Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11901) icecave válasza belua27 (#11900) üzenetére


icecave
nagyúr

Én azt élném meg hátránynak, ha ilyen értékrendű ismerőseim lennének... :( :DDD

(#11902) szabyka95 válasza icecave (#11901) üzenetére


szabyka95
őstag

:K

normalis hasznalat mellet soha nem lesz hatranyod ebbol

[ Szerkesztve ]

(#11903) pit450 válasza barmar (#11897) üzenetére


pit450
aktív tag

Ugyan ez van a sima G esetében is ott ha fixen 3g re állítod akkor jó, csak a 3g 4g váltásoknál jön élő a hiba. akkor ez valami lg hiba és ott főleg az Ázsiai régiósoknál.... Nekem mind a két telo megvan de csak a sima G csinálja hál istennek, a G2 meg t-s

[ Szerkesztve ]

(#11904) barmar válasza belua27 (#11900) üzenetére


barmar
aktív tag

Ezek csak számok. Semmi jelentősége. Mikor csak 200mega szabad ram van akkor sincs semmi lassulás. Kit érdekel h nekik 2giga van? Ha 1mega lenne szabad nekem de a telefon roccenes nélkül működne akkor az sem érdekelne. Szóval ezzel nem kell foglalkozni, ebből nincs hátránya a telefonnak.

(#11905) lord.lakli válasza belua27 (#11900) üzenetére


lord.lakli
őstag

Olvass néhányat fentebb, pont mostanság tárgyaltuk ki 1000x hogy nem jelent semmit sem.

(#11906) migabi24 válasza belua27 (#11900) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nekik még 600 sincs szabadon a sok samsung bloatware miatt

(#11907) DonMaster válasza vadászcsiga (#11873) üzenetére


DonMaster
addikt

párszor már leírtam , hogy a 4.4 a 4.2-töl mennyiben fog különbözni :

ennyiben, jah mindenki csak is az ART-t tudja felhozni , és? anélkül nincs élet vagy mi? totál jo a 4.2-is rá, teljesen jol meg csinálta az LG- nem tudom minek ide az ujjabb oká vágom Braniac szavaival isten királyul gyorsabb lesz az a bizonyos ART miatt , bumm, teszem hozzá továbbra is a 100lg g2 felhasználótól ha meg kérdezed majd , hogy tényleg fényévekkel gyorsabb let mint anno a 2.3-rol 4.0-ra váltáskor a telefonok, mindenki azt fogja rá vágni , hogy nem csak kicsit lett gyorsabb. , Valaki irta itt hogy a 4.4-és a 4.2 vagy 4.3 közötti különbség csak egy paraszt vakitás , hát szerintem is. nem hozz akkora váltást a 4.4 a 4.2 höz képest , hogy az tényleg ennyire város legyen, még 1 éve ha irta valaki , hogy a 2.3-masra mikor jön ki a 4.0 az oké mert a ketö között ég és föld a kölünbség , de a 4.4 és 4.2 között nem ekkora a különbség. ép hogy észre vehető, eddig teszem hozzá a forumon 1 valaki tudod valami komoly okot is hozni a 4.4 mellet és most olyan volt aki ios-röl tért át nem pedig android fan vagy eddig is androidos volt, a Bluetooth 4. talán ez az egyetlen 1 olyan ok amiért érthetö az hogy várja valaki a 4.4-et a többi ARt humbuk meg ilyen baromságok , csak parasztvitások.
teszem hozzá ezek akik a 4.4 -et brutál várják és nem is tudnak az art-röl meg a bluetooth-rol de csak meg kérdezik, azok mind viritani akarnak , hoyg nekem 4.4 van rajta semmi több, ezért meg vegyen inkább nexus5.

És a forum már nagyon nem a lg g2-röl szol, tényleg itt jobb read only-nak lenni, sok a kérdés azok közöl is 10böl 7olyan ami 10hsz-el fennébb ott a válasz már, a maradék 3 bol 2-ami fontosabb arra senki sem tud válaszolni ami meg maradt azt meg 1 napon keresztül megy témában , tök fölöslegesen.

másik meg a 4.4 nél még más a szerkezete és elvileg nem lehet vissza térni könnyen botolás miatt a 4.2-re

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#11908) lord.lakli válasza migabi24 (#11906) üzenetére


lord.lakli
őstag

:C

(#11909) kali válasza migabi24 (#11906) üzenetére


kali
legenda

ez így nem feltétlenül igaz, sőt...
az lg jobban "zabáltat" alapban.

[ Szerkesztve ]

(#11910) Sragi


Sragi
őstag

Volt,hogy 230mb maradt kb.De utana is
akadasmenetes volt minden.Multi tasking-ból jeles ez a készülék!Amugy 700-800 alapbol a szabad ram.

(#11911) apaszka válasza belua27 (#11900) üzenetére


apaszka
veterán

http://androbit.net/articles/142/az_android_memoriakezelese.html

Ezt olvasd el. Aztán mond meg a Note haveroknak, hogy meséljenek neked a Knox-ról.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#11912) pit450 válasza DonMaster (#11907) üzenetére


pit450
aktív tag

Én úgy tudom hogy még annyi a plusz a 4.4 Ben hogy a gombok alapból eltűnnek jó pár alkalmazásnál pl játék netezes stb. .....

[ Szerkesztve ]

(#11913) vadászcsiga válasza pit450 (#11912) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az mar ha jó lesz főleg Chrome-nal amikor a könyvjelzőt kell előszedni

(#11914) migabi24 válasza kali (#11909) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nem egyszer olvastam a note3 topikba, hogy 200-300mb szabad ramra panaszkodtak

(#11915) kali válasza migabi24 (#11914) üzenetére


kali
legenda

én meg megnézem a telefonokat gyári firmware verzióval, a gyári beállítások visszaállítását követően is, hogy ne csak mások tapasztalatára kelljen támaszkodnom, mert hiába írnak le valamit, ha a körítés nem ismert...

(#11916) INFINITYzz


INFINITYzz
tag

Frissítettem a gyári 10e-re és amit idáig tapasztaltam:

-dupla-koppra idáig mindig felébredt, 10b-nál már inkább triplát használtam :DDD
-kamera sebessége nálam érzékelhetően gyorsabb

(#11917) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

De jó hogy 5 részre van osztva hosszában a kijelző. Ritka az a widget amit középre lehet igazítani.

(#11918) ßrainiac válasza coolrob (#11874) üzenetére


ßrainiac
addikt

Neki hiaba beszelsz. Nem eri meg valaszolni a hsz-eire :)

(#11919) lord.lakli válasza ßrainiac (#11918) üzenetére


lord.lakli
őstag

4.4.2-n ART mennyire működik jól az appokkal?

(#11920) vadászcsiga válasza lord.lakli (#11919) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mindjárt megkérdezi az asszonyt :DDD

(#11921) DonMaster válasza pit450 (#11912) üzenetére


DonMaster
addikt

az mondjuk azért jó, egy átlag felhasználónak sokat fog akkor dobni ez a plusz, teszem hozzá azok akik most is rootolták és a 4.4-nél is fogják azok nem veszik sok hasznát mert van most is progi ami eltünteti , igaz ha ez gyárilag megvan akkor kevesebb memóriát eszik. Ami sokaknak nagyon is nagyon is nagyon is számít hogy 800mb vagy 1gb szabad van ;] .

lord.lakli11919
most fogja írni hogy nagyon gyors lett töle mint villám:D vagy valami ilyet mint amikor lecseréled a régi pc-t egy 10x jobbra :D , közben nem , szerintem ez az art nem dobb sokat , miért , mert véleményem szerint csak akik azt mondják , hogy gyorsabb azoknak agyban eldőlt , hogy gyorsabb nak lássák és ezért gyorsabbnak is tűnik magyarul parasztvakítás.(mármint nem azt mondom , hogy nem gyorsabb , gyorsabb de nem annyival mint ahogy azok az elvakultak írják, csak kicsit gyorsabb és bumm.)

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#11922) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Uhh.... azért beleizzadtam kicsit, mert még LG-n sosem ügyködtem így, hiába van 100+ Samsung romolásom, de

- root checked
- twrp checked
- Parandoid checked

Lássuk a medvét :)

(#11923) neo-geo válasza belua27 (#11900) üzenetére


neo-geo
aktív tag

Jó nekik. Nekem van, hogy lemegy kétszázra, és semmi akadás. Három hete ki sem kapcsoltam, lehet nekik 64-bites rendszer kell, és mondjuk 8 GB RAM-al, akkor hátha marad nekik 7 szabadon :C

[ Szerkesztve ]

PSN-ID:Putyesz-HUN

(#11924) ßrainiac válasza lord.lakli (#11919) üzenetére


ßrainiac
addikt

Teljesen jo, vartam kicsit, mig a viber es whatsapp is tamogatja kitkat-et, es amikor kitoltak ezekhez is a frissiteseket, atkapcsoltam ART-ra. Ez mar jo egy hete volt, azota a gyari kamera app szart be egyszer, kilottem a memoriabol es ment ugyanugy. G+, Chrome, FB stb. elterjedtebb appok mind faszan mennek ART-tal mar. Villamgyors a cucc, G2-hoz hasonlitottam, meg nekem is volt n4 masfel honapja, azt hittem h gyors, de most kiderult h van meg gyorsabb ^^

Aki nem szereti az ART-ot, a turbos autojabol is vetesse ki a turbot, ha nincs turbo, akkor elegedno az is ha nem teszi otodikbe mondjuk es megprobalja elerni a 200kph-t ;]

DonMászter fiam, eldontottem, hogy neked sem valaszolok tobb postodra, mert olyan vagy mint a fal, nem eri meg szoba allni veled. Viszont muszaj megint megemlitenem mint az utolso parbeszedunknel amikor ugyanigy figyelmen kivul hagytad amit irtam, az ART es nem ART osszehasonlitasnal a ket telefon egymas mellett volt es egyszerre vegeztek el az altalam kitalalt teszteket :) Tudom, hogy nagyon nehez feldolgozni ezt szamodra aki meg eleteben nem hasznalt ART enabled telefont, de kicsit tedd felre az egod es ne probalj beallitani valamit keknek, amikor piros ;)

[ Szerkesztve ]

(#11925) lord.lakli válasza belua27 (#11900) üzenetére


lord.lakli
őstag

Sőt ha be sem kapcsolják akkor lesz 3 GB is ;]

(#11926) 5-htp


5-htp
tag

Sziasztok fórumtársak! Szeretnék rendelni a t-mobilnál egy G2 készüléket.Nem tudjátok,hogy adnak -e hozzá tokot vagy fóliát?

(#11927) DonMaster válasza ßrainiac (#11924) üzenetére


DonMaster
addikt

nincs az art-vel semmi , de merek fogadni , hogy az elsők között leszel aki felteszi a frissítést csak az ART miatt , és jön majd a panasz , hogy ez így az úgy hogy egy nagy rakat kaki, akkor majd oda komentezem , de van ART. ;]
lényeg a lényeg eddig semmi mást nem lehetett tőled a 4.4 mellet-i érvnél hallani mint , hogy ART. Előre elmondom neked a csavart ez nem Nexus, itt 100%-ig biztos vagyok benne hogy nem fogod észre venni azt amit a nexus-odnál észre vettél, miért, azt is leírom, LG nagy szokása nagyobb verzio váltásoknál olyan hardveres feature-ok jönnek elérhetőbe amik gyári állapotban nem , és most itt pl a bluetooth 4.0 is és 100%hogy lesz még vagy 3 olyan feature ami belekerül és most nincs benne pedig hardveresen támogatja ebből kifolyólag a rendszer annyival lassul , ergo lesz pár uj feature de az art.ide oda nem lesz gyorsabb érzet az fix.

5-htp
külön ha rendelsz hozzá akkor adnak.

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#11928) JColee válasza 5-htp (#11926) üzenetére


JColee
őstag

Nekem nem adtak.

(#11929) pilóta válasza 5-htp (#11926) üzenetére


pilóta
nagyúr

Nem adnak semmit hozzá. Csak ami a dobozban van, töltő, kábel, füles, rövid használati útmutató füzetke, meg egy kis bizbasz, amivel a SIM kártya ajtaját lehet kinyitni.

Szerk.: Illetve egy kis 2014-es határidőnaplót, aminek a borítója T-mobil reklám. Ideális ajándék egy okostelefon mellé, aminek legfőbb feladata a telefonálás mellett, hogy kiváltson egy határidőnaplót :D

[ Szerkesztve ]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#11930) toto0569


toto0569
addikt

Pár emberkéhez intézem a szavaim...Hány értelmes hozzászólás létezik tőletek?Valami építő jellegűre gondoltam ...Nem másokat baszogatni állandóan mert nem erről szólna a fórum lényege.Egymást próbáljátok erősíteni a beszólásokkal és csak röhögtök.Ha véletlen igaza lesz kitkat-os barátunknak akkor pedig :-húúú ,igazad volt...
Ne feledjétek ,ő már használja.Biztos nem mond hülyeséget pláne ,hogy ott a G2 is...(van alap) :K

(#11931) ForRedGlory válasza ForRedGlory (#11922) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Na...ezt már nevezem sebességnek, ez a 4.4-es - igaz, hogy béta - android nem gyenge eresztés. :Y Kezdem megkedvelni a telefont, már van fasza tokom, most lesz frankó rom rajta ;]

(#11932) csacsi67 válasza DonMaster (#11927) üzenetére


csacsi67
addikt

Elsö körbe a 4.4 be nem is lesz benne az art merek rá fogadni.

(#11933) ßrainiac válasza DonMaster (#11927) üzenetére


ßrainiac
addikt

Lol, gyere vissza majd 1-2 honap mulva. Most ehhez nincs kedvem. En probaltam, te azt sem tudod mirol van szo, tajekozodj kicsit, mert igy nehez a parbeszed :)

(#11930) toto0569 Okorkodni jo dolog, mindenki szokott, csak nem tudom, miert egy szakmai forumon kell, amibol emberek tajekozodnanak. Ha abbol tajekozodik barki amit itt nehanyan leirnak, akkor bajban vagyunk :U

[ Szerkesztve ]

(#11934) pilóta


pilóta
nagyúr

Biztos nagyon láma kérdés (használtam a keresőt, de nem volt találat), és tudom, jobb lenne, ha meg sem születek, szóval akit ez irritál, az kérem ne olvasson tovább, és főleg ne válaszoljon, és akkor mindenkinek jobb lesz...

Ez a hangalapú gépelés hogy működik?
Be van kapcsolva a beállításoknál - Nyelv és bevitel - Google hangalapú gépelés.
Ha "automatikus", ha "Magyar (Magyarország)" van kiválasztva, akkor sem történik semmi.
Nem úgy kellene működnie, hogy mondjuk egy naptárbejegyzésnél vagy tennivalók listánál elő kellene jönnie? Vagy hol kell még bekapcsolni?

Aki él és nem boldog, az téved!

(#11935) #93966848 válasza ßrainiac (#11933) üzenetére


#93966848
törölt tag

Én meg azt nem bírom, amikor valaki benyögi, hogy Google a barátod.Akkor ennyi erővel ne legyenek fórumok, mert Google megmond mindent.Pont ez lenne a fórum lényege, ha valamit nem tudsz, megkérdezed.Persze a keresőt is érdemes használni, de sokszor nem adja ki amit keres az ember.

(#11936) toto0569 válasza ßrainiac (#11933) üzenetére


toto0569
addikt

Tudod ,sok embertől olvastam már,hogy ilyen fórumot még nem látott."Egyedi hülyeségek megosztása és Lájkolása".Közben erősen kizárva a tényleges segítségnyújtás. :DDD

(#11937) DonMaster válasza csacsi67 (#11932) üzenetére


DonMaster
addikt

nem írtam ilyet , de én éltem meg már frissítési lázat az LG nél amikor volt komoly rendszer változás , benne lesz de szerintem nem fogja senki sem érzékelni annyira mint amennyire fel van már fújva egyesek által ez., és szerintem slussz poén ként LG bejátszhat még egy trükköt továbbikban is , mit is? hogy márciusban kiadja a 4.3-mat félkészen és 1év múlva kijön a 4.4 és többet nem frissit volt már hasonló zászlóshajónál csinált már ilyet az LG, nem hiába van egy pár fanatikus frissítési mániás tol az , hogy soha többet LG.
Toto , legyen igazad, hogy tényleg nem lesz semmi baj vele és gyorsabb is lesz a jelleginél nem csak érzetben hanem ténylegesen
braniac nekem sincs kedvem veled vitázmni mert tudom , hoyg menthetetlenül nexus fan vagy és csak is a csölátásod van meg , tudom milyen az ART látam már használtam már , de nem dob annyit , felvan fujva inkább.

pilóta
belépsz ahol meg jelenik a billentyűzetet ott a mikrofon ikon és akkor beszélsz ennyi.

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#11938) Apaxp válasza pilóta (#11934) üzenetére


Apaxp
senior tag

Ha LG bilt használsz akkor a billentyűzeten a beállítás gombot (fogaskerék) hosszan nyomod akkor előjön.
Én a jegyzetben próbáltam 10E rom

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#11939) ForRedGlory válasza ForRedGlory (#11931) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Jól van, én ettől a 4.4-től elcsöppentem. Az ART is működik, nagyon-nagyon folyamatosak az animációk, több appot is próbáltam (pl HVG) ami görgetéskor akadozott, most meg SOKKAL gyorsabb. E mellett a zajfón már "choppy". :))

Annyit vettem észre, hogy talán egy kicsit lassabban telepít, de gondolom azért, mert közben már implementálja az ART-t hogy utána lefolyjon a kijelzőről az animáció :)

[ Szerkesztve ]

(#11940) vadászcsiga válasza ForRedGlory (#11939) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ez a folyamatosság nem a friss telepítés miatt van?

(#11941) ForRedGlory válasza vadászcsiga (#11940) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem, mint ahogy írtam, érezhetően folyamatosabbak az animációk és olyan appok, amik alapból akadtak, most közel sem akadnak, sőt. Töltsd le pl a HVG-t playről és a főoldalon görgesd végig. Utána képzeld el, hogy az folyamatos. Jó lesz ez :))

(#11942) pilóta válasza Apaxp (#11938) üzenetére


pilóta
nagyúr

Köszönöm! :R

Akkor ez volt a baj, hogy nem az LG billentyűzetét használom.
Kipróbáltam, szépen felismeri, ha lassan beszélek.

Viszont egész megszerettem ezt a "Könnyű magyar billentyűzet"-et, nekem sokkal gyorsabb így az ékezetes bevitel, mint az LG-vel. Na majd legfeljebb váltogatom :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#11943) ßrainiac válasza #93966848 (#11935) üzenetére


ßrainiac
addikt

Sajnos ez ilyen. Van 1-2 megmondo ember es az egesz forum banja. En eddig asszem 1 kerdest irtam be, mondanom sem kell, valasz nem jott ra :U de mindenki nagyon ert hozza ;]

ForRedGlory: Jol hangzik, ezt varom el a Q1-ben erkezo frissitestol is :) nem fogok romolni, mert egesz normalisan megy ez ahogy van, megszoktam a hibakat es nincs turelmem ujabbakat megszokni masik rombol.

Remelem ugyanakkor, hogy nem lesz igazam es neked jol fog mukodni, hibaktol mentesen :R

[ Szerkesztve ]

(#11944) vadászcsiga válasza ForRedGlory (#11941) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Elképzeltem de miért olvasol ilyen szutyok lapot mint a HVG? ;]

(#11945) Apaxp válasza pilóta (#11942) üzenetére


Apaxp
senior tag

Nem használom én sem az LG billt.
Én megvettem ezt a billentyűzetet

(#11944) vadászcsiga
A heti válasz jobb lenne? :D

[ Szerkesztve ]

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#11946) szabyka95


szabyka95
őstag

titeket nem zavar hogy lehet hogy meg az ev elejen kiadjak a G3-t ?

(#11947) vadászcsiga válasza Apaxp (#11945) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ha nem akad mindenképpen :)

A Swype-ot én is megvettem, előtte végig próbáltam az összes valamire való billt de ez győzött, ez a leginteligensebb csak az emoji hiányzik belőle.

(#11948) pilóta válasza szabyka95 (#11946) üzenetére


pilóta
nagyúr

Miért zavarna?
Én sose értettem, hogy ha valami működik és bevált, akkor miért olyan nagy baj, hogy megjelenik az újabb verziója...
Például ha nem lenne szükségem a gyorsabb szövegbevitelre, akkor még mindíg az E52-t használnám, mert amire használtam, tökéletes volt 4 évesen is. Mikor már korlátokba ütköztem, akkor váltottam.
Most a G2 minden igényem kielégíti úgy tűnik, miért váltanék másikra? Majd a G5-re :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#11949) ForRedGlory válasza vadászcsiga (#11944) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Közöd? :U ;]

Amúgy LTE-re nem megy fel a telefon ezzel a 4.4.2-es Parandroiddal, de HSDPA-t viszi. A beállítás tuti jó, kár érte... Túlélem. Remélem nem az ART miatt van, mert nem kapcsolom vissza Dalvikra ezért :D

[ Szerkesztve ]

(#11950) zack válasza Sragi (#11910) üzenetére


zack
nagyúr

Kiherèlès után 1,1GB.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.