Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44251) szőröscica válasza Brian_GT (#44211) üzenetére


szőröscica
addikt

Hmmm emlékeim szerint a gta szebb volt xboxon, igaz azt csak egy 32-es hd ready lcd-n láttam, nem egy 40-es full hd-n. Főleg beltérben, sötétebb részeken tud nagyon elmosódni a kép.

Holnap kipróbálom a gt-t is. Egyébként a playstation beállításaival érdemes valamit babrálni? Gondolok itt elsősorban a képi megjelenítésre.

(#44252) Brian_GT


Brian_GT
őstag

Biztos meg lesz oldva okosban valahogy. Akkora tapsot kapott a Sony mikor bemondta E3-on, hogy lesz használt játék támogatás, hogy biztos a régebbi címekre is meg lesz a rendes megoldás.

Az szerintem nem lesz, hogy a plusos címeket áttudom emelni majd, de magát a plusos accomat áttudom hozni és ez annyira nem rossz. Lehet az alapján megnézi, milyen játékaim voltak meg pluson és azt engedni fogja akár egy gaikai-on át streamelni.

Ez mondjuk engem azért nem izgat, mert nem adom el a ps3-at, másrészt amint meglesz a ps4 nem igazán lesz a ps3 bekapcsolva. Hiába jó minden, mikor jön egy új dolog a régi feledésbe merül, de megmarad a polcomon emlékül. Ennyi.

Plus meg úgy is kelleni fog már mindenkinek, szóval én ott látom majd a trükközést mindenképp. Dee ez meg nem akkora nagy cucc. Aki gondolkodik annak van plus-a így az hogy multi plushoz kötött. Kössz és mit csináljak vele, eddig is volt :) Ennyi :)

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#44253) Telda


Telda
addikt

Reggelt!

Ha én veszek egy 12GB-os SSD Super Slimet, azt tudni fogom bővíteni nagyobb vincseszterrel, úgy hogy az SSD is megmarad?

(#44254) Mister_X válasza Telda (#44253) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem SSD van benne, hanem integrált flash háttértár.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#44255) Telda válasza Mister_X (#44254) üzenetére


Telda
addikt

Értem, de plusz vinyó rakható bele, mindenféle mókolás nélkül?

(#44256) MasterMark válasza Telda (#44255) üzenetére


MasterMark
titán

Igen.

Switch Tax

(#44257) Telda válasza MasterMark (#44256) üzenetére


Telda
addikt

Szuper, köszönöm!

(#44258) bmw528 válasza Telda (#44253) üzenetére


bmw528
tag

De ha vinyót raksz bele az belső flash memóriát nem fogja használni, kikapcsolja

(#44259) FuRiONight


FuRiONight
őstag

PSN Store-on mikor lesznek fent az új játékok? Mert 12-e van már, azért kérdezem.

Diablo 3 PS3 Multiplayer gameplay

Aukciós ház nélkül még jó is lehet, lehet benevezek rá :U

[ Szerkesztve ]

(#44260) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

ps4 vásárlással legalább 1 évet fogok várni, de addig is ps plus előfizető leszek ps3-on.
Kérdés a ps plus-szal kapcsolatban: ps3-on is tudom "aktiválni/letölteni" a ps4-es tartalmakat, h azok megjelenjenek a download history-ban, hogy amikor váltok ps4-re, akkor már egy évnyi ps4-es tartalmam legyen? :U

(#44261) Tegla80 válasza Sanyi.mTs (#44260) üzenetére


Tegla80
addikt

szia
sztem igen,mivel a PSP-s vagy Vitas dolgokat is meg tudod nézni,venni.
(hasonlóan tervezem,de kiderül majd mikor kap el a vásárlási láz :B )
Bekerül a Storeba a PS4 tartalom is azt jóccakát.
ráböksz ha kell,list-ba rak azt ennyi,ha lesz amivel használd,letöltöd.
de még1szer mondom,sztem

Sony® & PlayStation®

(#44262) Sanyi.mTs válasza Tegla80 (#44261) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

ezzel csak az a gond, h a psp és vitas címeket ps3-on keresztül kell/lehet telepíteni psp-re. (ha jól tudom, nincs kézi konzolom). Logikusan a ps4-es címet miért engedné letölteni? ps3-ról nem tudod telepíteni ps4-re... de majd meglátjuk.

(#44263) heim


heim
tag

Biztosan hüje kérdés: a ps3 as tulajok online tudnak majd játszani a ps4 esekkel?

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#44264) Buster17


Buster17
addikt

Hol lehet PSN ID -t létrehozni gépen?

(#44265) MasterMark válasza Buster17 (#44264) üzenetére


MasterMark
titán

Talán itt, de nem biztos. :)

Switch Tax

(#44266) FuRiONight válasza Buster17 (#44264) üzenetére


FuRiONight
őstag

(#44267) Buster17


Buster17
addikt

Most melyik? MasterMarké egyszerűbbnek néz ki.

(#44268) MasterMark válasza Buster17 (#44267) üzenetére


MasterMark
titán

Amit FuRiONight linkelt az más.

szerk.: Ez is az, de ez is ugyanoda visz amit először linkeltem.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#44269) Buster17 válasza MasterMark (#44268) üzenetére


Buster17
addikt

Köszi

Amúgy Sign-In ID (E-mail Address) nél akkor az lesz az ID nevem ami az email címem? Jelen esetben ravagyi13?

(#44270) FuRiONight válasza MasterMark (#44268) üzenetére


FuRiONight
őstag

Elnéztem :W Köszi h a javitottál :B

Buster17: nem, nem az lesz, azt később kell megadnod

[ Szerkesztve ]

(#44271) TazLeacher válasza raziel01 (#44240) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem hiszem, hogy meg kellene magyarázni, hogy mire költöm a pénzem. Te vagy az értetlen, aki egyszerűen nem tud túllépni a saját elképzelésein:

De nem is értem amúgy az ilyen embereket. Minek akarna valaki nextgen konzolon ezeréves játékokkal játszani?

Talán majd én eldöntöm, hogy mivel szeretnék játszani. Ha két év múlva úgy döntenék, hogy végigjátszom újra az UC szériát, akkor csesszem meg...értem. A lemezes játékaimat sem azért tartogatom, mert amúgy sem tudnék mit tenni abba a fiókba...

...de látom, teljesen mindegy, te már eldöntötted, hogy ki az aki vehet PS4-et, és ki az, akinek "nem jár".

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#44272) Def26


Def26
félisten

Tegnap lefagyott a gépem 2x egymás után is. Bekapcsoláskor kiírta a gép, hogy nem megfelelően lett leállítva, és hogy visszatöltse e az adatokat. Sűrűn szokott ez lenni? 500gb super slim a gép amúgy. Van még rajta gari is.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#44273) Tegla80 válasza Sanyi.mTs (#44262) üzenetére


Tegla80
addikt

szia
....."Logikusan a ps4-es címet miért engedné letölteni?.....
olyat,h letölteni , Én csak így írtam.
".......,ha lesz amivel használd,letöltöd."
megnézni,megvenni fogod tudni sztem PS3 al a plus ban,mert sztem közös lesz akkor is.
(olvasd el még1szer,az előző hsz-em,mert félre értelmezted valszeg)

Def26
szarakszik a PSN, fagyogat a GT5 is, dobál peddig nem szokása.

no para, vannak ilyen időszakok. sőt néha a Sony nak is tudsz küldeni "infót",mert azt is bedobja,mint lehetőség . fagyogat a PS is,ez van :D

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#44274) Buster17 válasza FuRiONight (#44270) üzenetére


Buster17
addikt

Magyar vagy UK reg? Nem fogom vásárlásra használni így szerintem fölös az UK. Csak az exkluzivak érdekelnek amit gondolom már olcsón belehet szerezni.

(#44275) FuRiONight válasza Buster17 (#44274) üzenetére


FuRiONight
őstag

Egyértelműen UK, sztem te is oda regelj.

(#44276) Buster17 válasza FuRiONight (#44275) üzenetére


Buster17
addikt

UK lett akkor.

Buster17 ID foglalt. Melyik rohadék csórta el a nevem :((( HardcoreBuster meg túl hosszú.

Ötleteket kérek :DDD

(#44277) Dexar007 válasza Buster17 (#44276) üzenetére


Dexar007
veterán

Szamurajpizzacica

Give me your cum,bull!

(#44278) FuRiONight válasza Buster17 (#44276) üzenetére


FuRiONight
őstag

HcBuster17

Bust3R17

|3uster17

Ès ezek kombinàciòja

Majd ird meg mi lett az ID-d :)

[ Szerkesztve ]

(#44279) Buster17 válasza FuRiONight (#44278) üzenetére


Buster17
addikt

HCBuster
HCBuster17
HcBuster
HcBuster17
HunBuster
HUNBuster
HunBuster17
HUNBuster17
Hardcore B. (nem tudom, hogy engedi-e a szóközt meg a pontot)

Melyik ami jól néz ki?

Hardcore_B lett :DDD

Dexar007
:DDD

[ Szerkesztve ]

(#44280) Buster17 válasza Buster17 (#44279) üzenetére


Buster17
addikt

óóó b@zd meg. Elírtam, Harcdore_B lett :O Ugye meglehet még változtatni?

(#44281) MasterMark válasza Buster17 (#44280) üzenetére


MasterMark
titán

Nem. XDDDDDDDDDDD

Switch Tax

(#44282) Def26 válasza Buster17 (#44280) üzenetére


Def26
félisten

:DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#44283) Buster17


Buster17
addikt

Nevessetek ki! :DDD

Ha törlöm a profil akkor újratudok regelni azzal az emailcímmel?

(#44284) Mister_X válasza Buster17 (#44283) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Háhá xD

Amúgy nekem volt UK regem, de átnyergeltem a hazaira. Lehet csinálok egy japót is, mert mazochista vagyok :P

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#44285) FuRiONight válasza Buster17 (#44283) üzenetére


FuRiONight
őstag

Emailt vàltoztasd meg ès a mostanit regeld be ujbòl

Amúgy HardBuster17_HUN ?

Vagy Buster17_Hun

Misterx: mièrt jò a magyar?

Ps-el kapcsolatban mi a helyzet?

[ Szerkesztve ]

(#44286) Buster17 válasza FuRiONight (#44285) üzenetére


Buster17
addikt

Köszi! :R
Hardcore_B tetszik csak ne Harcdore_B legyen :DDD

(#44287) Mister_X

Akkor meg éri a HUN vagy még mindig van valami hátránya?

[ Szerkesztve ]

(#44287) Mister_X válasza FuRiONight (#44285) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Holnap megyek asztalt borogatni. Vagy ma. Most cseszeget a telefon, hogy nem engedi felmásolni az összes Gosick epizódot, szal szerintem ma megyek :D

A bankkártyás vásárlás miatt regeltem, de mivel nagyon olcsón tudok 6000Ft-os feltöltőért jutni, ezért ugyan ott vagyok, mintha fontban venném meg. Plus meg ugyan az és most már minden jön HU-ra is, UK-ra is.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#44288) Buster17


Buster17
addikt

Hát ez nem igaz most meg nem magyar regre regelt? :W Hogy lehetek ekkora bal p0cs :W :DDD

[ Szerkesztve ]

(#44289) Tegla80 válasza Buster17 (#44288) üzenetére


Tegla80
addikt

Hát ,Te sem vagy egy 1szerű gyerek. :))
nekem jelenleg 6db van a gépen,(3magyar,1USA,2UK,) és mind kell,mert össze vissza vannak rajtuk teljes gammák.(pl a "hack" utáni ajándékok is 2 régióra,meg a psp sek. szóval jó az ha több van accból ;) )
Nemtom mit aggódsz ,csinálj még1 et ,vagy 2őt :DD

Sony® & PlayStation®

(#44290) Buster17 válasza Tegla80 (#44289) üzenetére


Buster17
addikt

Nekem nem kell ennyi profil. Elég az az egy és lesz rajta 5 játék. Több nem is kell.
Csak a kötelező címek érdekelnek.

(#44291) #49155328


#49155328
törölt tag

Frissült a US store PS+ . :)

[ Szerkesztve ]

(#44292) abteam2008


abteam2008
tag

Sziasztok!

Tegnap vettem egy 160 GB-os PS3 Slimet (CECH-3004A), ma olvasgattam bővebben róla, és több helyen is említették, hogy ez egy sűrűn elromlós széria. Ez tényleg így van? :(

Xbox Series X

(#44293) ldave válasza abteam2008 (#44292) üzenetére


ldave
félisten

Nekem is az van (azt hiszem), semmi gondom nem volt vele az elmúlt lassan 2 év alatt.

A Slime draws near! Command?

(#44294) 3RROR válasza ldave (#44293) üzenetére


3RROR
aktív tag

Nekem is az van.2010-es széria elvileg szóval nem olyan régi.(?)

(#44295) abteam2008


abteam2008
tag

Köszönöm a választ srácok, remélem nekem is beválik. :))

Xbox Series X

(#44296) Brian_GT


Brian_GT
őstag

Reagálnék én is a dolgokra. Mivel nincs alap ezért én is csak dobálózok, azt majd kiderül év végén kinek lett igaza :)
Az biztos, hogy a store ha meg is újjul, mert a ps4nek egyéb menüpontok stb fog kelleni, de én szerintem az azért erős túlzás engedni fogja neked tárazgatni a ps4es címeket egy ps3on. Alapból nem is lenne képes futtatni a játékot, ergó ha engedi letölteni akkor már felrakni is. Ez valahol ki lesz lőve valamilyen beállítással, hogy ps3 tulaj csak ps3ig férjen hozzá. Látni láthatja, de letölteni már nem fogja tudni.

Ez ilyen letöltöm ps3on a ps4emre a plusom tartalmakat és akkor csak indítani kell, ez hülyeség is, mert minek intézzem a dolgokat ps3ról mikor ott a 4. Amiben alapból ezerszer gyorsabb lesz a net is.

Ez tök egyszerű lesz, plusba bekerülnek a ps4es tartalmak, de nem a ps3as tulajok kedvéért, hanem a ps4-kért.

A másik kérdés a ps3-ps4 közös játék. Ez a legvitatotabb szerintem. Mert... ha megoldják és pl egy ps3as játékot gaikai-on keresztül tol vki, másik meg rendes ps3ról ugyan azt a címet akkor ezek alapján mennie kéne...csak éppen ott már lehet nem azon a szerveren át megy a kapcsolódás mivel a gaikai-ban kérdés milyen támogatás lesz.
+ mivel a ps3 tulajnak nem kell plus a netes játékhoz, a 4esnek meg igen, kérdés ez okoz-e valamilyen szinkronizálási gondot.

Csak megint picit hülye a megközelítés, mert akinek van ps4-e az nem fog ps3as címekkel játszani...PS4-en hangsúlyozom. Nem azt mondom nem játszik többet ps3as címekkel nosztalgiaként, de nem ps4en. Az akkor visszaül a ps3 elé és játszik ha akar neten keresztül. Ergó megolva a gond.

Szóval ps3 ps3 játékokra, ps4 ps4 játékokhoz. Kár kombinálni, mert aki ps4en akar majd ps3as játékokat tolni, az akkor vagy utólag miért adta el a ps3-t vagy minek vett ps4et ha nem az új címekkel játszik.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#44297) Bogyi007 válasza Brian_GT (#44296) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ott a pc-s felülete a storenak, ott berakjuk a kosárba a Vitás, Ps3-as és Ps4-es tartalmakat oszt jó napot!

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#44298) DM-Fan válasza Brian_GT (#44296) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

"Az akkor visszaül a ps3 elé és játszik ha akar neten keresztül. Ergó megolva a gond."

Hát szerintem meg abszolút nincs megoldva a gond. Pont az a probléma, hogy mit csinálsz, ha a PS3-ad megadja magát (mert ugye jópárunk nyomul már 5 év közeli/túli gépekkel is - na nem mintha az ne volna benne a pakliban, hogy 2 éves korában fingik ki)?! Mert az ugye elég nonszensz, hogy miután kiadtál közel 200 eFt-ot a PS4-re, azok után még legyél kedves venni egy új PS3-at is 60 eFt-ért az elpukkant helyett, hogy tudd élvezni azt a sok-sok pénzen felhalmozott PS3-játékgyűjteményedet, amit adott esetben azért nem tudsz haszálni a PS4-en, mert ugyan megoldható lett volna, de a kedves Sony mondjuk úgy döntött, hogy ő inkább szeretne még pármillió dolláros hasznot az elavult, 7 éves konfigurációk ismételt eladásából is. :((

Mindenhol azt lehet olvasni, hogy mennyire lenyomta a Sony a Microsoft-ot az új konzolgeneráció kapcsán (mindezt úgy, hogy a PS4-ből még sokat nem láttunk). Hát nem azért, de a Sony-nak is van ott vaj a fején és még ki tudja, mi derül ki, ha ténylegesen kijönnek a gépek. És nem: nem fogok két konzolt fenntartani párhuzamosan, sőt, ha ez a hozzáállás a témához, akkor egyet sem, ha ennyire nem helyez hangsúlyt a Sony az időtállóságra.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#44299) Brian_GT válasza DM-Fan (#44298) üzenetére


Brian_GT
őstag

Most ilyen elven, a microsoft sem kompatibilis visszafele az xboxal. Sőt a One semmit nem ad meg azért, hogy játszani tudjál a 360-as címekkel, a Sony legalább igyekszik megoldani ezt.

Szerintem amúgy jóval több, mindent megtudtunk a Sony terveiről meg minden mint a Microsoftnál.
Sony elmondta mi lesz a plus-sal, mi lesz a használt játékokkal, bemutatta hogy néz ki a konzol, a joy...háttérszolgáltatások..ráadásul olcsóbb is egy 100-al a PS4.

Elég sok minden kiderült róla és most arra nem fognak már alapozni, hogy kinek kell ps3. Addig lesz húzóágazat amíg kijön a 4. Támogatás lesz persze minden, de most ha meghalna a ps3-m kb decemberben. Biztos nem vennék megint 1et, hisz minek.
Amint kijön a ps4 és megveszem már nem fogom használni a ps3-at úgy sem. Ha meg megoldják rendesen a régebbi ps3 címek használatát akkor meg mindegy.

Amúgy szerintem itt van kis félreértés az emberekben. A ps4 nem fogja lejátszani a ps3-s lemezeket szerintem. Ő visszafele támogatottságról a Gaikai-ra alapoz. Ergó szerintem ami pluson van cucc, még talán menthető és áthozható felhő futtatásban Gaikai-ra, de maga a lemezes futtatás kuka. Szerintem!!! Mert hír erről nincs még.

Dee ismétlem magam, aki ps3azni akar az ne 4et vegyen :) Én kijátszom amit akarok ps3on decemberig aztán go át ps-4re. Egy játék lesz ami miatt a ps3 is üzemelni fog a GT6. Mert annyira közel van a megjelenése maga a ps4hez, hogy kizárt rendesen játszani addig vele. Viszont ha kijön majd ps4re is a gt6 akkor megveszem rá és akkor végleg búcsú a ps3tól. Bár ezt sem mondták még, hogy lenne majd gt6 ps4re, sztem nem de bízok..talán.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#44300) Mister_X válasza Brian_GT (#44299) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ha beraksz egy PS2-es lemezt egy PS3-ba, akkor az fel fogja ismerni és, ha nem 20/60GB-os model, akkor szépen ki fogja írni, hogy ezt kend biza nem tudhassa lejátszatni. PS4-nél ugyan ez lesz a helyzet, de felajánlhatja, hogy GAIKAI-on keresztül elindítja. Simán, csont nélkül kivitelezhető terv, mert már most is működik a felsimerés, a cloud gaming meg alapból benne lesz a pakliban.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.