Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45751) tunkiih


tunkiih
őstag

énis több külföldi oldalon is olvastam régebben, hogy melegedési problémák voltak a 7200-assal, énis az 5400-ast ajánlom, ami gyárilag is van benne.. :)

(#45752) Tegla80 válasza MasterMark (#45749) üzenetére


Tegla80
addikt

Sajnos nem,csak egy db csokinak latja es nem tud vele mit kezdeni. :P

Sony® & PlayStation®

(#45753) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Ha ps3-at szeretnék monitorra (nincs rajta hangszóró) kötni mert nincs tv-m akkor milyen módon tudnám a hangot a jack csatlakozós 2.1 hangfalaimra kötni?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#45754) MajaG


MajaG
senior tag

Sajna a 3 hetes ps3-om joyának a bal ravasza megadta magát.

Mennyire problémás ezt gariztatni? Ha nagyon nagy erővel ráverek még néha lő egyet,de kb ennyi. Már 2. napon is vacakolt néha, aztán gt6 demóban egyre többször nem ment már vele a fék. :(

Ennek, hogy van a menete? Ezt is javítják, vagy elviszem ahova a gari szól és a kezembe nyomnak egy újat?

Le egyszer esett a joy.

(#45755) DM-Fan válasza $p@rr0w (#45753) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

A gyárilag a géphez kapott AV-kábelt bedugod a PS3 hátuljába. A másik végén található RCA-csatlakozókba (piros és fehér) csatlakoztatsz egy olyan kábelt, amelynek az egyik vége RCA-anya, a másik pedig 3,5 mm-es jack anya. Ez utóbbiba dugod be a 2.1-es hangfalszettedet, a PS3 menüjében pedig beállítod, hogy a képet küldje a HDMI-n keresztül a monitorra, a hangot pedig az analóg AV-out-on keresztül a hangfalszettedre.

Ha esetleg olyan a 2.1-es szetted, hogy a hátulján ott vannak az RCA-bemenetek (ugyancsak piros és fehér), akkor a PS3 AV-kábelének piros és fehér csatlakozóit közvetlenül oda is kötheted és akkor nincs szükség a másik kábelre.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#45756) $p@rr0w válasza DM-Fan (#45755) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Köszönöm.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#45757) Agaba


Agaba
csendes tag

Eladnám a fifa-13 as játékomat, melyre van érdeklődő is. Emlékeim szerint nem lett a hozzá adott kód felhasználva, de sajnos nem vagyok biztos ebben. Valahol meg lehet nézni, hogy milyen kódokat ütöttem be az accomhoz?

(#45758) #79125504 válasza Agaba (#45757) üzenetére


#79125504
törölt tag

Download managementbe megtudod nézni

(#45759) Agaba válasza #79125504 (#45758) üzenetére


Agaba
csendes tag

Köszi, tehát ha ott nincsen semmi fifás tartalom, akkor tényleg nem használtam fel?

(#45760) dilipok válasza Agaba (#45759) üzenetére


dilipok
veterán

ha tutira akarsz menni, beirod megint es vagy azt mondja h mar felhasznaltak, vagy megkerdezi, h be akarod-e valtani.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#45761) Agaba válasza dilipok (#45760) üzenetére


Agaba
csendes tag

Értem, köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#45762) MajaG válasza MajaG (#45754) üzenetére


MajaG
senior tag

Senki nem cseréltetett még joyt? Azért kérdezem, mert nem lenne egyszerű gariztatnom, s pót joyom sincs.

(#45763) #79125504 válasza MajaG (#45762) üzenetére


#79125504
törölt tag

velem még nem volt ilyen , de lekopogom :DDD

(#45764) MajaG válasza #79125504 (#45763) üzenetére


MajaG
senior tag

Válaszolok akkor magamnak!

Felhívtam a Sony vonalát. Egy indiai akcentusú magyar fiatalembernél annyit sikerült elérnem, h megadja a helyi Sony szervíz számát.(ez már netről meg volt, de köszi) :D A legszebb, hogy már a bejelentkező automata is töri a magyart. Most komolyan, ez kiszolgálás 2013-ba a Sonytól? Nem akarok az xboxszal pedálozni, de ott számla se kell, semmi…hozza viszi a ups, első joy cserénél meg visz egyet a futár…s el se kéri a rosszat.

Lényeg a lényeg felhívtam a szervízt, ők csak átvevő hely, egy joyt sem hajlandóak megnézni, ha ps3.
Viszik pestre. Köszöntem a segítséget…

Youtubeon rákerestem a ravasz hibára. Meg is találtam, hogy gyárilag szarul rakják össze sokszor a Kínai élmunkások. S tényleg, nem volt rendesen az érzékelő becsúsztatva. Megtettem, jó a joy.

Tanulság? Az nincs.

(#45765) Dancii válasza MajaG (#45764) üzenetére


Dancii
csendes tag

Én még régen, PS1 és 2 joyokat szedtem szét párat, mert haveromnak volt egy rahedli, mindegyiknek más-más baja, és össze lehetett rakni belőlük egy-egy jót..
Hát ami azt illeti, a ravaszok megoldása tényleg nem egy főnyeremény..volt hogy énis 3 szor szedtem szét meg raktam össze, mert a gumilap nem igazán akart oda menni ahova kellett volna..

I'm no hero..never was..never will be..I'm just an old killer.. (Solid Snake)

(#45766) MajaG válasza Dancii (#45765) üzenetére


MajaG
senior tag

Én a régi classic xbox joyt bepörgettem, és buzogányként vertem a falba. Harmadik ilyen után tört ki a széléből 1 kis darab. :D (azóta is megy a joy)

ui.: Szeretlek Splinter cell… :D

(#45767) Brian_GT válasza MajaG (#45764) üzenetére


Brian_GT
őstag

- Meg is találtam, hogy gyárilag szarul rakják össze sokszor a Kínai élmunkások. S tényleg, nem volt rendesen az érzékelő becsúsztatva. Megtettem, jó a joy.
Tanulság? Az nincs.
-

Örülök, hogy megoldódott, de nem te említetted pont, hogy ledobtad??? :D Nem vagyok nagy fizikus, de a ledobással történő fizikai behatás egyenesen arányos lehet a fenti állításoddal :)

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#45768) MajaG válasza Brian_GT (#45767) üzenetére


MajaG
senior tag

Előtte is rossz volt már. GT6 demóban furcsa volt, h miért nem lassulok, aztán rájöttem. Mert rossz a ravasz. :D 40 centiről esett le amúgy. Szerintem ezeknek a joyoknak ki kell bírnia 2-3 falazást is akár. :D:D

(#45769) dilipok válasza MajaG (#45768) üzenetére


dilipok
veterán

ki kell es legtobbszor ki is birjak. Nem volt szerencsed... Ennyi. (de azert ezt az osszereles milyensegere fogni... haaaat :U )

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#45770) leslieke válasza MajaG (#45768) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Egy falat tuti bír. Tesztelve.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#45771) Mister_X válasza leslieke (#45770) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ecsém, itt mindenki dobálja a kontrollereit?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#45772) leslieke válasza Mister_X (#45771) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Még a GoW idején dobáltam, azóta már nem. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#45773) Zigur válasza Mister_X (#45771) üzenetére


Zigur
senior tag

Én nem dobálok kontrollert, nem a kontroller hibája hogy szarul játszom :D

(#45774) Snoop-y válasza Zigur (#45773) üzenetére


Snoop-y
veterán

En egyszer a move-ot hajitottam el ( ugye a szijjal az amatorok jatszanak csak ;] )

[ Szerkesztve ]

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#45775) james001 válasza Mister_X (#45771) üzenetére


james001
veterán

Én még a PS1-PS2-es korszakomban hajigáltam kontrollereket,manapság már ha felhúzom magam egy játékon inkább kikapcsolom és leülök vízesést hallgatni :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#45776) MajaG válasza dilipok (#45769) üzenetére


MajaG
senior tag

Ha gyárilag, rossz helyen a kábel! 2 óra után már nem ment, akkor mire fogjam?! :Y
Így is papírlappal kellett megtámasztani, hogy fullos legyen.

@Zigur: Nem lehet mindenki Zen mester. :D

[ Szerkesztve ]

(#45777) eszgé100


eszgé100
őstag

ps3-at össze lehet kötni direktbe a számítógép hálókártyájával? sajnos a routerem nem egy izmos darab és amikor streamelek ps3 media serverrel sokszor elakad a film. másik szobában kábellel voltak bekötve a cuccaim a routerbe, és semmi baj nem volt, de most csak wifin tudok csatlakozni mindkettővel, de ez nem elég.

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#45778) MasterMark válasza eszgé100 (#45777) üzenetére


MasterMark
titán

Hát egy crosslink kábellel biztos.

Switch Tax

(#45779) eszgé100 válasza MasterMark (#45778) üzenetére


eszgé100
őstag

és ilyenkor mit és hogyan kell beállítani?

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#45780) dilipok válasza MajaG (#45776) üzenetére


dilipok
veterán

2 ora utan visszavittem volna a boltba, hogy dugjak fel maguknak. De ez csak en vagyok :P

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#45781) G@ß!


G@ß!
őstag

Sziasztok!
Itt van olyan oldal mint pl xbox360osoknak a majornelson blogja, mely akciókkal, új játék kiadásokkal stb. foglalkozik?

(#45782) Mister_X válasza G@ß! (#45781) üzenetére


Mister_X
nagyúr

blog.eu.playstation.com

PS-es e-Celebekről nem tudok.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#45783) Bogyi007 válasza Mister_X (#45782) üzenetére


Bogyi007
veterán

Kevin Butler?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#45784) Mister_X válasza Bogyi007 (#45783) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Azmegki?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#45785) Mister_X


Mister_X
nagyúr

PS3 CECHH04
2007-2013

R. I. P.

Két egész hónapba telt kideríteni a profi Konzolok Szervizének, hogy menthetetlen a gép. Június 3-án lett beadva, onnanstól másfél hétig tartott nekik kideríteni, hogy nem javítják garanciában. Rá öt napra nem sikerült összerakniuk a gépet, adtak egy jobb ajánlatot (19k helyett 14k, +2 hó garancia), rábólintottam. Azóta eltelt több mont egy hónap. Ha nem hívom fel most őket, akkor várhatnék az örökkévalóságig... Mindezt úgy, hogy amikor rákérdeztem, a javítás időtartamára, hogy két héten belül készen lesz-e, akkor az volt rá a válast, hogy "ó, még ezen a héten kész lesz".

Mikor rákérdeztem, a rendszerben "előkészítés alatt" státusszal szerepelt, utána rákérdeztek a szervizes munkatárstól, hogy mi van a géppel, akkor derült ki, hogy nem javítható. Bravó, és ezt az első két hét alatt nem lehetett... A teljes diagnózis az, hogy valószínűleg a régi beázás miatt több alaplapi alkatrész is zárlatos lett, ezt most állapították meg - utólag kiderült, hogy először a hűtésrendszert se vették le, úgy javították a beázást. A YLOD következtében az RSX meg felszakította a nyákot is, tehát sosem élhetne teljes életet. Gondolom kikövetkeztettétek, hogy az első javítás alkalmával is már _nem kicsi_ hibát követtek el és ez vezethetett a YLOD-hoz (akkoriban 20 fok körül volt az átlaghőmérséklet, nem is fűtöttünk), de ezt persze nem vallhatják be csak úgy :U Holnap bemegyek és felveszem a kíméletlen stílusomat (nem szeretem használni, mert már nekem fáj, de akik rászolgálnak...).

Minden esetre, a kellemetlenségekért felajánlották, hogy kedvezményesen kínálnak majd fel egy másik gépet. Na erre kíváncsi leszek. Alkatrészeket meg majd eladom, a kontrollert el lehet adni, az olvasó és a tápegység is hibátlan. Ha felkínálnak nyomott áron egy 12GB-os SuperSlimet hosszú garanciaidővel (fél év, minimum), akkor arra lehet lecsapok. Vinyó az már van.

Ja, elvileg egy költözés is volt. De leszarom, mert kétszer meg hó vége is. Nem szokás leltározni? :U

Tanulság: NE szervizeltessetek semmit se a Konzolok Szervizénél!

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#45786) FZsolt15


FZsolt15
aktív tag

Sziasztok!
Tudnátok mondani olyan játékokat amit ketten, két kontroller-rel lehet játszani egy képernyőn?

(#45787) dilipok válasza FZsolt15 (#45786) üzenetére


dilipok
veterán

no offense, de ezt a gugliba is irhattad volna egybol es mar kapsz is egy teljes listat... [link]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#45788) nokia párti válasza Mister_X (#45785) üzenetére


nokia párti
őstag

Nem semmi történet. :Y
2 hónap? Ennyi alatt 2 X körbeutazom a Földet, tényleg nagyon szánalmasak nem tudok erre mit mondani...
Sajnálom nagyon azt a jó kis FAT gépet, ha nem történt volna az a "beázás", és nem nem vitted volna oda ezekhez a kontárokhoz, akkor tuti eldöcögött volna még 2-3 évet, mert a CECHH jó széria. Ha az én mostani FAT gépem (CECHG04) egyszer Ylod-es lesz, akkor biztosan nem fogom javíttatni, semelyik kontár Pesti szervízzel, és másnak sem ajánlom, mert csak időpocsékolás, ráadásul még jobban szétbarmolják a gépet.

Egyébként holnap meg vigyél egy ilyet magaddal:[link] ;]

[ Szerkesztve ]

(#45789) Mister_X válasza nokia párti (#45788) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hát komolyan, hogy lehet alaplapot javítani úgy, hogy le sem veszik a bordákat? :W Én meg abban a reményben voltam, hogy rendesen megcsinálták: borda levétele, kipucolás, szárítás, javítás, újrapasztázás, visszaszerelés. Érdekes, most hogy meg lett bontva, kiderült, hogy több alaplapi cucc is zárlatos :(((

Vajon fordulhatok fogyasztóvédelemhez?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#45790) KERiii


KERiii
tag

hali! PS3 hoz vettem egy hd monitort, hdmi kábellel rá is kötöttem, a display settingsbe pedig az összes felbontás ki van pipálva. Kérdésem, hogy a játékokat automatikusan a legjobb felbontásra állítja a ps vagy csak a 720p és 1080p -t jelöjem be?

(#45791) MasterMark válasza nokia párti (#45788) üzenetére


MasterMark
titán

Szerintem meg ilyet vigyen... :DDD

Switch Tax

(#45792) nokia párti válasza Mister_X (#45789) üzenetére


nokia párti
őstag

Végülis meg lehet próbálni, mert veszíteni valód úgy sincs már.

MasterMark: :C

[ Szerkesztve ]

(#45793) Mister_X válasza KERiii (#45790) üzenetére


Mister_X
nagyúr

PS-en 1080p és kész.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#45794) redXIII válasza Mister_X (#45785) üzenetére


redXIII
senior tag

Hát igen... Nem elég csak megvenni a reballozó gépet,érteni is kéne hozzá... Nekem hol ment a gép,hol sárga led. Elvittem szervizbe, majd hivott a csávó hogy megnézték de a gpu nem jó,ki kell cserélni. Azóta is megy pöpecül.

Elszámoltam a végtelenig. Kétszer.

(#45795) Bogyi007 válasza Mister_X (#45784) üzenetére


Bogyi007
veterán

http://www.youtube.com/watch?v=ukgISn3P2nQ

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#45796) ldave válasza Mister_X (#45785) üzenetére


ldave
félisten

Min szoktál mostanában belépni PS3-ra? Mintha láttam volna az user-ed online, vagy valaki lenyúlta az accod?

A Slime draws near! Command?

(#45797) Mister_X válasza ldave (#45796) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Bérlik :)

De szeptemberben visszaszállok a ringbe. Már van annyi műszakom előjegyezve, hogy egy Wii U is meglehetne szűkösen. De PS-re ott a rahedli Plusos és digitális címem, 3DS-re is venni kellene valamit (eBay-en kellene lőnöm egy MH3G-t), PC is kellene nyelvtanulás miatt. Meh...

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#45798) ldave


ldave
félisten

Hoppá, most látom, hogy a Beyond Good & Evil HD csak 4 font az angol store-ban! ~1300 MB hely kell neki, már töltöm is le :)

A Slime draws near! Command?

(#45799) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Óóó, azt a kib@szott retkes durva mindenségit :Y Hát hogyan a bánatba fogom deaktiválni a döglött gépen a profilom?! Online felületről ugye nem lehet... szerintetek az UK support deaktiválná?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#45800) dilipok válasza Mister_X (#45799) üzenetére


dilipok
veterán

itt nem lehet? igy. Vagy nem erre gondoltal?

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.