Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Router gondok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-04-10 12:39:33

LOGOUT.hu

Router gondok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26001) Gubek-Einste válasza Hulot (#26000) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

EZT olvastad már?
OpenWRT-s kérdéssel inkább IDE fordulj.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#26002) Hulot válasza Gubek-Einste (#26001) üzenetére


Hulot
tag

Köszi a választ.
Az oldalon átfutottam, csak annyi rajta a hivatkozás, hogy nem tudtam eligazodni benne. Valami egyszerűbbre vágynék, ami konkrétan végigvezet pl. tölsd le ezt, dugd oda, lépj be ide, indíts el azt, kész van...

(#26003) Gubek-Einste válasza Hulot (#26002) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

A linkelt témában biztos tudnak neked olyan segítséget adni amilyen neked kell.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#26004) Milan86 válasza Milan86 (#25941) üzenetére


Milan86
tag

Üdv. Senki nem tud segíteni benne? :U

(#26005) Intruder2k5 válasza Milan86 (#25941) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Gyári ASUS fw-ben nem tudok ilyen jellegű beállításról, az RT-N14U-ra pedig ez az egy third party fw érhető el.

https://code.google.com/p/rt-n56u/

Szerintem az RT-N56U topikban kérdezz rá, ott sokan használják ezt a szoftvert, hogy van-e benne ilyen lehetőség.

(#26006) drk88


drk88
senior tag

sziasztok

Olyan problémám lenne, hogy amikor router mögül vagyok nem jön be a Playstation network account hálózata...connection timeout. A routernek is ugyan az a mac címe mint a gépemnek már próbáltam mindent, ha csak a gépem van rádugva a modemra akkor semmi probléma..minden más oldal meg hálózatot elérek router mögül ez az egy amit nem. A routeren nincs semmi korlátozás beállítva már volt factory reset az se segített, mondjuk elég gagyi router már régóta tervezek újat venni...tp-link TL-R402M

Valami ötlet?

(#26007) Intruder2k5 válasza drk88 (#26006) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

A routerben kapcsold be az UPnP-t, és próbáld meg úgy.

(#26008) drk88 válasza Intruder2k5 (#26007) üzenetére


drk88
senior tag

Próbáltam úgyis, semmi változás. :(

(#26009) Intruder2k5 válasza drk88 (#26008) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Akkor esetleg meg lehetne próbálni a manuális átirányítást.

(#26010) drk88 válasza Intruder2k5 (#26009) üzenetére


drk88
senior tag

Beraktam őket, de ígysem jó. De lecsekkoltam ilyen port ellenörző oldalon h tényleg nyitva van e, és azt írja h nincs...hulladék ez a router már sztem :D

(#26011) GipszJakabka


GipszJakabka
újonc

Sziasztok.

Én vásároltam egy Dlink Dir 868L típusú routert a gigabites netem mellé, gondoltam ez milyen jó párosítás lesz.

Sajnos ha a routert használom, akkor a sebesség 250-360megabit lesz csak.....router nélkül ez az érték 890-960megabit között ingadozik. Kérdésem az lenne, hogy valamit én ronthatok el vagy a router tényleg nem tudja a gigabites netet továbbítani....természetesen nem wifin akarom a gigabitet hanem kábelen keresztül.

Intruder2k5 fórumtárs azt a választ adta, hogy szerinte ez HW NAT nélküli sebesség lehet....na most ez nekem nagyon kínai, ilyen opciót nem is találok a router menüjében, kivéve ezt:

"Bridge Mode

Use this to disable NAT on the router and turn it into an Bridge mode.

Enabled Bridge Mode "

de nincs kipipálva ez az opció, így arra gondolok hogy be van kapcsolva a NAT, a sebességem mégis a fent leírtak szerint alakul most is......

Válaszotokat előre is köszönöm.......

(#26012) Intruder2k5 válasza drk88 (#26010) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Mondjuk ITT azt írják, hogy az utolsó három port UDP, és nem TCP.

For PLAYSTATION Network:

TCP Ports: 80, 443, 5223
UDP Ports: 3478, 3479, 3658

(#26013) drk88 válasza Intruder2k5 (#26012) üzenetére


drk88
senior tag

Bármit állítok mintha be se venné az agya a routernak...átállitom a jelszót és utána nem enged be amire állítottam de az alappal sem.. csak egy hard reset után...megy a kukába :)

[ Szerkesztve ]

(#26014) Multibit válasza GipszJakabka (#26011) üzenetére


Multibit
veterán

Az ilyenkor szokásos dolgokat elvégezted? Gyári állapotra visszaállítás, legfrissebb firmware felrakása, újraindítás.

(#26015) Pinky77


Pinky77
újonc

Hello.

Olyan problémám lenne,hogy volt egy áramszünet és azóta nem tudok felcsatlakozni a wifire.
Hiába próbáltam bármit (még újra is telepítettem ) nem fogadja el a jelszót. Ha kábelt dugok a routerbe (TL-WR1043ND) vagy kiveszem a beállításoknál, hogy kérjen jelszót akkor működik. Amikor beállítom WPA/WPA2 personal-ra és beírok egy jelszót nem működik. :W :W :W A telom azt írja ki,hogy WEP-es a biztonság pedig nem arra van beállítva.
Köszi a válaszokat.

(#26016) Intruder2k5 válasza Pinky77 (#26015) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Mindez gyári fw-vel a routeren?
A reset-et hogyan csináltad? Áram alatt 10mp?
Fw a legfrissebb van rajta?

(#26017) GipszJakabka válasza Multibit (#26014) üzenetére


GipszJakabka
újonc

Igen elvégeztem.....nem értem mi lehet a gond......valami beállítás lehet?
Digis gigabites netem van, router nélkül hasít is 980 volt eddig a max, azzal elégedett lennék, de 250megabit az nagyon kevés.....

(#26018) Pinky77 válasza Intruder2k5 (#26016) üzenetére


Pinky77
újonc

Gyári van rajta. A resetet meg csináltam gombbal is meg a configjában gyári visszaállítással is.

(#26019) Gubek-Einste válasza GipszJakabka (#26017) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Pedig netes teszt szerint 900 Mbps felett kellene teljesítenie de sajnos a használati utasításban sem találtam meg, hogy hogyan kell bekapcsolni a hardveres NAT-ot.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#26020) GipszJakabka válasza Gubek-Einste (#26019) üzenetére


GipszJakabka
újonc

Akkor ezek szerint kidobtam egy rakás pénzt az ablakon.....

(#26021) Intruder2k5 válasza Gubek-Einste (#26019) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Mert feltehetően nem kikapcsolható...

Szerintem két lehetőség van:

1. Gyári hibás a cucc
2. A netes érték DHCP-n van mérve, és PPPoE esetén sajnos ilyen gyenge

(#26022) Gubek-Einste válasza GipszJakabka (#26020) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Pont, hogy nem, a router a teszt szerint tudná kezelni a 900 Mbps feletti sebességet, csak a beállítást nem találtam meg.

#26021 Intruder2k5
Ha nem is ki-be kapcsolgatható akkor sem kellene ennyire alacsonynak lennie az értéknek PPPoE alatt, TP-Link-nél sincsen jelentős különbség a két kapcsolat típus között.

[ Szerkesztve ]

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#26023) Intruder2k5 válasza GipszJakabka (#26020) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Amennyiben a legfrissebb fw van rajta, úgy sokat nem tudsz tenni. Esetleg megpróbálhatod garanciába megreklamálni, bár ez hivatalosan nem jogalap erre, de volt már akinek sikerült ugyanezen okból cseréltetni routert. Tudom ilyenkor ezt már könnyű mondani, de vásárlás előtt kellett volna kérdezni, nem most utólag, hogy már adottak a szomorú tények.

(#26024) Gubek-Einste válasza Intruder2k5 (#26023) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Egy suppor-t hívást/e-mail-t még lehetne próbálni hátha "hivatalosan" tudnak segíteni.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#26025) GipszJakabka válasza Intruder2k5 (#26023) üzenetére


GipszJakabka
újonc

Igen a legfrissebb van rajta és ez már a 3. készülék nálam 2-t cserélt már a dlink......
A telefonos supporton is túlvagyok, Ők azt mondják állandóan, hogy készülék tudja, nálam a hiba, viszont én bemérettem a szolgáltatómmal is a vonalat router nélkül 980megabit, routerrel 250 körül....
én ilyent találtam a leírásban:

" It is strongly recommended to replace your existing router with the DIR-868L instead of using both. If your modem is a combo router, you may want to contact your ISP or manufacturer’s user guide to put the router into Bridge mode, which will ‘turn off’ the router (NAT) functions."

Esetleg melyek azok a modellek, amik tutira tudják a gigabites netet? Én néztem egy Linksys AE6300-at, ez tudná?

(#26026) Gubek-Einste válasza GipszJakabka (#26025) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Az ajánlott eszközök gigabites net alá:
5 GHz-s wifi nélkül: Asus N18U vagy TP-Link 1043Nv2/v3
5 GHz-s wifi-vel: Asus N56U/N65U/AC55U/AC56U/AC68U/AC87U, TP-Link 3600/4300/Archer C5/C7/C8/C9
A Linksys-ről elég vegyes a megítélés amióta a Belkin tulajdona, főleg az ár/érték aránya rossz.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#26027) GipszJakabka válasza Gubek-Einste (#26026) üzenetére


GipszJakabka
újonc

Akkor ezek közül bármelyik tudja kábelen az 1000 megabites netet? Mert papíron ez a dlink is tudja........

(#26028) Gubek-Einste válasza GipszJakabka (#26027) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Ezekkel van gyakorlati tapasztalat.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#26029) GipszJakabka válasza Gubek-Einste (#26028) üzenetére


GipszJakabka
újonc

Köszönöm szépen a segítséget, akkor gyorsan megszabadulok ettől a sz...rtól és választok a listáról.
Még egyszer köszi.

[ Szerkesztve ]

(#26030) blackboard


blackboard
csendes tag

Sziasztok!

Nehany hetes Asus RT-AC55U routeremmel olyan gondom van, hogy nehany naponta valamiert nem lehet wifin hozzacsatlakozni. A wifis eszkozok nem talaljak a halozatot. Erdekesseg, hogy meg ilyenkor is ra tudok csatlakozni a routerre egy TP-Link USB-s wifi vevovel. Viszont az internet fele mar nincs kapcsolat a routeren keresztul. A nehany het alatt ez mar a harmadik vagy negyedik ilyen eset.

A tegnapi esetnel sikerult a logot lementenem, tobb oraval az utolso logbejegyzes utan. A log itt talalhato, hatha segit valamit: http://pastebin.com/gUYc1cUP

Mi lehet a gond es a megoldas?

Elore is koszonom!

(#26031) Gubek-Einste válasza blackboard (#26030) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

A klasszikus reset/firmware frissítés volt már?

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#26032) Preferia234


Preferia234
csendes tag

Sziasztok!

Egy digis Huawei EchoLife-HG8247 modemem van, amit beállítottak, hogy routerként is funkcionáljon.

Viszont az a probléma, hogy a jele nem ér el a lakás minden pontjára. Antennaerősítőt nem lehet rátenni (a gyári antennáját nem lehet leszedni), viszont sem routert, sem pedig lan csatlakozással laptopot nem tudok rákötni, mert a digi szerint ezek "ütnék" a modem router-képességeit. Ha mégis vezetékkel kapcsolom hozzá a laptopomat, akkor bár "kapcsolódva" felirat van a kapcsolat neve alatt, de net az nincs, csak wifin keresztül.

Esetleg van ötletetek, hogy miként tudnám megoldani a dolgot? Vagy hogy tudnám kikapcsolni a modem router-funkcióját, hogy ráköthessek pl egy TP-Link routert?

Még annyi információ, hogy a modem beállításait nem tudom megváltoztatni, mert nem kaptam hozzáférési adatokat.

Remélem jó helyre írtam, de őszintén szólva még a problémát sem tudom megnevezni, így gondoltam, ebbe az általános topicba írok. Ha vki tudja, mely topicba lenne szerencsésebb írnom a gondomot, megköszönném, ha jelezné.

Köszi előre is a válaszokat.

(#26033) Gubek-Einste válasza Preferia234 (#26032) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

A Digi-s témában is kértél segítséget mert ott talán könnyebben kaphatsz segítséget.

viszont sem routert, sem pedig lan csatlakozással laptopot nem tudok rákötni, mert a digi szerint ezek "ütnék" a modem router-képességeit
Ez hülyeség, ilyen nincs.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#26034) Preferia234 válasza Gubek-Einste (#26033) üzenetére


Preferia234
csendes tag

Szia!

Köszönöm szépen a válaszod, megoldottam a segítségével:)

Mivel írtad, hogy a digi érve hülyeség, elkezdtem más problémát keresni, ami akadályozhatná a kapcsolódást, és meg is találtam: a BitDefender tűzfalán kellett állítanom, és most minden oké.

További szép napot!

(#26035) blackboard válasza Gubek-Einste (#26031) üzenetére


blackboard
csendes tag

Reset helyett kikapcs-bekapcs volt. Firmware a legujabb: 3.0.0.4.376_5990-g63492a8, ennel csak ket beta verzio az ujabb.

(#26036) Gubek-Einste válasza blackboard (#26035) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Van változás? Ha nincs akkor reset-et érdemes lenne megcsinálni.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#26037) blackboard válasza Gubek-Einste (#26036) üzenetére


blackboard
csendes tag

Ugy jo a reset, ha elotte elmentem a beallitasokat es utana visszatoltom?

(#26038) adika4444 válasza blackboard (#26037) üzenetére


adika4444
addikt

Nem nagyon, mert a mentéssel lehet h a hibát is visszatöltöd.

üdv, adika4444

(#26039) MrChris


MrChris
nagyúr

Azt meg tudja nekem valaki mondani, hogy miért van az, hogy az usb-s Asus WL-167g wifi kulcsom a D-Link DIR600 routerre marha szarul tud csak csatlakozni. Van hogy megy fél órát aztán elkezdi ledobálni, végül minduntalan sikertelen a csatlakozás. Usb lehúzás, gép újraindítás sem segít. Két ilyen usb-s Asus WL-167g kulcsom is van, mindkettővel ezt csinálja. A telefonom wifi megosztására meg a korábbi tönkrement SMC routerre simán felment. A D-Link router logjában az van hogy folyamatosan vagy 10 másodpercenként próbál felmenni, vagy próbáltam én felcsatlakozni.
Majd egy hét múlva cserélem a routert egy Asus N12 D1-re, de nem lenne baj ha kiderülne mi a rossz.

(#26040) Gubek-Einste válasza blackboard (#26037) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Pont, hogy az lenne a lényeg, hogy a régi beállítások elvesszenek és újak legyen a helyükben, tiszta lappal legyen a működés.

#26039 MrChris
Mik a pontos wifi beállítások?
Driver frissítés/újra rakás volt már?
Más eszközzel is van ilyen gond az adott router-nél?
Mivel egy régi G-s adapter így könnyen lehet, hogy már kezd tönkre menni és emiatt van a gond. A legjobb az lenne, hogy ha vennél egy újabb N-est, az új router miatt is ajánlotosabb lenne egy N300-as típus beszerzése.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#26041) haddent


haddent
addikt

sziasztok

noob kérdés: Router után switch. A switchre dugott cuccok nyilván elérik a WAN -t a routeren keresztül, de ha csak LAN kommunikáció van, és csak a "switch tartományában", akkor az is át kell fusson a routeren is?
(Routerről szeretném levenni a fölös terheket, dlna stb..)

[ Szerkesztve ]

(#26042) Gubek-Einste válasza haddent (#26041) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Ha csak a switch-re a csatlakozó eszközök között van a forgalom akkor az nem fog átmenni a router-en.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#26043) haddent válasza Gubek-Einste (#26042) üzenetére


haddent
addikt

köszi a gyors választ :R ha jól értem, akkor van értelme a tervemnek, magyarán a router után benyomok egy switcht akkor a router tehermentesítve lesz mindenféle LAN kommunikációtól (amíg az a LAN a switch -re dugott egyéb (nem a router) eszközök közt folyik)?
Még annyi, hogy TPLINK SG108 pl. őt megfogom összedugdosom tök random módra és már megy is az elképzelésem? DHCP az a routeré, magyarán nem lesz új pl. 192.168.1.xxx helyett 192.168.2.xxx? NAT Type sem változik? Port forwardinggal mi a helyzet (kívülről, router/wan felöl)? Kicsit egyelőre túl szép, hogy igaz legyen, főleg ennyire automatikusan :DDD

(#26044) Gubek-Einste válasza haddent (#26043) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

köszi a gyors választ :R ha jól értem, akkor van értelme a tervemnek, magyarán a router után benyomok egy switcht akkor a router tehermentesítve lesz mindenféle LAN kommunikációtól (amíg az a LAN a switch -re dugott egyéb (nem a router) eszközök közt folyik)?
Így van.

Még annyi, hogy TPLINK SG108 pl. őt megfogom összedugdosom tök random módra és már megy is az elképzelésem? DHCP az a routeré, magyarán nem lesz új pl. 192.168.1.xxx helyett 192.168.2.xxx? NAT Type sem változik? Port forwardinggal mi a helyzet (kívülről, router/wan felöl)? Kicsit egyelőre túl szép, hogy igaz legyen, főleg ennyire automatikusan :DDD
Igen, mivel a switch portjai egyenlőek.
A switch nem csinál semmit sem, csak a LAN portok számát növeli, minden más feladatot a router végez.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#26045) haddent válasza Gubek-Einste (#26044) üzenetére


haddent
addikt

:R Na kezdessz gatyába rázni networking ügyben.
AKkor most talán az utolsó, 1 milliós kérdés:

DOCSIS modem-router kombó, rajta 3 iptv doboz, 1 port szabad (meg a wifi de azt tiltanám le).
Arra az 1 portra rálógatom az előbb linkelt 8 portos gigabites switcht.
A switch egyik portjára rádugok még egy wifi acces pointot (vagy ha olcsóbb akkor egy gagyi routert jó wifi -vel, AP üzemmódban, tökmindegy)

Ekkor mindenki (a switch-re közvetlen dugott eszközök, illetve a switchre dugott WIFI AP -re csatlakozott kütyük) ki tudnak lazán menni a netre, ráadásként a LAN -on a külső docsis hülyeség terhelése nélkül tudnak kommunikálni? A wifi AP sem DHCP -zik, mindent a legelöl lévő docsis oszt ki?
Továbbra sincs NAT Type hiba?
A LANon midnenki lát mindenkit, anélkül, hogy fennakadást okozna, hogy ki hol van? (közvetlen a switchen, vagy a switchre nyomott wifi ap -én stb..)?

Köszi :R

(#26046) Gubek-Einste válasza haddent (#26045) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

A másodlagos router csak AP módban fut akkor teljesen mindegy melyik eszköz hova csatlakozik mert mindenki látni fog mindenkit a belső hálózaton.
NAT Type hibának sem kellene lennie ha rendesen be van állítva minden.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#26047) MrChris válasza Gubek-Einste (#26040) üzenetére


MrChris
nagyúr

Azt írja a legfrissebb a firmware. Már volt driver reinstall. Egy régi notebook is csatlakozik a D-Link routerre egy régi PCMCIA wifi kártyával, szintén Asus, ami nem ismeri a WPA2-t, de ezekkel a beállításokkal Router beállítás az működik az enyém ezekkel az usb wifikulcsokkal nem. Úgy emlékszem ha átállítom a WPA/WPA2: Cipher type és PSK/EAP beállításait akkor az enyém talán működik, de a régi noti akkor biztosan nem.

(#26048) haddent válasza Gubek-Einste (#26046) üzenetére


haddent
addikt

Másodlagos router alatt gondolom a switch-t értetted most ha jól értem? De jó, oké, kezd összeállni. Még egy hülye kérdés jutott eszembe azóta, tehát tegyük fel az előző esetet: Jön a routerből egy kábel, bele a 8 portos switchbe. onnan szét ahova kell + egy wifi ap -be (ez kérdéses, hogy hivatásos wifi ap lesz, vagy egy olcsó ac -és router valami tuning antennákkal).
Ilyenkor tehát ahogy beszéltük, a switchre lógatott cuccok egymást a switchek keresztül nyaggatják, a külső router kimarad a buliból. De mi a helyzet a wifi ap -vel? A wifi ap és egy switchre lannal kötött cucc a switchen keresztül kommunikál, az világos. De 2db, a wifi ap -re csatlakozott eszköz csak a wifi ap -én keresztül, vagy ők azért "feljebb mennek" és a switchen keresztül?

És akkor gondolom egy magától értetődő kérdés: véleményed/tek szerint egy ilyen módon összeállított, moduláris, később könnyeb bővíthető hálózat a jobb, vagy hagyjam a *** -ba az egészet és egy komolyabb "all in one" router ami mindent tud egyben? Itt most stabilitás, lassulás, terhelhetőség számít. Ilyesmi, hogy helyfoglalás, fogyasztás, idegbaj a kábelezések miatt stb.. nem :DDD

Ne haragudj a sok érthetetlen kérdésért, de a cél az lenne, hogy minnél jobban elosztott, "megtervezett" hálózatot alakítsak ki. :R

(#26049) hviiick


hviiick
csendes tag

Helló!!

Azt szeretném megtudni, hogy ha web felületről, megnézitek a saját routeretek beállítsást, akkor van e olyan menüpont, hogy divider.

Nekem kicsit számomra is furcsa, routerem van, és nem tudok belépni az útelválasztó menüpontba, pedig létezik, az internetkapcsolatom, és a wifi hálózatom is...

Hogyan érjem el, így az útelválasztó, lényeges menüpontjait?!

Üdv

Köszi!

(#26050) hviiick


hviiick
csendes tag

A Másik kérdésem, hogyan kell a listából beállítani a proxy szervert?! :)

http://www.xroxy.com/proxylist.php?port=&type=&ssl=&country=HU&latency=&reliability=#table

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Router gondok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.