Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Router gondok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-04-10 12:39:33

LOGOUT.hu

Router gondok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24001) Intruder2k5 válasza radgyulaba (#24000) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem, neked nem kell így beállítani, ez csak egy kép volt az internetes emulátorból! Az SSID tetszőleges lehet, az a saját hálózatod neve lesz, de lehetőleg angol abc betűiből álljon, és ne legyen benne szóköz!

(#24002) radgyulaba válasza Intruder2k5 (#24001) üzenetére


radgyulaba
tag

Már probáltam sok mindent de nem engedi hogy betegyem,mindig elutasit.Ugy hogy a VDS-en nincs pipa.

[ Szerkesztve ]

Ford Mondeo 1995

(#24003) mceely


mceely
tag

Sziasztok!

Abban kellene segítség, hogy adott egy TP Link wr1042nd router, és azt csinálja, hogy az usb storage szolgáltatás mindig leáll, és újra kell indítani. Egy hdd van rákötve, és képes a router akár a meghajtóra másolás közben is leállítani a szolgáltatást, pedig látja végig a hdd-t, egy start-ot kell nyomni, és máris megy újra. Firmware-t frissítettem, de így is.

Ötlete valakinek?

(#24004) aftercooler


aftercooler
aktív tag

Sziasztok!

Van egy UPC-s Ubee EVW3226 routerem.
Azt szeretném megoldani, hogy a hátsó usb portjába dugok egy pentdrive-ot vagy külső hdd-t és arra tudjak adatot feltölteni, amit majd máshonnan, ha nem vagyok itthon akkor is el tudjak érni.

Hogy lehetne ezt megoldani?Abszolut nem értek ehhez a témához sajna.
Köszi!

(#24005) Gubek-Einste válasza mceely (#24003) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Milyen HDD-ről van szó?
Saját tápos vagy csak az USB portól kap tápot a HDD?
Ha csak az USB portól kap tápot akkor aktív hub-bal volt próba?

#24004 aftercooler
Le van tiltva az USB port, max telefon töltésre használható.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#24006) aftercooler válasza Gubek-Einste (#24005) üzenetére


aftercooler
aktív tag

Ok, és miért van letiltva?
Fel lehet oldani?

(#24007) Intruder2k5 válasza aftercooler (#24006) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Mert a szolgáltató így döntött, hogy a saját eszközében, saját szoftverében, letiltja! Nem lehet engedélyezni, nincs rá mód, az ezzel kapcsolatos menü sem elérhető a UPC-s fw-ben!

Ha veszel saját USB portos routert, arra dughatsz pendrive-ot, hdd-t, azt elérheted távolról, használhatod dlna szerveként, vagy akár torrentezik is pc nélkül ha kell...

[ Szerkesztve ]

(#24008) aftercooler válasza Intruder2k5 (#24007) üzenetére


aftercooler
aktív tag

Ok, köszi!
Esetleg még annyi lenne a kérdésem, hogy milyen routert javasoltok?

[ Szerkesztve ]

(#24009) Intruder2k5 válasza aftercooler (#24008) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Milyen sebességű nethez? Szükség van-e 5GHz-re?

Egyébként erre is van külön topik! :)

(#24010) radgyulaba


radgyulaba
tag

Hello. Intruder-a fiam nem tudot eljőnni ma ,vissza hivták meloba,majd a héten hátha sikerül haza fuson.

[ Szerkesztve ]

Ford Mondeo 1995

(#24011) 123sylaar


123sylaar
aktív tag

Sziasztok!

A következő problémával állok szemben.

Adott egy t-home-os Pirelli DRG-A225G wifis router. Gépen jön is rendes sebességgel a net, de ha telóval (ace 3) csatlakozok wifi-n keresztül, akkor nagyon lassan jön a telón...(kb. mintha molbilneten le lenne már korlátozva a sebesség)
A kérdés, hogy le lehet-e vajon korlátozva a sebesség? Lehet egyáltalán ilyet vagy hibás a router, vagy a teló?

Üdv. : Krisz

[ Szerkesztve ]

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása...

(#24012) Gubek-Einste válasza 123sylaar (#24011) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Mivel ez az eszköz csak G-s wifi-vel van szerelve így könnyen lehet, hogy ebből kifolyólag rossz a telefonon a sebesség.
Wifi Analyzer mit mutat?
Milyen környezetben (falak száma/anyaga, távolságok) van használva?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#24013) aftercooler válasza Intruder2k5 (#24009) üzenetére


aftercooler
aktív tag

Ok, köszi!

(#24014) 123sylaar válasza Gubek-Einste (#24012) üzenetére


123sylaar
aktív tag

Simán , ha itt ülök mellette és nem választ el fal akkor is alacsony a sebesség...(egyébként magával a jellel nincs probléma másik szobából sem) A telfon amikor csatlakozok a wifi-hez (bár néha nem csatlakozik, az ip cím lekérésénél megtorpan azt írja ki, hogy az alacsony sebesség miatt le van tiltva.) Látja, hogy mekkora sebessége van csak nem adja le.
Lehet, hogy nem is routerrel van gond, hanem a telo baszakodik...?

[ Szerkesztve ]

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása...

(#24015) Kovesz82


Kovesz82
tag

sziasztok!

Tudnátok segíteni nekem, hogy egy HP 630-as laptopba (A6E91EA) milyen 300 Mbites wifi kártyát tudok tenni, ami működni is fog benne. mindegy milyen kártya az, ha a kártya csatlakozója kompatibilis, akkor működni is fog?
Jelenleg 150 Mbites van benne, de nekem kevés és szeretnék bele egy 300 Mbitest. Lásd lejjebb hogy mi okból (60 mbites net, csak 40 mbit jön át, ha jó passzban van...)
szeretnék információt kapni, hogy milyen chipsettel lehet bele rakni kártyát. ugyan úgy működik egy laptop is mint egy asztali PC?
írtam több laptop szervíznek, majd várom válaszukat, hogy lehetséges-e és hogy van e náluk ilyen alkatrész. remélem valaki tud nekem segíteni, mert nem szeretnék venni egy robosztus nagy wifi dokkot hogy tudjam a 60 mbitet.

(#24016) Gubek-Einste válasza 123sylaar (#24014) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Milyen csatornán van a wifi mert sok eszköz nem szereti ha a 12-13-on van?
Más hálózat nincsen vételi körzetben? Wifi Analyzer mit mutat?
Természetesen a telefon is lehet rossz. Más hálózaton próbáltad már?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#24017) magicj33


magicj33
újonc

Üdv. Huawei hg8245h tipusú routerem van. t-home optikán jön a net. mikor beszerelték, beálitottak mindent tökéletesen működött laptopon okostelón a wifi. párnapa rá nemjött a net wifin limitáltat irt... nagynehezen rájöttem hogyha csinálok egy új hálózati kapcsolatot azzal a felhasználói névvel és jelszóval amit adott a thome tudok laptopon wifizni ha rá csatlakozom a wifire is és az uj hálózati kapcsolatra egyszerre, de telefonon viszont semmit nemtudok csinálni, rákapcsolódik a wifire de nem jön a net. ezzel kapcsolatban kérném a segitségeteket. találkoztatok már ilyennel? ha igen hogyan tudnám orvosoln?!

(#24018) 123sylaar válasza Gubek-Einste (#24016) üzenetére


123sylaar
aktív tag

Wifi analyzer nem csinál semmit nálam...! Persze van sok másik hálózat is. 6 csatornás. Folyamatban van, hogy kipróbáljam másik hálózaton,ill. másik telot az én hálózatomon. :DD

Na sikerült a csak képet nem tudok róla csinálni. -35 magasság és 4-6-ig szélesség a grafikonon.

[ Szerkesztve ]

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt. Csak más a fogása...

(#24019) JohnLeslie


JohnLeslie
csendes tag

Srácok.ezeket a portokat kellene megnyitni a T-Homos Pirelli routeremen,hogy zavartalanul menjen az xbox live.

TCP Protokol 80 Port
UDP Protokol 88 Port
TCP/UDP 3074 Port
TCP/UDP 53 Port
TCP/UDP 1863 Port

Valaki csinált már ilyet? Jó lenne 1 kis navigáció hogy menün belül hol mit merre! Előre is köszönöm.

(#24020) Kovesz82


Kovesz82
tag

a routernél az számít, hogy a router körül mennyi zavaró jel van, vagy a vételi pontnál számít hogy mennyi zavaró jel van? mivel tudom kiszűrni a sok zavaró jelet? lehetséges valahogyan?
köszönöm szépen.
A router körül talál legalább 7-8 jelet, de ahol használom a netet, ott van 2 plusz jel, azok is más porton vannak, mégis nagyon ingadozik a net.
Kérhetek segítséget? Nem akarok már elérni 60 Mbitet, de ez a 10-30 közötti folytonos ingadozás, elég idegesítő. A speedtest alatt úgy változik a sebesség, mint a szinusz görbe.... kérlek adjatok tanácsot. Helyezzem át a routert és a modemet máshová?

(#24021) Gubek-Einste válasza JohnLeslie (#24019) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Mi a szolgáltatói HGW pontos típusa?

#24020 Kovesz82
Mindenhol számítanak a zavaró jelek.
Kiszűrni csatorna váltással lehet ha elég távol lesz a használt a terhelttől és/vagy a több elég gyenge lesz.
Ha találsz a jelenleginél optimálisabb helyet akkor használd ott.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#24022) Kovesz82 válasza Gubek-Einste (#24021) üzenetére


Kovesz82
tag

csatorna váltás esélytelen, mert sok zavaró jel van és mind a 13 jelet lefogják bőven.

(#24023) DEJVID


DEJVID
őstag

Sziasztok! 120-as telekom kábelnetünk van. Lent a nappaliban a modemre van kötve a gép, speedtest szerint jön is rajta a 120 pedig szerintem csak 100-as kábel van köztük (annyi biztos, hogy vagy modem vagy router mellett volt). Az emelere feljön 10-15m kábel, amit még korábban adott a telekomos szerelő. Fönt egy tp-link wr1043nd fogadja. A telefonom szerint itt már csak 30 mega körül jön. Mi lehet a gond?

(#24024) Gubek-Einste válasza Kovesz82 (#24022) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Akkor csak az 5 GHz-re való átállás jelenthet megoldást.

#24023 DEJVID
Milyen HGW van nálad?
Wifi Analyzer mit mutat?
Milyen telefon?
Milyen környezetben (falak száma/anyaga, távolságok) van használva?
Hogyan van a TP-Link bekötve, LAN vagy WAN portja megy a lenni kábel?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#24025) Gézengúz válasza DEJVID (#24023) üzenetére


Gézengúz
addikt

Miért? Lent mennyivel megy a telefonod?

(#24026) DEJVID válasza Gubek-Einste (#24024) üzenetére


DEJVID
őstag

Htc one m7. 2013-as flagship telefon ac-s wifivel, ez nem nagyon lehet szűk keresztmetszet. A kábel a router wan portjába megy, fal nincs köztünk, itt van a szobában 3 méterre. A hgw nem tudom, micsoda.

(#24027) SztiviVander válasza DEJVID (#24026) üzenetére


SztiviVander
őstag

lehet hogy a telefonod AC-s, a routered viszont nem. sőt még csak nem is 5Ghz-es. innentől marad a mimo nélküli telefonod a 2.4-es N-es AP-n 144Mbit-es linksebességgel amiből a 30Mbit az így egy reális sebesség. 2.4-en a G2-m is ennyit tud, AC-n meg 150-et.

(#24028) Gubek-Einste válasza DEJVID (#24026) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

A HGW a szolgáltatói eszköz.
Wifi Analyzer mit mutat?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#24029) DEJVID válasza Gubek-Einste (#24028) üzenetére


DEJVID
őstag

Cisco epc3925. -40 -50 között.

SztiviVander: egy sorral lejjebb írtam, hogy az nem nagyon lehet a ludas. Miért kell hülyének nézni, miért várnék ac-s wifit, ha csak a telefon tudja?

[ Szerkesztve ]

(#24030) SztiviVander válasza DEJVID (#24029) üzenetére


SztiviVander
őstag

"A telefonom szerint itt már csak 30 mega körül jön. Mi lehet a gond?"
"Htc one m7. 2013-as flagship telefon ac-s wifivel, ez nem nagyon lehet szűk keresztmetszet."
Nem is mondtam hogy a telefon a szűk keresztmetszet. Bár jelen esetben egy sima 2.4-es router esetén nem értem miért hangoztatod hogy AC-s a telefon mikor utána meg háborogsz azon hogy nem is vársz AC-s wifit (meg gondolom akkor az AC-s wifi sebességét sem, merthogy az tudná átvinni a 100-120Mbit-es netet a telefonodra). Leírtam hogy ezzel a routererrel ennyit tud a telefonod, ha nem akarod elfogadni a tényt az már a te dolgod.

(#24031) SonyNex7


SonyNex7
senior tag

Sziasztok.

Vettem egy ac56u routert. Nagyon szép a dizájn,jó a térerősség,mind 2,4 mind 5 ghz-en Rákötöttem a külső Hdd-t működik is a letöltés.

1.Na de hogy a lehet rávenni IOS eszközt(iphone 5s,ipad air2) a a letöltésre gép nélkül?
Ha a letöltés kezelőben ki akarom választani a torrent fájlt azt írja fotó,vagy fotó tár.Htttp...ként sem csinál semmit.

2.DDns hogy kell beállítani.Ki van kapcsolva de ha bekapcsolom akkor ip cim érvénytelen,meg valami olyasmi hogy a router multi-nat környezetben van nem lehet beállítani.

3.A telefonos app nem működik csak belső wifi hálózaton.Telepítéskor ezt ki is írja mert valami ip cim gond van.Táoli elérés sem megy böngészőből meg sehonnan sem.

4.A routeren lévő Hdd-re hogy lehet másolni a laptopról dolgokat?Érdekes amit rátöltöttem torrentet azt vezeték nélkül rátudtam tenni ipadre ituneson keresztül.de hogy lehet rátenni valamit lecsatlakoztatás nélkül?

Köszi

(#24032) dptrsk válasza SonyNex7 (#24031) üzenetére


dptrsk
addikt

2: A WAN kábel a router előtt egy HGW-ben van? Le tudnád írni melyik szolgáltató? Milyen HGW?
(3:a 2es gondhoz van szerintem köze, ha az megoldódik, akkor ez is.)

(#24033) SonyNex7 válasza Intruder2k5 (#23965) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Szia ebbe segíthetnél nekem is.
A vezeték-nélküli router személyes WAN ip címet használ
Ez a router multi-nat környezetben lehet és a DDNS szolgáltatás nem működik ebben környezetben.

Na ez mi?

(#24034) SonyNex7 válasza SonyNex7 (#24033) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Nem tudom mi az hgw. UPC 240-es net .
Gyári technicolor modem-routert -ac56u routert kötöttem össze a a kapott új fekete kábelel.
Minden wifin van.

[ Szerkesztve ]

(#24035) fenergie84


fenergie84
addikt

Sziasztok!
Van egy TP-Link WR841N routerem ami két napja szakadozik.
UPC kábelmodem ---> Router---> kábelen net a gépembe + szórja a wifit a telóknak.
A win7 szerint a hálózat rendben van, csak a net kapcsolat megy el, van mikor 2 óránként, van mikor 5 percenként, és csak az újraindítás segít rajta. Ha csak a modem van bedugva a gépbe, az megy rendesen. Már reseteltem a routeret, újrakonfiguráltam, de semmi.
Szerintetek elromlott?

(#24036) Gubek-Einste válasza SonyNex7 (#24034) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

A HGW-t bridged módba tetted?

#24035 fenergie84
Mi a szolgáltatói eszköz típusa?
Mennyi idős a TP-Link router?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#24037) fenergie84 válasza Gubek-Einste (#24036) üzenetére


fenergie84
addikt

1. Pontos típust most nem tudok, majd délután, de biztos Cisco Ilyen fizimiskával
2. A router kb. 3 éves :K

(#24038) Shingen válasza fenergie84 (#24037) üzenetére


Shingen
addikt

Lehet a router adaptere elkezdett haldokolni.

風林火山

(#24039) attila 89


attila 89
újonc

Sziasztok
Segitség kellene--cisco 3010》tp link》ps 4
Az lenne a problemam, hogy nekem es a baratomnak ugyan az a szolgaltatoja van, mindkettonknek ez cisco 3010 es, es nem tudunk csatlakozni egymashoz se multiplayernal se kint menube hogy halljuk egymast...konkretan advanced warfarerol van szo!szerintem mivel egyforma modemunk van ez a cisco 3010-es ami mellesleg olyan forro , hogy tojast lehetne sutni rajta!van olyan a jatekon belul , hogy system info es mind kettonknek egy forma az (exthernal) ip.........nem tudom jol e irtam...mindkettonknek egyforma!!!!a tobbi ismerosomnek komplett mas!!!valahol itt lessz a hiba, csak nem tudom a megoldast ...ha valaki tud segithetne!

(#24040) SonyNex7 válasza Gubek-Einste (#24036) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Nem állítottam semmit a gyári UPC routeren.pontosabban annyit hogy letiltottam a wi-fi részét.
Akkor ezek szerint kelett volna?

[ Szerkesztve ]

(#24041) SonyNex7 válasza SonyNex7 (#24040) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Átállitottam bridge módba a routert es baszki egyből működik a ddns.
Miért nem írjak ezt sehol?
Köszi szépen
Majd jövök meg

(#24042) Gubek-Einste válasza attila 89 (#24039) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Valószínűleg NAT-olt hálózaton vagytok, az IP címetek 10.x.x.x vagy 192.168.x.x?

#24040 SonyNex7
Ha router módban van a HGW akkor érthető ez az üzenet mivel dupla NAT van.
Ha van saját, erős router akkor azt kell használ a szolgáltatói helyett.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#24043) attila 89 válasza Gubek-Einste (#24042) üzenetére


attila 89
újonc

Az ip címünk 168.xxx.....mindkettőnknek!van ez a csoda cisco szerkentyűnk amit követ egy TP-linkes wifi router...probaltam már wifin, próbáltam már egyenessen kábelon a cisco ból, de mindig ugyan az...nem igazán értek hozzá, csak annyitt amit olvasgattam fórumokon...elősször csináltam fix ip címet a ps nek át állítottam a tp-link es routerom, de aztán rájöttem, hogy a cisco is egy modem, elősször azt hittem csak valami elosztó, aztán feladtam..reseteltem...csak zavar akivel legtobbett jatszhatnánk, azzal nem tudok.

(#24044) SonyNex7 válasza Gubek-Einste (#24042) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Egy kattintással átállitottam a UPC routeren bridge módba.
Tökéletesen működött a ddns azonnal ,htttp-vel bárhonnan elérem a routert,külső hddt,tudok letöltést indítani,tv streamelés is tökéletes Lg lm660s tv-re piszok gyors,van felirat.iszonyat brutális az egész sebessége jó a hatótáv is.
Azonnal működik a telefonos applikació most már bárhonnan.

Az hogy az ios rendszeren nem megy a letöltés arra nem tudtok valami megoldást?
FTP elérést hogy kell beállítani?mondjuk totál commanderben,vagy egy olyan lejátszóban ami támogatja az FTP elérést?
Hogy kell magára a külső HDD-re laptopról másolni.Látni látja belépek de nem tudok pl:fényképeker másolni.
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#24045) attila 89 válasza attila 89 (#24043) üzenetére


attila 89
újonc

Bocsanat-192.xxx.xxx

(#24046) SonyNex7 válasza SonyNex7 (#24044) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Az FTP elérés is meg van.
A többiben várom meg a választ.

(#24047) Tomiacer01


Tomiacer01
újonc

Sziasztok!
Remélem jó helyre írok és tudtok segíteni... ha mégsem bocsánat az off ért.
Lenne egy olyan kérdésem, hogy tudna e valaki segiteni nekem beállitani a range extenderemet...
ez egy Linksys N600 re2000-es készülék. Sajnos nem ugy szuperál ahogy számitottam.
A helyzet az hogy egy hotelben vagyok ahol jelerősitönek vettem meg. De állandóan szétkapcsol vagy egyáltalán nem is tudok rácsatlakozni sajnos. De a jel az fullon van... és nem igazán tudom beállitani h ne kapcsoljon szét vagy más ne tudjon rácsatlakozni. Nekem a laptoppal és a telefonnal kéne összehozni. köszönöm a válaszokat előre is.

(#24048) Gubek-Einste válasza Tomiacer01 (#24047) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Azt nem tudod megcsinálni, hogy más ne használja mert mivel repeater-ként lenne használva így többi az adott wifi hálózatot használó eszköz nem tud különbséget tenni az eredeti és te eszközöd között.
Beállítani ÍGY kellene.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#24049) Tomiacer01


Tomiacer01
újonc

Köszönöm. És azzal esetleg lehetne tenni valamit hogy állandóan ledobál?
Ugy van az internet, hogy egy routerről jön a felettem levő szobába. A Hotelben ingyenes a net, csak be kell írni a jelszót... Ha máshol használom a laptopot ahol tudom fogni a jelet akkor csak simán bekapcsoláskor beírom a jelszót és addig jó amíg ki nem kapcsolom a számítógépet. De ha a szobából szeretnék netezni, ami csak akkor megy ha üzemel a kis Linksys masina... Beírom a jelszót és fél perc múlva kidob hogy nincs internet de a jel az fullon van.
Ugyan ez van a telefonnal is. Sőt még minden internet ablak megnyitásnál (ha frissítem vagy átlépek az xy oldalról a zx-re) akkor szintén fel jön ez az "írd be a kódot" ablakocska.
És van amikor nem is enged vissza. Például ezt a hibaüzenetet dobja nekem: web browser did not send challenge response (try again, enable JavaScript)

Van esetleg valami ötlet hogy gördülékenyen menjen a netem, és ne dobáljon ki folyamasan?

(#24050) Alteran-IT válasza Tomiacer01 (#24049) üzenetére


Alteran-IT
őstag

Itt valami probléma az erősítéssel lesz, vagy magával a routerrel.
Ugye két okból dobálhat le. Egyrészt gyenge a jel, vagy ha túl sokan vannak rajta, akkor elhajít a p.cs.ba, de itt szerintem leginkább a gyenge jel lehet a probléma. Lehet, hogy nálad "fullon" van a jel, viszont ha a repeater és a router között nem éppen a legjobb, akkor ne várj csodát. Olyan mint CD másolásnál, a hibát tovább tudod másolni, de javítani nem tudod (igaz ma már azt is lehet profi programmal, de hagyjuk). Ugyan ez a helyzet a Wifi-s adattovábbításnál.
Bár az is lehet, hogy az eszközök között inkompatibilitás lép fel, ilyenkor viszont csak valamelyik cseréjével tudod orvosolni a problémát.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Router gondok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.