Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:16

LOGOUT.hu

LG G2 témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11051) Bandus99 válasza beci (#11028) üzenetére


Bandus99
őstag

Itt kerult szoba tarto
a hszben van egy youtube link.

Ebayen rakeresve pedig itt egy link

[ Szerkesztve ]

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#11052) moland007 válasza zack (#11040) üzenetére


moland007
tag

Sziasztok !

Nekem majd a jézuska hozza :)
Grat a frissített összefoglalóhoz !
Amiért Zack -nak szántam írásom az, hogy az összefoglalót ki lehetne bővíteni egy :
Amiket gond nélkül eltávolíthatsz a G2 -ről és nem okoz gondot
bekezdés javaslata
sztem sok embernek jól jönne köztük nekem is !

55A83J

(#11053) szabyka95


szabyka95
őstag

a hidden menuben mi az a hight temperature property ? off on van alapbol, azt olvasom ha ON-ra rakom, akkor gyorsabb lesz a telefon, de elotte jo lenne tudni hogy ez megis micsoda?

(#11054) Sragi válasza moland007 (#11052) üzenetére


Sragi
őstag

Na ez a + kiegészítés nekem is tetszene :) De nagyon jó lett az leírás :R

[ Szerkesztve ]

(#11055) Bandus99 válasza moland007 (#11052) üzenetére


Bandus99
őstag

Kulonosen kemelve a szolgaltatotol vasarolt telefonokra. pl T teletomte mindenfelevel, meg iwiw is van rajta halistennek.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#11056) ßrainiac válasza szabyka95 (#11053) üzenetére


ßrainiac
addikt

En probaltam, ahol lassucska a telefon, ott olyan is marad. Hiaba allitasz a hidden menuben ilyeneket. Kiprobaltam direkt az LG launchert is utana, ugyanolyan, mint volt. Ezen csak az LG fejlesztoi segithetnenek, ha akarnanak.. Tegyel fel novat, problema megoldva.

(#11021) szabyka95 a photos a G+ resze, tulajdonkeppen egy shortcut a G+ on beluli photos menuhoz.

[ Szerkesztve ]

(#11057) szabyka95 válasza ßrainiac (#11056) üzenetére


szabyka95
őstag

ertem, koszonom

10E romot felraktam es most mintha nem lenne GPS-em ...
belepek a maps-ba, s csak villog bal felsoben a GPS, s irja hogy searching for GPS ..
??

(#11058) andrewb0y


andrewb0y
csendes tag

Sziasztok
Ez mitől lehet?
"Az akkumulátortöltés lassú a TA/USB kapcsolat alacsony elektromos áramszintje miatt."... Akár pc-rol akár hálózati töltorol töltöm ezt írja ki. Es tényleg brutal lassan tölt, azt írja a teljes feltöltesig hátravan kb 7 óra..

(#11059) Sragi válasza andrewb0y (#11058) üzenetére


Sragi
őstag

Valami a kábeleddel lehet,először úgy értettem csak gépen mert ha ott lenne akkor az usb csatik vannak leterhelve de eben az esetben vagy a töltőd vagy a kábeled szar.Próbáld más kábellel ha van.

[ Szerkesztve ]

(#11060) andrewb0y válasza Sragi (#11059) üzenetére


andrewb0y
csendes tag

Kipróbáltam két másik Samsung töltovel is, egyiknél se jelentkezett ez az üzenet, bár a hátralevő időt (6ora) meg így is sokallom. Vigyem vissza?
Szerk. : 9.5 óra hátralevő ido :D :(((

[ Szerkesztve ]

(#11061) Sragi válasza andrewb0y (#11060) üzenetére


Sragi
őstag

Akkor bizony töltő lesz szerintem.Vidd vissza. :K
nekem 10 %-ról kb 1.5 óra alatt fel is töltötte max 2 óra. :U

[ Szerkesztve ]

(#11062) Szabiq válasza zack (#11047) üzenetére


Szabiq
tag

Szép napot!
10c-HKG-XX van az én 32-esemen,arra is rá lehet tenni?

“Ne rohanj, és ne emészd magad! Csak látogatóba jöttél ide, ezért állj meg és érezd a virágok illatát!” (Walter Hagen)

(#11063) Azharel válasza Sragi (#11061) üzenetére


Azharel
aktív tag

Hálózati töltőről ? Nekem gépről 11%ról 5,5 óra volt.

(#11064) barmar válasza szabyka95 (#11050) üzenetére


barmar
aktív tag

ezt nem értem egyébként. minek raktok rá fóliát ha az is karcos? csak a tudat kell h alatta a kijelző nem az? akkor használd fólia nélkül, legalább úgy nézed a kijelzőt ahogy az szép és jó, aztán ha neadjisten karcos lesz ugyan ott leszel mint most.. arról nem beszélve hogy tapintásra is sokkal jobb az üveg és nem is zsírosodik.

(#11065) akooos válasza pilóta (#11004) üzenetére


akooos
veterán

Oké, E52-n gond nélkül ment minden... És mi is az? Symbian! Ez pedig Android!
Ha leültetnének egy Linux vagy Mac elé akkor is kiakadnál, hogy nem fut rajta ez meg az és nem úgy van mint a jó öreg Windowsnál?

Majd ha kicsit belejössz és olvasgatsz (szakmai) fórumot, akkor nem fog itt sem gondot okozni a romolás. Bár én úgy gondolom, hogy az e52-nek is kellett valamilyen driver a gépre, ami nyilván feltétele az egésznek.. Pl nokia pc suite vagy akármi.

Ott van, hogy töltsd le a drivereket. Nyilván nem azért, hogy foglalja a gépeden azt a 12-3 megát, hanem, hogy installáld. Azért ez elég bagatel kérdés volt, ne is haragudj.

Aki nem tudja mit csinál, ne is kezdjen hozzá..ezt is bele kéne írni az első hsz-be :)

(#11066) H1N1 válasza barmar (#11064) üzenetére


H1N1
aktív tag

Azért nem mindegy,hogy a fólia vagy a kijelző karcosodik. Látványra mindegy,de anyagilag nem.

(#11067) Keraa


Keraa
aktív tag

Sziasztok!

Tudnátok segíteni, hogy hogyan lehet beállítani a hálózati részt a telefonon?
Azt szeretném elérni, hogy a számítógépről fájlokat tudjak másolni a telefonra vezeték nélkül, és ne keljen semmilyen alkalmazást elindítani mint az air droid-nál (vagy ha nincs ilyen akkor ne keljen állandóan csatlakozni)

Előre is köszönöm! :R

(#11068) Sragi válasza Azharel (#11063) üzenetére


Sragi
őstag

Hálózatról igen :K

(#11069) Sragi válasza Keraa (#11067) üzenetére


Sragi
őstag

LG Pc Suite :)
Bár nekem nem sikerült wifiel összehoznom :(( Valaki esetleg tud segíteni?

(#11070) barmar válasza H1N1 (#11066) üzenetére


barmar
aktív tag

nyilván nem a durva karcokra gondolok.. kb 10ezer forint különbséggel lehet eladni egy picit hajszálkarcos és egy karcmentes kijelzős telefont. akinek ez megéri h végig gagyi fólián át nézze a kijelzőt annak hajrá. ez csak szubjektív vélemény, nem okoskodás :)

[ Szerkesztve ]

(#11071) Mett válasza barmar (#11070) üzenetére


Mett
senior tag

+1 :) hülye lennék fóliával használni, nem azért vettem ezt a kijelzőt.
nem hímes tojás ez, amúgy is karácsony van mindjárt :)
fóliával vagy anélkül, ahogy kihozzák a boltból már nem venném meg, csak vagy 15 ezerrel olcsóbban.. (család, barátoktól kivétel)
különben hozzádobom azt a pár ezret és veszek magamnak újat

[ Szerkesztve ]

(#11072) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Megjott a tokom kinabol, pontosan 417 Ft-ba kerult ingyenes szallitassal.

Kepek itt.

Nem tokeletes az illeszkedes, bar lehet eleg lenne megegyszer felrakni, de jol lathato, hogy ez nem akadalyoz a hasznalatban, a jack kivagas pedig baromi jo, eleg nagynak tunik barmilyen fuleshez.

A keret ami belog az elejere - es vedi a kijelzot, ha arccal lefele rakod le - atlatszo, sima feluletu, a hatulja pedig matt es baromi jol nez ki, jo a fogasa is. Az egesz telefon masszivabb hatasu lett es a hatlapi recseges is azonnal abbamaradt hala az egnek :C

Ajanlom azoknak ezt a tokot, akik akarnak valamilyen vedelmet (elol es hatul), nem akarjak h nagyon megvastagitsa a telefont, de nezzen jol ki es legyen olcso :)

(#11073) Sragi


Sragi
őstag

Különben is karcmentes az üveg rajta! A Defy-m a majd 2 év alatt nagyon durva körülményeknek kitéve se nagyon karcos.Néha tokban volt tartva.A fólia meg csak úgy vonzza az ujjlenyomatot. :P

(#11074) Sragi válasza ßrainiac (#11072) üzenetére


Sragi
őstag

Én is ilyent akarok!!!!! :C Honnan van?

(#11075) Mett válasza Sragi (#11073) üzenetére


Mett
senior tag

fóliát oldalról való betekintés ellen használnék, de inkább azt is csak tableten és ha sokat utaznék ill. speciális ujjlenyomat taszítót, de az is már erős kompromisszum lenne

(#11076) Sragi válasza Mett (#11075) üzenetére


Sragi
őstag

Mondjuk ekkora kijelző méretnél én sem szeretem amikor a mellettem ülő bámul... :U

(#11077) ßrainiac válasza Sragi (#11074) üzenetére


ßrainiac
addikt

Ebay, digphone elado.

Update, felrakram ujra a tokot, mostmar mindenhol illeszkedik! :DD

[ Szerkesztve ]

(#11078) beci válasza Bandus99 (#11051) üzenetére


beci
őstag

Köszönöm szépen.
Közben én is kutakodtam,és ezt találtam.:
[link]
6,5 dollárral olcsóbb.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#11079) #93966848


#93966848
törölt tag

Nagyon gáz ez a HD Invisible Shield fólia.A kijelző legszélére már nem jutott anyag....

[ Szerkesztve ]

(#11080) ßrainiac válasza Sragi (#11076) üzenetére


ßrainiac
addikt

Jaja, apropo nagy kijelzo es bamulas: [link]

[ Szerkesztve ]

(#11081) Mett válasza ßrainiac (#11080) üzenetére


Mett
senior tag

tablethez már kendő vagy ruha kell, ami alá a fejed bedugod mint a réges-régi álló fényképezőgépeknél :)

(#11082) hkari válasza ßrainiac (#11072) üzenetére


hkari
őstag

Azért vigyázz ezekkel a tokokkal. Nekem ezek eddig inkább csak ártottak :( Ha alá megy valami kosz, akkor szanaszét karcolja a telefon hátulját.

(#11083) Sragi válasza ßrainiac (#11077) üzenetére


Sragi
őstag

hát ha ingyen hozzák akkor jó lesz :C
Köszönöm ! :R

(#11084) Looserke válasza #93966848 (#11079) üzenetére


Looserke
őstag

szvsz direkt, mert ha megnézed a kijelző szélén lefelé kanyarodik az üveg, ha odáig tartana akkor felválna egy kis idő után

(#11085) ßrainiac válasza Mett (#11081) üzenetére


ßrainiac
addikt

:))

hkari: Koszi. Volt mar sok telomon ilyen tok. Szerintem ez azert barmilyen tokra igaz :U

Egyebkent nincs hogy bemenjen sztem, szepen ra van feszulve mindenhol, elotte pedig letakaritottam mindket oldalt.

A hatso kiallo biszbasz a power gombnal nagyon idegesitett, ezert mindig raktam vmit ala, h ne karcolodjon amikor leteszem, emiatt is nagyon kellett a tok. Ez szuperul fedi azt a reszt is :)

[ Szerkesztve ]

(#11086) icecave válasza #93966848 (#11079) üzenetére


icecave
nagyúr

A sima az oké, de a képeket láttad, amiket linkeltem.... a hd azért ilyan, hogy a tokok ne nyomják fel körben a szélét, mikor ráteszed, de oda is van irva a rendelésnél, hogy "case friendly".

(#11087) Sragi válasza ßrainiac (#11085) üzenetére


Sragi
őstag

Mennyi idő mire megjön? Közben megrendeltem ;)

(#11088) zack válasza barmar (#11070) üzenetére


zack
nagyúr

Ennyi. ;) Ha karcos lesz, hát karcos lesz. Használati tárgy, nem vitrinben tárolandó csecse-becse.
Ami tőlem telik megteszem, és vigyázok rá. Ami ezen felül történik, arra nincs befolyásom.
Eddig mindent megvettek tőlem itt a PH aprón, napokon belül, és senki sem volt elégedetlen. Így lesz ez a G2-vel is, ha eljön az ideje. Talán S5 vagy a Note 4 megjelenése körül, ha lehet majd őket romolni. Addig biztos maradni fog. Nincs más vállalható alternatíva. Ami van, az a HTC One, de ezt jobbnak érzem, és pár hónapig tulaja is voltam. Annak viszont örülök, hogy a Note3-ba nem ugrottam fejest...

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#11089) #93966848 válasza icecave (#11086) üzenetére


#93966848
törölt tag

Tudom, hogy milyen ez a fólia, i5-ömön volt 3 is.Elég jól ismerem, csak elég fura h nem védi a teljes kijelzőt, amúgy meg tényleg lekerekített a kijelző széle ezt nem is láttam :)

(#11090) ßrainiac válasza Sragi (#11087) üzenetére


ßrainiac
addikt

18 nap alatt erkezett meg.

(#11091) Sragi válasza ßrainiac (#11090) üzenetére


Sragi
őstag

ja néztem valamikor jan 10 után :)

[ Szerkesztve ]

(#11092) Looserke válasza ßrainiac (#11090) üzenetére


Looserke
őstag

honnan rendelitek az invisible shieldet?

(#11093) toto0569 válasza ßrainiac (#11090) üzenetére


toto0569
addikt

én ilyet hozattam Németből,1500 pénz +fólia+ceruza.És igencsak masszív.A másik (Sline) az annyira puha volt .hogy az oldalán lecsúszott állandóan.

(#11094) istibond


istibond
tag

Sziasztok!
Ha az Lg g2 telefon dobozán SEA régikód van,és a szoftververzió:D80210b-SEA-XX,akkor az honnan származik?És milyen hátrányokkal jár?LTE müködik rajta?
köszi

(#11095) Daralo:)


Daralo:)
tag

Üdvözletem mindenkinek!
Tanácstalan vagyok náhény dologban ez és a NeXus 5 közt.
Első kérdésem az lenne már összekavarodtam itt, hogy most melyik kamerája a jobb?
Próbáljunk objektíven hozzá állni mert lehet az lesz ha ide be írom a kérdést és oda is akkor mind két oldal a sajátját fogja mondani na most ugye ezeket frissítik a gyártó és a google pl nexusnál valami januári camera frissítést emlegettek képeket nézve nekem az erdős(fa levelei) képek nem tetszenek egyiknél se nagyon (nagyon festői)
Most ténylegesen melyik kamerája a jobb melyikből tudnak majd a legtöbbet kihozni?
Második kis kérdésem a ROM azaz leginkább a paranoid rom ami elvileg tiszta nexus 5 röl portolt android akkor mondhatjuk ha kijön a nexusra mondjuk az 5.0 ez csak példa akkor rá nemsokkal ezt g2-n is élvezhetném?:)
Harmadik kis kérdésem
Hol vehetném most?32GB-ost?
számít-e? a régió különösebben tudom, hogy van ázsiai meg tudom is én milyen.. elvileg ez nem sokat számít ahogy olvastam. A 32GB-osal kiesik a hivatalosan forgalmazott változata a telefonnak külön kelléket nem szeretnék a telefonal hurcolászni mert előbb utóbb elhagynám max télleg filmekhez jó lenne de elvileg itthon nem is kapható az a bigyó amiről szó volt tárhely kiegészítés céljából. Sufnis GSM-ék gondolom kb garancia nélkül vesszük meg a telefont "olcsóbban" szóval akkor kb ez is mind1 max annyit hol milyen régiós van egy EUR vagy németnek jobban örülnék de ez nem fontos...
hirtelen ennyi jutott eszembe.
Remélem érthető amiket itt megfogalmaztam mindenkinek kellemes ünnepeket kívánok!!

[ Szerkesztve ]

(#11096) JoeCockBill


JoeCockBill
senior tag

Megjött a Nillkin tok, marha jól néz ki szerintem. Tökéletesen illeszkedik a telefonra, nagyon masszív, sokkal jobb lett tőle a gép fogása. Persze túl sokat nem véd legalábbis alul és felül, de nem is azért vettem :)

képek

Ja volt hozzá fólia is, sikerült is elsőre közel tökéletesen feltennem. Nem tudom én valahogy tapintásra jobban szeretem a fóliás kijelzőt, nélküle meg-megakad az ujjam

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#11097) icecave válasza #93966848 (#11089) üzenetére


icecave
nagyúr

Igen, én meglátom a "case friendly" feliratot, megyek is tovább. Bár nekem tok ugysem lesz rajta, elág elöl-hátul az origi IS.

Looserke: Zagg.com

(#11098) zack válasza Daralo:) (#11095) üzenetére


zack
nagyúr

Nexus 5 egyetlen előnye jelenleg hogy elsőként kapja meg a Google-től a frissítéseket. Ha ez nem motivál, és a multimédia, szoftveres fícsörök fontosabbak, akkor G2. Aksi is a G2 mellett szól.
Mivel a két telefon majdnem egyforma hardveresen, a romok portolása igen egyszerű lesz, szóval ez irányú félelmeid alaptalanok.

A Nexus 5 jelenleg nem ér annyit mint amennyiért itthon kapható. Akkor inkább a G2. Viszont ha külföldről veszed, esetleg Play-ről akkor megérheti a Nexus 5 20-30k olcsóbban.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#11099) #93966848 válasza icecave (#11097) üzenetére


#93966848
törölt tag

a nem case friendly-vel meg szívsz, mert a tok miatt feljön a széle.

[ Szerkesztve ]

(#11100) ßrainiac válasza Daralo:) (#11095) üzenetére


ßrainiac
addikt

Ezeket csinaltam eddig, amik viszonylag jo kepek, valamint hasonlitottam ossze nexus 4 es 5 kamerajaval (felbontast leveve 8mpixelre), mindkettonel jobb a G2 minoseg tekinteteben.

En is nexus 5-ot akartam - G2 egyaltalan nem volt tervben -, aztan kicsit utana neztem es vegul ezt valasztottam. Kameran kivul jobb az akksi es szebb a kijelzo, ha a szoftver fontosabb viszont, maradj a nexusnal.

zack: Ne csak a frissites gyakorisagat es idoszeruseget nezd, a nexusnak jobb a szoftvere meg mindig.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.