Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45451) Mister_X válasza Brian_GT (#45450) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hát sajnos már én is büntethető vagyok :DDD Szeressük a nyarat :))

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#45452) Brian_GT válasza Mister_X (#45451) üzenetére


Brian_GT
őstag

Ahammm szóval nem rég haladtál el a bűvős 18 körül akkor ha jól értem. Semmi gond, ne add fel és hipp-hopp meglesz a 25 is majd a 30. Aztán meg már tartós tejet se vegyél :DD :DD

Nyarat pedig hát naná, hogy szeressük ... isten áldja a hot pants avagy a forró naci feltalálóját :D :D

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#45453) vekk200


vekk200
tag

Sziasztok tudnátok nekem valamit mondani a legújabb ps3 ról...mármint a Super slim ről érdemes belenyúlni egy ilyen gépbe szerintetek vagy a régi jobb? előre is köszi :)

(#45454) Brian_GT válasza vekk200 (#45453) üzenetére


Brian_GT
őstag

Mindenképp érdemes. Semmi gond a super slimmel. Nekem bár slim van ha tudtam volna én is lecseréltem volna az 500as hdd végett, meg nekem tetszik is.
Semmi gond nincs vele, ahogy hallottam itt attól akinek van. Azok a pillanat fagyások amik vannak az ugyan úgy előjön a régebbi gépeknél is...azt ott játék vagy netgond adja stb.

Slimet már normálisat normális áron nem fogsz találni, így mindenképp egy friss ss-t vegyél én azt mondom.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#45455) vekk200 válasza Brian_GT (#45454) üzenetére


vekk200
tag

Köszönöm a segítséget...nekem is tetszik nem lett rossz ahogy néztem most fogok konzolt váltani úgy hogy nem vagyok ebben othon játszottam már ps3 on de nem volt soha eddig..meg még amit érdekesnek találtam az az volt hogy pl a gta 4 el játszottam és meg meg áll néha egy pillanatra ez igazábol így mitöl lehet barátomnál láttam ezt..? :F

(#45456) dilipok válasza vekk200 (#45455) üzenetére


dilipok
veterán

a gta 4 sajnos ilyen. Nem az optimalizaltsagrol hires. Boxon egy fokkal jobban megy.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#45457) Brian_GT válasza vekk200 (#45455) üzenetére


Brian_GT
őstag

Igen mint ahogy dilipók is írja vannak játékok amik annyira nem fekszenek a PS3-nak. Sajna itt nincs mit mondani és tény, hogy a multiplatform címek boxon jobbak. Ez van. Nekem is van, hogy be-be röffen a kép jó pár játéknél. Ezt el kell fogadni, ps3-ból az utolsó szuszt is próbálják kicsikarni és már nem bírja.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#45458) vekk200 válasza Brian_GT (#45457) üzenetére


vekk200
tag

Értem srácok köszönöm a segítséget..még az is egy jó kör lessz játékot szerezni rá..na majd nézek valami jót :)

(#45459) MajaG válasza Brian_GT (#45457) üzenetére


MajaG
senior tag

Én nekem pénteken lett ps3-am a box mellé. Pár demót néztem, mostani multis címeket. A grafika PS3-on részletgazdagabb, a színek viszont sötétebbek. KB ennyi. Különbséget csak akkor veszel észre, ha megállítod a gamát, és nagyítózol. :) Kis túlzással.

(#45460) dilipok válasza MajaG (#45459) üzenetére


dilipok
veterán

Ez igy van... de sok ember ezt nem fogja fel. En meg ugy is nehezen vettem eszre kulonbsegeket a jatekok kozott, hogy egymas melle raktuk a ket tv-t (annyi volt a kulonbseg h az egyik 37-es, a masik meg 42-es volt). Tartom magam a tapasztalatomhoz, hogy a legtobb multiplatform cim majdnem ugyanugy megy, a tobbi meg hol ezen, hol azon a platformon jobban :K

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#45461) Brian_GT válasza vekk200 (#45458) üzenetére


Brian_GT
őstag

Amint megvan a PS, rögtön kérj egy US-UK Plus szolgáltatást. 3 hónapra kijössz 3.400-900 körül. Ezzel ingyenesen kapsz játékokat a sonytól. Nyilván nem teljesen friss címekről beszélünk és nem mind AAA játék, de kb 3 hónap alatt majd összejön 10 játék. Ebben a hónapokban meg olyan címeket kaptál, hogy Battlefield 3, Uncharted 3, Kingdoms of amalur - Reckoning, Saint Row 3.

Ezek nem rossz címek és kapásból lefed több stílust így biztos lesz ami tetszik neked. Lövölde ott a BF, mászkálós fejlődős ott a reckoning.... ugrálós, mászkálós, gondolkodósabb ott az U3. Max hülyülés ott a SR.

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#45462) privacy99 válasza vekk200 (#45455) üzenetére


privacy99
senior tag

A GTA 4 multinál szokott megállni, amikor valaki belép, vagy kilép a játékból, amiben vagy. Egyébként nem szabad megállnia, az oké, hogy picit érezhetően lelassul (alacsony fps szám), de megállnia azért nem szabad.

(#45463) MajaG válasza dilipok (#45460) üzenetére


MajaG
senior tag

Ez teljesen így van. MotoGP 13-ba a különbség, hogy van kipufógáz ps3-on, xboxon meg jobban néz ki a motoros szemre. Szóval semmi...

(#45464) MajaG válasza Brian_GT (#45461) üzenetére


MajaG
senior tag

Jövő hónapban mi lesz a menü?

(#45465) Mister_X válasza dilipok (#45460) üzenetére


Mister_X
nagyúr

DmC - árnyékok részletesebbek boxon
Metro LL - köd és fény-árnyék effektek nevetségesek PS-en
Bayonetta - laggol PS3-on
Sleeping Dogs - boxon nagyobb felbontásúak a textúrák

Ezt a négyet láttam mindkét gépen (Metro-t egymás mellett a kettőt). De én nem panaszkodom, GeForce FX5500-on nőttem fel.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#45466) Brian_GT válasza MajaG (#45464) üzenetére


Brian_GT
őstag

Ha a PS Vita-t nem nézzük akkor DMC ; Spec Ops - The Line és elvileg lesz még vmi de az augusztusi-t még annyira nem akarja beadni a hiv oldal. Még csak utalásokat találok.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#45467) james001


james001
veterán

Na God of War Ascension platina,ezzel az összes GoW játék platina :D
Jó játék volt,hard-on megizzasztott egy-két rész,vagyis inkább brutálisan felhergelt... Ezt a harcrendszert kicsit átgondolhatták volna,mert néha inkább szívatott az a sok kis gennyláda kecske,néha majdnem kirepült a joy az ablakon :D Meg ez a Rage mérő sz*rt se ér,inkább a régi első részből raktak volna be inkább egy Rage of the Gods-ot vagy hasonlót... Na,de azért a feeling benne volt,látványos,stb. De persze a GoW 3 még mindig a legjobb.

Amúgy van egy eladó GoW Ascension-öm kiváló állapotban pass nélkül,pü ha érdekel ;] :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#45468) Brian_GT válasza james001 (#45467) üzenetére


Brian_GT
őstag

Lehet, hogy hülyének fogtok nézni, de mivel sohasem érdekelt így nem vágom a működési elvét...ez a platina dolog, ez akkor jön ha egy játékban kitolsz minden achi-t vagy mi kell hozzá. + lényegében mit ad? Bead egy feliratot gg platina lett??

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#45469) ldave válasza Mister_X (#45465) üzenetére


ldave
félisten

Bayonetta - laggol PS3-on - ez lehet régen igaz volt, de azzal a patch-csel, ami most van hozzá, azzal gond nélkül fut a Bayonetta.

A Slime draws near! Command?

(#45470) james001 válasza Brian_GT (#45468) üzenetére


james001
veterán

Kb. ennyi igen - egy adott trófeához meg kell csinálni egy adott feladatot (pl. vidd végig a játékot a legnehezebb fokozaton,stb.) és ha megvan odaadja a trophy-t amit felszinkronizálsz a profiloddal és "megmutathatod a világnak mennyire király vagy" :D De nekem ez volt az uccsó sztem,nincs nekem már kedvem/időm platinázgatni...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#45471) nofi


nofi
őstag

Készülök a Playstation átállásra. Ezek az utángyártott kontrollerek mennyire megbízhatóak? 3-4e körül láttam pár helyen, de olvastam olyat is, hogy egy-egy játéknál nem működik valamelyik funkció. Xboxnál egyértelmű volt, hogy csak origit veszek, PS-nél érdemes alternatívát keresnem?

Xbox GT: nozsolt

(#45472) zzola válasza nofi (#45471) üzenetére


zzola
félisten

Én rendeltem e-bay-ről jó minőségű hamisítványt. A karok túl kemények voltak, a rezgő túl hangos. Egyszer vásároltam majd 10k-ért egy Black Ops-os kontrollert, na az is kaki volt. Úgy gondolom, hogy az eredetin kívül nem érdemes másba pénzt tenni...

(#45473) Kindgrind


Kindgrind
aktív tag

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék hogy ki hol szokta a játékait előrendelni? Új vagyok az ilyenbe és a GTA V-öt muszáj lesz előrendelnem. :)

PSN: TheKindgrind

(#45474) Brian_GT válasza nofi (#45471) üzenetére


Brian_GT
őstag

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Ezen ne spórolj, hogy pár 1000 Ft-ért később szenvedj sokat. Gyári joy-t nyúzom évek óta, semmi baja, aksija baromi sokat bír még mindig stb. Utángyártottnál ez kétséges.

Kind: Sokan szoktak sok helyről. Én Konzolok Szervizétől is szoktam, de legutóbbi előrendelésem is PlatinumShop-ból volt. Nekem nagyjából ez a 2 hely jön be, bár megnézem mindig kb ki mit ad extrát a játékokhoz, mert az sok esetben döntő.

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#45475) zzola válasza Brian_GT (#45474) üzenetére


zzola
félisten

De jó neked...évekig. Nekem jó, ha fél évet kibír, mindig széttöröm őket, a hülye fejemmel... :DDD :W

(#45476) dilipok válasza zzola (#45475) üzenetére


dilipok
veterán

az kemeny... nekem mar majdnem 3 eves mindketto :DDD

(#45465) Mister_X: csak hogy ellenpeldaval is szolgalhassak, bar most csak ez az egy jut eszembe ;)

Castlevania: Lords of Shardow: egy mero screen tearing a jatek boxon, plusz cserelgetni kell ugye a lemezeket is :DDD

Valtozatlanul tartsuk magunkat szerintem az orok mondasunkhoz: exkluziv alapjan valasszunk konzolt :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#45477) Nayrobi válasza MajaG (#45464) üzenetére


Nayrobi
őstag

Elvileg Devil May Cry és Spec Ops: The Line .

(#45478) Mister_X válasza ldave (#45469) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Igazából nem feltűnő, csak ha egy boxos megnézi PS-en, akkor egyből kiszúrja a frame dropot... vagy azóta lehet segített a patch, nem tudom.

@dilipok: jajmárdeaznemér, Made in Japan. :D

A mondásra meg ámen! Bár nekem így is PS3 lenne, mert mint mondtam, nekem a grafika a legszűkebb keresztmetszet.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#45479) csab2


csab2
veterán

Nem tudja valaki, hogy hogyan lehet leiratkozni a Zavvi hírleveléről? Megőrjít!

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#45480) Zigur válasza csab2 (#45479) üzenetére


Zigur
senior tag

Ott van valahol a levél alján egy link ha jól emlékszem, és ott kell még külön leiratkozni. Én is nagyon utáltam a leveleiket :)

(#45481) csab2 válasza Zigur (#45480) üzenetére


csab2
veterán

Anyám, hányszor megnéztem már ezt a qrva levelet, de nem gondoltam volna, hogy ez az. Mindig unsubscribe szerű szöveget kerestem.
Big thanks! :R

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#45482) #49155328


#49155328
törölt tag

Aki kapja marja.
UK PS Plus 30 napos próba. HRN2-KLN7-8P54

(#45483) k4rL^ válasza #49155328 (#45482) üzenetére


k4rL^
senior tag

Köszönöm, vittem :R

(#45484) FZsolt15


FZsolt15
aktív tag

Sziasztok!
Vettem egy PS3 Slim gépet. Szerintetek milyen játékkal kezdjek, még sose játszottam kontrollerrel (csak nintendon :D)?
Még azt szeretnem megkérdezni, hogy ezek eredetiek? 300mA-t ír rajta de nem 610 kellene legyen?

(#45485) dilipok válasza FZsolt15 (#45484) üzenetére


dilipok
veterán

Amilyen van... vagy egybol megvetted az osszes jatekot is hozza? :U :DDD

Mi erdekel? Marmint milyen fajta jatek. Mindenkeppen valamelyik exkluzivat ajanlanam, abbol a stilusbol, amit szeretsz.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#45486) ldave válasza FZsolt15 (#45484) üzenetére


ldave
félisten

Az enyémen 500 mA van :)

A Slime draws near! Command?

(#45487) dilipok válasza ldave (#45486) üzenetére


dilipok
veterán

wiki szerint nem gond a 300 sem. [link] 3,7V 300mA vagy 5V 500 mA

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#45488) MasterMark válasza FZsolt15 (#45484) üzenetére


MasterMark
titán

Talán ilyen Assassin's Creed, vagy hasonlót mondanék, ahol nem kell célozni. Aztán ha már nem arra figyelsz melyik gomb hol, van meg mit csinál, akkor mehet minden.

Switch Tax

(#45489) FZsolt15


FZsolt15
aktív tag

Köszönöm a válaszokat :R
Holnap tudom kipróbálni a gépet, mert nem volt kábelem amivel hozzá kössem a TV-hez. Van olyan aki AV kábellel használja, sokkal rosszabb a képminőség? sajnos elég régi a TV-m.

(#45485) dilipok van hozzá vagy tíz, majd a Brotherhoodnak neki ülök.

(#45490) MasterMark AV kabel + Scart adapter

[ Szerkesztve ]

(#45490) MasterMark válasza FZsolt15 (#45489) üzenetére


MasterMark
titán

Abból melyikkel? TV-d milyen?

Switch Tax

(#45491) eszgé100


eszgé100
őstag

srácok, múlt hétet kivégeztem a Last Of Us-t hardon, gondoltam lenyomom még egyszer Survivor módban, de nem elérhető még most sem, mit csináltam rosszul?

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#45492) MasterMark válasza FZsolt15 (#45489) üzenetére


MasterMark
titán

Szóval kompoziton. Nem ajánlom...

Switch Tax

(#45493) MajaG


MajaG
senior tag

Ha felmegyek a sony networkre, mit jelent az eszköz aktiválás? (aktívnak jelzi)

Illetve XMB-be is, mit takar? S ha deaktiválom?

[ Szerkesztve ]

(#45494) dani3l


dani3l
őstag

(#45495) mrhitoshi válasza dani3l (#45494) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Ez most egész jó lesz! :C
A Maffia 2-őt mindig is szerettem volna megvenni, a Spec Ops-ot viszont meg tudtam venni semmi pénzért, de sosem vittem még magam rá, hogy végigvigyem gépen, pedig Steamen ott van. :N

[ Szerkesztve ]

PS4

(#45496) Brian_GT válasza dani3l (#45494) üzenetére


Brian_GT
őstag

Nah igen sejtettem lesz valami még a Spec Ops mellett, de hogy ilyen címek. :Y Mafia 2 nekem ps-en annyira nem jön be irányítás tekintetében, meg pc-n azt majdnem fullon játszom, csak a Physx-el van kisebb-nagyobb gond ha bekapcsolom...állókép effektus :) :) De a Spec Ops demoját próbáltam az bejött nagyon.... az NFS meg egyenesen várós nagyon mivel az PC-n halál rosszul futott nekem.
Csak remélem a teljes verzióban itt megtudom oldani ezt a hülye problémát, hogy verseny indításához ugye gáz-fék egyszerre kell...nah én analógon vezetek...köszi :)

LEgo Gyűrűk Ura is tetszett mikor próbáltam...lazításnak bele fog férni :)
Augusztusban kitett magáért a Sony.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#45497) agemate


agemate
addikt

Sziasztok!

PS3 Superslim 12GB vásárlás előtt állok (jelenleg csak erre van keret) és lenne pár kérdésem a géppel kapcsolatban. Főként az érdekel, hogy ez a 12GB mire elég illetve hogy működik a játékok futtatása? Minden esetben kell telepíteni a játékot vagy elég csak a lemezt a gépbe rakni és játszani (anno a PS2-nél így volt)?
Olvastam, hogy a játékmentések max 4-500MB-ot foglalnak le, tehát a 12GB-nak elégnek kell lennie, ha nem szükséges a játékok installálása.
A másik kérdés a gép anyagminőségére vonatkozik, elég megosztott véleményeket olvastam róla. A hangot egy régi 2.0-ás Sony erősítőre szeretném átvinni, a géphez járó kábelekkel ez megoldható? :R

(#45498) kexksz


kexksz
addikt

x360 controllert valahogy rá lehet erőszakolni a ps3-ra, hogy vigye?

(#45499) dilipok válasza kexksz (#45498) üzenetére


dilipok
veterán

tudtommal nem.

agemate: visszaolvasva minden kerdesedre valaszt kapnal... De roviden: nem mindent kell telepiteni, jateka valogatja. Mentesekre boven eleg a hely. A hang termeszetesen megoldhato. Anyagminosegre gyengebb, mint a regebbi gepek, de ettol fuggetlenul jol mukodik. Jobban jarsz, ha raksz bele legalabb egy 320as vinyot.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#45500) Brian_GT válasza agemate (#45497) üzenetére


Brian_GT
őstag

Super Slimmel semmi gond nincs, a kezdeti frászok teljesen eltüntek. Sok embernek van már itt a topicban is SS gépe, senkinek semmi baja vele. Nyugodtan vedd meg...az már más kérdés, hogy NEEEEEEE a 12GB-sat. Akkor spórólj még picit rá, annyira kiszúrsz saját magaddal. Csak akkor vedd meg ezt ha van elfekvőben otthon 2,5ös hdd-d és be tudod építeni. Ellenkező esetben hatalmas baklövés.

A játékok legtöbbje valóban nem pakol fel több G-nyi adatot mentésként, amíg fel nem raksz egy GT5-t például és hussss ennyi volt a HDD-d. Más meg, hogy mint látod itt linkelték a jövő havi plus listát, ettől te simán elbúcsúzhatsz. Ha kiszámolod mekkora értéket képvisel csak az augusztusi lista és még hozzárakod a maradék 2 hónapot, mert ugye min 3 havi a plus előfizud...máris ott vagy, hogy ezek árából ott van az 500as HDD-s PS3.

Nekem slimem van 320GB-al és már semmire nincs helyem...ne akarj kínszenvedések és őrűlt lemondások közepette psezni. Olyan dolgoktól fogod magad megfosztani, akkor ha eddig kibírtad ps nélkül várj még 1 hónapot és vegyél rendes hdd-set.

A játékok meg lényegében igen, lemez be gépbe, első indításnál kisebb-nagyobb időt eljátszik vele míg elkészíti a játék save részét a gépedre és ennyi mehet a móka. Mondom ezt kivéve GT5 ahol 3 napi hideg élelem kell ehhez :)
Viszont a 12GB a patchek stb miatt is amik kijönnek játékokhoz eléggé megfogják enni a géped, ha egyszerre több játékot tartasz a tűzben úgymond.

Ne érts félre értem én mit jelent ha ennyi a költségvetés és kész, de várj akkor vele még 1 hónapot. PS nem rohan el és még jó 2 évig simán életképes lesz, lesz támogatása, nem fogsz lemaradni semmiről.

Kábel pedig igen, rendes 3 ágú rca kivezetés ott lesz, sárga képpel nem foglalkozol, másik 2-t meg rá a sztereo kivezetésre és ennyi. Utána ezt ps beállításokban beálíltod, hogy ne hdmi-n adja le a hangot és megy is. Nekem is így van, csak nekem 5.1es erősítőn van és nekem kikeveri minden hangfalra a hangot. Nem igazi 5.1 de sajna nincs optikám rajta.

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.