Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2531) balika333


balika333
tag

Sziasztok!

Megosztanám tapasztalatom a G2-vel kapcsolatban. Először is leszögezném, hogy HTC One-ról váltottam. Így ehhez a telefonhoz hasonlítok. Ezek itt szubjektív vélemények lesznek, ha valaki vitatkozni akar vele, vagy szerinte én ezt rosszul látom mert az ő meglátás módja a jó, leszögezem nem érdekel!

Pozitív benyomás:
- az akksi idő. Brutálisan jól bírja. Kb. kétszer akkora üzemidő érhető el a telefonnal, mint a One-nal. Piros pont az LG-nek, végre egy gyártó amelyik felismerte, hogy az akksival is kell foglalkozni! :R

- szép nagy a kijelző, nagyon tetszenek a színei, majdnem lemásznak róla a képek :C

- pokoli gyors a szoftver (bár néha van mikrolag, de tényleg néha). Gyorsabb mint a One, ez nem kétség. szerintem akinek iPhone-ja van és azért nem vált mert nehogy szaggasson, nyugodtan válthat!!! Nem fog csalódni :DD

- tetszenek a hátsó gombok és a koppintásos felébresztés is. Apró dolgok, mégis nagyon megkönnyítik a kezelést. Hamar meg lehet szokni, hogy hátul vannak a hátsó gombok, nem kell félni tőle.

Nem annyira pozitív dolgok:
- hangszóró. Egymás mellé téve lehet hallani igazán. Tisztában vagyok vele, hogy a One-é az egyik (ha csak nem) legjobb a piacon. A G2-é se rossz, de ha már egyszer már elkényeztettek valamivel, nehéz visszalépni. Ha valaki nem One-ról vált akkor ezt nem fogja érezni! :R

- anyaghasználat. A G2 polikarbonát. Ami nem lenne rossz, de recseg :(( Ha megfogod s kicsit megnyomkodod akkor ficereg. Összeillesztésre hibátlan a G2, viszont a recsegés nekem nem adja a prémium minőséget. Igen, jön a kérdés mit várok i5 és One után, hát nem ezt.

-fényerő állítás. Pocsék. Ha napfényről bemész, akkor nagyon lassan veszi le a fényerőt, ugyanez fordítva. Majd 10 másodperc. Zavaró nagyon! Lecseréltem az YAAB-re, ez gyors, de indokolatlanul feltolja a fényerőt néha és gyorsan vissza. Ez valami program bug lehet.

- nagy. Hiába 1 mm-rel nagyobb a G2 mint a One, nekem már nagy. Meg szélesebb is picivel. 4,7 vs 5,2 összehasonlítva viszont mérnöki bravúr ekkora kijelzőt ilyen házba rakni mint a G2-é :C De mivel a One-nak íves hátlapja van, ezért jobban elfér a kezemben (187 magas vagyok) Persze ha valaki két kézzel kezeli akkor ez sem szempont :D

Szóval engem nem győzött meg a G2, visszatértem a One-ra. Ezért eladó is - bár ez nem a reklám helye. ;] Ha nem lett volna One a kezemben és S4-ről vagy i5-ről jöttem volna biztos nem ez lett volna véleményem. Tudom, a One-nak is vannak hibái, mint minden telefonnak.
Szóval no offense, ezek csak egy felhasználó személyes tapasztalatai! Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

Samsung Note 22 Ultra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.