Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Router gondok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-04-10 12:39:33

LOGOUT.hu

Router gondok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26751) Gubek-Einste válasza fRooStzzZ (#26750) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Mivel van már DDNS elérésed így azt használva, a beállított port számot megadva el tudod érni a router-t.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#26752) Intruder2k5 válasza fRooStzzZ (#26750) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia!

Amennyiben a Pirelliben nincs DDNS funkció, úgy ezt csak saját router használatával lehet megoldani.

Ha a Remote Management beállításoknál nincs megadva külön port, akkor feltehetően a 80-ast használja.

(#26753) fRooStzzZ válasza Intruder2k5 (#26752) üzenetére


fRooStzzZ
senior tag

Köszi mind2töknek. :R
Elvileg nincs benne port állítási lehetőség, így akkor marad a 80.
Bár ugye a 80 portot sok minden használja. Anno a Skype miatt szívtam, mire rájöttem az nyúlta le. Vagy az csak a címzett gép lehetett?
Csak ugye akkor a PF tudta mit szeretnék.
Most nekem nem a gép elérése lenne a cél.
Fél óra és előttem lesz a router. Meglátjuk mi lesz belőle.

(#26754) amulet válasza Intruder2k5 (#26749) üzenetére


amulet
senior tag

igen csak teszteltem, hogy hogy a géppel megy-e :)
Közben sikerült rájönnöm. A lényeg, hogy nem a router osztotta ki az ip címet, hiába volt beállítva, hanem a nas adta meg magának az ip címet és emiatt nem ment az ftp.
De most már beállítottam és így műxik :) :)
Köszönöm a sok segítséget

(#26755) kdavid97


kdavid97
újonc

Üdv. Van egy Ds-Link 300M Wireless N Routerem. És szeretnék blokkolni egy oldalt. Most teszt ként a facebookot, de hiába írom be azt,hogy: www.facebook.com nem blokkolja,gondolom IP alapján kell, de nem tudom, hogy hogyan kell csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#26756) ACE-


ACE-
addikt

Szerintetek lehet olyat kapni, ami egy 8 eres RJ45-ös kábelt oszt ketté? A TV-hez megy egy kábel, de be akarok rakni mellé egy TV Box-ot, de emiatt nem akarnék még plusz egy swich-et venni, és táplálni árammal, ezért oldanám meg így. Routerből két kábel bele az eszközbe, abból egy kábel ki, át a TV-hez, majd ott megint szétválasztani. 100 Mbit-hez elég 4 ér is (ami a TV-nek és a TV Box-nak is elég), ezért oldanám meg így.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#26757) haxiboy


haxiboy
veterán

Hali. Van egy Asus AC51U routerem, szeretnék transmission klienst telepíteni, illetve hozzá a remote-t hogy távolról is tudjak letöltést indítani, de van rajt ez az idióta download master ami szintén transmission-t használ, de valami egyedi build így az istenért nem tudok távolról hozzáférni. Van valami ötletetek?

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#26758) Intruder2k5 válasza haxiboy (#26757) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szia,

Van hozzá CFW, amivel kapcsolatban ITT kérhetsz segítséget, ott sokan használják már ugyanazt a szoftvert.

(#26759) MasterMark


MasterMark
titán

Üdv

TL-WR740N router, PPPoE kapcsolat. Mi lehet a gond? :R

Nov 1 17:17:04 PPP INFO rcvd [LCP TermReq]
Nov 1 17:17:04 PPP ERROR LCP down
Nov 1 17:17:04 PPP WARNING LCP down
Nov 1 17:17:04 PPP INFO sent [LCP TermAck]
Nov 1 17:17:20 PPP NOTICE Standard authentication.

Ezután szinte rögtön visszacsatlakozik.

szerk.: Ja igen, modem is van.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#26760) kerlac


kerlac
senior tag

Sziasztok!

T-home IPTV netem van, és a gyári modem-router mellett van két külön router a kecóban. Egyik egy Dlink DIR-600, másik egyTP-linkWR841N. Most vettem észre, hogy kapcsolódási probléma lépett fel és a gyári router el is tűnt, csak a TPLINK él. Azaz a Dlinkre és a thomes gyárira sem lép fel. Be is léptem mindkettőbe, valalmiért visszaállította a gyári beállítást, mind névben, mind jelszóban. Frankón átírtam mindkettőt, gyárira már fel is lép, de a Dlink routerre nem hajlandó, nem fogadja el a jelszót... csak ha a lelövöm a jelszó kérést, akkor fellép, de bármilyen jelszót adok meg, nem lép fel úgy.

Van vmi ötletetek?

(ja, a TP-link külön Power line-on van)

(#26761) Bence01


Bence01
tag

Sziasztok,

Van egy T-s Speedport W724V HGW és ezzel lan-on van összekötve egy Asus N12+ router.
Az Asus router AP módban van, hogy messzebb is legyen wifi és néha így belassul vagy kapcsolat van,de net meg nincs. Megnéztem a logot és az alábbi bejegyzések láthatóak elég sűrűn:

Qidx(0), not enough space in MgmtRing, MgmtRingFullCount=11!
Qidx(0), not enough space in DataRing, MgmtRingFullCount=12!

Legfrisebb gyári fw van fent. Mi lehet a probléma?

Asus beállításai:
AP mód
Fix IP
WIFI: Fix csatorna, 40mhz, N-Only

Solo Puffin ti darà forza e grinta a volontà

(#26762) Giii


Giii
senior tag

Sziasztok!

Pár napja írtam,hogy nem tudunk wifit varázsolni SMC-wbr-en keresztül.Kipróbáltuk egy TP-Linkel.Azóta sikerült elérni,hogy TP-vel működjön.Semmit nem kell állítani.Rákötjük és pikk pakk kapcsolódik.SMC-nél még mindig ugyanaz a helyzet.Jelzi,hogy van jel de sajnos nem tud kapcsolódni.Próbáltuk a MAC clont. Szerintem itt elhibáztunk valamit,mert itt kér egy Host Name-t de nem tudjuk mit kell oda írni.Ezért linkelnék egy képet.Remélem kitudunk találni valamit.!? :)

[ Szerkesztve ]

AMD Ryzen 5800x, Patriot Viper Steel 2*8Gb 3733Mhz RAM,Red Devil 6900xt, Gigabyte b550m s2h

(#26763) krealon válasza ACE- (#26756) üzenetére


krealon
veterán

"Szerintetek lehet olyat kapni, ami egy 8 eres RJ45-ös kábelt oszt ketté? A TV-hez megy egy kábel, de be akarok rakni mellé egy TV Box-ot, de emiatt nem akarnék még plusz egy swich-et venni, és táplálni árammal, ezért oldanám meg így. Routerből két kábel bele az eszközbe, abból egy kábel ki, át a TV-hez, majd ott megint szétválasztani. 100 Mbit-hez elég 4 ér is (ami a TV-nek és a TV Box-nak is elég), ezért oldanám meg így."

Az elkepzeles helyes. A megvalositashoz UTP Y kabelre van szukseg.

(#26764) krealon válasza kerlac (#26760) üzenetére


krealon
veterán

"T-home IPTV netem van, és a gyári modem-router mellett van két külön router a kecóban. Egyik egy Dlink DIR-600, másik egyTP-linkWR841N. Most vettem észre, hogy kapcsolódási probléma lépett fel
[...]
Van vmi ötletetek?
"

Egy ilyen osszetettsegu halozathoz nyilvan van dokumentacio, amibol a korabbi allapot helyreallithato.
Ha nincs, akkor a kivitelezot kellene noszogatni.

(#26761) Bence01
"Van egy T-s Speedport W724V HGW és ezzel lan-on van összekötve egy Asus N12+ router.
Az Asus router AP módban van, hogy messzebb is legyen wifi és néha így belassul vagy kapcsolat van,de net meg nincs.
[...]
Asus beállításai:
AP mód
Fix IP
WIFI: Fix csatorna, 40mhz, N-Only
"

Ha a kornyekben tobb, mint 10 Access Point (router) latszik, akkor a fix 40 MHz lehet a hiba forrasa.
A 40 MHz beallitassal, az 50 MHz szelessegu (1 - 11 csatorna), 2.4 GHz-es ISM savot szinte teljesen kitoltod, igy az utkozesek miatt boritekolhato a kudarc.

[ Szerkesztve ]

(#26765) lnemes


lnemes
csendes tag

Szeretném a segítségeteket kérni. Többször előfordul (akár naponta 4-5 ször) hogy egyszerűen "lefagy" a router. Ekkor azt jelzi, mintha nem ismerné fel a beállításokat és kéri, hogy konfiguráljam újra. Aztán pár perc múlva egyszerűen megint működik, vagy pedig ki és bekapcsolás után helyre áll. A router az ASUS RT N15U és úgy tünik tényleg Ö a hibás mert ha kiiktatom nem jelentkezik a hiba. Egyébként ha bent van a rendszerben mind LAN és WAN oldalon is jelentkezik a hiba. Volt már nálatok hasonló?
Van aki azt tanácsolta upgradoljam a firmwaret. Az ASUS honpagen nem találtam windows 10 (64)-re való firmwaret csak windows 7 (64)-re. Szerintetek ez is jó?

(#26766) MasterMark válasza lnemes (#26765) üzenetére


MasterMark
titán

Windows 10-re való firmware? Ott valami fogalmi hiba van szerintem.

Switch Tax

(#26767) lnemes válasza MasterMark (#26766) üzenetére


lnemes
csendes tag

Ha felmész az ASUS honlapra és le akarod tölteni a firmwaret, előtte ki kell választani az operációs rendszert. Nincs fent windows 10 csak az összes korábbi windows verzió.

(#26768) kerlac válasza krealon (#26764) üzenetére


kerlac
senior tag

Szia!

Hát, ez az összetett hálózat az én verejtékes munkám eredménye, amellett, hogy nem igen értek ezekhez a dolgokhoz. Viszont magával a Thome routerrel már semmi gond, azt pikkpakk átállítottam az általam kívánt névre és jelszóval is sajáttal levédtem, viszont az általam beiktatott Dlink DIR-600 router nem hajlandó elfogadni a felületén szintén beállított egyedi jelszót. Ha kilövöm a titkosítást, akkor szépen lehet használni, de azért még ha a hatótáv nem is eget rengető, mégsem a szomszédnak van a netem.... erről nyilván a thome-nál nincs leírás, mert ez már plusz eszköz, aminek a leírása alapján passzintottam össze, de mégsenemmüxik...

(#26769) ateszm


ateszm
senior tag

Erre tud valaki segítséget? Már teljesen kész vagyok mint a mateklecke,de sehogy sem megy...Pedig lépésről lépésre ugyanazt csinálom. Először fellép,aztán random ledob és onnantól nem megy,amíg az alrouter be van kapcsolva. kikapcsolom,fermegy a főrouterre,de ugye az másik szobában van...:(

(#26770) krealon válasza kerlac (#26768) üzenetére


krealon
veterán

"Hát, ez az összetett hálózat az én verejtékes munkám eredménye"

Ha az UTP kabeles kapcsolat megoldott a "fo" router es az "al-"router-ek kozott, akkor a "legegyszerubb" megoldas az AP / Switch mod hasznalata.
Beallitas pelda illetve egy lepesrol-lepesre leiras az sorbakotott routerek atalakitasara.

(#26769) ateszm
"sehogy sem megy."

A WDS mar csak ilyen.
Nem szabvanyos, igy azonos gyarto, azonos chipset, es azonos firmware eseten szokott (!) mukodni.

[ Szerkesztve ]

(#26771) MasterMark válasza lnemes (#26767) üzenetére


MasterMark
titán

Nem tudom Asusnál hogy megy, de általában egy bin fájl szokott lenni a firmware. Irreleváns a PC-d oprendszere.

Switch Tax

(#26772) Multibit válasza lnemes (#26767) üzenetére


Multibit
veterán

Igen, az Asusnál ilyen hülye megoldással lehet firmware-t választani. Ne törödj az oprendszerrel, választhatod bármelyiket!

(#26773) ateszm válasza krealon (#26770) üzenetére


ateszm
senior tag

köszi,viszont az "oktató" videó akkor felesleges? :F

(#26774) magmakocka


magmakocka
aktív tag
LOGOUT blog

Sziasztok, nagy gondom lenne. Van egy készülékem Swees X506-3G.
Felcsatlakozok a netemre akkor minden rendben van sőt még használni is tudom.
Azzal a problémával küszködök hogy vannak online játékok, alkalmazások amik nem hajlandóak elindulni.
Pl:agar.io=Folyton leáll, youtube=Hiba történt üzenettel fogad, vannak olyan alkalmazások amik töltenek és megállnak. Nem készülékkel van a gond mivel más eszközön is ugyanez a gond. (Kivéve a youtube)
Adatforgalman megkapom az értesítést de ezen a neten meg nem.
Valako tudna segíteni?
Üdv! ;)
Ja meg itt van egy kis router inf.
Modell: ZTE ZXHN H108L

[ Szerkesztve ]

- Töröltem a hívásátirányítást a kóddal, de nem jó! - Milyen kóddal? - Rácsos linzer, rácsos linzer, 002, rácsos linzer és a küldés gomb .

(#26775) nova001


nova001
senior tag

hali

mac cim alapján meglehet találni egy eszközt helyileg (pl lopott telefon, tablet, router,tv stb) ?

[ Szerkesztve ]

(#26776) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Sziasztok! Linksys WRT54GL(tomato)-re tudna valaki egy jól működő QoS beállítást adni? :R

Amíg a gépemen ment a p2p cFos-sal, addig maxon(~45kbps) töltöttem fel és simán villámgyors volt mellette a netezés. Most hogy kiszerveztem NAS-ra, 20-ra korlátozni kell, hogy az évben még behozza az oldalakat.

[ Szerkesztve ]

(#26777) magmakocka válasza nova001 (#26775) üzenetére


magmakocka
aktív tag
LOGOUT blog

Én úgy tudom hogy a mac cím pl androidoknál a hexadecimális számsorozat, amellyel még a gyártás során látják el a hálózati kártyákat.
Lemérem ebből már megtudtad hogy nem hinném hogy lehet.

- Töröltem a hívásátirányítást a kóddal, de nem jó! - Milyen kóddal? - Rácsos linzer, rácsos linzer, 002, rácsos linzer és a küldés gomb .

(#26778) mgabesz87


mgabesz87
csendes tag

Sziasztok! Segítségre lenne szükségem. TP-Link TL-WR841N routerem van illetve egy TP-Link TL-WR741ND. Mindkét típusnál fennáll a probléma. Az a gondom, hogy egy bizonyos idő után kb 15-30 perc, a net sebessége lelassul alig töltenek be az oldalak. Ilyenkor újraindítom a routert és újra jó minden 15-30 percig. Fogalmam sincs mivel lehet a baj, de biztos, hogy nem a routerekkel. Alaplapi gigabit hálókártyához csatlakozik UPC 120/10 net. Amikor a router nincs rákötve, folyamatosan gyors a net nem akadozik, lassul. Win 8.1 64bit-et használok. Amennyiben lenne ötletetek előre is köszönöm.

(#26779) ateszm válasza krealon (#26770) üzenetére


ateszm
senior tag

legszebb,hogy kábellel sem ment... végső elkeseredésemben előkapartam egy régi tplinket ,azzal meg ment kábellel (wifin ott sem,de már nem érdekel,így marad)..Köszönöm a segítséget! :)

(#26780) lnemes válasza Multibit (#26772) üzenetére


lnemes
csendes tag

Köszi, sikerült!

(#26781) mezis válasza magmakocka (#26777) üzenetére


mezis
nagyúr

A MAC address sok esetben átírható.

mezis

(#26782) magmakocka válasza mezis (#26781) üzenetére


magmakocka
aktív tag
LOGOUT blog

Nem is tudtam. Androidon is?

- Töröltem a hívásátirányítást a kóddal, de nem jó! - Milyen kóddal? - Rácsos linzer, rácsos linzer, 002, rácsos linzer és a küldés gomb .

(#26783) Giii válasza Giii (#26762) üzenetére


Giii
senior tag

Valaki esetleg tudna segíteni? 😊

AMD Ryzen 5800x, Patriot Viper Steel 2*8Gb 3733Mhz RAM,Red Devil 6900xt, Gigabyte b550m s2h

(#26784) Bence01 válasza krealon (#26764) üzenetére


Bence01
tag

Átállítottam a wifi-t 20MHz-ra, de nem oldódott meg a probléma, továbbra is jön ilyen hibaüzenet a logban.
Advanced beállításokat néztem ami még plusz hogy az IGMP snooping engedélyezve van. Ezt az iptv miatt engedélyeztem, igaz nem erről a routerről megy, de ha nincs bekapcsolva akkor megállt a tv a hwg-n.

Solo Puffin ti darà forza e grinta a volontà

(#26785) mezis válasza Giii (#26783) üzenetére


mezis
nagyúr

Több információt !
Egy SMC WBR14/G routerről van szó ?
Ezt mihez csatlakoztatod (modem, modem-router, másik router ?) és mivel (UTP kábel, WiFi) ha kábel, melyik portból melyik portba ? :F

mezis

(#26786) ScomComputer válasza Intruder2k5 (#26758) üzenetére


ScomComputer
veterán

Szia...szoktam olvasni a fórumot,(és ott a tomato ehhez kapcsolódó leírását) szeretnék valamit kérdezni,ehhez illetve ezzel kapcsolatban.
Adott egy Asus RT-N12D router, használnám a "beépített" QoS-t,csak annyit szeretnék,hogy az én gépem (mac cím alapján,vagy ip) teljes szávszélt kapjon,még a gyereké ennek a felét,be is állítottam mindent,a feltöltés rendben van az az adottnak a fele a gyerek gépén, viszont a letöltés a maximum,holott annak is 50%-nak kellene lenni,megoldható ez,csak ezért nem tennén tomato-t a routerre?
Köszi szépen!
Csak az alábbi 3-at használom osztom ki a mac cimeknek 2 gép 1 tablet,legmagasabb az én gépem, közepes a gyerek gépe, legalacsonyabb a tablet:

Köszönöm a segítséget! :R

[ Módosította: radi8tor ]

(#26787) Ala


Ala
tag

Sziasztok!

Adott egy TP-link ac1750-es router (ac7-es) Digi 500-as nettel, ami közvetlen a router wan portjába van bekötve, tehát nincsen modem (eredetileg egy olyan router lenne elsnek bekötve, ami a telefont le tudja választani a netről), a net pedig "betárcsázós" PPPoe, amibe a megfelelő felhasználói név és jelszó be is van, és el is fogadja, tud is csatlakozni.
De naponta, kétnaponta, hetente, változó sűrűséggel egyik eszközön sincsen net, Volt amikor a bejövő kábel toldására gyanakodtam, de azt összeszigszalagoztam, hogy véletlen se tudjon szétcsúszni. A következő felvetésem, hogy az ip cím változtatás során nehezen kapcsolódik újra a router, vagy nem állítottam be valamit, hogy automatikusan csatlakozzon. Általában ha újraindítom, akkor helyreáll minden.
Mi lehet a megoldás?

A jelenlegi beállítások:

[ Szerkesztve ]

(#26788) Ala válasza Ala (#26787) üzenetére


Ala
tag

Szóval a kép

[ Szerkesztve ]

(#26789) magmakocka


magmakocka
aktív tag
LOGOUT blog

Nekem is tud valaki segíteni? :)

- Töröltem a hívásátirányítást a kóddal, de nem jó! - Milyen kóddal? - Rácsos linzer, rácsos linzer, 002, rácsos linzer és a küldés gomb .

(#26790) krealon válasza Bence01 (#26784) üzenetére


krealon
veterán

"Advanced beállításokat néztem ami még plusz hogy az IGMP snooping engedélyezve van. Ezt az iptv miatt engedélyeztem, igaz nem erről a routerről megy, de ha nincs bekapcsolva akkor megállt a tv a hwg-n."

Jajjj.
Az IPTV rendesen szet tudja bombazni a halozatot.

A multicast payload-ot (a hasznos adat, ami a tartalmat leirja) tipikusan UDP adatcsomagokkal tovabbitjak, amit a multicast-ot nem ismero switch-ek uzenetszoraskent (broadcast) kezelnek, es mindeniknek kikuldik a halozaton. Az otthoni routerek (SoHo, Small Office Home Office) tipikusan alacsony UDP mennyisegre vannak tervezve, ezert a beepitett "tuzfal" folyamatos "bombazasnak" van alavetve, ami jelentos rendszerterhelest (processzorterheles) okoz. A tervezettnel magasabb terheles pedig szamos hibalehetosag forrasa.

Erre csak az az orvossag, ha a HGW kozvetlen UTP kabel kapcsolattal van osszekotve az IPTV Set-top-box-al (STB), es LAN-ra nem mennek ra az IPTV adatcsomagok.

A HGW-kben altalaban Virtualis LAN-ok (VLAN) segitsegevel valasztjak kulon az IPTV forgalmat, viszont az atlagos SoHo eszkozokben a VLAN kezeles szinten nem megoldott. :(

(#26791) krealon válasza ScomComputer (#26786) üzenetére


krealon
veterán

"Adott egy Asus RT-N12D router, használnám a "beépített" QoS-t,csak annyit szeretnék,hogy az én gépem (mac cím alapján,vagy ip) teljes szávszélt kapjon,még a gyereké ennek a felét,be is állítottam mindent,a feltöltés rendben van az az adottnak a fele a gyerek gépén, viszont a letöltés a maximum,holott annak is 50%-nak kellene lenni"

Az ilyen eloszto tipusu QoS akkor es csak akkor tud mukodni, ha a minmumok osszege nem nagyobb mint 100%, ugyanis minimum = garantalt.

Ajanlatos a minimum ertekek osszeget 90%-ra beallitani.

(#26792) mezis válasza magmakocka (#26789) üzenetére


mezis
nagyúr

Biztosan. Pláne ha megtudja, hogy miben ! :DDD :F

mezis

(#26793) krealon válasza magmakocka (#26789) üzenetére


krealon
veterán

Nezted mar a router naplojat? (System Log vagy hasonlo)

(#26794) Bence01 válasza krealon (#26790) üzenetére


Bence01
tag

A HGW-n van közvetlen kábellal az STB, de valamiért még sem szerette, ha nincs engedélyezve az IGMP a tőle látszólag független routeren. AP módban nincs tűzfal se natolás, ezeket a HWG végzi.

Solo Puffin ti darà forza e grinta a volontà

(#26795) ScomComputer válasza krealon (#26791) üzenetére


ScomComputer
veterán

Köszönöm..ment pü! :R

(#26796) krealon válasza krealon (#26791) üzenetére


krealon
veterán

Helyesbitenem kell.

A kepen a kulonbozo prioritasu adatcsomag-tipusok aranya allithato. Valoszinuleg hasonloan az OprnWRT luci-app-qos -hez [link]

Ez nem a kliensenkenti elerheto savszelesseg.
Igy mindamellett, hogy a megallapitasom helyes, a felvetett problemara nem megoldas.
Sajnos megkevert a mellekelt leiras.

Elnezest!

(#26797) magmakocka válasza krealon (#26793) üzenetére


magmakocka
aktív tag
LOGOUT blog

A routerben jelenleg kivan kapcsolva a log.

"Sziasztok, nagy gondom lenne. Van egy készülékem Swees X506-3G.
Felcsatlakozok a netemre akkor minden rendben van sőt még használni is tudom.
Azzal a problémával küszködök hogy vannak online játékok, alkalmazások amik nem hajlandóak elindulni.
Pl:agar.io=Folyton leáll, youtube=Hiba történt üzenettel fogad, vannak olyan alkalmazások amik töltenek és megállnak. Nem készülékkel van a gond mivel más eszközön is ugyanez a gond. (Kivéve a youtube)
Adatforgalman megkapom az értesítést de ezen a neten meg nem.
Valako tudna segíteni?
Üdv!
Ja meg itt van egy kis router inf.
Modell: ZTE ZXHN H108L"
Itt van :)
Üdv

[ Szerkesztve ]

- Töröltem a hívásátirányítást a kóddal, de nem jó! - Milyen kóddal? - Rácsos linzer, rácsos linzer, 002, rácsos linzer és a küldés gomb .

(#26798) ACE- válasza krealon (#26763) üzenetére


ACE-
addikt

Akkor egy ilyen is jó, nem?

[link]

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#26799) Gubek-Einste válasza ACE- (#26798) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Igen, megfelelő ez is de ebből is kettőre lesz szükséged.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#26800) Kiskopika


Kiskopika
senior tag

Sziasztok
Egy upc kabelnetet szeretnek atvezetni kabelen egyik lakasbol a masikba. Upc modem lan portjaba be van dugva a 20meter cat5 kabel es ha laptopot dugokra jon a is a net szepen. Ha viszont az erre szant elfekvoben levo tplink wr940n router lan lortjaba dugom es innen osztanam tovabb a upc netet a upc modem kifekszik. Csak restartal lehet visszahozni. A tp linken a dhcp kikapcsoltam, es a menuebe nincs direkt ap mod lehetoseg?
Otlet esetleg?

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Router gondok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.