Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41092) gzbotii válasza zack (#41089) üzenetére


gzbotii
veterán

Volt az életemben egy-egy és fél év amikor nagyon WP fan voltam. Ez még Android 2.2-2.3 idején. Akkoriban a rendszer kegyetlen ocsmány volt, lassú és millió más problémával is küzdött. WP ehhez képest szép, letisztult, gyors és atomstabil.
Majd átnyargaltam droidra, késöbb iPhone 4-re. Először csak pislogtam, milyen a FB és más appok iOS-en és milyen volt WP-n. Utána már nem akartam túlzottan WP használni.
Idén volt egy kitérőm L520-al egy hétig WP-n majd utánna (mivel sokan mondták, a gyenge HW miatt olyan) 925-el. Háááát. A rendszer már nem olyan gyors (igen, volt gyorsabb is ;) ), több bug és az appok még mindig hulladékok vagy csak felét tudják. XBox játékok meg..hiába a hangzatos név, sokkal kevesebb a játék rá és ami kijött iOS-Androidra, na azt győzzed várni WP-re. Jó esetben is lesz 2-3 hónap késés.
Filmezés megint necces. Egy app van (jelenleg) és az is olyan funkcionalitással rendelkezik mint az Android 1.6 beépitett lejátszója....

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.