Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44651) Snoop-y válasza FuRiONight (#44649) üzenetére


Snoop-y
veterán

Mennyiert sikerult megvenni?
Ha valakinek raer tudok hozni neki kb 8k-ert ( viszont csak aug elejen erne haza )

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#44652) FuRiONight válasza Snoop-y (#44651) üzenetére


FuRiONight
őstag

10k volt postával együtt. Sztem ez jó ár volt érte. de lehet sajnálom, h nem gow: a vettem meg.. :(((

tarBubbles: UK store-ra regelj, ez nem is kérdés!

[ Szerkesztve ]

(#44653) Xaels válasza Mister_X (#44648) üzenetére


Xaels
félisten

2k-val volt drágább a sima feketénél. Megy a sarokülőhöz, meg asszony azt mondta ő is játszik ha pirosat veszek.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#44654) DM-Fan válasza FuRiONight (#44652) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Elég gyorsan temeted azt a Last of Us-t. Játszottál már vele érdemben egyáltalán? Én a hét elején be is fejeztem a single-t és szerintem nagyon jó volt. Abszolút megérte az árát. Hamarosan újrakezdem New Game+ módban hard fokozaton.

Get Moded!

(#44655) james001 válasza FuRiONight (#44649) üzenetére


james001
veterán

Nem a multi a lényeg,hanem a single :) De tény hogy a multihoz nagy csapatmunka és figyelem kell,ez nem egy szokványos "lőj mint a hülye" multi :D

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#44656) FuRiONight válasza DM-Fan (#44654) üzenetére


FuRiONight
őstag

Single tetszik, de èn a multiròl beszèltem.

Tudom de itt a füles is, de b@sznak ràm kb.

[ Szerkesztve ]

(#44657) Injun


Injun
aktív tag

Van valaki aki Media serverként használja a gépét ?Nálam a frissítés óta nem látja a PC-t. :( Tudna esetleg valaki megoldást?Köszi.

(#44658) meoindil


meoindil
aktív tag

Sziasztok!

Játszott valaki a "Kingdoms of Amalur: Reckoning"-gal? Mi a véleménye róla, érdemes most előfizetni a PSN+ -ra míg benne van az ingyenes kínálatban? Ez az ami július elején kikerül belőle, és számomra érdekes lehet. A júliusi újdonságok (számomra) egyáltalán nem jelentősek, ezért nem tudom várjak-e augusztusig az előfizetéssel, vagy inkább most intézzem, hogy még be tudjam szerezni a Kingdoms of Amalur-t.
Előre is köszönöm a válaszokat!

Üdv!
meoindil

(#44659) Sanyi.mTs válasza meoindil (#44658) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

van demo. probald ki!

(#44660) Xaels


Xaels
félisten

Akik UK profilt használnak azok, hogy fizetnek elő Plus-ra? Bocsi ha volt már, de nem találom és elég fáradt vagyok.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#44662) Gijon


Gijon
senior tag

Na jelentem újrapasztáztam,....nem volt egyszerű 2 csavar is be volt gyógyulva. Gyerekek én még ilyennel nem találkoztam. Nyomokban tartalmazott valamit a proc. gpu páros, de magát a hűtőbordát csak illemből tisztítottam. Nem tudom ez minek tudható be..., konzolboltból vásároltam használtan viszonylag jutányos áron. Ha most nem szedem szét, akkor lehet, hogy még 3 napig sem húzta volna, ha merem használni is. A bosszantó az egészben, hogy elvileg szerviz is van a boltban... kérdem én, hogy vették ezt át...., na mindegy probléma megoldva...,ja és a gép tápkábel nélkül érkezett (a futárnak tuti nem kellett).

(#44663) Xaels válasza Xaels (#44660) üzenetére


Xaels
félisten

Már vágom, köszi.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#44664) nokia párti válasza Gijon (#44662) üzenetére


nokia párti
őstag

Hiába pasztáztad újra,(kb. 5-10 fokot ér egy jó pasztázás) ebben a nagy melegben nagyon-nagy lesz a hőingás, azt pedig nagyon nem fogja megköszönni a gép.
Erősen ajánlott egyébként kimélni a gépet ebben a nagy hőségben. Nekem ez miatt ment tönkre az első gépem, mert nagyon sokat nyúztam ebben a kánikulában.

[ Szerkesztve ]

(#44665) Prof01 válasza Xaels (#44647) üzenetére


Prof01
veterán

Grat! Szép darab!
Én egy hófehér SuperSlim-re gyűjtögetek most. :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#44666) Gijon válasza nokia párti (#44664) üzenetére


Gijon
senior tag

Nem nyúzni akarom, csak felettébb furcsa volt a 26 fokos lakásban, hogy játék nélkül felemelkedik a venti 2x, aztán a játékot elindítva 3. fokozat, 2 perc múlva pedig olyan szinten hangos volt, hogy fülesben hallottam. Nem hiszem, hogy 5-10 fok a különbség szerepet játszana ebben. Jelenleg tesztelem és még negyedére sem emelte meg a hangját. Ja, és slim gépről van szó, aminek állítólag "nincs" hangja. Nem azt mondom, hogy ne legyen hangja, csak ne 60db-en járjon...., még nyáron sem.

(#44667) DM-Fan válasza Gijon (#44666) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

"Nem hiszem, hogy 5-10 fok a különbség szerepet játszana ebben."

Pedig hidd el, hogy de! Majd meglátod, gyorsulni fog így is. A 26 fok már az átlagosnál magasabb szobahőmérséklet, ha ilyenkor nyúzod valami számításigényesebb grafikájú játékkal, akkor bizony gyorsan fölkapcsol a hűtés magasabb fokozatokba. Egy 28-30 fokos helyiségben meg már garantált a porszívó mód, még egy frissen pasztázott gépnél is. Elővigyázatosságból programozták így a hűtést.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#44668) Tegla80


Tegla80
addikt

"Mindenki másképp csinálja,......"
-Nálam jelenleg 29C fok van a szobában,napközben sajna 35körül,de reggel 9óta megy a gép folyamat.
Ha a meleg miatt nem játszanék,akkor kb szeptemberig nem tehetném,mert emeleti szoba és a nyáron ez "ilyen".
Nálam a kikapcsolás előtti fél óra "üresjárat"-on van a hangsúly,és így a FAT gépem is túlélt engem a 4év alatt.(plusz haver azóta is használja. bontva soha nem volt.)
Kiderül majd a Slim mit bír.de SSD vel jóval kevésbé melegszik akármennyire is "hajtom" ez tény. :D
Sok hőt termel a HDD (is) ez is tény ;]

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#44669) Gijon válasza DM-Fan (#44667) üzenetére


Gijon
senior tag

Én hiszek nektek, ne volt még ps3-am, de ilyet én még nem láttam, hogy csak nyomokban van egy procin, vagy vga-n paszta. Olyan volt mintha vízzel felhígítva ráfröcskölte volna valaki. Mint mikor ablaktisztítóval ráfújsz az ablakra..hol van hol nincs. Rászáradva csak a processzor jobb oldalán volt valami, de az sem magán a magon. Szóval azért nem bánom, hogy nekiálltam.

(#44670) Mister_X válasza Tegla80 (#44668) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én mindig azon gondolkodtam, hogy átrakom a PS-t egy PC házba és egy olyan léghűtést tervezek, hogy csak na.

SSD - váo, 3%-kal hűvösebb a gép, a 20.000Ft-os felárat tuti megéri ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#44671) Tegla80 válasza Mister_X (#44670) üzenetére


Tegla80
addikt

ssd , ssd , "Ti" nem tudtok mást ,mint szídni,ha szóba kerül :DDD
amúgy a majdani PS4-em is ,tuti szeretni fogja ;]
(28ért meg a 256Gb os ingyen volt ;) )

havi szinten 1-2 új gamma mibe is fáj??!! :U
míg Én a BF3 mat vettem meg utoljára :B
(a "plus" al bőven megvagyok a GT5 és a BF3 mellett. Bár egy KZ3at beújítok így a végére,picit nosztalgiázni :D )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#44672) petya1992


petya1992
tag

Sziasztok!
Miért nem tudom aktiválni a Ghost Recont Future Soldiert? Már 20x-ra próbálom, de semmi. Próbáltam keresni valamit neten de semmi. A játék ujjonnan lett véve az 576kb-ba. A kódot nem löttem még el csak a singlet toltam ki.

(#44673) saltrock válasza petya1992 (#44672) üzenetére


saltrock
tag

Azt nézted, hogy nincs-e véletlen a kódnál egy lejárati dátum megadva az aktiváláshoz?

(#44674) petya1992 válasza saltrock (#44673) üzenetére


petya1992
tag

Nincsen. :( Amúgy múlt vasárnap lett véve, lővésem sincs mi lehet.

(#44675) Tegla80 válasza petya1992 (#44674) üzenetére


Tegla80
addikt

szia: "UK" accon próbáld meg,ha esetleg nem azon próbálod.

Sony® & PlayStation®

(#44676) petya1992 válasza Tegla80 (#44675) üzenetére


petya1992
tag

Igen csináltam másik profilt és abban tökéletes :)
Ebbe még elég ujj vagyok kb 1 hete vettem ps-t :)

(#44677) mr.dana


mr.dana
aktív tag

Azért a Last of US -ról nyomathattak volna vmi demot .... :U

(#44678) Tegla80 válasza mr.dana (#44677) üzenetére


Tegla80
addikt

szia
arról sztem ne is álmodj :N
nem az a "kategória" ami "előre" demózott lenne. ;)
(ídővel talán lesz,de tuti nem így az "elején")

Sony® & PlayStation®

(#44679) Goldwin válasza Xaels (#44647) üzenetére


Goldwin
aktív tag

Wow, nagyon szép! :Y
Jó játékot!

(#44680) Xaels válasza Goldwin (#44679) üzenetére


Xaels
félisten

Tényleg szép.

Akartam kérdezni, hogy van-e masszívabb kontroller a dobozban levőnél? Volt PS One-om, úgy emlékszem azok masszívabbak voltak, illetve az L2-R2 nem járt ilyen hosszan.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#44681) Mister_X válasza Xaels (#44680) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Masszív ez, nem kell félteni.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#44682) Torry válasza FuRiONight (#44652) üzenetére


Torry
addikt

Honnan jött 10k-ért? :R

(#44683) Xaels válasza Mister_X (#44681) üzenetére


Xaels
félisten

Eszem ágában sincs félteni csak olyan könnyűnek tűnik az eddigi kontrollerrkhez képest.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#44684) Mister_X válasza Xaels (#44683) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Legalább nem hagy nyomot a falon ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#44685) Xaels válasza Mister_X (#44684) üzenetére


Xaels
félisten

Olyat nem csinálok.

Majd párom öccse lesz a kihívás. Embert nem láttam még annyira izomból nyomni :)

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#44686) Mister_X válasza Xaels (#44685) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hát akkor. Gond egy szál se. Bírni fogja.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#44687) Joseppe210 válasza Mister_X (#44686) üzenetére


Joseppe210
tag

Elég masszív csatlakozom az előttem szólóhoz.
Heavy Rain közben volt hogy kiesett a kezemből egy párszor a stressz alatt :)
Amúgy meg azért jár hosszan az L2-R2 mert potis :)

Más: PSN+ al akármeddig játszhatok a játékkal amit leszedtem és van élő előfizetésem?

JP210

(#44688) Goldwin válasza Joseppe210 (#44687) üzenetére


Goldwin
aktív tag

[link]

[ Szerkesztve ]

(#44689) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Last of Us multi-ban a Fireflies-hoz csatlakoztam, hogy tudok àtmenni a hunterekhez?

[ Szerkesztve ]

(#44690) Shadowfax


Shadowfax
addikt

BBC iPlayert valahogy rá lehetne bírni, hogy UK-n kívül is nézhető legyen?

(#44691) saltrock válasza petya1992 (#44676) üzenetére


saltrock
tag

Örülök, hogy sikerült. Ha gondolod, vegyél fel barátnak. Sokat játszom Future Soldier-el. Egyik legnagyobb kedvencem. :)
PSN ID: SaltRockSurf

(#44692) TazLeacher válasza meoindil (#44600) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Gratulálok megint magamnak, nem lapoztam. :W

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#44693) Ghard


Ghard
őstag

Most járok a God of War Ascensionban 4 óra játékidőnél és biztosan mondom, ez a legrosszabb rész a gow sorozatban. Direkt töröltem az egész game datát majd a legújabb patchet tettem fel de így is ugyan az. Már többször fordult elő textura hiba, néhány ellenség beragadó scriptje, kisebb sárkányok mozdulatlan szárnnyal keringenek felém,ritkán a hanggal is gondok vannak. A harc már inkább idegesítő mint nehéz. Hardon eddig sem volt érdemes csak közelharcolni, most lehetetlen mert állandóan megtörik a kombót és nem is a hosszúakat, már a 2-3. ütésnél direkt belenyúlnak. Mikor halomba jönnek a kisebbek akkor a dobálózás hatásos, kivéve ha bebugol ez is és a tömeg meg se mozdul amikor áthajítom valamelyiket rajta, persze ez után rögtön megesznek. Ha ez nem lenne elég, akkor jön az eszméletlen ostoba kamera elhelyezés. Van amikor annyira távolra közelít, hogy nem látom Kratost, elveszik a tömegben aztán bekapok 2-3 ütést és ez le is veszi az összes hpm. A kígyós résznél volt eddig aránylag jó ez a megoldás, tényleg látszik hogy nagy területen játszódik a történet, és itt nem kötelező legyilkolni mindenkit, elég egy kis ideig túlélni, itt nem feltétlen gond a távoli kamera. A másik viszont amikor annyira bezoomol, hogy nem látom mit csinál 1-1 nagyobb dög, mert ezek tolják a védhetetlen kombóikat, ilyenkor dodge-olni muszáj, de ezzel már ki is kerültek a képből. Ilyenkor meg eltolnak egy távolra sebző dolgot amit persze nem látok akkor buktam több mint fél hpt, mert amint ez kizökkent a kisebb dögök esznek szét.
Eddig mindegyik részt végigtoltam legnehezebb szinten, nem azt mondom, hogy semmi gond se volt az előzőekben, de ennyi hiba egyszerre nem rontotta az összképet az biztos.

(#44694) james001 válasza Ghard (#44693) üzenetére


james001
veterán

Nekem egyszer se buggolt-t be,nem voltak textúrahibák se,csak azon húztam a számat mindig hogy mikor másnap leültem játszani vagy elindítottam egy chapter-t akkor marha sokáig töltött előtte. De az mondjuk tényleg idegesítő volt hogy elzoomolt k.va messzire néhány helyen,volt hogy emiatt le is estem véletlenül. :D
Harcnál meg tudod védekezni is kéne néha ;] Sőt van parry is :D

Nekem egyébként bejött ez a rész is,bár lehetett volna hosszabb és nehezebb tényleg,viszont a boss fight-ok,a látvány,stb. kárpótol :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#44695) nokia párti válasza Ghard (#44693) üzenetére


nokia párti
őstag

Marad a 3.rész az etalon mi? :)
Ezek alapján pont fordítva kellett volna kiadniuk, előbb az Ascension, aztán a 3.rész, bár én még nem mondok róla semmilyen végleges véleményt, majd ha kijátszom.

(#44696) Xirtam válasza Ghard (#44693) üzenetére


Xirtam
veterán

Én már ott besírtam amikor széttépsz valakit és késett a hang! :D

(#44697) Xaels


Xaels
félisten

Én is a GoW-ot tolom, de még csak az első részt. :DDD Most már tudom miért ez sokaknak az "alapmű" a stílusban.

Bár nálam még mindig a Warrior Within az.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#44698) Ghard


Ghard
őstag

Van védekezés, de nem tudsz mindent védeni...
És még ott van a save rendszer, kb 3 óra után jutott eszembe, hogy vmit akkor felnyomok. Megvolt a fagyasztós kard, rányomtam az összes orbot, maxon volt. 5 perc múlva jött a Zeusos villám spell. Hát nem tudtam visszatölteni egy régebbi savet,pedig ez erősebb a nagyobb térhatója miatt. Egy egész chaptert meg nem ugrok vissza :)
A történetet még ugye nem tudom, mert az elején vagyok, most van akinek tetszik, van akinek nem, a 3 részt nem lehet überelni ilyen szempontból. De az előző részekben is volt valami, ami hajtotta keményen Kratost, most ez elég könnyed, nekem ez nem jön be. De ezen kívül a 3. rész jobban össze volt rakva, ott nem nagyon akadtam be dodge-al se vmilyen tárgyba. Volt egy nagyobb dög ami röpködött, ott is alig tudtam ütni mikor felettem volt, mert nem csinálták meg rendesen a target rendszert. Nagyon jól kellett helyezkednem, hogy kicsit megüssem, de a legtöbbször csak magam elé lengettem a pengét, nem fölfele, pedig a távolság jó volt. Vannak a tojások, ha a falon van némelyik kicsit feljebb, ahhoz is 4-5 csapás kell mire elhelyezkedek,mert fél centivel mellécsapkod. Ugyan ez előjön, mikor a kombók végén jön az erős csapás, azt is jó irányba lendítem, de jó párszor ment már a dögök mellé, pedig ott csattan a bajszuk előtt. Kicsit mintha elkapkodott rész lenne az Ascension.

(#44696) Xirtam
Ez előjött a Last of Usnál is, de rájöttem, hogy a háttérben nem kéne letöltögetni. Azután a hang rendben volt.

[ Szerkesztve ]

(#44699) Mister_X válasza Ghard (#44698) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én a második részt kivéve mindegyik God of Warral játszottam és bár a 3. a legepikusabb (nem lehet [szérián belül) überelni), de ha volt valami, ami az Ascensionban nekem nagyon tetszett, az a harcrendszer. Itt el kell fogadi azt, hogy tizenkét évvel járunk a 3. rész előtt és Kratos nem olyan erős.

Megszakítják a kombóidat? Nekem ez tetszett, hogy van kihívás. Multiban sem fogják megvárni amíg befejezed a kombóidat. Tessék csak védekezni, legyengíteni őket és találd meg azt a pillanatot, amikor biztos be tudsz vinni egy nagyobb kombót. Egyébként szerintem a Zeusz-buffos Blade of Chaos a legrosszabb. Vagy Hades, vagy Poseidon.

És nekem sem buggolt, nem akadt, nem hibázott a grafika, a hang is csak az első fejezetben késett néha.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#44700) petya1992 válasza saltrock (#44691) üzenetére


petya1992
tag

Rendben felveszlek nekem coop-hoz is lenne kedvem :)
Aki szokott Bf3-ni az nyugodtan felvehet a multija nekem igenis bejön :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.