!

[ Szerkesztve ]

(#25132) fonseca válasza Multibit (#25131) üzenetére


fonseca
tag

Hát ez csodálatos.. Mivel online rendeltem 2 héten belül elállhatok a vásárlástól,ha jól tudom. Ja és hivatkozhatok hogy az oldalon szereplő adatok nem felelnek meg a valóságnak? Bár ez a kérdés már nem ide tartozik. Azért köszönöm a gyors válaszokat,valószínűleg hamarosan találkozunk a "milyen ruotert vegyek" topikban is... :)

(#25133) Multibit válasza fonseca (#25132) üzenetére


Multibit
veterán

Indoklás nélkül is elállhatsz a vásárlástól. Tedd azt!

(#25134) fonseca válasza Multibit (#25133) üzenetére


fonseca
tag

Kedden az első dolgom lesz. Viszont még 1 kérdés eszembe jutott. Wifin miért nincs meg az érték? A hirdetés szerint 5Ghz-en akár 400Mbit fölötti eredmény is elérhető. na nekem meg van vagy 50..

(#25135) Multibit válasza fonseca (#25134) üzenetére


Multibit
veterán

Ezzel a routerrel wifi-n sem lesz meg az 500 Mbps. Kevés hozzá a vas, fogadd el! Házi körülmények között erősebb routerrel sem tudsz ekkora sebességet elérni wifi-vel!. Ez a típus wifi tekintetében is gyengébb a "szokásos" AC-s routerekhez képest. Mivel írtad, hogy nem értesz a routerekhez, felesleges belemenni a technikai részletekbe. De ha mégis érdekel, innen informálódhatsz: [link]

[ Szerkesztve ]

(#25136) Intruder2k5 válasza fonseca (#25134) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Már eleve ugye a 100Mbps WAN porton nem tud bemenni a routerbe 94Mbps-nél gyorsabb net, ezért aztán bármilyen WiFi is lenne benne, nyilván azon kijönni sem fog több.

Ha egy vízcsapra rákötsz egy negyed colos tömlőt, annak már a kezedben lévő végét szélesítheted Te 2 colra is akár, úgyis csak annyi víz fog kijönni rajta, ami a csapból az 1/4 colon bele tud menni.

[ Szerkesztve ]

(#25137) fonseca válasza Multibit (#25135) üzenetére


fonseca
tag

:R Még egyszer köszi. üdv

(#25138) TeeJay válasza fonseca (#25137) üzenetére


TeeJay
félisten

12ezer 2év garival egy TP-Link WR1043ND V2.1 router, az úgy kihajtja LAN-on a gigabitet mint a huzat
3x3:3 2,4GHz-es N-es wifije van, nálam szépen teljesít, jelenleg a legolcsóbb full gigabites combos router. ettől már csak drágább van 5GHz-es N-es móddal vagy 22körül AC-s router
wifin szerintem még az AC sem viszi át az 500megabitet, szóval húzz be otthonra CAT5e kábelt, krimpelj rá dugót és örökre boldog leszel. hidd el a wifivel szívtam már éveket, csakis gigabit LAN jöhet szóba nálam :R

nem drága 10-15méter CAT5 kábel, falon átfúrsz, dugót 10-20forintért adnak rá és ha nincs krimpelőd csavarhúzóval is meg lehet oldani :R

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#25139) fonseca válasza TeeJay (#25138) üzenetére


fonseca
tag

Szia. Az általad leírtaknak megközelítőleg a felét értettem. :) A lakásomban van 2 számítógép, 1 laptop, 1 xbox 360,és 3db okos telefon. Nos az én számítógépemen kívül mindegyik wifin keresztül kapcsolódik. A továbbiakban is ezt szeretném elérni,és nem számít hogy wifin mennyi megy ki,de az én gépemen szeretném ha a teljes sáv meglenne amire fizetek. Rákeresek az általad linkelt routerre,de előbb valahogyan vissza szeretném csinálni az adás-vételt.

(#25140) TeeJay válasza fonseca (#25139) üzenetére


TeeJay
félisten

akkor a wifis cuccokhoz legközelebb teszed a routert, onnan meg kihúzol a gépedhez gigabit LAN-t és kész
Xbox és telefonok ha tudnak 5GHz-et akkor WDR3600-4300 router is szóba jöhet nálad
ha csak 2,4GHz-et tudnak akkor 1043ND V2.1

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#25141) Den Hadnagy


Den Hadnagy
senior tag

Sziasztok!

Adott egy Telekomos ADSL-net (10 megás), a szolgáltatótól kapott D-link DSL 360R típusú modemmel.
Erre kapcsolódik egy TPLink TL-WR641G típusú router.

A modemet tegnap cseréltem le, mert ha nagyon megterheltem a netet (pl. letöltés + youtube), akkor hajlamos volt szakadozni. Eredetileg szürke volt, itt meg is válaszoltátok anno, hogy annak gondjai lehetnek a routeremmel, ezért a szakadozás. Az új típusú (Telekomtól vásárolt, fekete, szintén D-link 360R) modemmel semmi baj, stabilan megy a net.

A kérdésem az, hogy a router felületén a QoS-nél mit kell beállítanom (lásd. a mellékelt képet), hogy az utorrent (3.3.2) ne tegye használhatatlanná a netem? Szóval menjen a letöltés, de prioritást pl. a böngésző, youtube, stb. kapjanak.

A válaszokat előre is köszönöm!

DH

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#25142) Den Hadnagy


Den Hadnagy
senior tag

Sorry, kifutottam a szerkesztési időből, valamiért nem jelent meg a kép.

Íme, google driveból.

DH

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#25143) Gézengúz válasza Den Hadnagy (#25142) üzenetére


Gézengúz
addikt

Használhatsz Cfos-Speedet is, illetve bekorlátozhatod a feltöltést olyan 80% körülre..

(#25144) Intruder2k5 válasza Den Hadnagy (#25142) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A kliensben a kapcsolatok maximális számát, és a le/fel töltési sebességet bekorlátoztad? Ha ezek nincsenek normális értékre konfigurálva, akkor nem kell csodálkozni, hogy beakassza a netet...

Illetőleg torrentes témában jelezték többször is, hogy az újabb utorrent verziók hajlamosak ilyenre, talán próbáld meg valami 2.x példánnyal. Bár jómagam nagyon ritkán használok PC-s klienst, mert routeren futtatom a torrentet, de ezen ritka alkalmakkor 1.8.5 utorrent-et használok.

(#25145) Den Hadnagy válasza Intruder2k5 (#25144) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Bekorlátozom, ha megmondjátok, hogy mik az ideális értékek a körülményeket figyelembe véve?

A QoS-szel, akkor ne bajlódjak? Jobban járok, ha a torrentklienst piszkálom, jól értem?
Csak azért gondoltam a QoS-re, mert ahogy utánaolvastam, ennek a szolgáltatásanak pontosan a hozzáméhoz hasonló problémák kiküszöbölése lenne az értelme...

A klienst amúgy automatikusan konfiguráltam, ezek alapján a feltöltési korlátom 70.0 kB/s, feltöltési szálak: 5, kapcsolatok torrentenként: 90, kapcsolatok (összesen): 400, max aktív torrent: 15, max aktív letöltés: 5.

Köszönöm,

DH

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#25146) Intruder2k5 válasza Den Hadnagy (#25145) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Milyen neted van? Mármint azt tudjuk, hogy ADSL, de sebességre...

(#25147) Den Hadnagy válasza Intruder2k5 (#25146) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Aktuális eredmények speedtestről: [link]

Hivatalosan tékom, 10/1-es ADSL.

Torrentről a cuccok 1-1,2 mb/s jönnek max, ami jó, csakhát a többi... Próbáltam már a sávszélkiosztást 750k/s-re levenni, de a net akkor se volt valami húdegyors. Meg azt akarom, hogy üresjáratban maximumon pörögjön a torrent, ne kelljen hozzányúlni újra és újra.

DH

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#25148) Intruder2k5 válasza Den Hadnagy (#25147) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Akkor javaslom próbáld meg ezeket...

Maximum letöltési sebesség 1024K/s
Maximum feltöltési sebesség: 64K/s

Feltöltési szálak száma: 5
Kapcsolatok maximális száma torrentenként: 20
Kapcsolatok maximális száma összesen: 100

Aktív torrentek maximális száma: 10
Aktív letöltések maximális száma: 5

Ja, és ugye nem WiFi-n torrentezel?

[ Szerkesztve ]

(#25149) Den Hadnagy válasza Intruder2k5 (#25148) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Rendben, köszi, kipróbálom.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#25150) albert8


albert8
addikt

Helló! Lenne egy kis problémám a wifi kapcsolattal.
Az alap T-s router osztja a wifit a mobilokra rendesen, de a laptopomra nem akarja az igazat. Érzékeli az SSID-t meg elkezt kapcsolódni, de nem csatlakozik. Ha rámegyek a problámamegoldásra akkor azt irja, hogy útválasztó vagy hozzáférési port hibája.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Router gondok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.