Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44351) james001


james001
veterán

Tegnap megvettem a Konzol Magazint,ott is agyondicsérték a The Last of Us-t,10/10 :D Az tetszett hogy az író még írta is a végén hogy ő nem szeret 10-et adni egy játékra de azért erre megadja :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#44352) Shadowfax válasza Brian_GT (#44330) üzenetére


Shadowfax
addikt

Nekem is nagyon tetszik a játék, kár, hogy nem lesz folytatása. Azért szidták sokan, mert van pár bug benne, amit a kiadott patch sem javít.
Arra ügyelj, hogy mindig, ha betöltöd a játékot, akkor nézd meg, a quest-ek közt megvan-e minden. Mert ha hiányzik egy főküldetés azokból, mert "elfelejti", akkor megtörténhet, hogy nem tudsz továbbmenni, s újból kell kezdeni az egész játékot, ha nincs más save-d. Pl. Mirkwoodnál lehet így bent ragadni.
Ezért ha nincs meg valami a quest-ek közül az új játék betöltésénél, akkor inkább azonnal lépj ki és töltsd be újra a játékot.

(#44353) Brian_GT válasza Shadowfax (#44352) üzenetére


Brian_GT
őstag

Jah értem, szóval ha hiányzik, akkor ne menjek tovább, mert ráment és rosszat ment rá a még jóra. Értelek, eddig nem volt ilyen de majd figyelek rá.

Szerintem annyira nem tudom alig-alig találkoztam benne látható buggal, nekem nagyon adja a LoTR érzést és imádom, zene pazar szóval nagyon tetszik. Már várom a végét, mert a vándor után csajszival is végig akarom tolni, mert alapból más játékmodort követel meg.

Azt sajnálom nincs 2 haverom, mert ezt együtt durván lehetne osztani.
Am megnyílt még korábban 2 vmi challenge vagy mi, Osgiliathnál meg ööö hú nem jut eszembe a másik. Ott annak van valami fő lényege az xp gyűjtögetésen kívül? Hullámok vannak, de a 10-ik után elhalok, mert annyi a hülye pók minden, hogy ott már kéne jó taktika és élő társak. Gép ott már kevés, meghalok jönne éleszteni, de előttem tucat pók és csak fut-fut de nem jut át rajtuk és meghal. Ilyenkor ilyen epic fail érzés fog el :) De AI ez van :) Alap küldikben egész jól mennek amúgy.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#44354) Mister_X válasza Ghard (#44349) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Azóta lejjebb ment az 9.5-re, igaz, visszaolvasva a tesztet, túl hamar estem neki az írásnak a végigvitele után.

Viszont még mindig merem állítani, hogy ez a legjobban összerakott God of War. Annyi a nyitja, hogy másképp kell megközelíteni, mint az etalon harmadik részt - itt nem fogunk isteneket kibelezni és fel-alá járkálni az Olympos csúcsa és az Alvilág között. Annyit kell elfogadni, hogy Kratos itt még nem olyan erős, mint a tizenkét évvel később játszódó 3-ban és korántsem annyira céltudatos, mint később.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#44355) Shadowfax válasza Brian_GT (#44353) üzenetére


Shadowfax
addikt

Lothlorien és Osgiliath a két bónusz pálya, csak xp gyűjtőgetésre jó, meg arra, hogy növeld a frusztrációdat. :)
Az AI-k még normál módban viszonylag okésak, később már nem lesznek azok. ;] [Spoiler]Pláne a Nordinbad-i csatában...[/Spoiler]

(#44356) Brian_GT válasza Shadowfax (#44355) üzenetére


Brian_GT
őstag

Normalon tolom, szeretem 1x végigtolni emberei nehézségen :) Ott még nem tartok amit írtál, kőóriást győztök nem rég le, most csatlakozott hozzám a 3 sas!!

Gondolom lassan megyek majd Mória fele, mert Arwennek Mithril kell...elhanyagolja Aragorn és valahogy pótolni akarja a szexet :DD így mithrilből akar páncélt csinálni :)

Most azon vagyok mikor hogy jobb menni...dual wieldben 2 1kezessel vagy 1 2kezessel. Alapban jobban hajaznék a dualhoz, de sokszor szembesülök azzal, hogy nekiállnak védeni minden ütésem vele....akkor csak a 2kezes segít, mert az meg odacsap akkorát, hogy nah..csak lassabb.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#44357) oriic válasza james001 (#44351) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#44358) Shadowfax válasza Brian_GT (#44356) üzenetére


Shadowfax
addikt

Arwennek Mithril kell...elhanyagolja Aragorn és valahogy pótolni akarja a szexet így mithrilből akar páncélt csinálni
A piszkos fantáziádban. :D Arwen valami zászlófélét/lobogót varr Aragornnak és mithrillt akar beleszőni.
Két rossz hír: az egyik, hogy nincs Mória pálya, a másik, hogyha a Dúnadánnal vagy, ő nem tudja kinyitni azt a rejtekhelyet, ahol a mithril van. ;]

Én a dual wieldet szeretem. Amúgysem kell védekeznem már így a 40-es szinten. :D

(#44359) rfjanika


rfjanika
tag

még egy fontos kérdés , kérés.
ps3 super slim 12 HDD-s gépemhez tudnátok konkrét linken mutatni, hogy milyen HDD-t vegyek, vagy ajánlotok, vagy esetleg aki már rakott bele, az megmondhatná pontosan melyiket is vette.

(#44360) james001 válasza oriic (#44357) üzenetére


james001
veterán

Igen :D Egész sok írást olvastam róla,külföldit is,és eddig mindenhol 10/10 vagy 5/5-tel találkoztam csak :D Egyébként jövő hónap végén én is lehet benevezek rá,bár most Vitára gyűjtök de kiszorítom :D
Egyébként eléggé furának tartom hogy van benne multi ahhoz képest hogy azt írják hogy több mint 15-20 órás a kampány... Már tényleg minden játékba raknak feleslegesen :U

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#44361) oriic válasza james001 (#44360) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tomb Raider-nél is ez volt legutoljára.

Live-Die-Respawn

(#44362) Brian_GT válasza Shadowfax (#44358) üzenetére


Brian_GT
őstag

40es szinten bahhh...10en vége fele járok vele :)
Amúgy mi az hogy nem tudja kinyitni?? :Y Nincs ilyen speckó zártörő képesség ebben a játékban mi az hogy nem tudja kinyitni???

- Arwen valami zászlófélét/lobogót varr Aragornnak és mithrillt akar beleszőni. -
Ugyan ezt mondtam én is csak én lefordítottam emberi nyelvre... nem jártam körbe úgy a mesét mint Arwen. Mondaná ki kerek-perec mit akar nem itt szövöget :) Mindenki tudja mire megy ki a játék :DD :DD

- A piszkos fantáziádban. -
Azt mondják addig jó amíg van :)

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#44363) Tomics


Tomics
addikt

Sziasztok!

Valszeg a nextgen konzolom PS4 lesz, de majd csak jövőre valamikor.
Mivel eddig Xboxom volt ezért jó lenne megismerni a rendszert ezért arra gondoltam lecserélem egy PS3-ra :D Használtban gondolkozom, mi az amire figyelni kell, melyek a problémásabb tipusok? (csak szűz érdekel tehát ami nem volt bontva/hackelve). Mennyit érdemes érte adni? (az se baj ha nincs gari csak legyen pöpec állapotba, bírja legalább 1 évig)
Mik azok az exluzív címek amiket vétek kihagyni? A forzához képest milyen a GT5? Aki Xbox-ról váltott az leírhatná a tapasztalatait (előnyök/hátrányok). Elég sokat szoktam multizni, xboxhoz képest mik a lehetőségek? Tervezem még a GTA5 megvételét és persze a Last Of Us kipróbálását. Várható még valami nagyobb cím a közeljövőbe?

Elég sok kérdés ez így elsőre, aki veszi a fáradságot és válaszol annak köszönöm :D

PH! addikt since 2004

(#44364) rfjanika válasza Tomics (#44363) üzenetére


rfjanika
tag

helló

én pár napja váltottam több év xboxozás után ps3ra. Szintén amiatt amiért te is akarsz.
én egy új super slimet vettem.
háát a gt5 a forzához képest visszaesés sajnos. A ps3 joy az xbox után nagyon rossz sztem, de én vettem most hozzá olyan joyt mint amilyen az xbox-é.
Last Of Us : ezt én is rendelem, mert elég jó játéknak tűnik.
összességébe nem rossz a ps3, csak a joy, és a gt5 nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, de hátha az idő segít megszokni.

(#44365) james001


james001
veterán

Ami az Ascension-höz jár 30 napos Plus-os kód,ehhez is kell bankkártya hogy aktiválni tudjam?

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#44366) 3RROR válasza Tomics (#44363) üzenetére


3RROR
aktív tag

Mindenképpen Slim-et vagy SuperSlim-et vegyél.A Fat-ek elég régiek már, lehet már javított változatot fogsz majd ki...Én Slim-et vettem 40-ért 2 kontrollerrel igaz gari nélkül de tökéletesen megy.A SuperSlim-ek általában garisak (hacsak nem hagyják el a garipapírt) de drágábbak.(50-60 között)

(#44367) ldave


ldave
félisten

Kapcsolom ki a PS-t és mielőtt pirosra váltana a led, csipogott 3-at gyorsan egymás után, ez jelent valamit?

A Slime draws near! Command?

(#44368) Mister_X válasza ldave (#44367) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ezt akkor szokta, amikor nincs benne lemez, de te ki akarod venni. Legalábbis nálam. Bár neked slimed van, tehát véletlenül rá sem tenyerelehettél.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#44369) rocket válasza ldave (#44367) üzenetére


rocket
nagyúr

Lefagyhatott a gep, vagy halozati hiba van.
Rosszabb esetben a YLOD kozeleg.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#44370) ldave válasza Mister_X (#44368) üzenetére


ldave
félisten

Közben keresgéltem a neten, azt írják, hogy ilyenkor egy defrag segíthet, mert nagyon töredezett lehet már a HDD. Ami megállja a helyét, enyém csak 160 GB és majdnem tele van.

@ rocket: ne ijesztgess!

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#44371) rocket válasza ldave (#44370) üzenetére


rocket
nagyúr

Nem akarlak ijeszgetni :)
Kapcsold be, menjen egy kicsit aztan kapcsold ki.

Elvileg a kenyszeritett kikapcsolast jelzi a 3 csipogas.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#44372) Ghard válasza ldave (#44367) üzenetére


Ghard
őstag

Nincs köze a sárga ledhez, jól mondják, akkor csinálja ezt, ha valami "beakad" és nem rendesen kapcsol ki.
Nekem a superslimem gyakran csinálja ezt, mikor be van nyomva egy rakás dolog letöltésre, megy fél napot és az automata leállás így szokott lenni, hogy csippan 3at.

Több mint egy órát játszottam a Last of Us-al, Eddig egész jó. Hatalmas piros pont, hogy nem zökkentett ki egyetlen darab idegesítő trófi felnyikkanása sem.

(#44373) oriic válasza Ghard (#44372) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Meg is lepődtem, hogy csak a legvégén kaptam trófeát én is.

(#44370) ldave

Ne paráztass már, még csak azt kéne hogy valami gondja legyen gépnek, amikor itthon úgy vigyáztam rá mint a hímes tojásra.Sőt még jobban. :Y

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#44374) ldave válasza oriic (#44373) üzenetére


ldave
félisten

Nyugi ^^ Akkor az lehetett a gond amit mondta, hogy a Last of Us beakadt a mentésnél.

Amúgy ma éjjel kaptam egy ilyet:
"Welcome to the FINAL FANTASY XIV: A Realm Reborn Beta"

Járt még valaki így, együtt jobb lenne kipróbálni :)

A Slime draws near! Command?

(#44375) Shadowfax válasza Brian_GT (#44362) üzenetére


Shadowfax
addikt

Amúgy mi az hogy nem tudja kinyitni??
Minden karakternek vannak titkos rejtekhelyei, amit csak ő tud kinyitni. Pl. nyilván észrevetted, hogy a Dúnadán lábnyomokat lát a földön, amit ha követ, elvezet egy fehér csillaghoz, aminél ha x-et (?) nyom, akkor ott talál különböző cuccokat (rucit vagy fegyvert). De ezt rajta kívül senki nem látja és fel sem tudja venni. Ugyanígy a tünde csajszi a falon lát egy köralakú és tündeírású cuccot, amit szintén csak ő tud megnyitni.
Ha AIk-kal vagy, sajnos ők nem nyitják meg neked ezeket...
Farin, a törp tudja csak megnyitni azt a barlangrészt, ahol a mithril lapul egy ládában...

(#44376) DM-Fan


DM-Fan
nagyúr

Na, emberek, tegnap voltam a Last of Us launch-party-ján, egy egész kellemes hangulatú beszélgetős, bemutatós, elemzős, vetélkedős, sörözgetős történet volt, ahol pár darab nyeremény pólóval, poszterrel is gazdagabb lettem. Kezemben a játék, ma szabin vagyok, így hamarosan neki is ugrom. Amit eddig láttam belőle a tegnap este folyamán, az alapján félelmetesen eltalált játék lesz. Majd beszámolok.

Get Moded!

(#44377) FuRiONight


FuRiONight
őstag

UK PSN store-t hogy tudom gépen megnézni? Milyen oldalra kell fellépnem?

Mármint: Számitógépen, böngészőből belépve.

[ Szerkesztve ]

(#44378) leslieke válasza FuRiONight (#44377) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A gépen UK regisztrációval vagy PC-n itt: http://uk.playstation.com/store/

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#44379) katsi válasza rfjanika (#44359) üzenetére


katsi
tag

Szia!

Ha a merevlemezes kérdésed aktuális még, akkor megosztom veled tapasztalatom.
Én ezt vettem és nem bántam meg. Ráadásul 5 év garanciát adtak rá.
7200-as, gyors vinyó.
Tökéletesen felismeri a PS3 (FAT gépem van), Plusos játékokat töltöttem le rá, semmi hibát vagy rendellenességet nem tapasztaltam. Hangját nem hallottam még, elég csöndesen teszi a dolgát. :)

http://www.pcx.hu/termek/western-digital-500gb-16mb-wd5000bpkt-notebook-merevlemez-77052

[ Szerkesztve ]

(#44380) rfjanika válasza katsi (#44379) üzenetére


rfjanika
tag

és ezt csak bele kell raknom a super slim gépembe, és megy is minden, oda fog egyből menteni már nem lesz semmi gond?

(#44381) Mister_X válasza rfjanika (#44380) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Kellene egy beépítő keret, hogy normálisan benne legyen.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#44382) Sanyi.mTs válasza FuRiONight (#44377) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

+ (#44378) leslieke

nem erre gondoltál inkább? ;)

(#44383) leslieke válasza Sanyi.mTs (#44382) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

De, ez jobb. :DDD

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#44384) Cube576


Cube576
tag

Sziasztok!

Tudnak valaki segíteni nekem abban, hogy a 3003a alaplappal szerelt gépeknél van valami típus hiba? Érdemes ilyet venni?

The truth is out there...

(#44385) dilipok


dilipok
veterán

Keresztkerdes Last Of Us kapcsan: akinek mar megvan es magyar kiadas van (3 szlav nyelv+magyar a boriton), annak sikerult bevaltania a kodot UK accounttal? Hibas kodot jelez. Nincs (meg) masik accountom, igy nem probaltam ki h magyarral menne-e, de ha igen, akkor csinalok egyet, es azon beregisztralva jatszok tovabb a UK accountommal.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#44386) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Kiszivárgott a következő 2 havi PSN+ játékok!

Szép hónapok elé nézünk :C

[ Szerkesztve ]

(#44387) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Bár Halo 4 videójuk óta nem komálom a srácokat, de most ezzel a videóval elérték azt, hogy teljes mértékben minden szavukkal egyet értsek.

Otherworld - The Last of Us

Live-Die-Respawn

(#44388) ldave


ldave
félisten

Final Fantasy XIV béta kulcs érdekel valakit? Ha jól látom kaptam még egyet.

A Slime draws near! Command?

(#44389) Xirtam válasza ldave (#44388) üzenetére


Xirtam
veterán

Engem! :K :R

(#44390) dilipok válasza Xirtam (#44389) üzenetére


dilipok
veterán

te errol tudsz valamit? Nalatok vettem :B

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#44391) Bogyi007 válasza FuRiONight (#44386) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nem voltam jó oroszból mert csak egy évet tanultuk - túl sok az újdonság egy picit ez mind az EU felület vagy ebben az USA store is benne lehet?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#44392) Xirtam válasza dilipok (#44390) üzenetére


Xirtam
veterán

Őőőő, nem mert nekem promos verzióm van. De a God of War Ascension is magyar sony-tól származott, és az is csak magyar rendszerben lehetett beaktiválni az online pass-t. Így előfordulhat.

(#44393) FuRiONight válasza Bogyi007 (#44391) üzenetére


FuRiONight
őstag

UK PSN Store :)

dilipok: és ha beaktiválod magyar acc-ra, akkor azzal h-h tudsz uk-s acc-al játszani? Ennek van valami hátránya?

[ Szerkesztve ]

(#44394) dilipok válasza Xirtam (#44392) üzenetére


dilipok
veterán

:N az mukodott az angollal is, mert az is toletek volt es az siman ment :) Na mind1, szerintem kiprobalom egy magyar accounttal.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#44395) Xirtam válasza dilipok (#44394) üzenetére


Xirtam
veterán

Akkor ötletem sincs így első körben. :DDD

(#44396) dilipok válasza Xirtam (#44395) üzenetére


dilipok
veterán

a magyaron sem megy :( a kod nem jo, vagy mar fel lett hasznalva. Ezt az uzenetet dobja.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#44397) Xirtam


Xirtam
veterán

Aki ilyen kóddal találkozik, lévén a magyar SONY még LA-ben van. Itt tudtok segítséget kérni:

SONY Magyarország

Ügyfélszolgálatunk telefonos elérhetősége:
+36 1 814 4800 (munkanapokon 11:00-20:00 között)

[ Szerkesztve ]

(#44398) Brian_GT válasza Shadowfax (#44375) üzenetére


Brian_GT
őstag

Ahaa értelek. Igen a lábnyomokat, meg a jelet mindig keresem, biztos hagytam el belőle, de igyekszem minden zugot átnézni.
Szóval ha viszont élő társakkal tolnám, akkor őt látnák...hm..ez kemény nehezítés mert olyan loot-októl sek el ami iszonyat sokat hozna a konyhára. Kb ugyan annyi tünde helyet, meg törp helyet hagyok el, mint amennyit felveszek...dupla sőt tripla loot lenne. Hát mindegy evvan :)

Amúgy basszus, ezer hála ezért a betöltés dologért. Törp városban vagyok ,Niegrad vagy mi a halál és leülök, megyek veszek cuccokat majd go sas mögé ,,teleportálni". Előtte mondom már amióta írtad csinálom...katt küldit lesni....nincs mirkwood quest...mondom meg a jó **** és vele a **** :)
Ha nekem elmentette, mikor cuccot cserélgettem meghalok...de hála égnek nem, kilépés vissza és megvan.
Basszus, ez nagyon xar így, ha 1x is benézem bukta az egész kampánynak???
Ki ember kezdené előlről ilyen után???

Amúgy ha végzek a játékkal és akarnék újat kezdeni, elveszik a szint és az itemek-ruhák???

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#44399) DM-Fan


DM-Fan
nagyúr

No, így pár óra játék után a Last of Us-ról, spoilermentesen: szerintem nagyon jó, iszonyatosan komor hangulatú, a sztori nagyon magával ragadó. Egyáltalán nem hasonlít az Uncharted-ekre, szóval nem az az ugrabugra játék, sokkal kimértebb, nagyon kevés a lőszer, tényleg inkább a taktikus, lopakodós harcmodorra van kiélezve. Nagyon realisztikus, nem fogunk mindenhol szanaszét hagyott cuccokat, treasure-öket, fegyvereket vagy lőszert találni, valamint minden bekapott golyó komoly sokk, egy-egy közelharc pedig nagyon gyorsan instant death-be csaphat át. Szóval jóval nehezebb és parásabb, mint az Uncharted-ek voltak, szerintem emiatt sokan kevésbé is fogják kedvelni, főleg akik folyton panaszkodtak az Uncharted szörnyes/félős részei miatt.

Viszont már rögtön szembesültem is egy nagyon súlyos glitch-csel: komoly zűr van a játék autosaving funkciójával. Konkrétan 1,5 óra játékidőm ment a levesbe. Jó 3 óra játék után jelentkezett és abban nyilvánul meg, hogy ha start gombbal kilépünk a menübe, akkor a save game, load game, restart és quit to main menu opciók nem választhatók, mert mellettük az szerepel, hogy autosaving, please wait. A gond csak az, hogy ez nem is tűnik el, hosszú percek után sem. A játékot tudjuk folytatni, de kilépni csak a PS-gomb Quit Game opciójával tudunk. Mondanom se kell, hogy 3 pittyel újra is indul a rendszer ilyenkor és a játékot újraindítva és a continue menüpontot választva egy jó 1,5 órával ezelőtti helyre rak vissza. :W

Viszont rájöttem, hogy a load menüpontban ettől függetlenül megvan a legutolsó állás, de ezzel márcsak akkor szembesültem, amikor másodszor is megtörtént a glitch. A probléma nem egyedi, külföldi oldalon is találtam olyat, aki szemesült vele és sajnos az 1.01 patch, amit telepítéskor lekaptam, ezt nem oldja meg. Szóval erre figyeljetek oda, mert komoly bosszúságot jelenthet. Szóval a load menüpontot használjátok és ne a continue-t! Nem is értem, hogy jöhetett ki így a játék. Remélem, hogy a Naughty Dog gyorsan javítja ezt, mert amúgy a játék hangulatos.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#44400) Shadowfax válasza Brian_GT (#44398) üzenetére


Shadowfax
addikt

Basszus, ez nagyon xar így, ha 1x is benézem bukta az egész kampánynak???
Ki ember kezdené előlről ilyen után???

Én megtettem. :D
Amúgy még az a lehetőség is megvan, hogy felmész multira és csatlakozol valaki játékához kicsit hátrábbról és vele tolod végig azt a pályát, így felülírja a rossz mentésedet.
Amúgy én azt szoktam csinálni, hogy ne csak 1 save-m legyen, hogy felmegyek multira, ott csatlakozom valakihez, a gép itt az elején megkérdi, hogy mented a mostani save-re vagy új save-t akarsz, én mindig újat kérek. Így aztán ha elakadok sincs túl nagy para. A másikkal meg csak addig elég játszani, míg új pályarészt tölt be, ha nem akarod vele végigvinni.

Amúgy ha végzek a játékkal és akarnék újat kezdeni, elveszik a szint és az itemek-ruhák???
Nem, tovább tudod vinni a következő szintre, de dönthetsz úgy is, hogy 0-ról kezdesz.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.