Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8713) DM-Fan válasza szasanyi (#8711) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

"Ettől függetlenül én is azt tartom, hogy nextgen konzolért és a hozzávaló játékokért annyi pénzt kiadnia mennyibe kerül, csak akkor érdemes, ha látom is azt (méretben is) amiért többe került. Ez a vizuális élmény az egyik legfontosabb érv a konzol mellett!"

Ezt próbáltam én is kihozni a mondandómból a gomb és a kabát hasonlattal, ergo magam is pontosan így gondolom. Ilyen erővel akinek PC-je van, fölösleges konzolt vennie, hogy ugyanazon a monitoron játszhasson vele, mint amin PC-n is játszik ugyanazokkal a címekkel. Az egy-két exkluzív cím meg ugye nemigen ér annyit, amibe így a konzollal együtt belekerül. Ugyanakkor egy aktuálisan jól összerakott PC-vel ugyanúgy játszik az ember 2-3 évig, mint ahogy a konzollal is, utána meg már a konzol is kezd kevés lenni és butítják a multiplatform címek konzolos verzióit is vagy csak felbontásban, vagy grafikai elemek kihagyásával. Sajnos a PS3-on ez kezdettől fogva érezhető: alig van 1080p-s cím. Volt már olyan multiplatform cím nem egy, ahol a PC-s verziótól leesett az állam, a PS3-astól viszont nem. Viszont pont ezért a másmilyen játékélményen felül a méret marad a konzolnál, ami kárpótol és 22" bizony egy konzolnál nem méret. :(

Get Moded!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.