Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44901) raziel01


raziel01
veterán

Egy Homefront+1000 Ft-ot megért egy Uncharted 1? :D
Ma jött meg az U1 és örülök, mint majom a farkának. :P

(#44902) james001 válasza raziel01 (#44901) üzenetére


james001
veterán

Első kiadás hiánytalanul hibátlan állapotban? Mert akkor megérte ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#44903) csab2


csab2
veterán

Ez a Kingdoms of Amalur: Reckoning elég durva. Hány ézer küldetés van ebben? :F :Y :D

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#44904) raziel01 válasza james001 (#44902) üzenetére


raziel01
veterán

Platinum de amúgy ja mindene megvan és teljesen karcmentes. :D
Mindegy annyit akkor is megért.

(#44905) james001 válasza raziel01 (#44904) üzenetére


james001
veterán

Persze a lényeg hogy neked megérte ;]
Na most komolyra fordítva a szót csak azért kérdeztem mert eléggé ritka az első kiadásos UC1.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#44906) raziel01 válasza james001 (#44905) üzenetére


raziel01
veterán

Szerintem érdemes figyelgetni a game.co.uk-t.
Nekem onnan lett első kiadásos Uncharted 2+3. 13 font volt postával a kettő.

(#44907) dani3l válasza james001 (#44905) üzenetére


dani3l
őstag

Es mi a jelentösege annak, hogy hanyadik kiadasu? (Komolyan kerdem.)

En is frissitettem ma a 320-as Slimet minden gond nelkül, bar nem tudtam, hogy esetleg nem kene..
Mondjuk vagy 2 napja tette föl a 4.41-et, meg is lepödtem, hogy megint van uj.. Igaz nem mostanaban hasznaltam.

(#44908) james001 válasza raziel01 (#44906) üzenetére


james001
veterán

Na igen de én itthonra gondoltam,mindenhol csak platinum vagy essentials kiadás van... Mondjuk nekem mindegy mert megvan mind a 3 első kiadásban :D Ráadásul az első rész US kiadásban,mert annak szebb a borítója :D

Amúgy: The Last of Us Easter Eggs A végén hiányoltam a Crash figurát :U

dani3l: Általában ez csak a gyűjtőknek (mint nekem) fontos,de igazából csak azért volt a kérdés mint írtam ugye,mert ritka az UC1 és kíváncsi lettem volna honnan szerezte ha első kiadás lett volna.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#44909) Brian_GT válasza Shadowfax (#44890) üzenetére


Brian_GT
őstag

Nekem sem volt gondom már 4.46ot rakta fel nekem is. Nem is lett volna napokban időm játszani, meg hát tudtam is a hibáról így vártam. Felrakta valóban gyorsan.

Vasárnapig még játszani is tudjunk?? Bakker nem adsz kis feladatot :) Még csak most öltem meg a kőóriást :)
Meddig leszel távol?

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#44910) saltrock


saltrock
tag

Ma frissítettem én is a 320-as Slim-em 4.46-ra. Működik minden, szerencsére nem volt semmi gond. A telepítés pedig nagyon gyorsan ment. :)

(#44911) HUNPSP


HUNPSP
aktív tag

Hali urak! Eddig nem is tudtam itteni PS3-tól témáról, de szerintem ezentúl ide is befogok lesni. :)

Egy észrevételem lenne: most a DS3 joyt USB-n keresztül bedugtam a gépbe töltődni (villognak a ledek), na de az én emlékeim szerint eddig ez bekapcsolta a PS3-t, miután a gép felismerte és elkezdte tölteni az eszközt. Nekem rémlik rosszul, vagy ezt tényleg kijavították?

Egyébként 5 év 1 hónapig voltam első szériás 60Gb FAT tulajdonos, tehát nem most jöttem a semmiből. :DDD

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#44912) dani3l válasza james001 (#44908) üzenetére


dani3l
őstag

Ertem, köszi.
Es azt miböl lehet megallapitani, hogy hanyadik kiadas? Vagy ha nem platinum vagy essentials, akkor elsö? :B

(#44913) raziel01 válasza dani3l (#44912) üzenetére


raziel01
veterán

Van az első kiadás meg van a Platinum/Essentials.

(#44914) HUNPSP válasza dani3l (#44912) üzenetére


HUNPSP
aktív tag

Ha Platinum kiadás, az már bőven nem első kiadású. Essentials is lehet első szvsz, de szerintem ti nem erre gondoltok. :)
Pl. nekem a GTA IV-nél látszik még az első kiadás, talán ezen kívül másról is meglehetne állapítani, de nálam ami a legfeltűnőbb az a régi PS3 tok dizájn, a régi PS3 stílusú kis ikonnal.
Egyébként talán borítóképről is fellehet ismerni.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#44915) dilipok válasza HUNPSP (#44911) üzenetére


dilipok
veterán

szerintem rosszul emlekszel. En legalabbis sose tapasztaltam, mondjuk nincs is 5, csak 3 eve ps-em, tehat nem kizart, h elotte igy mukodott...

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#44916) raziel01 válasza HUNPSP (#44914) üzenetére


raziel01
veterán

Nem tudom miért nem érthető a dolog.
Amire nincsen Platinum vagy Essentials nyomva az első kiadás.

(#44917) HUNPSP válasza raziel01 (#44916) üzenetére


HUNPSP
aktív tag

Amikor írtam, te még nem válaszoltál. Pl. ezért nem érthető...

(#44915) dilipok: Köszi! Lehet, hogy így működött mindig is.
Szerintem az kavar be, hogy volt játék amihez külön emulátor kellett, na lehet, hogy az őrjítette meg a kontrollert. Azt hiszem be kellett hozzá kapcsolni a joy-t, és akkor egyértelmű az is, hogy miért kapcsolt be a PS.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#44918) james001


james001
veterán

Az első kiadás az originál borítót és lemezt tartalmazza ahogyan legelőször adták ki. Nem nagy ördöngösség kitalálni :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#44919) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Far Cry 3-at és Black ops 1-et játszák még psn-en? Érdemes megvenni?

Milyen más multis játékkal játszanak még sokan?

[ Szerkesztve ]

(#44920) Mister_X válasza FuRiONight (#44919) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Battlefield 3, Killzone 3, CoD Black Ops 2, talán még Resistance 3.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#44921) HUNPSP válasza FuRiONight (#44919) üzenetére


HUNPSP
aktív tag

Pl. GT5-öt és GTAIV-et (illetve az EFLC kiegészítőit) is igen sokan játsszák még a mai napig - már ha nem csak azokra a stílusú játékokra gondolsz.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#44922) Mister_X válasza HUNPSP (#44921) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mivel FPS-eket hozott fel példának, gondolom FPS-ekre kíváncsi.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#44923) Helmoras


Helmoras
őstag

Valahol utána lehet nézni a ps+ előfizuval melyik hónapban milyen játék volt illetve mi lesz?

(#44924) nokia párti válasza HUNPSP (#44911) üzenetére


nokia párti
őstag

Mi lett végül a FAT gépeddel? 5 év az nagyon szép élettartam. :R

(#44925) FuRiONight


FuRiONight
őstag

köszi a segìtsèget mindenkinek :)

game.co.uk-n nem lehet paypal-al fizetni?

(#44926) HUNPSP válasza Mister_X (#44922) üzenetére


HUNPSP
aktív tag

Gondolom az utolsó megjegyzést ezért írtam oda. Itt páran kötekedős hangulatban vannak mindig?

(#44924) nokia párti: Sajnos YLOD lett a vége. GT5-öztem, állítólag ez megfekszi a gyomrát, többeknek ez alatt halt meg a játék (azt hiszem még Uc2-t szokták emlegetni). Megállt a kép, a hang fülsüketítő volt, aztán ennyi. Megfagyott az egész. Maradt a restart, persze miután nyomtam, már nem indult el többé.
Keresgéltem itt hardveraprón, találtam egy korrekt srácot, kicsit utazni kellett, de rendkívül normális munkát végzett garanciával együtt, de mivel nem kockáztattam, továbbadtam szerencsétlenen. :(
Imádtam, főleg azért, mert unokatesómtól vettem. Az eredeti számlán még ott volt az ára is: 156.000Ft. :)
Most 320-as Slimem van, bár a külső nekem a FAT után jó igénytelennek tűnt, mára már megszoktam, és Őt is imádom. :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=HUNPSP @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_3/keres.php?stext=HUNPSP&submit= @@ https://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic_4/keres.php?stext=HUNPSP&submit=

(#44927) Mister_X válasza HUNPSP (#44926) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ha most azt írom, hogy a smiley lemaradt az változtat valamin? Miért érezted ezt támadásnak az irányodba? Mondja el mit érez!

Pszihológus_X

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#44928) ldave válasza HUNPSP (#44926) üzenetére


ldave
félisten

Azért nem semmi, hogy 6-7 éve 150e Ft volt egy PS3, most a PS4 meg 125e Ft-ról indul. Mennyi lehet most az a 150e figyelembe véve az inflációt és egyebeket, 200e felett?

A Slime draws near! Command?

(#44929) MajaG


MajaG
senior tag

Kedves PS3-as userek!

Az elmúlt hetekben xbox-os létemre megvettem a Last of Us-t és kölcsön kértem hozzá egy ps-t. Sajnos itt el is vesztem, mert megkívántam a ps3 exkluzív címeket. Sokat már nem költenék ps3-ra, mert itt van a nyakunkon az új generáció, illetve van ugye boxom is. A multi címeket arra tervezem megvenni a jövőben is, mert nekem jobban tetszik a live, de leginkább a joy. Nagy bátorság venni ps3-ból használtat? Nagyon keveset költenék rá, mert gyakorlatilag csak pár címet szeretnék tolni.(exkluzív) Uncharted1-2-3, GT5,6 stb.

Ebben a boltban árulnak 1 hónap garival slimet:

Konzolokszervíze

Ezt néztem ki:

Slim 120GB

Ahogy visszaolvastam superslimnél jobb.

Nem szokásom használtan venni semmilyen elektronikai cuccot, de ez esetben nem nagyon látom értelmét beruházni egy újra. Nem is szeretnék rákölteni ennél nagyon többet.

(#44930) dilipok válasza MajaG (#44929) üzenetére


dilipok
veterán

azt azert figyeld, hogy pl ez nincs is raktaron, csak rendelheto... De ugye hasznalt gepet nem csak ugy rendelnek ok se.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#44931) Bogyi007 válasza Mister_X (#44920) üzenetére


Bogyi007
veterán

Bad Company 1-2 multija is szépen pörög még...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#44932) raziel01 válasza Bogyi007 (#44931) üzenetére


raziel01
veterán

Bad Company 1-et próbáltam de nem nagy szám. Nekem nem tetszik, hogy sokat kell lőni az ellenfélbe, hogy meghaljon. Meg csomószor volt, hogy lespawnoltam aztán már 1mp alatt halott voltam.

(#44933) Helmoras válasza MajaG (#44929) üzenetére


Helmoras
őstag

Én is hasonló cipőben járok, írtam nekik emailt, ezt a választ kaptam tegnap:

"Az oldalon lévő árak aktuálisak. A gépek kb 1-hét múlva érkezhetnek be. Ha megrendeled valamelyiket az oldalon automatikusan fogunk értesíteni róla, ha befutott. Tehát az lenne a legegyszerűbb, ha megrendelnéd.

Így nem maradsz le róla biztosan, hogyha van ismét elérhető gép."

A szervízt felhívtam utána hogy mi várható, ők viszont azt mondták hogy 30 körül szoktak lenni 60-80 gigás fatok és 320 as slimek 42 ért, 120 as nem várható.

Egyelőre én megrendeltem azt amit te is kinéztél és most várok kicsit hátha, mert ez ugye úgy működik hogyha valaki visz be és beszámítják neki valamennyiért akkor utána azt adják tovább.

(#44934) supercow válasza csab2 (#44903) üzenetére


supercow
őstag

Ez a Kingdoms of Amalur: Reckoning elég durva. Hány ézer küldetés van ebben?
Kb 230 beleértve a "task" feladatokat amik nem tünnek el soha.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#44935) nokia párti válasza HUNPSP (#44926) üzenetére


nokia párti
őstag

Igen a GT5 és az UC2 eléggé megdolgoztatják a gépet, de nem hinném, hogy azok okoznák a YLOD-et, ha csak nem kánikulában játszunk velük. 5 év meg nagyon szép kis idő egy ilyen géptől, sok PS3 tulajdonos feltette volna a kezét, ha eddig működött volna szeretett PS3-a.

[ Szerkesztve ]

(#44936) raziel01 válasza nokia párti (#44935) üzenetére


raziel01
veterán

Gondolom super slimnel mar nem probléma, hogy nagyon megdolgoztatja.

(#44937) Mister_X válasza nokia párti (#44935) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Az enyém szeptemberben lett volna hat éves :O Bár még lehet megéli, de van egy olyan rossz érzésem, hogy nem fogom élve viszontlátni...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#44939) DM-Fan válasza nokia párti (#44935) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

"de nem hinném, hogy azok okoznák a YLOD-et, ha csak nem kánikulában játszunk velük."

De bizony, simán okozhatja, tekintve, hogy 100%-on pörög velük a gép, ergo a hőtermelés is szignifikáns.

raziel01: "Gondolom super slimnel mar nem probléma, hogy nagyon megdolgoztatja."

Miért ne lenne? Alapvetően ugyanaz a vas, csak kisebb csíkszélességgel, viszont ehhez mérten kisebb hűtési teljesítménnyel is. Nem köszöni meg az sem, pláne, ha nagy melegben nyüstölöd.

Nekem amúgy 5 éves múlt a FAT-em, eddig kétszer pasztáztam újra, tisztán, pormentesen tartom a környezetét, valamint klimatizált a lakás. Köszöni szépen, jól van, most tolom másodszorra a Last of Us-t. Ettől függetlenül sejtem, hogy nem sok lehet már neki hátra, ezért is bízom abban, hogy a Gaikai-jal valamiféle elfogadható megoldást fog hozni a PS4 a PS3 címek újrajátszására, mert PS3-at már nem vennék még egyet, használtan meg pláne nem.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#44940) Goldwin válasza raziel01 (#44932) üzenetére


Goldwin
aktív tag

Velem is megesett néhányszor, hogy az újraéledési pontoknál álldogáló ellenséges katonák miatt még csak megmoccanni sem tudtam egy-egy menetben.

(#44941) Sefter


Sefter
veterán

sziasztok!

Tudtok olyan szervizt aki megbízhatóan újra pasztázná a slim gépemet? (nem csak rámondják, hanem meg is csinálják...)

Psn ID: sefter_hun

(#44942) skizzz


skizzz
csendes tag

Sziasztok! Épp gépváráslás előtt állok. Nagyon sokat bújtam a fórumokat, eleinte meggyőződésem volt, hogy jó lesz a SuperSlim nekem, mondván hogy azzal semmi gond nincsen, aztán most hogy kicsit mégjobban elmerültem a témában, így láttam, hogy azért ennél a modellnél se túl rózsás a helyzet, mert sokan írták hogy eléggé szeret fagyni, valamint többen is panaszkodtak arra az 500GB-s modellnél, hogy egyes címek AKADNAK (pl. kimondottan UC3, GoW3...stb). Na mármost megszeretném kérdezni, hogy Nektek mi a tapasztalatotok erről ? Fat az ugyebár teljesen kizárva, szóval vagy maradok az SS-nél, vagy túrjam fel a netet a 320GB-s Slimért? :D

(#44943) Snoop-y válasza skizzz (#44942) üzenetére


Snoop-y
veterán

Nekem SS-van Uc-t nem jatszom de a GOW tokeletesen akadas nelkul fut ( mindegyik resz ) 1Tb HDD

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#44944) nokia párti válasza DM-Fan (#44939) üzenetére


nokia párti
őstag

" ettől függetlenül sejtem, hogy nem sok lehet neki már hátra"
Kíváncsiságból, ezt miből gondolod?

Más: Megvettem a Dead Space első részét, 2 Chapter után elmondhatom, hogy nagyon tetszik a játék.
Párszor felugrottam a székből, ráadásul fülessel játszom. :D
Azért hallani, hogy dolgozik az olvasó, de nem annyira vészes. 1-2 végigjátszást csak kibír. :U

[ Szerkesztve ]

(#44945) DM-Fan válasza nokia párti (#44944) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Abból gondolom, hogy elektronika a lelke. Sajnos a kondenzátorok, FET-ek élettartama korlátozott, idővel kiszáradnak, a névleges értékektől eltérő számokat kezdenek produkálni és szép lassan kinyírják egymást, magukat vagy magát a komplett rendszert. Minél többet ment a gép, annál inkább igaz ez, de pusztán az idő múlása is közrejátszik. Nem szabad, hogy illúziói legyenek az embernek: attól, hogy nem tapasztal hibát az nem azt jelenti, hogy minden a legnagyobb rendben van. A YLoD is sokszor minden előjel nélküli dolog, ahogy az embernél egy agyvérzés vagy infarktus is lehet ilyen. Ráadásul a YLoD csak egy halálok az ezer közül. Simán benne van, hogy egyszer csak az egyik komponens megadja magát, emiatt jön tüskeszerű túlfeszültség és már vitte is az egész konfigot magával. Egy ilyen korú és múltú gépnél már minden nap ajándék.

A Dead Space első két fejezete még kismiska, még kvázi nem is történt semmi. Később lesz nagyon durván horror és ha ez nem volna elég, a 2. rész még rátesz egy lapáttal. A 3. már annyira nem volt felejthetetlen, de azért abban is volt pár emlékezetesen vészes helyzet. Egyébként a játék egyik része sem nyüstöli az olvasófejet.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#44946) Agaba


Agaba
csendes tag

Hahó!
Nos, nem bírtam én sem magammal, így beruháztam én is egy gépre, főleg a GT5/6 & GTA V miatt. Aki gondolja vegyen fel: Agaba-HUN

És így utólag is köszönöm Ghard kollégának, hogy megosztotta velem is az egyik +-os kódot!

(#44947) skizzz válasza Agaba (#44946) üzenetére


skizzz
csendes tag

SuperSlim? :)

(#44948) nokia párti válasza DM-Fan (#44945) üzenetére


nokia párti
őstag

Köszönöm a részletes válaszod! :R
Egyébként én sem anyáznék annyira, ha 4-5 év után pukkanna el a gép, de a többségük sajna a 3 évet nem éli meg.

(#44949) FuRiONight válasza Agaba (#44946) üzenetére


FuRiONight
őstag

Rendben, felveszlek, üdv a csapatban :)

Más: haveromnak psn előfizetése van, haverjával megosztotta, már több mint 1 éve.

Most akinek az előfizetése van, elakarja adni a gépet az accountal és a játékkal együtt.

Van rá lehetőség, h akivel megosztotta az accountot, annak ne veszenek el az eddigi letöltötthogy tudja használni ha előfizet psn+ -ra?

(#44950) Mister_X válasza FuRiONight (#44949) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Az első gépen deaktiválni kell a profilt és akkor csak a második gépen lesz rajta. Aztán megbeszélik a jelszócserét meg az egyebeket.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.